Startlista

Pallas Spelen
Atleticum, Malmö   2018-01-27 - 2018-01-28

Kvinnor 60 m

Annelouise Villum Jensen
Aarhus 1900 A/M
96 Aarhus 1900 A/M 7,69 7,65
Cecilie Biltoft-Jensen
Frederiksberg IF
94 Frederiksberg IF
Camilla Falk R. Nissen
Frederiksberg IF
90 Frederiksberg IF 8,86 8,86
Mathilde U Kramer
Frederiksberg IF
93 Frederiksberg IF 7,52 7,52
Vendela Rydbäck
Göteborgs KIK
97 Göteborgs KIK 7,97
Ida Nilsson
Hovslätts IK
98 Hovslätts IK 7,89
Cecilie Bønnelycke Hansen
Hvidovre AM
97 Hvidovre AM
Alda S. Lamhauge
Hvirlan
98 Hvirlan 8,36
Josefine Olsson
Hässleholms AIS
98 Hässleholms AIS
Lovisa Johansson Sjödin
IFK Göteborg
97 IFK Göteborg
Felicia Ascard
IFK Lund
96 IFK Lund 7,97
Emelie Rantzow
IK Ymer
98 IK Ymer
Helene Rønningen
IL Tyrving
98 IL Tyrving 7,46 7,39
Binai Ahmad
KA2 IF
97 KA2 IF
Julia Olander
KA2 IF
99 KA2 IF
Liv Didi Pedersen
Københavns IF
97 Københavns IF 8.09
Maria Venborg
Københavns IF
91 Københavns IF
Therese Bjureby
Linköpings GIF
97 Linköpings GIF 8,05 8,05
Marie-Louise Levy
Malmö AI
79 Malmö AI 8,58
Pernilla Nilsson
Malmö AI
92 Malmö AI 7,46
Hanna Palmqvist
Mölndals AIK
96 Mölndals AIK
Fredrikke Dam Larsen
Randers Freja Atletik
91 Randers Freja Atletik 7,91 7,91
Mathilde Prietzel Nielsen
Randers Freja Atletik
00 Randers Freja Atletik 70.80 70.70
Louise Østergård
Randers Freja Atletik
94 Randers Freja Atletik 7,64 7,61
Cecilia Håkegård
Selsbakk IF
94 Selsbakk IF 7.80
Sandra Böll
Sparta
94 Sparta 8,06
Ida Kathrine Karstoft
Sparta
95 Sparta 7,80
Annemarie Nissen
Sparta
94 Sparta 8,10
Gladys Bamane
Spårvägens FK
89 Spårvägens FK 7,42
Erica Jarder
Spårvägens FK
86 Spårvägens FK 7,46
Marie Sönnerfors
Spårvägens FK
93 Spårvägens FK 7,85
Sara Sjögren
Stenungsund FI
98 Stenungsund FI
Lisa Lilja
Ullevi FK
96 Ullevi FK
Maln Roth
Ullevi FK
95 Ullevi FK 8,00
Fatou Sowe
Ullevi FK
93 Ullevi FK 7,57
Moa Kjellander
Åhus FIK
99 Åhus FIK 7.87

Antal anmälda deltagare: 36

Kvinnor 200 m

Mette Graversgaard
Aarhus 1900 A/M
95 Aarhus 1900 A/M 23,99
Anne Søeborg
Aarhus 1900 A/M
97 Aarhus 1900 A/M 27,56
Cecilie Biltoft-Jensen
Frederiksberg IF
94 Frederiksberg IF 28,18 28,18
Camilla Falk R. Nissen
Frederiksberg IF
90 Frederiksberg IF 25,67 25,67
Mathilde U Kramer
Frederiksberg IF
93 Frederiksberg IF 24,41 24,41
Marlen Aakre
Fredrikstad IF
93 Fredrikstad IF
Jasmin Boe Rasmussen
Greve Atletik
00 Greve Atletik 28,30
Vendela Rydbäck
Göteborgs KIK
97 Göteborgs KIK 24,94
Ellen Tidfors
Göteborgs KIK
97 Göteborgs KIK 27.73
Natalie Vaabengaard
Herlufsholm A&M
02 Herlufsholm A&M 29.49 29.49
Nicole Vaabengaard
Herlufsholm A&M
02 Herlufsholm A&M 30.10 30.10
Linnea Lindh
Hovslätts IK
99 Hovslätts IK
Linnea Volmerdal
Hovslätts IK
99 Hovslätts IK
Cecilie Bønnelycke Hansen
Hvidovre AM
97 Hvidovre AM 28,04
Alda S. Lamhauge
Hvirlan
98 Hvirlan 27,59 27,59
Josefine Olsson
Hässleholms AIS
98 Hässleholms AIS
Maja Jönsson
Höörs IS
02 Höörs IS 27,00
Lovisa Johansson Sjödin
IFK Göteborg
97 IFK Göteborg
Felicia Ascard
IFK Lund
96 IFK Lund 25,51
Julia Frisk
IFK Växjö
99 IFK Växjö
Hanna Westhoff
IFK Växjö
99 IFK Växjö
Emelie Rantzow
IK Ymer
98 IK Ymer
Cecilie Petersen
Københavns IF
97 Københavns IF
Mathilde Zeuthen
Københavns IF
99 Københavns IF 28,00 28,00
Therese Bjureby
Linköpings GIF
97 Linköpings GIF 26,72 26,30
Pernilla Nilsson
Malmö AI
92 Malmö AI 23,92
Fredrikke Dam Larsen
Randers Freja Atletik
91 Randers Freja Atletik 26,53 26,53
Mathilde Prietzel Nielsen
Randers Freja Atletik
00 Randers Freja Atletik 25.34 25.34
Louise Østergård
Randers Freja Atletik
94 Randers Freja Atletik 26,40 26,40
Agathe Holtan Wathne
Sandnes IL
94 Sandnes IL 24:46
Sandra Böll
Sparta
94 Sparta 25,83
Ida Kathrine Karstoft
Sparta
95 Sparta 24,97
Olivia Thorsgaard
Sparta
00 Sparta 25,90
Gladys Bamane
Spårvägens FK
89 Spårvägens FK 23,58
Saga Berneryd
Spårvägens FK
99 Spårvägens FK 25,19
Louise Duvling Andersson
Ullevi FK
00 Ullevi FK
Ide Ileso
Ullevi FK
00 Ullevi FK
Lisa Lilja
Ullevi FK
96 Ullevi FK
Hanna Zachrisson
Ullevi FK
99 Ullevi FK
Emelie Öberg
Ullevi FK
97 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 40

Kvinnor 400 m

Freja Wærness
Aalborg Atletik og Motion
00 Aalborg Atletik og Motion 57,83 57,52
Cecilie Møller-Jensen
Bagsvaerd Atletik
01 Bagsvaerd Atletik 59,00 59,00
Tine Østergaard
Bagsvaerd Atletik
00 Bagsvaerd Atletik 1:02,41
Freja K. Madsen
Ballerup AK
02 Ballerup AK 63.00
Majken Lützen
Ballerup AK
03 Ballerup AK 59:77
Annika Faager
Björnstorps IF
76 Björnstorps IF 1:01.61
Laura Haslund-Christensen
Frederiksberg IF
01 Frederiksberg IF 1,00,78 1,00,78
Marlen Aakre
Fredrikstad IF
93 Fredrikstad IF
Wilma Nielsen
Göteborgs KIK
01 Göteborgs KIK 60.47
Vendela Rydbäck
Göteborgs KIK
97 Göteborgs KIK 55,43
Ellen Tidfors
Göteborgs KIK
97 Göteborgs KIK 63.27
Nicole Vaabengaard
Herlufsholm A&M
02 Herlufsholm A&M 69.43 69.43
Linnea Volmerdal
Hovslätts IK
99 Hovslätts IK
Maja Jönsson
Höörs IS
02 Höörs IS 59,80
Olivia Kempi
IFK Helsingborg
98 IFK Helsingborg 61.00
Tindra Palmér
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Florentina Stojakovic
IFK Helsingborg
74 IFK Helsingborg 65.55
Felicia Ascard
IFK Lund
96 IFK Lund 58,86
Julia Berns
IFK Lund
02 IFK Lund
sima Zahrai
IFK Lund
63 IFK Lund
Tilde Bengtsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Emilie Bøg Ekholm
IK Hellas Roskilde
02 IK Hellas Roskilde 62,00
Silje Kristiansen
Korsør
96 Korsør 1:02,12
Anna Krab Scheibelein
Københavns IF
98 Københavns IF 61,04
Josefin Magnusson
Malmö AI
89 Malmö AI
Olivia Thorsgaard
Sparta
00 Sparta 58,50
Saga Berneryd
Spårvägens FK
99 Spårvägens FK 57,91
Oddvør Josephsen
Treysti
01 Treysti 61,78 60,50
Louise Duvling Andersson
Ullevi FK
00 Ullevi FK
Ide Ileso
Ullevi FK
00 Ullevi FK
Alice Svantesson
Ullevi FK
97 Ullevi FK
Åsa Söderlund
Ullevi FK
93 Ullevi FK
Andrea Åberg
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Emelie Öberg
Ullevi FK
97 Ullevi FK
Nellie Bjerstedt
Åhus FIK
00 Åhus FIK
Cornelia Helgesson
Åhus FIK
02 Åhus FIK
Nathalie Nilsson
Åhus FIK
89 Åhus FIK
Hanna Bergqvist
Örgryte IS
91 Örgryte IS 58,09

Antal anmälda deltagare: 38

Kvinnor 800 m

Mille B. Olesen
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 2.19.40 2.19.40
Freja Wærness
Aalborg Atletik og Motion
00 Aalborg Atletik og Motion 2:17,39 2:17,39
Cecilie Møller-Jensen
Bagsvaerd Atletik
01 Bagsvaerd Atletik 2:16,00
Tine Østergaard
Bagsvaerd Atletik
00 Bagsvaerd Atletik 2:21,00
Majken Lützen
Ballerup AK
03 Ballerup AK 2:14.02
Mia Havinder
Björnstorps IF
69 Björnstorps IF 2:32.20
Annika Rybäck
Björnstorps IF
61 Björnstorps IF 2:55.30
Frida Uhrskov
Helsingør IF Atletik
01 Helsingør IF Atletik 2.26.12
Johanna Bülow
Hovslätts IK
02 Hovslätts IK
Josefine Munksdorf
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM
Olivia Kempi
IFK Helsingborg
98 IFK Helsingborg 2.20.00
Florentina Stojakovic
IFK Helsingborg
74 IFK Helsingborg 2.23.00
Emma Kiplagat Kondrup
Kolding KFUM
04 Kolding KFUM
Nina Kolarzik
Malmö AI
97 Malmö AI
Laura Møller
Odense Atletik
94 Odense Atletik 2.10,75 2.10,75
Alicia Nilsson
Stenungsund FI
98 Stenungsund FI 2.21 2.21
Rebekka Fuglø
Treysti
93 Treysti 2.10.72 2.10.72
Oddvør Josephsen
Treysti
01 Treysti 2.17,97 2.17,97
Caroline Norrsand
Ystads IF
85 Ystads IF 2:26,00

Antal anmälda deltagare: 19

Kvinnor 1500 m

Mia Havinder
Björnstorps IF
69 Björnstorps IF 5:27.90
Marie Olsson
Björnstorps IF
63 Björnstorps IF
Annika Rybäck
Björnstorps IF
61 Björnstorps IF 5:45.20
Sara Dädeby
Hovslätts IK
99 Hovslätts IK
Florentina Stojakovic
IFK Helsingborg
74 IFK Helsingborg
Wiktoria Warzycka
IK Olympia
99 IK Olympia
Annelie Blomqvist
IS Göta
92 IS Göta
Maria Sandström
Malmö AI
90 Malmö AI 4,44
Alicia Nilsson
Stenungsund FI
98 Stenungsund FI 5.10 5.10
Rebekka Fuglø
Treysti
93 Treysti 4.30,20 4.29,60

Antal anmälda deltagare: 10

Kvinnor 60 m häck

Mette Graversgaard
Aarhus 1900 A/M
95 Aarhus 1900 A/M 8,44
Nadja Casadei
Athletics 24 Seven SK
83 Athletics 24 Seven SK
Lisa Linell
Athletics 24 Seven SK
91 Athletics 24 Seven SK
Moa Ullgren
Athletics 24 Seven SK
96 Athletics 24 Seven SK
Anne Møller
Frederiksberg IF
87 Frederiksberg IF 8,44 8,44
Tess Hertz Saebbö
Göteborgs KIK
98 Göteborgs KIK 8,55
Emma Söderström
Göteborgs KIK
98 Göteborgs KIK
Emma Tuvesson
Hammarby IF
91 Hammarby IF 8,29
Emilie Florin
Helsingør IF Atletik
01 Helsingør IF Atletik 10,11
Mathilde Heltbech
Helsingør IF Atletik
95 Helsingør IF Atletik 8,78 8.45
Cecilie Bønnelycke Hansen
Hvidovre AM
97 Hvidovre AM
Johanna Carlsson
IFK Helsingborg
94 IFK Helsingborg
Cecilia Sandell
IFK Helsingborg
95 IFK Helsingborg
Therese Bjureby
Linköpings GIF
97 Linköpings GIF 9,09 9,09
Marie-Louise Levy
Malmö AI
79 Malmö AI 9,98
Agathe Holtan Wathne
Sandnes IL
94 Sandnes IL 8:39
Nickoline Skifter Andersen
Sparta
98 Sparta 9,50
Thea Haahr
Sparta
91 Sparta 8,82
Annemarie Nissen
Sparta
94 Sparta 8,82
Johanna Holmén Svensson
Ullevi FK
95 Ullevi FK
Estelle Montler
Ullevi FK
91 Ullevi FK 8,65
Khaddi Sagnia
Ullevi FK
94 Ullevi FK
Moa Kjellander
Åhus FIK
99 Åhus FIK 8.95

Antal anmälda deltagare: 23

Kvinnor Höjd

Carolin Kobel
Brattås CK
92 Brattås CK 1,62 1,63
Emma Söderström
Göteborgs KIK
98 Göteborgs KIK
Tina Bischoff Gellin
Holte Atletik
98 Holte Atletik 1,70 1,72
Laura Wrisberg Kæstel
Holte Atletik
98 Holte Atletik 1,56 1,60
Sara Johansson
IFK Lund
94 IFK Lund 1,65
Rikke Andersen
Sparta
98 Sparta 1,81
Sandra Böll
Sparta
94 Sparta 1,75

Antal anmälda deltagare: 7

Kvinnor Stav

Karin Fisher
Aarhus 1900 A/M
88 Aarhus 1900 A/M 4,12
Julie Harsmann
Aarhus 1900 A/M
00 Aarhus 1900 A/M 3,10 3,30
Maria Pico Kjeldsen
Greve Atletik
00 Greve Atletik 3,00
Filippa Miller
Hovslätts IK
99 Hovslätts IK
Gabriella Jönsson
IFK Helsingborg
01 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg
Ebba Carlsson
IK Hinden
99 IK Hinden 3,15
Lene Retzius
IL i BUL
96 IL i BUL 4,35
Sophie Ohlsson
Luleå FI
99 Luleå FI 3.59
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
Megan Berg Nobéus
Malmö AI
00 Malmö AI
Rebecka Krüeger
Malmö AI
03 Malmö AI 3,65
Hedda Kjølberg Hauge
Ski IL Friidrett
01 Ski IL Friidrett 3,75
Line Renée Jensen
Sparta
92 Sparta 4,10
Malin Dahlström
Ullevi FK
89 Ullevi FK
Louise Duvling Andersson
Ullevi FK
00 Ullevi FK
Hanna Jansson
Ullevi FK
95 Ullevi FK
Hanna Zachrisson
Ullevi FK
99 Ullevi FK
Fanny Berglund
Örgryte IS
88 Örgryte IS
Sara Cannmo
Örgryte IS
96 Örgryte IS
Michaela Meijer
Örgryte IS
93 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 21

Kvinnor Längd

Annelouise Villum Jensen
Aarhus 1900 A/M
96 Aarhus 1900 A/M 5.68 5.68
Nadja Casadei
Athletics 24 Seven SK
83 Athletics 24 Seven SK
Lisa Linell
Athletics 24 Seven SK
91 Athletics 24 Seven SK
Moa Ullgren
Athletics 24 Seven SK
96 Athletics 24 Seven SK
Tess Hertz Saebbö
Göteborgs KIK
98 Göteborgs KIK
Emma Söderström
Göteborgs KIK
98 Göteborgs KIK
Ida Nilsson
Hovslätts IK
98 Hovslätts IK 5,42
Thilda Särnevång
IFK Växjö
96 IFK Växjö
Nickoline Skifter Andersen
Sparta
98 Sparta
Laura Tølløse
Sparta
97 Sparta 5,96
Emma Vitale
Sparta
93 Sparta
Erica Jarder
Spårvägens FK
86 Spårvägens FK 6,71
Sara Sjögren
Stenungsund FI
98 Stenungsund FI
Khaddi Sagnia
Ullevi FK
94 Ullevi FK
Lisa Warfvinge
Varbergs GIF
98 Varbergs GIF
Rebecka Abrahamsson
Örgryte IS
94 Örgryte IS
Sara Skogman
Örgryte IS
95 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 17

Kvinnor Tresteg

Målfrid Pettersen Lunde
Fana IL
97 Fana IL
Linn Hertz Saebbö
Göteborgs KIK
00 Göteborgs KIK
Natalie Vaabengaard
Herlufsholm A&M
02 Herlufsholm A&M 9.45 9.45
Selena Becanovic
IFK Halmstad
00 IFK Halmstad
Amanda Hjalmarsson
IFK Växjö
97 IFK Växjö
Ellen Hedin
IK Orient
00 IK Orient
Sofie Olsholt
IK Tjalve
96 IK Tjalve 12,62
Elise Sanden Søvik
IK Tjalve
97 IK Tjalve 11,70
Klara Ekelund
KA2 IF
99 KA2 IF
Julia Olander
KA2 IF
99 KA2 IF
Katrine Holten Winther
Københavns IF
89 Københavns IF 12,75 12,75
Emma Erlandsson
Malmö AI
99 Malmö AI
Anne Porsholdt
Sparta
95 Sparta 12,07
Sara Sjögren
Stenungsund FI
98 Stenungsund FI
Saga Sjöberg
Öresund FK
99 Öresund FK 11,27
Rebecka Abrahamsson
Örgryte IS
94 Örgryte IS
Judith Sjöman
Örgryte IS
99 Örgryte IS
Sara Skogman
Örgryte IS
95 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 18

Kvinnor Kula

Emma Söderström
Göteborgs KIK
98 Göteborgs KIK
Maria Sløk Hansen
Hvidovre AM
83 Hvidovre AM
Beatrice Lantz
IFK Växjö
97 IFK Växjö
Jennifer Rudberg
IK Ymer
98 IK Ymer
Sandra Böll
Sparta
94 Sparta 12,43
Trine Mulbjerg
Sparta
90 Sparta
Ayoe B Røbel
Sparta
98 Sparta

Antal anmälda deltagare: 7

F19 60 m

Cornelia Slej
Aarhus 1900 A/M
99 Aarhus 1900 A/M 27,30
Rose Due
Bagsvaerd Atletik
00 Bagsvaerd Atletik 8,07
Naja Vinther
Helsingør IF Atletik
00 Helsingør IF Atletik 8.24
Julie Kretzschmer
Hvidovre AM
99 Hvidovre AM 8,62
Lisa Dahlström
Hälle IF
99 Hälle IF
Julia Henriksson
IFK Helsingborg
00 IFK Helsingborg
Beatrice Persson
IFK Lund
99 IFK Lund
Stephanie Munk Poulsen
IK Olympia
99 IK Olympia
Clara Augustsson
IK Ymer
00 IK Ymer
Emma Hedlund
Malmö AI
00 Malmö AI
Elin Mårtensson
Malmö AI
00 Malmö AI
Emmy Smedberg
Malmö AI
00 Malmö AI
Mathilde Prietzel Nielsen
Randers Freja Atletik
00 Randers Freja Atletik 7,80 7,70
Emilie R Hansen
Sparta
99 Sparta 8,34
Olivia Tuokila
Sparta
00 Sparta 8,11
Hanna Zachrisson
Ullevi FK
99 Ullevi FK
Hannah Hansson
Åhus FIK
00 Åhus FIK 08.14
Moa Kjellander
Åhus FIK
99 Åhus FIK 7.87

Antal anmälda deltagare: 18

F19 200 m

Freja Wærness
Aalborg Atletik og Motion
00 Aalborg Atletik og Motion 26,44
Rose Due
Bagsvaerd Atletik
00 Bagsvaerd Atletik 26,69
Margit Weihe Fríðriksdóttir
Bragdið
99 Bragdið 26,82 26,82
Josefine Munksdorf
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM 28,97
Beatrice Persson
IFK Lund
99 IFK Lund
Clara Augustsson
IK Ymer
00 IK Ymer
Julia Olander
KA2 IF
99 KA2 IF
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
Megan Berg Nobéus
Malmö AI
00 Malmö AI
Emma Hedlund
Malmö AI
00 Malmö AI
Emmy Smedberg
Malmö AI
00 Malmö AI
Erika Wärff
Malmö AI
00 Malmö AI 25,99
Mathilde Prietzel Nielsen
Randers Freja Atletik
00 Randers Freja Atletik 25,34 25,34
Emilie R Hansen
Sparta
99 Sparta 27,10
Johanne Wiedemann Simonsen
Sparta
99 Sparta 27,75
Olivia Tuokila
Sparta
00 Sparta 26,05
Moa Kjellander
Åhus FIK
99 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 17

F19 60 m häck

Ida L Jespersen
Ballerup AK
00 Ballerup AK 9,81
Jasmin Boe Rasmussen
Greve Atletik
00 Greve Atletik
Alice Kjellander
Göteborgs KIK
00 Göteborgs KIK
Linnea Lindh
Hovslätts IK
99 Hovslätts IK
Julie Kretzschmer
Hvidovre AM
99 Hvidovre AM 10,32
Stephanie Munk Poulsen
IK Olympia
99 IK Olympia
Julia Olander
KA2 IF
99 KA2 IF
Mathilde Zeuthen
Københavns IF
99 Københavns IF 10,00 10,00
Caroline Mubiru
Malmö AI
00 Malmö AI
Emmy Smedberg
Malmö AI
00 Malmö AI
Erika Wärff
Malmö AI
00 Malmö AI 8,98
Emilie R Hansen
Sparta
99 Sparta 9,17
Moa Kjellander
Åhus FIK
99 Åhus FIK 8.95

Antal anmälda deltagare: 13

F19 Höjd

Anna Påsse
Göteborgs KIK
99 Göteborgs KIK
Ellen Hedin
IK Orient
00 IK Orient
Erika Wärff
Malmö AI
00 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 3

F19 Längd

Margit Weihe Fríðriksdóttir
Bragdið
99 Bragdið 4,93 4,93
Hanna Dahlberg
Eslövs AI
00 Eslövs AI
Jasmin Boe Rasmussen
Greve Atletik
00 Greve Atletik
Linn Hertz Saebbö
Göteborgs KIK
00 Göteborgs KIK
Alice Kjellander
Göteborgs KIK
00 Göteborgs KIK
Amanda Backlund
IK Orient
99 IK Orient
Ellen Hedin
IK Orient
00 IK Orient
Clara Augustsson
IK Ymer
00 IK Ymer
Klara Ekelund
KA2 IF
99 KA2 IF
Julia Olander
KA2 IF
99 KA2 IF
Caroline Mubiru
Malmö AI
00 Malmö AI
Emmy Smedberg
Malmö AI
00 Malmö AI
Hannah Illum Petersen
Sparta
00 Sparta 5,21 5,69
Judith Sjöman
Örgryte IS
99 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 14

F19 Kula

Ella Andersson
Eslövs AI
00 Eslövs AI
Thea Jensen
Hvidovre AM
99 Hvidovre AM 14,19
Annesofie Nielsen
Hvidovre AM
00 Hvidovre AM
Nicole Ridegård
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg
Amanda Hansson
IFK Trelleborg
00 IFK Trelleborg
Wilma Lundberg
IFK Växjö
00 IFK Växjö
Amanda Backlund
IK Orient
99 IK Orient
Caroline Mubiru
Malmö AI
00 Malmö AI
Erika Wärff
Malmö AI
00 Malmö AI 12,11

Antal anmälda deltagare: 9

F17 60 m

Elisabet Holm Simonsen
Bragdið
01 Bragdið 8,22
Linnéa Andersson
Båstads GIF
01 Båstads GIF
Jennifer Charoenchon Mjøs
Fana IL
01 Fana IL
Laura Haslund-Christensen
Frederiksberg IF
01 Frederiksberg IF 8,30 8,30
Andrea Øbro Jacobsen
Frederiksberg IF
01 Frederiksberg IF
Laura Valentin Jensen
Helsingør IF Atletik
01 Helsingør IF Atletik 8.40
Vendela Oltmans
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Stina Östklint
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK 8,30
Misja Jepsen
Hvidovre AM
01 Hvidovre AM 8,40
Bjørk Nørremark
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM 8,53
Carla Nørremark
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM 8,48
Kajsa Kjellergren
IFK Halmstad
01 IFK Halmstad 7,69 7,69
Alva Bengtsson
IFK Helsingborg
01 IFK Helsingborg
Moa Nilsson
IFK Helsingborg
01 IFK Helsingborg
Maja Maunsbach
IFK Lund
01 IFK Lund
Linnea Lind
IK Orient
01 IK Orient
Ann-Sofie Tanskanen
Lomma FIK
01 Lomma FIK
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
Helena Cronstedt
Malmö AI
01 Malmö AI 8,55
Samantha Oware
Malmö AI
01 Malmö AI
Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI 8,14
Wilma Rosenquist
Malmö AI
01 Malmö AI
Maria Skov Kragh
Sparta
01 Sparta 8,30 8,30
Louise Bach Moore
Sparta
01 Sparta 8,44 8,30
Sofia Andersson
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Ida Ottosson
Öresund FK
01 Öresund FK 8,11
Filippa Sivnert
Öresund FK
01 Öresund FK 7,79

Antal anmälda deltagare: 27

F17 200 m

Johanne Westergaard
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 27,67 27,67
Cecilie Gedsø Færge
Ballerup AK
03 Ballerup AK 26,68
Klara Skriver Loessl
Ballerup AK
02 Ballerup AK 26,51
Rebecca Spiegelhauer
Ballerup AK
02 Ballerup AK 29,49
Teresa F. Bláhamar
Bragdið
01 Bragdið 27,45 27,45
Elisabet Holm Simonsen
Bragdið
01 Bragdið 27,76
Emma Abotnes
Fana IL
02 Fana IL
Jennifer Charoenchon Mjøs
Fana IL
01 Fana IL
Laura Haslund-Christensen
Frederiksberg IF
01 Frederiksberg IF 26,98 26,98
Andrea Øbro Jacobsen
Frederiksberg IF
01 Frederiksberg IF
Lina Alvreten
Hovslätts IK
02 Hovslätts IK
Misja Jepsen
Hvidovre AM
01 Hvidovre AM 28,00
Bjørk Nørremark
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM 27,41
Carla Nørremark
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM 27,35
Alma Dahlberg
Hässleholms AIS
02 Hässleholms AIS
Kajsa Kjellergren
IFK Halmstad
01 IFK Halmstad 25,13
Alva Bengtsson
IFK Helsingborg
01 IFK Helsingborg
Tindra Palmér
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Klara Torbjörn
IFK Helsingborg
01 IFK Helsingborg
Tilde Bengtsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
Anja Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
Samantha Oware
Malmö AI
01 Malmö AI
Wilma Rosenquist
Malmö AI
01 Malmö AI
Josefine Skifter Andersen
Slagelse Atletik DELTA
03 Slagelse Atletik DELTA 26,49 26,49
Ida Beiter Bomme
Sparta
01 Sparta 26,97
Annika Eppers
Sparta
02 Sparta 28,68
Mathilda Gertz
Sparta
02 Sparta 30,20
Maria Skov Kragh
Sparta
01 Sparta 28,39
Victoria Lendal
Sparta
02 Sparta 28,08
Ida Lyngby
Sparta
02 Sparta 29,09
Louise Bach Moore
Sparta
01 Sparta 27,39
Liv Nedergaard
Sparta
02 Sparta 28,05
Josefine Sørensen
Sparta
02 Sparta 29,82
Moa Carlberg
Sävedalens AIK
02 Sävedalens AIK
Elin Hallbjörner
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Andrea Åberg
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Ida Bäckman
Varbergs GIF
02 Varbergs GIF 27:81 27:81
Ida Ottosson
Öresund FK
01 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 39

F17 1500 m

Caroline Rødgaard-Jessen
Ballerup AK
02 Ballerup AK 4:58.92
Anja jagesten
Björnstorps IF
02 Björnstorps IF
Johanna Bülow
Hovslätts IK
02 Hovslätts IK
Iman Abdul Rahim
Malmö AI
02 Malmö AI
Klara Hansen
Viking Atletik
03 Viking Atletik 4:57,64

Antal anmälda deltagare: 5

F17 60 m häck

Andrea Øbro Jacobsen
Frederiksberg IF
01 Frederiksberg IF
Emilie Florin
Helsingør IF Atletik
01 Helsingør IF Atletik 9.42
Stina Östklint
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK 9,60
Bjørk Nørremark
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM 10,70
Maja Maunsbach
IFK Lund
01 IFK Lund
Erika Åkesson
IFK Växjö
01 IFK Växjö
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
Helena Cronstedt
Malmö AI
01 Malmö AI 8,55
Ida Beiter Bomme
Sparta
01 Sparta 9,15 9,08

Antal anmälda deltagare: 9

F17 Höjd

Johanne Westergaard
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 1,40 1,40
Mai Wærness
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 1,40 1,40
Tilde Johansson
Bokenäs IF
02 Bokenäs IF
Teresa F. Bláhamar
Bragdið
01 Bragdið 1,55 1,55
Elina Bergman
Brattås CK
01 Brattås CK 1,60 1,61
Nellie Malmros
Båstads GIF
01 Båstads GIF
Maja Antvorskov
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 1,50 1,50
Vendela Oltmans
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK 1,55
Ellen White
IFK Lund
01 IFK Lund
Tove Larsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Ellen Blomgren
KA2 IF
01 KA2 IF
Clara Johansson
KA2 IF
02 KA2 IF 1,58 1,59
Helena Cronstedt
Malmö AI
01 Malmö AI 1,63
Mea Gedin
Malmö AI
01 Malmö AI
Rebecca Hebelius Dace
Malmö AI
02 Malmö AI
Wendela Yhlen Graf
Ullevi FK
02 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 16

F17 Stav

Sara Harsmann
Aarhus 1900 A/M
02 Aarhus 1900 A/M 3,00 3,00
Iben Wedel
Aarhus 1900 A/M
02 Aarhus 1900 A/M 2,10 2,30
Klara Skriver Loessl
Ballerup AK
02 Ballerup AK 3,30
Rebecca Spiegelhauer
Ballerup AK
02 Ballerup AK 3,01
Kitty Friele Faye
Fana IL
02 Fana IL
Gabriella Jönsson
IFK Helsingborg
01 IFK Helsingborg
Matilda Honeth
IFK Växjö
02 IFK Växjö 3,21
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
Celina Johannsen
Malmö AI
02 Malmö AI 2,80
Anja Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 10

F17 Längd

Jennifer Charoenchon Mjøs
Fana IL
01 Fana IL
Vendela Oltmans
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Bjørk Nørremark
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM 4,99
Carla Nørremark
Hvidovre AM
02 Hvidovre AM 5,24
Johanna Sjöström
IFK Lund
01 IFK Lund
Tove Larsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Linnea Lind
IK Orient
01 IK Orient
Hanna Falck
KA2 IF
01 KA2 IF
Hanna Johansson
KA2 IF
01 KA2 IF
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
Helena Cronstedt
Malmö AI
01 Malmö AI 5,11
Anja Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
Johanna Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
Samantha Oware
Malmö AI
01 Malmö AI
Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI
Maria Skov Kragh
Sparta
01 Sparta 5,22 5,22
Louise Bach Moore
Sparta
01 Sparta 5,17 5,17
Sofia Andersson
Ullevi FK
01 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 18

F17 Tresteg

Sofie Froberg
Aarhus 1900 A/M
02 Aarhus 1900 A/M 10,35 10,65
Tilde Johansson
Bokenäs IF
02 Bokenäs IF
Stina Östklint
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Alice Gunnarsson
IK Orient
02 IK Orient
Linnea Lind
IK Orient
01 IK Orient
Ellen Blomgren
KA2 IF
01 KA2 IF
Hanna Falck
KA2 IF
01 KA2 IF
Clara Johansson
KA2 IF
02 KA2 IF 11,50
Hanna Johansson
KA2 IF
01 KA2 IF
Johanna Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI
Emelie Mathisen
Sävedalens AIK
02 Sävedalens AIK 9,78 9,78
Sofia Andersson
Ullevi FK
01 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 13

F17 Kula

Molly Johansson
Falkenbergs IK
02 Falkenbergs IK
Tilde Johansson
Falkenbergs IK
01 Falkenbergs IK
Amanda Pettersson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Sophie Reid
IK Ymer
02 IK Ymer
Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
Anja Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 7

F16 60 m

Johanne Westergaard
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 8,26 8,26
Mai Wærness
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 8,84 8,84
Freja K. Madsen
Ballerup AK
02 Ballerup AK 8,48
Klara Skriver Loessl
Ballerup AK
02 Ballerup AK 8,06
Elin Ekelund
Eslövs AI
02 Eslövs AI 8,19
Emma Abotnes
Fana IL
02 Fana IL
Kitty Friele Faye
Fana IL
02 Fana IL
Caroline Søndergåård
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 8,95 8,95
Natalie Vaabengaard
Herlufsholm A&M
02 Herlufsholm A&M 8.55 8.55
Lina Alvreten
Hovslätts IK
02 Hovslätts IK 8,69
Alma Dahlberg
Hässleholms AIS
02 Hässleholms AIS
Anna Lukic
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Hanna Persson
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Alice Hedberg
IFK Lund
02 IFK Lund
Daga Indebetou
IFK Lund
03 IFK Lund
Alyson Vera
IFK Lund
02 IFK Lund
Matilda Honeth
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Tove Larsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Hanna Hedin
IK Orient
02 IK Orient
Cajsa Augustsson
IK Ymer
02 IK Ymer
Clara Johansson
KA2 IF
02 KA2 IF 8,34
Tova Wickell
KA2 IF
02 KA2 IF
alva sundström
Ljungby FIK
02 Ljungby FIK
Nikki Anderberg
Malmö AI
02 Malmö AI
Olivia Stridh
Malmö AI
02 Malmö AI 9,01
Annika Eppers
Sparta
02 Sparta 8,48
Mathilda Gertz
Sparta
02 Sparta 8,92
Victoria Lendal
Sparta
02 Sparta 8,67 8,25
Ida Lyngby
Sparta
02 Sparta 8,44
Liv Nedergaard
Sparta
02 Sparta 8,42
Josefine Sørensen
Sparta
02 Sparta 8,74
Matilda Härström
Stenungsund FI
02 Stenungsund FI 8,46 8,46
Moa Carlberg
Sävedalens AIK
02 Sävedalens AIK 8,60 8,60
Emelie Mathisen
Sävedalens AIK
02 Sävedalens AIK 8,42 8,42
Astrid Berg
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Cindy Darell
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Cornelia Helgesson
Åhus FIK
02 Åhus FIK
Selma Jönsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 7,99
Klara Bökwall
Öresund FK
02 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 42

F16 60 m häck

Johanne Westergaard
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 10,11 10,11
Mai Wærness
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 10,11 10,11
Emma Abotnes
Fana IL
02 Fana IL
Ida Valentinsson
FK Athlet
02 FK Athlet
Evelina Sjöstrand
Hässleholms AIS
02 Hässleholms AIS
Tindra Palmér
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Tilde Bengtsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Tove Larsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Alice Gunnarsson
IK Orient
02 IK Orient
Hanna Hedin
IK Orient
02 IK Orient
Sophie Reid
IK Ymer
02 IK Ymer
Tova Wickell
KA2 IF
02 KA2 IF
Emelie Biarner
Klippans FK
02 Klippans FK
Olivia Stridh
Malmö AI
02 Malmö AI 9,01
Cindy Darell
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Ida Bäckman
Varbergs GIF
02 Varbergs GIF 9:95 9:95

Antal anmälda deltagare: 17

F16 Längd

Mai Wærness
Aalborg Atletik og Motion
02 Aalborg Atletik og Motion 4,67 4,75
Sofie Froberg
Aarhus 1900 A/M
02 Aarhus 1900 A/M 4,71 4,71
Ida Valentinsson
FK Athlet
02 FK Athlet
Maja Antvorskov
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 4,82 4,82
Caroline Søndergåård
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 4,40 4,40
Natalie Vaabengaard
Herlufsholm A&M
02 Herlufsholm A&M 4.35 4.35
Evelina Sjöstrand
Hässleholms AIS
02 Hässleholms AIS
Anna Lukic
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Tindra Palmér
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Hanna Persson
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Julia Berns
IFK Lund
02 IFK Lund
Alice Gunnarsson
IK Orient
02 IK Orient
Hanna Hedin
IK Orient
02 IK Orient
Cajsa Augustsson
IK Ymer
02 IK Ymer
Sophie Reid
IK Ymer
02 IK Ymer
Clara Johansson
KA2 IF
02 KA2 IF 5,13
Tova Wickell
KA2 IF
02 KA2 IF
Emelie Biarner
Klippans FK
02 Klippans FK
Nikki Anderberg
Malmö AI
02 Malmö AI
Hanna Didricksson
Malmö AI
02 Malmö AI
Rebecca Hebelius Dace
Malmö AI
02 Malmö AI
Victoria Quainoo
Malmö AI
02 Malmö AI
Mathilda Gertz
Sparta
02 Sparta 4,25
Victoria Lendal
Sparta
02 Sparta 5,28
Ida Lyngby
Sparta
02 Sparta 4,29
Josefine Sørensen
Sparta
02 Sparta 4,64
Matilda Härström
Stenungsund FI
02 Stenungsund FI 5,06 5,06
Astrid Berg
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Cindy Darell
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf
Ullevi FK
02 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 31

F16 Kula

Sofie Froberg
Aarhus 1900 A/M
02 Aarhus 1900 A/M 8,99 10,00
Elin Ekelund
Eslövs AI
02 Eslövs AI 10,84
Agnes Claesson
Hovslätts IK
03 Hovslätts IK
Hedda Rosvall
IFK Trelleborg
02 IFK Trelleborg
alva sundström
Ljungby FIK
02 Ljungby FIK
Hanna Didricksson
Malmö AI
02 Malmö AI
Victoria Quainoo
Malmö AI
02 Malmö AI
Emilie Bank Mikkelsen
Sparta
02 Sparta 9,15
Liv Nedergaard
Sparta
02 Sparta 9,15
Cindy Darell
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Sara Kjær Andersen
Vejle IF
02 Vejle IF 11.68

Antal anmälda deltagare: 11

F15 60 m

Mathilde Gregersen
Aalborg Atletik og Motion
03 Aalborg Atletik og Motion 8,16 8,16
Amalie Thrane
Bagsvaerd Atletik
03 Bagsvaerd Atletik 8,61 8,59
Selma Bertram
Ballerup AK
03 Ballerup AK 8,46
Karen Bøg
Ballerup AK
03 Ballerup AK 9,42
Cecilie Gedsø Færge
Ballerup AK
03 Ballerup AK 8,28
Tova Möllerström
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Silke Dittlau
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF
Katrine Rogers
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 9,26 9,26
Angela Timm
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 8,44 8,44
Alice Lindh
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Tilda Lilja
IFK Helsingborg
03 IFK Helsingborg
Thea Löfman
IFK Lund
03 IFK Lund
Johanna Obradovic
IFK Lund
03 IFK Lund
Famke Persson
IFK Lund
03 IFK Lund
Emilia Wamsler
IFK Lund
03 IFK Lund
Ida Svendsen
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Augusta Bendsen
IK Olympia
03 IK Olympia
Kajsa Rooth
IK Tjalve
03 IK Tjalve 8,08 8,08
Lovis Mathisson
KA2 IF
04 KA2 IF 8:23 8:23
Melvin Mathisson
KA2 IF
03 KA2 IF 7:81 7:81
Julia Nilsson
KA2 IF
03 KA2 IF
Alberte Ulrik
Københavns IF
03 Københavns IF 9,14 9,14
Alva Kalläne
Malmö AI
03 Malmö AI
Ellen Persson
Malmö AI
03 Malmö AI
Mica Ramm-Ericson
Malmö AI
03 Malmö AI 8,39
Silvia Popa
Mariestads AIF
03 Mariestads AIF
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Annika Baun Haldbo
Sparta
03 Sparta 8,48
Josephine Koch Jacobsen
Sparta
03 Sparta 8,05
Marie H Larsen
Sparta
03 Sparta 8,44
Rebekka Schaldemose
Sparta
03 Sparta 8,94
Emma Gerdes
Åhus FIK
03 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 32

F15 200 m

Mathilde Gregersen
Aalborg Atletik og Motion
03 Aalborg Atletik og Motion 27,45 27,45
Lia Palmberg Nordhald
Bagsvaerd Atletik
03 Bagsvaerd Atletik 29,49
Amalie Thrane
Bagsvaerd Atletik
03 Bagsvaerd Atletik 27,93 27,93
Selma Bertram
Ballerup AK
03 Ballerup AK 27,67
Sophie Brønnum-Carlsen
Ballerup AK
03 Ballerup AK 29,95
Karen Bøg
Ballerup AK
03 Ballerup AK 29,30
Cecilie Gedsø Færge
Ballerup AK
03 Ballerup AK 26,68
Ashley Gnanogoh
Ballerup AK
05 Ballerup AK 28,59
Nanna Grubert
Ballerup AK
04 Ballerup AK 27,49
Ida Marie Andresen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 29,79
Caroline Vammen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 27,25
Silke Dittlau
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF
Angela Timm
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 28,30 28,30
Ida Boe Rasmussen
Greve Atletik
03 Greve Atletik 26,50
Alice Lindh
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS
Zaga Karterud
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Juni Palm
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Ella Sandwång
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Famke Persson
IFK Lund
03 IFK Lund 25,95
Betty Lecander
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Ida Svendsen
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Tilde Axelsson Fröjdenlund
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Siri Elofsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö 28,75
Amanda Lennartsson
IFK Växjö
05 IFK Växjö 27,84
Ellen Pettersson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Gabriella Smedberg
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Maja Westhoff
IFK Växjö
04 IFK Växjö 28,39
Asta Borggaard
IK Olympia
04 IK Olympia 29,37 29,37
Elli Johansson
KA2 IF
04 KA2 IF 27,27
Lovis Mathisson
KA2 IF
04 KA2 IF 28,2 27,89
Melvin Mathisson
KA2 IF
03 KA2 IF 27:61 27:61
Julia Nilsson
KA2 IF
03 KA2 IF
Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK
Rebekka Holsting
Københavns IF
03 Københavns IF 30,77 30,77
Michelle Rutherford
Københavns IF
03 Københavns IF
Alberte Ulrik
Københavns IF
03 Københavns IF 32,07 32,07
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 28,64
Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 27.15 27.15
Emmi Owald
Malmö AI
04 Malmö AI
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI 31,03
Jenjira Phayakhruea
Malmö AI
04 Malmö AI
Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 29,35
Bella Stenström
Malmö AI
03 Malmö AI
Milla Svanberg
Malmö AI
03 Malmö AI
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI
Silvia Popa
Mariestads AIF
03 Mariestads AIF
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Annika Baun Haldbo
Sparta
03 Sparta 26,83
Josephine Koch Jacobsen
Sparta
03 Sparta 26,08
Eva Tsinat Krause
Sparta
04 Sparta 29,67
Marie H Larsen
Sparta
03 Sparta 26,94
Rebekka Schaldemose
Sparta
03 Sparta 29,39
Ebba Niklasson
Sävedalens AIK
03 Sävedalens AIK 28,06
Tua Brann Widén
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Agnes Hallbjörner
Ullevi FK
04 Ullevi FK 29,68 29,68
Aicha Koné
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Linnea Nord
Ystads IF
04 Ystads IF
Emma Gerdes
Åhus FIK
03 Åhus FIK 27,06
Nicole Ljungström
Ängelholms IF
03 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 61

F15 1000 m

My Ekström
Björnstorps IF
04 Björnstorps IF 3:33.61
Amalie Boeck
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 03:15,11
Ellen Nørding Christensen
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 3,06,97 3,06,97
Fillippa Lonhage
Höörs IS
03 Höörs IS
Maja Malm
Höörs IS
04 Höörs IS
Anne Oostra
Höörs IS
04 Höörs IS 3,15
Tilde Axelsson Fröjdenlund
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Alma Svennerud
KA2 IF
04 KA2 IF
Nanna Elmer
Københavns IF
03 Københavns IF 3,28,45 3,28,45
Emmi Lilius
Malmö AI
04 Malmö AI 3,21.80
Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 3.17 3.17
Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI 3.27
Sofia Thøgersen
Sparta
05 Sparta 3,06,51
Tilde Mjörnell
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Nicole Ljungström
Ängelholms IF
03 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 15

F15 60 m häck

Mathilde Gregersen
Aalborg Atletik og Motion
03 Aalborg Atletik og Motion 9,39 9,39
Ingeborg Falck
Frederiksberg IF
04 Frederiksberg IF 10,06 10,06
Tilda Lilja
IFK Helsingborg
03 IFK Helsingborg
Magda Karlsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Thea Löfman
IFK Lund
03 IFK Lund
Tindra Röme
IFK Lund
04 IFK Lund
Lova Axelsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Siri Elofsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö 9,60
Lova Nilsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Maja Westhoff
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Kajsa Rooth
IK Tjalve
03 IK Tjalve 9,59
Elli Johansson
KA2 IF
04 KA2 IF 9,78
Emilia Johansson
Klippans FK
05 Klippans FK
Tilda Persson
Klippans FK
04 Klippans FK
Iben Christrup
Malmö AI
04 Malmö AI
Vilma Dahlberg
Malmö AI
03 Malmö AI 9,49
Chanelle Lindvall
Malmö AI
03 Malmö AI 9,26
Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI 10.10
Milla Svanberg
Malmö AI
03 Malmö AI 9,94
Silvia Popa
Mariestads AIF
03 Mariestads AIF
Josefine Skifter Andersen
Slagelse Atletik DELTA
03 Slagelse Atletik DELTA 9,65 9,65
Annika Baun Haldbo
Sparta
03 Sparta 9,48
Betty Marie Ramsgaard Jensen
Sparta
04 Sparta 10,72 10,72
Karla Schärfe
Sparta
03 Sparta 9,15 9,15
Tilde Mjörnell
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK 9,55
Filippa Svensson
Åhus FIK
03 Åhus FIK 9,73

Antal anmälda deltagare: 27

F15 Höjd

Ingrid Sofie Bach Jensen Bang
Bagsvaerd Atletik
03 Bagsvaerd Atletik 1,40
Lia Palmberg Nordhald
Bagsvaerd Atletik
03 Bagsvaerd Atletik 1,41
Ida Marie Andresen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 1,35
Elisabeth Bolstad Raa
Fana IL
03 Fana IL
Rie Oreskov
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 1,35 1,35
Katrine Rogers
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 1,41 1,41
Alice Lindh
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Agnes Norman
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Siri Elofsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Gabriella Smedberg
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Kajsa Rooth
IK Tjalve
03 IK Tjalve 1,45 1,52
Wilma Nilsson
Klippans FK
05 Klippans FK
Chanelle Lindvall
Malmö AI
03 Malmö AI 1,52
Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
Karla Schärfe
Sparta
03 Sparta 1,70 1,70

Antal anmälda deltagare: 15

F15 Stav

Ingrid Sofie Bach Jensen Bang
Bagsvaerd Atletik
03 Bagsvaerd Atletik 2,43
Ronja Sjöstrand
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Lova Nilsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Milla Ekstrand
KA2 IF
03 KA2 IF
Elli Johansson
KA2 IF
04 KA2 IF
Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI
Luna Johannsen
Malmö AI
05 Malmö AI 1,80
Rebecka Krüeger
Malmö AI
03 Malmö AI 3,65
Mella Melander
Malmö AI
04 Malmö AI
Emmi Owald
Malmö AI
04 Malmö AI
Ellen Persson
Malmö AI
03 Malmö AI 2,43
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 12

F15 Längd

Mathilde Gregersen
Aalborg Atletik og Motion
03 Aalborg Atletik og Motion 4,99 4,99
Amalie Thrane
Bagsvaerd Atletik
03 Bagsvaerd Atletik 4,70 4,75
Cecilie Gedsø Færge
Ballerup AK
03 Ballerup AK 5,14
Silke Dittlau
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 4,43 4,43
Katrine Rogers
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 3,74 3,74
Angela Timm
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 4,30 4,30
Ida Boe Rasmussen
Greve Atletik
03 Greve Atletik 5,49 5,55
Tilda Lilja
IFK Helsingborg
03 IFK Helsingborg
Johanna Obradovic
IFK Lund
03 IFK Lund
Elvira Dyselius
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Betty Lecander
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg
Lova Nilsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Ellen Pettersson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Augusta Bendsen
IK Olympia
03 IK Olympia 4,99 4,99
Kajsa Rooth
IK Tjalve
03 IK Tjalve 4,95
Julia Nilsson
KA2 IF
03 KA2 IF
Alva Kalläne
Malmö AI
03 Malmö AI
Chanelle Lindvall
Malmö AI
03 Malmö AI
Bella Stenström
Malmö AI
03 Malmö AI
Josefine Skifter Andersen
Slagelse Atletik DELTA
03 Slagelse Atletik DELTA 5,72 5,72
Olivia Emily Helleskov Batko
Sparta
03 Sparta 4,36
Annika Baun Haldbo
Sparta
03 Sparta 5,00
Josephine Koch Jacobsen
Sparta
03 Sparta 5,16
Betty Marie Ramsgaard Jensen
Sparta
04 Sparta 4,74 4,74
Karla Schärfe
Sparta
03 Sparta 5,15 5,15
Alicia Eliasson
Sävedalens AIK
03 Sävedalens AIK 4,90
Filippa Svensson
Åhus FIK
03 Åhus FIK 4,93

Antal anmälda deltagare: 27

F15 Tresteg

Elisabeth Bolstad Raa
Fana IL
03 Fana IL
Alice Lindh
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Agnes Norman
Hässleholms AIS
03 Hässleholms AIS
Milla Svanberg
Malmö AI
03 Malmö AI 10,13
Marie H Larsen
Sparta
03 Sparta 10,74
Alicia Eliasson
Sävedalens AIK
03 Sävedalens AIK 10,87
Ebba Niklasson
Sävedalens AIK
03 Sävedalens AIK 10,55

Antal anmälda deltagare: 7

F15 Kula

Johanna Berg
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Tova Möllerström
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Julia Scharnell
Eslövs AI
03 Eslövs AI
Elisabeth Bolstad Raa
Fana IL
03 Fana IL
Rie Oreskov
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 7,40 7,40
Agnes Claesson
Hovslätts IK
03 Hovslätts IK 11,07
Thea Löfman
IFK Lund
03 IFK Lund
Emilia Wamsler
IFK Lund
03 IFK Lund
Amanda Pettersson
IFK Växjö
03 IFK Växjö 12,09
Augusta Bendsen
IK Olympia
03 IK Olympia
Kajsa Rooth
IK Tjalve
03 IK Tjalve 9,99 9,99
Chanelle Lindvall
Malmö AI
03 Malmö AI 11,33
Olivia Emily Helleskov Batko
Sparta
03 Sparta 8,38
Josephine Koch Jacobsen
Sparta
03 Sparta 10,03
Josefin Axelsson
Öresund FK
03 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 15

F14 60 m

Nanna Grubert
Ballerup AK
04 Ballerup AK 8,45
Caroline Vammen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 8,81
Ella Magnusson
FK Athlet
04 FK Athlet
Ingeborg Falck
Frederiksberg IF
04 Frederiksberg IF 8,52 8,52
Sarah Rasmussen
Herlufsholm A&M
04 Herlufsholm A&M 8.45 8.45
Ida Marie Skøt Nielsen
Herlufsholm A&M
04 Herlufsholm A&M 9.32 9.32
Zaga Karterud
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Juni Palm
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Ella Sandwång
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Lisa Berns
IFK Lund
04 IFK Lund 08,40
Magda Karlsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Hanna Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Maja Westhoff
IFK Växjö
04 IFK Växjö 8,84
Asta Borggaard
IK Olympia
04 IK Olympia
Elli Johansson
KA2 IF
04 KA2 IF 8,59
Saga Plessen
KA2 IF
04 KA2 IF
Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK
Wilde Hedin
Klippans FK
04 Klippans FK
Tilda Persson
Klippans FK
04 Klippans FK
Josepha Dahl
Korsør
04 Korsør 00:08,32
Sara Porst
Korsør
04 Korsør 00:08,66
Alma Søby Witt
Københavns IF
04 Københavns IF 8,35 8,35
Michell Ahlblom
Malmö AI
04 Malmö AI
Iben Christrup
Malmö AI
04 Malmö AI
Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI 8,43
Emmi Owald
Malmö AI
04 Malmö AI
Jenjira Phayakhruea
Malmö AI
04 Malmö AI
Asta Ellermann-Kingombe
Sparta
04 Sparta 9,27
Eva Tsinat Krause
Sparta
04 Sparta 9,03 9,03
Nanna Schaldemose
Sparta
04 Sparta 9,07
Tua Brann Widén
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Agnes Hallbjörner
Ullevi FK
04 Ullevi FK 9,11 9,11
Aicha Koné
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Linnea Nord
Ystads IF
04 Ystads IF 9,16
Stina Svenby
Ystads IF
04 Ystads IF 9,05
Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK 8,69

Antal anmälda deltagare: 38

F14 Höjd

Nanna Grubert
Ballerup AK
04 Ballerup AK 1,37
Ida Marie Andresen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 1,35
Nina Hertz Saebbö
Göteborgs KIK
04 Göteborgs KIK 1,58
Ronja Sjöstrand
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS
Emelie Bielecki
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Magda Karlsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Elin Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö 1,43
Maja Westhoff
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Saga Plessen
KA2 IF
04 KA2 IF
Alma Svennerud
KA2 IF
04 KA2 IF
Tilda Persson
Klippans FK
04 Klippans FK
Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI 1,35
Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI 1,57
Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 1.54 1.54
Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK 1,54
Desire Covic
Öresund FK
04 Öresund FK
Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 20

F14 Längd

Nanna Grubert
Ballerup AK
04 Ballerup AK 5,06
Caroline Vammen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 5,08
Ella Magnusson
FK Athlet
04 FK Athlet
Ingeborg Falck
Frederiksberg IF
04 Frederiksberg IF 5,22 5,22
Nina Hertz Saebbö
Göteborgs KIK
04 Göteborgs KIK
Sarah Rasmussen
Herlufsholm A&M
04 Herlufsholm A&M 4.50 4.51
Ida Marie Skøt Nielsen
Herlufsholm A&M
04 Herlufsholm A&M 4.43 4.43
Zaga Karterud
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Juni Palm
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Ella Sandwång
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Tindra Röme
IFK Lund
04 IFK Lund
Elin Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö 4,64
Hanna Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Vendela Mörstam
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Asta Borggaard
IK Olympia
04 IK Olympia
Elli Johansson
KA2 IF
04 KA2 IF
Saga Plessen
KA2 IF
04 KA2 IF
Emilia Franzén
Klippans FK
04 Klippans FK
Wilde Hedin
Klippans FK
04 Klippans FK
Tilda Persson
Klippans FK
04 Klippans FK
Michell Ahlblom
Malmö AI
04 Malmö AI
Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI 5,05
Mollie Jönsson
Malmö AI
04 Malmö AI
Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 5.10 5.15
Asta Ellermann-Kingombe
Sparta
04 Sparta 4,54
Nanna Schaldemose
Sparta
04 Sparta 4,25
Agnes Hallbjörner
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Aicha Koné
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Linnea Nord
Ystads IF
04 Ystads IF
Stina Svenby
Ystads IF
04 Ystads IF
Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK
Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK 4,00

Antal anmälda deltagare: 33

F14 Tresteg

Ingeborg Falck
Frederiksberg IF
04 Frederiksberg IF 9,94 9,94
Ronja Sjöstrand
Hässleholms AIS
04 Hässleholms AIS
Elin Joabsson
IFK Växjö
04 IFK Växjö 10,25
Elli Johansson
KA2 IF
04 KA2 IF
Iben Christrup
Malmö AI
04 Malmö AI
Ella Jovanovic
Malmö AI
04 Malmö AI 10,87
Mollie Jönsson
Malmö AI
04 Malmö AI
Tua Brann Widén
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Aicha Koné
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Tilde Mjörnell
Ullevi FK
04 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 10

F14 Kula

Emelie Bielecki
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Vendela Mörstam
IFK Växjö
04 IFK Växjö
Asta Borggaard
IK Olympia
04 IK Olympia
Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK 10,01
Desire Covic
Öresund FK
04 Öresund FK
Ella Eklund
Öresund FK
04 Öresund FK
Julia Johansson
Öresund FK
04 Öresund FK
Ines Kahrimanovic
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 8

F13 60 m

Frida Froberg
Aarhus 1900 A/M
05 Aarhus 1900 A/M 9,45 9,45
Laura-Jo Buchard
Amager Atletik Club
05 Amager Atletik Club 9,02
Filippa Lavrsen
Amager Atletik Club
05 Amager Atletik Club
Vilma T Petersen
Amager Atletik Club
05 Amager Atletik Club 9,68
Ashley Gnanogoh
Ballerup AK
05 Ballerup AK 8,38
Johanna C.B. Jessen
Frederiksberg IF
05 Frederiksberg IF 9,82 9,82
Siri Ingvarsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Amanda Lennartsson
IFK Växjö
05 IFK Växjö
Tess Widov
IFK Växjö
05 IFK Växjö
Emilia Johansson
Klippans FK
05 Klippans FK
Jenny Nilsson
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Mathilda Brodd Polsten
Malmö AI
05 Malmö AI 8,55
Lovisa Cronholm
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 8,10
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Olivia Jensfeldt
Malmö AI
05 Malmö AI 8,43
Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Louise Nicklasson
Malmö AI
05 Malmö AI 9,43
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI 9,03
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 8,78
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI
Ingrid Gram Jensen
Sparta
05 Sparta 9,23
Karla Bundgaard Langvik
Sparta
05 Sparta 9,12
Signe Juhl Laursen
Sparta
05 Sparta 9,35 9,35
Bolette Nimskov
Sparta
05 Sparta 8,93 8,93
Madeleine A. A. Rasmussen
Sparta
05 Sparta 10,38 10,38
Sofia Thøgersen
Sparta
05 Sparta 9,15 9,15
Emilie Børregaard Voigt
Sparta
05 Sparta 8,50 8,50
Thea Lei Hansgaard
Trongårdens IF
05 Trongårdens IF 8,92 8,92
Ines Kippel
Ystads IF
05 Ystads IF 9,21

Antal anmälda deltagare: 31

F13 800 m

Frida Froberg
Aarhus 1900 A/M
05 Aarhus 1900 A/M 2:44,09 2:44,09
Anna B Andersen
Amager Atletik Club
06 Amager Atletik Club 3:07,07
Annabelle Viple
Amager Atletik Club
05 Amager Atletik Club
Norah jagesten
Björnstorps IF
05 Björnstorps IF 2:50.39
Johanna C.B. Jessen
Frederiksberg IF
05 Frederiksberg IF 3,02,83 3,02,83
Ebony Tay
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF 2:43,70 2:43,70
Maja Kropp Lindh
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Wilma Nilsson
Klippans FK
05 Klippans FK
Liv Altarac
Malmö AI
05 Malmö AI
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 2,39.50
Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
Freja Abraham
Sparta
06 Sparta 3,00,67
Madeleine A. A. Rasmussen
Sparta
05 Sparta

Antal anmälda deltagare: 14

F13 Höjd

Ashley Gnanogoh
Ballerup AK
05 Ballerup AK 1,20
Linnea Rydin
FK Athlet
05 FK Athlet
Johanna C.B. Jessen
Frederiksberg IF
05 Frederiksberg IF 1,30 1,30
Isabel Josefina Buxéns
Holte Atletik
05 Holte Atletik 1,31 1,31
Linnea Kelepouris
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg
Tess Widov
IFK Växjö
05 IFK Växjö
Jenny Nilsson
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Lovisa Cronholm
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 1,20
Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
Ingrid Gram Jensen
Sparta
05 Sparta 1,25 1,28
Karla Bundgaard Langvik
Sparta
05 Sparta 1,30 1,35
Signe Juhl Laursen
Sparta
05 Sparta 1,20 1,20
Bolette Nimskov
Sparta
05 Sparta
Kaisa Duedam Ventrup
Sparta
05 Sparta 1,50 1,50

Antal anmälda deltagare: 18

F13 Längd

Frida Froberg
Aarhus 1900 A/M
05 Aarhus 1900 A/M 4,07 4,09
Annabelle Viple
Amager Atletik Club
05 Amager Atletik Club
Ashley Gnanogoh
Ballerup AK
05 Ballerup AK 4,26
Linnea Rydin
FK Athlet
05 FK Athlet
Johanna C.B. Jessen
Frederiksberg IF
05 Frederiksberg IF 4,52 4,52
Amanda Olsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Ebony Tay
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Linnea Kelepouris
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Maja Kropp Lindh
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Amanda Lennartsson
IFK Växjö
05 IFK Växjö 4,67
Tess Widov
IFK Växjö
05 IFK Växjö
Wilma Nilsson
Klippans FK
05 Klippans FK
Sandra Enehill
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Liv Altarac
Malmö AI
05 Malmö AI
Mathilda Brodd Polsten
Malmö AI
05 Malmö AI
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 4,63
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Olivia Jensfeldt
Malmö AI
05 Malmö AI 4,65
Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Louise Nicklasson
Malmö AI
05 Malmö AI 4,09
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 4,20
Sofia Thøgersen
Sparta
05 Sparta 4,73
Emilie Børregaard Voigt
Sparta
05 Sparta 4,84 5,04
Ines Kippel
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 25

F13 Tresteg

Linnea Frylestam
IFK Halmstad
05 IFK Halmstad
Emilia Johansson
Klippans FK
05 Klippans FK
Sandra Enehill
Lomma FIK
05 Lomma FIK

Antal anmälda deltagare: 3

F13 Kula

Frida Froberg
Aarhus 1900 A/M
05 Aarhus 1900 A/M 8,79 8,79
Linnea Rydin
FK Athlet
05 FK Athlet
Linnea Frylestam
IFK Halmstad
05 IFK Halmstad
Siri Ingvarsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg
Sandra Enehill
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Jenny Nilsson
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Ella Engman
Malmö AI
05 Malmö AI 10,19
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Mira Johansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Louise Nicklasson
Malmö AI
05 Malmö AI 7,90
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 8,70
Ingrid Gram Jensen
Sparta
05 Sparta 8,73 8,73
Karla Bundgaard Langvik
Sparta
05 Sparta 9,92 9,92
Signe Juhl Laursen
Sparta
05 Sparta 6,94 6,94
Madeleine A. A. Rasmussen
Sparta
05 Sparta 5,03 5,03
Kaisa Duedam Ventrup
Sparta
05 Sparta 9,44 9,44
Emilie Børregaard Voigt
Sparta
05 Sparta 9,71 9,71
Thea Lei Hansgaard
Trongårdens IF
05 Trongårdens IF 10,81 10,81

Antal anmälda deltagare: 19

F12 60 m

Tilda Lindqvist
Bohus IF
06 Bohus IF
Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF 09,25
Isabel Nissen
Helsingør IF Atletik
06 Helsingør IF Atletik 8.91 8.91
Frederikke Jensen
Herlufsholm A&M
06 Herlufsholm A&M 9.02 9.02
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Julia Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Linnea Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Elin Pihlström
IFK Lund
06 IFK Lund
Mikaela Medina Sørensen
Københavns IF
06 Københavns IF 9,12 9,12
Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI 8,86
Vilma Engvall
Malmö AI
06 Malmö AI 9,60
Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI 9,49
Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI 9,30
Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 18

F12 Höjd

Tilda Lindqvist
Bohus IF
06 Bohus IF
Saga Svensson
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Elin Pihlström
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Leonie Mörstam
IFK Växjö
06 IFK Växjö
Mikaela Medina Sørensen
Københavns IF
06 Københavns IF 1,35 1,35
sigrid sundström
Ljungby FIK
06 Ljungby FIK
Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Nelly Millbank
Malmö AI
06 Malmö AI 1,21
Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
Freja Abraham
Sparta
06 Sparta 1,24
Luna Frid Hanberg
Sparta
06 Sparta 1,30 1,30

Antal anmälda deltagare: 18

F12 Längd

Tilda Lindqvist
Bohus IF
06 Bohus IF
Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF 4,29
Isabel Nissen
Helsingør IF Atletik
06 Helsingør IF Atletik 4.14 4.22
Frederikke Jensen
Herlufsholm A&M
06 Herlufsholm A&M 3,90 3,90
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Julia Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Linnea Englund
IFK Lund
06 IFK Lund
Leonie Mörstam
IFK Växjö
06 IFK Växjö
Mikaela Medina Sørensen
Københavns IF
06 Københavns IF 4,31 4,31
Vera Carlsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Vilma Engvall
Malmö AI
06 Malmö AI 3,80
Pamela Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI 3,73
Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI 4,05
Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
Celine Aagaard
SK Graal
06 SK Graal
Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 19

F12 Kula

Tilda Lindqvist
Bohus IF
06 Bohus IF
Maja Scharnell
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Saga Svensson
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Elin Jönsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Annie Torkéll
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Elin Pihlström
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Leonie Mörstam
IFK Växjö
06 IFK Växjö
Mikaela Medina Sørensen
Københavns IF
06 Københavns IF 6,92 6,92
Hanna Brand
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Vera Carlsson
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
Luna Frid Hanberg
Sparta
06 Sparta 9,08 9,08
Pil Nedergaard
Sparta
06 Sparta 7,87 7,87

Antal anmälda deltagare: 17

F11 60 m

Marie B. Olesen
Aalborg Atletik og Motion
07 Aalborg Atletik og Motion 9.82 9.82
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 9,01
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
Felicia Thorell
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Børregaard Voigt
Sparta
07 Sparta 8,89 8,79
Elin Runemar
Täby IS
07 Täby IS
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK 9,48
Thea Bivefors
Öresund FK
07 Öresund FK 9,58

Antal anmälda deltagare: 11

F11 600 m

Freja Bjerström
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF 2:11.60
Linnea Stjernfeldt
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Stella Falknell
FK Athlet
07 FK Athlet
Hedvig Jeanson-Rahm
FK Athlet
07 FK Athlet
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Agnes Sandberg
Höörs IS
07 Höörs IS 2:25
Karin Broberg
IFK Lund
07 IFK Lund
Hilda Rubenson
IFK Lund
07 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Ester Wendin
IFK Lund
07 IFK Lund
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
Felicia Thorell
Malmö AI
07 Malmö AI 2,23.00
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 18

F11 Längd

Linnea Stjernfeldt
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Stella Falknell
FK Athlet
07 FK Athlet
Hedvig Jeanson-Rahm
FK Athlet
07 FK Athlet
Emina Hodzic
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Hilda Rubenson
IFK Lund
07 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund 3,23
Ester Wendin
IFK Lund
07 IFK Lund
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI 3,09
Lykke Hülse
Malmö AI
07 Malmö AI 3,73
Alma Persson
Malmö AI
07 Malmö AI
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
Felicia Thorell
Malmö AI
07 Malmö AI
Aprilia Holmström
Ystads IF
07 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK 3,86
Thea Bivefors
Öresund FK
07 Öresund FK 3,43

Antal anmälda deltagare: 20

F11 Kula

Linnea Stjernfeldt
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Hedvig Jeanson-Rahm
FK Athlet
07 FK Athlet
Emina Hodzic
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Hilda Rubenson
IFK Lund
07 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund 7,32
Ester Wendin
IFK Lund
07 IFK Lund
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI 4,33
Maja Børregaard Voigt
Sparta
07 Sparta 6,63 6,63
Elin Runemar
Täby IS
07 Täby IS
Aprilia Holmström
Ystads IF
07 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Ebba Albert
Öresund FK
07 Öresund FK 6,04

Antal anmälda deltagare: 15

F10 60 m

Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Izabella Movinger
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad 10,35
Mila Slijepcevic
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad 10.18
Sarah Berkani
Malmö AI
09 Malmö AI 10,49
Zinnia Blomstrand
Malmö AI
08 Malmö AI
Heidi Gallino
Malmö AI
08 Malmö AI
Emilia Lindholm
Malmö AI
08 Malmö AI
Elsa Martinsson Fransén
Malmö AI
08 Malmö AI
Lisa Noltorp
Malmö AI
08 Malmö AI
Emmi Ohlqvist
Malmö AI
08 Malmö AI 11,67
Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Alma Ravn
Sparta
09 Sparta 9,19 9,19
Queen Riege
Sparta
08 Sparta 10,16
Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF 10,66
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Lova Nilsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Saga Dahlqvist
Öresund FK
09 Öresund FK
Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK 10,69

Antal anmälda deltagare: 24

F10 Längd

Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Izabella Movinger
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad 2,94
Mila Slijepcevic
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad 3.32
Sarah Berkani
Malmö AI
09 Malmö AI 3,55
Zinnia Blomstrand
Malmö AI
08 Malmö AI
Heidi Gallino
Malmö AI
08 Malmö AI
Emilia Lindholm
Malmö AI
08 Malmö AI
Elsa Martinsson Fransén
Malmö AI
08 Malmö AI
Lisa Noltorp
Malmö AI
08 Malmö AI
Emmi Ohlqvist
Malmö AI
08 Malmö AI 3,15
Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Alma Ravn
Sparta
09 Sparta 3,83 3,86
Queen Riege
Sparta
08 Sparta 3,79 3,79
Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Viola Lei Hansgaard
Trongårdens IF
08 Trongårdens IF 3,67 3,67
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Lova Nilsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Saga Dahlqvist
Öresund FK
09 Öresund FK
Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK 3,10

Antal anmälda deltagare: 25

F10 Kula

Elsa Almryd
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ella Selander
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan
Izabella Movinger
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad 3,88
Mila Slijepcevic
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad
Sarah Berkani
Malmö AI
09 Malmö AI
Zinnia Blomstrand
Malmö AI
08 Malmö AI
Heidi Gallino
Malmö AI
08 Malmö AI
Emilia Lindholm
Malmö AI
08 Malmö AI
Elsa Martinsson Fransén
Malmö AI
08 Malmö AI
Lisa Noltorp
Malmö AI
08 Malmö AI
Emmi Ohlqvist
Malmö AI
08 Malmö AI 5,05
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Lisa Winnat Flensburg
Södra Sandby IF
08 Södra Sandby IF
Viola Lei Hansgaard
Trongårdens IF
08 Trongårdens IF 7,07 7,07
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Lova Nilsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
Saga Dahlqvist
Öresund FK
09 Öresund FK
Ida Trumstedt
Öresund FK
08 Öresund FK 3,48

Antal anmälda deltagare: 22

Män 60 m

Steffen U Knudsen
Aarhus 1900 A/M
98 Aarhus 1900 A/M 6,90
Kojo Musah
Aarhus 1900 A/M
96 Aarhus 1900 A/M 6,84
Tobias Stærmose
Aarhus 1900 A/M
91 Aarhus 1900 A/M 7,55
Casper Spure Pedersen
AGF Atletik
92 AGF Atletik 7.29 7.24
Tarley Allison
Alingsås IF
97 Alingsås IF 7,06 7,03
Toke Gotthardsen
Bagsvaerd Atletik
94 Bagsvaerd Atletik
Sebastian Valentin Buschardt
Bagsvaerd Atletik
97 Bagsvaerd Atletik 7,28
Emil Jespersen
Ballerup AK
94 Ballerup AK 7,40
Christian Martinussen
Fana IL
83 Fana IL 6.96
Mathias A. Olsen
Frederiksberg IF
91 Frederiksberg IF 7,35 7,35
Emil Grovn
Frederiksberg IF
98 Frederiksberg IF 7,74 7,74
Frederik Regli
Frederiksberg IF
90 Frederiksberg IF 7,39 7,39
Jostein J Fossøy
Førde IL Friidrett
92 Førde IL Friidrett 7.05 6.87
Desmond Rogo
Hammarby IF
96 Hammarby IF 6,90
Peter Rosén
Hovslätts IK
65 Hovslätts IK
Festus Asante
Hvidovre AM
94 Hvidovre AM 6,76
Navid Bazgir
Hvidovre AM
95 Hvidovre AM 7,60
David Otzen
Hvidovre AM
98 Hvidovre AM
Rodney Pratdavis
Hvidovre AM
93 Hvidovre AM 7,19
Tummas Napoleon Arge
Hvirlan
95 Hvirlan 7.29
Tórur Mortensen
Hvirlan
98 Hvirlan 7,36
Fredrik Samuelsson
Hässelby SK
95 Hässelby SK 7.06
Joel Bengtsson
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg
Felix Ericsson
IFK Helsingborg
95 IFK Helsingborg
Marcus Thornée
IFK Helsingborg
98 IFK Helsingborg
Björn Boström
IFK Lund
87 IFK Lund 7,04
Gustav Monien
IFK Lund
97 IFK Lund 7,16
Filip Nilsson
IFK Lund
92 IFK Lund 7:12
Philip Nilsson
IFK Lund
95 IFK Lund 7,07
Theodor Ahlström
IFK Växjö
98 IFK Växjö
Per-Joan Lorentzon
IK Orient
74 IK Orient
Oscar Hjerm
KA2 IF
97 KA2 IF 7,13
Jannick Bagge
Københavns IF
94 Københavns IF 7,33
Albert Ranning
Københavns IF
98 Københavns IF 6,97
Daryoush Yaydanyar
Københavns IF
86 Københavns IF 7.11
Michael Rosenberg
Lillehammer IF
90 Lillehammer IF
James Gaudiello
Malmö AI
98 Malmö AI
Kasper Kadestål
Malmö AI
99 Malmö AI 6,76
Sebastian Kadestål
Malmö AI
96 Malmö AI 7,00
Mohammed Mushin
Malmö AI
97 Malmö AI
Elias Martinsson
Mölndals AIK
97 Mölndals AIK 7,25
Christian B. Jensen
Randers Freja Atletik
91 Randers Freja Atletik 7,73 7,73
Martin Gjertsen
Ranheim IL
93 Ranheim IL 7.03
Michael Noes Andersen
Sparta
91 Sparta 7,44 7,24
Martin H Kristensen
Sparta
92 Sparta 7,18
Christian Lauge Laugesen
Sparta
86 Sparta 7,22
Frederik Schou Nielsen
Sparta
96 Sparta 6,88
Sebastian Pedersen
Sparta
97 Sparta 7,13
Kasper Stærk
Sparta
83 Sparta 7,13
Sulayman Bah
Ullevi FK
86 Ullevi FK 6,82
Carl Narup
Ullevi FK
98 Ullevi FK
Andersson Patrik
Ullevi FK
91 Ullevi FK 6,84
Martin Selin
Ullevi FK
95 Ullevi FK
Simon Sund
Ullevi FK
97 Ullevi FK
Emil von Barth
Ullevi FK
96 Ullevi FK 6,83

Antal anmälda deltagare: 55

Män 200 m

Kojo Musah
Aarhus 1900 A/M
96 Aarhus 1900 A/M 22,26
Tobias Stærmose
Aarhus 1900 A/M
91 Aarhus 1900 A/M 23,99
Casper Spure Pedersen
AGF Atletik
92 AGF Atletik 22.71 22.71
Mathias A. Olsen
Frederiksberg IF
91 Frederiksberg IF 24,04 24,04
Rasmus Thornbjerg Klausen
Fremad Holbäck
00 Fremad Holbäck 22,26
Peter Andersson
Greve Atletik
99 Greve Atletik 22,30
Mathias Astrup
Greve Atletik
99 Greve Atletik 23,20
Kim Vilborg
Greve Atletik
72 Greve Atletik 25,10
Desmond Rogo
Hammarby IF
96 Hammarby IF
Festus Asante
Hvidovre AM
94 Hvidovre AM 22,41
Navid Bazgir
Hvidovre AM
95 Hvidovre AM 23,50
Kasper Olsen
Hvidovre AM
91 Hvidovre AM 22,30
David Otzen
Hvidovre AM
98 Hvidovre AM 23,60
Rodney Pratdavis
Hvidovre AM
93 Hvidovre AM
Tummas Napoleon Arge
Hvirlan
95 Hvirlan 24.00
Omar Chaaban
IFK Helsingborg
00 IFK Helsingborg
Felix Ericsson
IFK Helsingborg
95 IFK Helsingborg
Linus Leveau
IFK Helsingborg
97 IFK Helsingborg
Peter Lindgren
IFK Helsingborg
60 IFK Helsingborg
Eric Nilsson
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg 24.50
Fredrik Lorentzon
IFK Lidingö
97 IFK Lidingö
Filip Nilsson
IFK Lund
92 IFK Lund 22:06
Viktor Kjellsson
IFK Växjö
98 IFK Växjö
Hampus Widlund
IFK Växjö
93 IFK Växjö 22,09
Nicklas Bjerre
Korsør
97 Korsør 00:24,21 00:23,91
Albert Ranning
Københavns IF
98 Københavns IF 22,73
Kasper Kadestål
Malmö AI
99 Malmö AI 21,40
Sebastian Kadestål
Malmö AI
96 Malmö AI 22,10
Christian B. Jensen
Randers Freja Atletik
91 Randers Freja Atletik 25,49 25,49
Patrik Schneidgen
Randers Freja Atletik
94 Randers Freja Atletik 23,19 23,19
Joachim Sandberg
Sandnes IL
95 Sandnes IL 21,11
Mathias Skifter Andersen
Slagelse Atletik DELTA
99 Slagelse Atletik DELTA 24,07 24,07
Michael Noes Andersen
Sparta
91 Sparta 23,83
Marquis Caldwell
Sparta
90 Sparta 22,32
Mikkel Klejnstrup
Sparta
86 Sparta 22,80
Tobias Gorgone Larsen
Sparta
00 Sparta 21,90
Sam Marcus
Sparta
99 Sparta 23,10
Kasper Stærk
Sparta
83 Sparta 22,71
Dennis Forsman
Ullevi FK
95 Ullevi FK
Alexander Lesser
Ullevi FK
93 Ullevi FK
Martin Selin
Ullevi FK
95 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 41

Män 400 m

Mathias Mørk
Aarhus 1900 A/M
97 Aarhus 1900 A/M 51,61
Casper Spure Pedersen
AGF Atletik
92 AGF Atletik 50.58 50.68
Klaus Præst Jaqué
Bagsvaerd Atletik
92 Bagsvaerd Atletik 51,44
isak Bjeregaard
Björnstorps IF
81 Björnstorps IF 55:35
Jörgen Olsson
Björnstorps IF
72 Björnstorps IF 56:20
Axel Smith
Björnstorps IF
86 Björnstorps IF 56.50
Mathias Astrup
Greve Atletik
99 Greve Atletik 50,69
Asger Sigfusson
Helsingør IF Atletik
02 Helsingør IF Atletik 1.00.21
Mikkel Stampe
Helsingør IF Atletik
00 Helsingør IF Atletik 55.91
Jakob Samuelsson
Hässelby SK
98 Hässelby SK 51.01
Zabihulla Bahrami
Höörs IS
03 Höörs IS
Truls Carlsson
Höörs IS
02 Höörs IS
Adam Landén
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg 51.84
Peter Lindgren
IFK Helsingborg
60 IFK Helsingborg
Eric Nilsson
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg 52.70
Frederik Norstedt
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg
Magnus Nielsen
IFK Lund
91 IFK Lund
Viktor Kjellsson
IFK Växjö
98 IFK Växjö
Tobias Feldborg Nielsen
IK Hellas Roskilde
03 IK Hellas Roskilde 54.51
Jakob Helsing
IK Orient
00 IK Orient
Michael Hansson
IS Göta
96 IS Göta
Brian O. Jørgensen
Københavns IF
74 Københavns IF 53.00
Endre Eikenes Røsaker
Københavns IF
96 Københavns IF 52,00
Alex Andersson
Malmö AI
00 Malmö AI 00:00 00:00
Isac Engman
Malmö AI
02 Malmö AI
Andreas Jönsson
Malmö AI
02 Malmö AI
Anton Larsson
Malmö AI
02 Malmö AI
Albert Nurmi
Malmö AI
01 Malmö AI
Anton Sigurdsson
Malmö AI
96 Malmö AI
Robin Sterner
Malmö AI
91 Malmö AI 52,00
Patrik Schneidgen
Randers Freja Atletik
94 Randers Freja Atletik 51,60 51,60
Joachim Sandberg
Sandnes IL
95 Sandnes IL 47,04
Marquis Caldwell
Sparta
90 Sparta 48,04
Mikkel Klejnstrup
Sparta
86 Sparta 50,27
Martin H Kristensen
Sparta
92 Sparta 50,11
Sam Marcus
Sparta
99 Sparta 52,50
Gustav Lundholm Nielsen
Sparta
98 Sparta 50,36
Lucas Soulier
Sparta
02 Sparta 52,90
Oskar Greilert
Ullevi FK
95 Ullevi FK
Joakim Karlsson
Ullevi FK
97 Ullevi FK
Alexander Lesser
Ullevi FK
93 Ullevi FK
Erik Lindahl
Ullevi FK
90 Ullevi FK
Alexander Lundskog
Ullevi FK
96 Ullevi FK
Emanuel Alm
Ängelholms IF
02 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 44

Män 800 m

Yusuf Alin
Amager Atletik Club
95 Amager Atletik Club 2:03,00
Thor Skifte
Amager Atletik Club
97 Amager Atletik Club 1:58,11
Emil Skovhøj
Amager Atletik Club
91 Amager Atletik Club 2:03,00
Klaus Præst Jaqué
Bagsvaerd Atletik
92 Bagsvaerd Atletik 2:01,75
isak Bjeregaard
Björnstorps IF
81 Björnstorps IF 2:00.90
Albin Lago
Genarps IF
03 Genarps IF 2:14.27
Adrian Mehic
Heleneholms IF
94 Heleneholms IF 1:55,99
Frederik Gottlieb
Helsingør IF Atletik
00 Helsingør IF Atletik 2.05,32
Sebastian Bergman
Hvidovre AM
01 Hvidovre AM 02:01,60
Frederik Norstedt
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg
Joakim Andersson
IFK Trelleborg
92 IFK Trelleborg 1:48,44
Tobias Feldborg Nielsen
IK Hellas Roskilde
03 IK Hellas Roskilde 2.10.21
Micki Borgen Morell
IK Olympia
00 IK Olympia 2.01,19
Noah Borgen Morell
IK Olympia
04 IK Olympia 2,21,18
Oliver Thernøe
Korsør
96 Korsør 1:59,91
Jonathan Adamsen
Københavns IF
95 Københavns IF 1:55,66
Lucas Balling
Københavns IF
97 Københavns IF 2:00,00
Adam Månsson
Malmö AI
89 Malmö AI 2,04
Anders Rydell
Malmö AI
78 Malmö AI 2,08
Robin Sterner
Malmö AI
91 Malmö AI 1,58
Emil Tostrup
Malmö AI
95 Malmö AI 1,57
Mads Windahl Kofoed
Viking Atletik
99 Viking Atletik 1:59

Antal anmälda deltagare: 22

Män 1500 m

Simon Holst
Amager Atletik Club
98 Amager Atletik Club 4.12,60
Emil Skovhøj
Amager Atletik Club
91 Amager Atletik Club 4:17,62
Axel Smith
Björnstorps IF
86 Björnstorps IF 4:29.40
Simon Strand
Heleneholms IF
94 Heleneholms IF
Seare Zerom
Heleneholms IF
92 Heleneholms IF
Erik Karlsson
Högby IF
98 Högby IF 4:09,13
Ken Slättengren
Högby IF
95 Högby IF
Oliver Wykman
Högby IF
94 Högby IF 4:09,36
Isak Prellner
IFK Lund
98 IFK Lund 4.35
Andreas Cederström
IS Göta
84 IS Göta
Chris Daanen
IS Göta
59 IS Göta
Bo Abrahamsson
Københavns IF
76 Københavns IF 4:13 4:13
Bashir Ahmed Dayib
Malmö AI
97 Malmö AI 4,09
Olle Meijer
Malmö AI
98 Malmö AI 04:10,96
Adam Månsson
Malmö AI
89 Malmö AI 4,09
Juan Negreira
Malmö AI
86 Malmö AI
Anders Rydell
Malmö AI
78 Malmö AI 4,35
Emil Tostrup
Malmö AI
95 Malmö AI 4,04
Björn Östenson
Ryssbergets IK
93 Ryssbergets IK 04:12,10
Teddy Hansen
Viking Atletik
66 Viking Atletik 4:40,00
Lasse Kuhre Hansen
Viking Atletik
96 Viking Atletik 4:37,72
Henrik Nord
Ystads IF
73 Ystads IF 4:25,00

Antal anmälda deltagare: 22

Män 60 m häck

Rasmus Elfgaard
Athletics 24 Seven SK
94 Athletics 24 Seven SK
Hannes Kvist Wirdmo
Athletics 24 Seven SK
94 Athletics 24 Seven SK
Fredrik Samuelsson
Hässelby SK
95 Hässelby SK 8.16
Marcus Nilsson
Högby IF
91 Högby IF
Sebastian Holmberg
IFK Lund
87 IFK Lund 9,39
Theodor Ahlström
IFK Växjö
98 IFK Växjö
Hampus Widlund
IFK Växjö
93 IFK Växjö 8,10
Martin Nikolai Kanestrøm
IK Tjalve
96 IK Tjalve 8.96
Oscar Hjerm
KA2 IF
97 KA2 IF 08,05
Max Hrelja
Malmö AI
98 Malmö AI
Elias Martinsson
Mölndals AIK
97 Mölndals AIK 8,14
Marvin Tay
Spårvägens FK
90 Spårvägens FK 7,90

Antal anmälda deltagare: 12

Män Höjd

Rasmus Elfgaard
Athletics 24 Seven SK
94 Athletics 24 Seven SK
Vetle Raa Ellingsen
Fana IL
00 Fana IL
Inge Eide Johnsen
Fana IL
98 Fana IL
Erlend Bolstad Raa
Fana IL
00 Fana IL
Marcus Nilsson
Högby IF
91 Högby IF
Samuel Fransson
Malmö AI
00 Malmö AI
Filip Björklund
Upsala IF
98 Upsala IF
Andreas Leveau
Öresund FK
80 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 8

Män Stav

Michael Christiansen
Aarhus 1900 A/M
88 Aarhus 1900 A/M 4,90 4,90
Eirik G Dolve
Fana IL
95 Fana IL
Filip Gyllensten
IF Kville
92 IF Kville
Emil Carlsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö 4,65
Emil Östergren
IFK Växjö
98 IFK Växjö
Andreas Gjesdal
IK Tjalve
95 IK Tjalve
Micael Fagö
Kalmar SK
94 Kalmar SK 5.01
Andreas Kock Pedersen
Korsør
97 Korsør 3,90
Magnus Herstedt
Malmö AI
98 Malmö AI
Oliver Chabert
Sparta
99 Sparta 4,80
Virgil Topholm Hartmann
Sparta
98 Sparta 4,20
Rasmus W Jørgensen
Sparta
89 Sparta 5,65
Adam Bengtsson
Ullevi FK
99 Ullevi FK
Mathias Clausen
Vidar Atletik
01 Vidar Atletik
Oliver Edman
Örgryte IS
01 Örgryte IS
Jonathan Ruffieux
Örgryte IS
91 Örgryte IS
Melker Svärd Jacobsson
Örgryte IS
94 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 17

Män Längd

Odin Hallquist
Fana IL
97 Fana IL 6.91
Jakob Samuelsson
Hässelby SK
98 Hässelby SK 6.70
Felix Ericsson
IFK Helsingborg
95 IFK Helsingborg
Björn Boström
IFK Lund
87 IFK Lund
Theodor Ahlström
IFK Växjö
98 IFK Växjö
Andreas Carlsson
IK Ymer
95 IK Ymer
Thobias Nilsson Montler
Malmö AI
96 Malmö AI
Elias Martinsson
Mölndals AIK
97 Mölndals AIK
Massin Ait Bouziad
Sparta
95 Sparta 6,98
Benjamin Gabrielsen
Sparta
95 Sparta 7,70
Sebastian Pedersen
Sparta
97 Sparta 7,53
Robin Swann
Sparta
97 Sparta 6,17 6,39
Simon Traoré
Sparta
98 Sparta 6,98
Adam Chiguer
Spårvägens FK
91 Spårvägens FK 7,75

Antal anmälda deltagare: 14

Män Tresteg

Lars Jørgen Haugland
Fana IL
00 Fana IL
Inge Eide Johnsen
Fana IL
98 Fana IL
Erlend Bolstad Raa
Fana IL
00 Fana IL
Tórur Mortensen
Hvirlan
98 Hvirlan 14.49 15.03
Moteba Mbumba
Hässelby SK
90 Hässelby SK
Emil Quick
Kalmar SK
95 Kalmar SK
Simon B. Thomsen
Randers Freja Atletik
99 Randers Freja Atletik 11,52 11,52
Massin Ait Bouziad
Sparta
95 Sparta 14,87
Daniel Lennartsson
Örgryte IS
88 Örgryte IS
Mathias Ström
Örgryte IS
87 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 10

Män Kula

Rasmus Elfgaard
Athletics 24 Seven SK
94 Athletics 24 Seven SK
Jakob Samuelsson
Hässelby SK
98 Hässelby SK 14.76
Marcus Nilsson
Högby IF
91 Högby IF
Wictor Petersson
Malmö AI
98 Malmö AI
Stefan Mortensen
Sparta
96 Sparta
Carl Narup
Ullevi FK
98 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 6

P19 60 m

Lars Jørgen Haugland
Fana IL
00 Fana IL
Peter Andersson
Greve Atletik
99 Greve Atletik 6,86
Frankly Dadey
Greve Atletik
99 Greve Atletik 7,19
Anton Bertilsson
Habo Friidrott -04
99 Habo Friidrott -04
Albin Samefors
Hovslätts IK
00 Hovslätts IK 7,90
Haris Khan
Hvidovre AM
00 Hvidovre AM 7,58
Omar Chaaban
IFK Helsingborg
00 IFK Helsingborg
Alexander Hersmyr
IFK Lund
00 IFK Lund
Jacob Lenz
IFK Lund
99 IFK Lund 8,65
Jakob Helsing
IK Orient
00 IK Orient
Jesper Simonsson
IK Orient
00 IK Orient
Simon B. Thomsen
Randers Freja Atletik
99 Randers Freja Atletik 7,69 7,69
Jonathan Aquino
Sparta
99 Sparta 7,10
Emil Frænde
Sparta
00 Sparta 7,32
Marc Hanselmann
Sparta
99 Sparta 7,42
Tobias Gorgone Larsen
Sparta
00 Sparta 7,01
Mads Lund
Sparta
00 Sparta 7,32
Mikkel Ramlow
Sparta
00 Sparta 7,36
Woraphon Sutla
Stenungsund FI
00 Stenungsund FI
Erik Johansson
Varbergs GIF
99 Varbergs GIF 7:12 7:12
Marcus Andersson
Öresund FK
00 Öresund FK 7,41

Antal anmälda deltagare: 21

P19 200 m

Mikkel Stampe
Helsingør IF Atletik
00 Helsingør IF Atletik 24.45
Haris Khan
Hvidovre AM
00 Hvidovre AM 24,00
Marcus Lidman
Hälle IF
99 Hälle IF 22.85
Simon Wennolf
IFK Lund
00 IFK Lund 24,30
Ludvig Jönsson
IFK Växjö
00 IFK Växjö
Albin Månsson
IFK Växjö
99 IFK Växjö
Jakob Helsing
IK Orient
00 IK Orient
Simon B. Thomsen
Randers Freja Atletik
99 Randers Freja Atletik 25,38 25,38
Jonathan Aquino
Sparta
99 Sparta 22,30
Emil Frænde
Sparta
00 Sparta 22,60
Erik Johansson
Varbergs GIF
99 Varbergs GIF 22:61 22:61

Antal anmälda deltagare: 11

P19 1500 m

Erik Lidfors
IFK Lund
99 IFK Lund 4,35
Micki Borgen Morell
IK Olympia
00 IK Olympia

Antal anmälda deltagare: 2

P19 60 m häck

Anton Bertilsson
Habo Friidrott -04
99 Habo Friidrott -04
Joel Bengtsson
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg
Oliver Chabert
Sparta
99 Sparta 8,37 8,37
Mads Lund
Sparta
00 Sparta 8,31
Anton Andersson
Varbergs GIF
00 Varbergs GIF 9,28 9,28

Antal anmälda deltagare: 5

P19 Höjd

Vetle Raa Ellingsen
Fana IL
00 Fana IL
Erlend Bolstad Raa
Fana IL
00 Fana IL
Samuel Fransson
Malmö AI
00 Malmö AI
Thomas Søholm Larsen
Randers Freja Atletik
00 Randers Freja Atletik 1,81 1,84

Antal anmälda deltagare: 4

P19 Längd

Emil Ipsen
Ballerup AK
99 Ballerup AK 7,29
Lars Jørgen Haugland
Fana IL
00 Fana IL
Martin Lindebjerg
Fremad Holbäck
00 Fremad Holbäck 6,61
Peter Andersson
Greve Atletik
99 Greve Atletik 6,79
Robin Gustafsson
Hälle IF
99 Hälle IF 6,92
Marcus Lidman
Hälle IF
99 Hälle IF 6.70
Ludvig Jönsson
IFK Växjö
00 IFK Växjö
Albin Månsson
IFK Växjö
99 IFK Växjö
Jesper Simonsson
IK Orient
00 IK Orient
Simon B. Thomsen
Randers Freja Atletik
99 Randers Freja Atletik 5,50 5,50
Emil Frænde
Sparta
00 Sparta 6,98
Mads Lund
Sparta
00 Sparta 7,19
Woraphon Sutla
Stenungsund FI
00 Stenungsund FI 6:14

Antal anmälda deltagare: 13

P19 Kula

Rasmus Jensen
Ballerup AK
99 Ballerup AK 13,22
Mads Ringsted
Københavns IF
99 Københavns IF 15,20 15,20

Antal anmälda deltagare: 2

P17 60 m

Aske Hippe Brun
Gentofte IK
02 Gentofte IK
Tobias Andersson
Greve Atletik
02 Greve Atletik 7,71
Einar Danielsson
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK 7,69
Oskar Sundberg
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Oskar Wictorsson
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Filip Lindh
IFK Växjö
01 IFK Växjö
Johan Voigt
IK Olympia
01 IK Olympia 8,04
Markus Rooth
IK Tjalve
01 IK Tjalve 7,40 7,39
Pål Haugen Lillefosse
IL Gneist
01 IL Gneist 6,92
Bimo Soenarso
KFUM Örebro
01 KFUM Örebro 7.14 6.96
Caleb Chidubem Nweke Conable
Malmö AI
01 Malmö AI 7.18 7.18
Max Rosquist-Larsson
Malmö AI
01 Malmö AI 7,29
Andreas Christoffersen
Sparta
01 Sparta 7,66 7,66
Anders Hørby Madsen
Sparta
01 Sparta 7,54 7,44
Lucas Bolin
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Hampus Helamb
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Erik Johansson
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Isak Hejdenberg
Örgryte IS
01 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 20

P17 200 m

Magnus Elsted
Ballerup AK
01 Ballerup AK 24,27
Johannes Ytre Arne
Fana IL
02 Fana IL
Adam Smitt Vanges
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 25,86
Aske Hippe Brun
Gentofte IK
02 Gentofte IK 25.81
Frederik Andersson
Greve Atletik
01 Greve Atletik 22,96
Tobias Andersson
Greve Atletik
02 Greve Atletik 24,51
Asger Sigfusson
Helsingør IF Atletik
02 Helsingør IF Atletik 25.13 25.13
Victor Akande
Hovslätts IK
02 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Adam Landén
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg 23.36
Edvin Månsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Johan Voigt
IK Olympia
01 IK Olympia 24,98
Isac Engman
Malmö AI
02 Malmö AI 24,52
Elias Hedner
Malmö AI
02 Malmö AI
Andreas Jönsson
Malmö AI
02 Malmö AI
Albert Nurmi
Malmö AI
01 Malmö AI
Andreas Christoffersen
Sparta
01 Sparta 25,63
Bertram Bing Costa
Sparta
02 Sparta 26,65
Anders Hørby Madsen
Sparta
01 Sparta 24,48
Lucas Soulier
Sparta
02 Sparta 23,25
Oskar Edlund
Täby IS
02 Täby IS 23,91
Sebastian Isakson
Täby IS
02 Täby IS
Anton Runemar
Täby IS
02 Täby IS
Ola Bokesjö
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Lucas Bolin
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Herman Forsberg
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Hampus Helamb
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Erik Johansson
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Richie Leong
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Melker Manne
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Rafael Tejada de Leon
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Michael Nordahl
Ystads IF
01 Ystads IF
Oskar Bergh
Åhus FIK
02 Åhus FIK 27,10
Biniam Habtom
Åhus FIK
01 Åhus FIK 26,52
Hugo Larsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 27,12

Antal anmälda deltagare: 36

P17 1500 m

Rasmus Baltzersen
Ballerup AK
02 Ballerup AK 4:16,53
Morgan Åkerblom
FK Athlet
02 FK Athlet 4,32
Andreas Holst Lange
Gentofte IK
02 Gentofte IK
Elias Kongsted Misander
Gentofte IK
02 Gentofte IK
Elliott Anderstedt
Höörs IS
01 Höörs IS 4,15
Erik Albin
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg
Martin Gustafsson
IFK Lund
01 IFK Lund
Gustav Bendsen
Københavns IF
03 Københavns IF 4,26,27 4,26,27
Anton Larsson
Malmö AI
02 Malmö AI
Rasmus Hansen
Viking Atletik
03 Viking Atletik 4:59,00
Michael Nordahl
Ystads IF
01 Ystads IF 4:29,70
Biniam Habtom
Åhus FIK
01 Åhus FIK 4.35,17
Truls Månsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 4.34,71

Antal anmälda deltagare: 13

P17 60 m häck

Markus Rooth
IK Tjalve
01 IK Tjalve 8,16 8,16
Pål Haugen Lillefosse
IL Gneist
01 IL Gneist 8,01
Thomad Jones
Kyrkhults SK
01 Kyrkhults SK
Max Rosquist-Larsson
Malmö AI
01 Malmö AI 8,52
Andreas Christoffersen
Sparta
01 Sparta 8,89 8,89

Antal anmälda deltagare: 5

P17 Höjd

Magnus Elsted
Ballerup AK
01 Ballerup AK 1,83
Sander Rye Daae
Fana IL
02 Fana IL
Marius Hytholm Petersen
Holte Atletik
01 Holte Atletik 1,94 1,94
Gabriel Bexvall
IF Kronan
02 IF Kronan
Karl Sten
IF Kronan
02 IF Kronan
Zackarias Denguir
IFK Lund
01 IFK Lund
Markus Rooth
IK Tjalve
01 IK Tjalve 1,77 1,80
Jacob Rosenlund
Sparta
01 Sparta 1,83
Melker Manne
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Sören Pauli
Ullevi FK
01 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 10

P17 Stav

Oskar Løwenstein
Helsingør IF Atletik
02 Helsingør IF Atletik 4,00 4,00
Emil Carlsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö 4,65
Markus Rooth
IK Tjalve
01 IK Tjalve 4,10 4,10
Pål Haugen Lillefosse
IL Gneist
01 IL Gneist 5,46 5,46
Nikolaj Grønbech
Sparta
02 Sparta 4,00 4,00
Rasmus Samuelsson
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Mathias Clausen
Vidar Atletik
01 Vidar Atletik

Antal anmälda deltagare: 7

P17 Längd

Tobias Andersson
Greve Atletik
02 Greve Atletik 6,06
Einar Danielsson
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK 5,99
Filip Lindh
IFK Växjö
01 IFK Växjö
Markus Rooth
IK Tjalve
01 IK Tjalve 6,53 6,62
Thomad Jones
Kyrkhults SK
01 Kyrkhults SK
Caleb Chidubem Nweke Conable
Malmö AI
01 Malmö AI 6,49
Max Rosquist-Larsson
Malmö AI
01 Malmö AI 6,38
Anders Hørby Madsen
Sparta
01 Sparta 6,22 6,35
Oliwer Danielsson
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Hampus Helamb
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Erik Johansson
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Sören Pauli
Ullevi FK
01 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 13

P17 Tresteg

Sander Rye Daae
Fana IL
02 Fana IL
Teodor Sobczyk
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Karl Sten
IF Kronan
02 IF Kronan
Caleb Chidubem Nweke Conable
Malmö AI
01 Malmö AI 12,38
Max Rosquist-Larsson
Malmö AI
01 Malmö AI 12,15
Melker Manne
Ullevi FK
01 Ullevi FK
Lukas Edqvist
Örgryte IS
02 Örgryte IS
William Frisk
Örgryte IS
02 Örgryte IS
Joel Åsenlund
Örgryte IS
02 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 9

P17 Kula

Einar Danielsson
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Oskar Sundberg
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Hampus Wallin
Hovslätts IK
02 Hovslätts IK 11,91
Oskar Wictorsson
Hovslätts IK
01 Hovslätts IK
Jacob Andersson
IFK Växjö
01 IFK Växjö 11.00 11.00
Leo Janén
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Markus Rooth
IK Tjalve
01 IK Tjalve 14,11 14,11
Lucas Bolin
Ullevi FK
01 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 8

P16 60 m

Johannes Ytre Arne
Fana IL
02 Fana IL
Alfred Dahl Larsen
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 8,12 8,12
Adam Smitt Vanges
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 7,94 7,94
Victor Akande
Hovslätts IK
02 Hovslätts IK 7,58
Oskar Bengtsson
IF UDD
02 IF UDD 7.24
Adam Landén
IFK Helsingborg
02 IFK Helsingborg 7.30
Axel Heander
IFK Lund
02 IFK Lund
Gustav Matson
IFK Lund
02 IFK Lund
Edvin Månsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Isac Engman
Malmö AI
02 Malmö AI 7,67
Elias Hedner
Malmö AI
02 Malmö AI 7,68
Andreas Jönsson
Malmö AI
02 Malmö AI 7,72
Bertram Bing Costa
Sparta
02 Sparta 7,69 7,69
Nikolaj Grønbech
Sparta
02 Sparta 7,79 7,79
Sebastian Isakson
Täby IS
02 Täby IS 7,70
Anton Runemar
Täby IS
02 Täby IS
Ola Bokesjö
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Herman Forsberg
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Richie Leong
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Rafael Tejada de Leon
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Erik Lindberg
Åhus FIK
02 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 22

P16 60 m häck

Sander Rye Daae
Fana IL
02 Fana IL
Alfred Dahl Larsen
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF
Adam Smitt Vanges
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 9,38 9,38
Gabriel Bexvall
IF Kronan
02 IF Kronan
Edvin Månsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Oskar Edlund
Täby IS
02 Täby IS

Antal anmälda deltagare: 6

P16 Längd

Alfred Dahl Larsen
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF 5,68 5,68
Gabriel Bexvall
IF Kronan
02 IF Kronan
Axel Heander
IFK Lund
02 IFK Lund
Emil Carlsson
IFK Växjö
02 IFK Växjö 6,08
Elias Hedner
Malmö AI
02 Malmö AI 5,33
Bertram Bing Costa
Sparta
02 Sparta 5,55 5,55
Nikolaj Grønbech
Sparta
02 Sparta 5,80
Oskar Edlund
Täby IS
02 Täby IS 6,27
Sebastian Isakson
Täby IS
02 Täby IS
Ola Bokesjö
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Herman Forsberg
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson
Ullevi FK
02 Ullevi FK
Oskar Bergh
Åhus FIK
02 Åhus FIK 5,18
Joel Åsenlund
Örgryte IS
02 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 14

P16 Kula

Alfred Dahl Larsen
Frederiksberg IF
02 Frederiksberg IF
Axel Heander
IFK Lund
02 IFK Lund
Andreas Henriksson
IFK Lund
02 IFK Lund 13,67
Andreas Henriksson
IFK Lund
03 IFK Lund 13,67
Leo Janén
IFK Växjö
02 IFK Växjö
Nikolaj Grønbech
Sparta
02 Sparta 12,09 12,09
Leo Frid-Göransson
Sävedalens AIK
02 Sävedalens AIK 12,27 12,27
Erik Lindberg
Åhus FIK
02 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 8

P15 60 m

Edvin Assarsson
Eslövs AI
04 Eslövs AI
Samuel Ekelund
Eslövs AI
03 Eslövs AI 8,02 8,02
August Rosendal Østergaard
Gentofte IK
03 Gentofte IK 7.47
Zabihulla Bahrami
Höörs IS
03 Höörs IS
Patrik Bergstrand
IFK Halmstad
03 IFK Halmstad 7,90
Elias Wennolf
IFK Lund
03 IFK Lund 7,43
Moltas Strömberg
IFK Växjö
03 IFK Växjö 7,56
Melvin Mathisson
KA2 IF
03 KA2 IF
Neloo Falck
Københavns IF
03 Københavns IF 8.32 8.32
Frans Junior Nilsson
Malmö AI
03 Malmö AI 8,61
Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI 8,28
Birk van de Boel
Malmö AI
03 Malmö AI 8,89
Sofus Peter Lassen
Sparta
03 Sparta 7,57 7,57
Jimmy Hellström
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Viktor Hering
Ullevi FK
03 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 15

P15 200 m

Edvin Assarsson
Eslövs AI
04 Eslövs AI
Oliver Fabricius Thomsen
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF
Albin Lago
Genarps IF
03 Genarps IF 27,37
August Rosendal Østergaard
Gentofte IK
03 Gentofte IK 25.45
Tim Lindskoug
Heleneholms IF
04 Heleneholms IF
Benjamin Leth Rosenkilde
Holte Atletik
04 Holte Atletik 27,71 27,71
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Zabihulla Bahrami
Höörs IS
03 Höörs IS
Patrik Bergstrand
IFK Halmstad
03 IFK Halmstad
Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Elias Wennolf
IFK Lund
03 IFK Lund 24,41
Hannes Egonsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Isak Hughes
IFK Växjö
05 IFK Växjö 26,52
Moltas Strömberg
IFK Växjö
03 IFK Växjö 24,17
Tobias Feldborg Nielsen
IK Hellas Roskilde
03 IK Hellas Roskilde 25.51
Melvin Mathisson
KA2 IF
03 KA2 IF
Neloo Falck
Københavns IF
03 Københavns IF 26,50 26,50
Modou Bah
Malmö AI
04 Malmö AI 26,12
Frans Junior Nilsson
Malmö AI
03 Malmö AI
Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI
Melker Persson
Malmö AI
03 Malmö AI
Birk van de Boel
Malmö AI
03 Malmö AI 28,70
Sofus Peter Lassen
Sparta
03 Sparta 24,09
Luis F Maillet
Sparta
04 Sparta 25,31
Frederik Thorup Sørensen
Sparta
04 Sparta 26,20
Oliver Glans
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Jimmy Hellström
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Viktor Hering
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Andrew Roland
Ullevi FK
03 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 30

P15 1000 m

Gustav B Andersen
Amager Atletik Club
04 Amager Atletik Club 3:02,53
Jonas Albertsen
Ballerup AK
03 Ballerup AK 3:10.29
Oscar Riis
Ballerup AK
03 Ballerup AK 3:10,29
Erik Weineisen
Björnstorps IF
03 Björnstorps IF 3:11.24
Cristoffer Cimbritz
IFK Lund
04 IFK Lund
Erik Erlandsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Noah Borgen Morell
IK Olympia
04 IK Olympia 3.02,50
William Elsner
Københavns IF
03 Københavns IF 3,09,05 3,09,05
Modou Bah
Malmö AI
04 Malmö AI 2,52
Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI
Tobias Garza
Randers Freja Atletik
04 Randers Freja Atletik 3,16,61 3,16,61
Rasmus Haak
Stenungsund FI
03 Stenungsund FI 03:02,04
Andrew Roland
Ullevi FK
03 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 13

P15 60 m häck

Edvin Assarsson
Eslövs AI
04 Eslövs AI
Isac Svensson
IFK Halmstad
04 IFK Halmstad
Elias Wennolf
IFK Lund
03 IFK Lund
Hannes Egonsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Robin Rickardsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Lukas Medina Sørensen
Københavns IF
03 Københavns IF 9,89 9,89
Vincent Onomor
Malmö AI
03 Malmö AI
Sofus Peter Lassen
Sparta
03 Sparta 8,88 8,81
Sofus Olivarius Vølund
Sparta
04 Sparta 10,04 10,04
Johannes Lundqvist
Ullevi FK
04 Ullevi FK
John Lundqvist
Ullevi FK
04 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 11

P15 Höjd

Oliver Fabricius Thomsen
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 1,56 1,56
Filip Aasa
Habo Friidrott -04
03 Habo Friidrott -04 1,63 1,63
Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI 1,60
Adam Svensson
Malmö AI
03 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 4

P15 Stav

Julius Haansbæk Mortensen
Helsingør IF Atletik
05 Helsingør IF Atletik 3,11 3,11
Joseph Lindvall
Malmö AI
04 Malmö AI 2,50

Antal anmälda deltagare: 2

P15 Längd

Tobias Zornig
Ballerup AK
04 Ballerup AK 4,12
Samuel Ekelund
Eslövs AI
03 Eslövs AI 5,17 5,17
Oliver Fabricius Thomsen
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF
Hannes Egonsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Robin Rickardsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Moltas Strömberg
IFK Växjö
03 IFK Växjö 5,87
Sander Carlsson
Lomma FIK
03 Lomma FIK
Vincent Onomor
Malmö AI
03 Malmö AI
Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI 5,19
Birk van de Boel
Malmö AI
03 Malmö AI
Oliver Glans
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Jimmy Hellström
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Viktor Hering
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Andrew Roland
Ullevi FK
03 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 14

P15 Tresteg

Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Isac Svensson
IFK Halmstad
04 IFK Halmstad
Robin Rickardsson
IFK Växjö
03 IFK Växjö
Oliver Glans
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Jimmy Hellström
Ullevi FK
03 Ullevi FK
Viktor Hering
Ullevi FK
03 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 7

P15 Kula

Oliver Fabricius Thomsen
Frederiksberg IF
03 Frederiksberg IF 7,98 7,98
Filip Aasa
Habo Friidrott -04
03 Habo Friidrott -04 11,56 11,64
Lukas Medina Sørensen
Københavns IF
03 Københavns IF 10,15 10,15
Mads Rubek Vitoft
Sparta
03 Sparta 13,38

Antal anmälda deltagare: 4

P14 60 m

Rasmus Hvorup Jensen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 8.67
Tim Lindskoug
Heleneholms IF
04 Heleneholms IF
Benjamin Leth Rosenkilde
Holte Atletik
04 Holte Atletik 7,85 7,85
Liam Andersson Hjälte
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Casper Jhansson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Bertil Augustsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Isak Holgersson
IFK Lund
04 IFK Lund
Filip Olsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Olle Holmberg
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 8,50
Joel Ring
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 8,39
Daniel Trollås
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Joseph Lindvall
Malmö AI
04 Malmö AI 8,97
David Nyman
Malmö AI
04 Malmö AI
Evin Zerevski
Malmö AI
05 Malmö AI
Tobias Garza
Randers Freja Atletik
04 Randers Freja Atletik 8,35 8,35
Luis F Maillet
Sparta
04 Sparta 7,95 7,95
Frederik Thorup Sørensen
Sparta
04 Sparta 7,82 7,82
Viggo Andersson
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Philip Karlsson
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Johannes Lundqvist
Ullevi FK
04 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 20

P14 Höjd

Rasmus Hvorup Jensen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 1,41
Victor Oldén
FK Athlet
04 FK Athlet
Carl Haansbæk Mortensen
Helsingør IF Atletik
05 Helsingør IF Atletik 1,44 1,44
Julius Haansbæk Mortensen
Helsingør IF Atletik
05 Helsingør IF Atletik 1,50 1,50
Liam Andersson Hjälte
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Sebastian Odell
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Johan Kenneryd
Ljungby FIK
04 Ljungby FIK
Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Tobias Garza
Randers Freja Atletik
04 Randers Freja Atletik 1,43 1,43
Tobias Jappe Bjerre
Sparta
04 Sparta 1,75 1,75
Sofus Olivarius Vølund
Sparta
04 Sparta 1,55 1,55
Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 12

P14 Längd

Rasmus Hvorup Jensen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 5,21
Tim Lindskoug
Heleneholms IF
04 Heleneholms IF
Sixsten Hjalmarsson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
Filip Olsson
IFK Lund
04 IFK Lund
Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg
Daniel Trollås
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Joseph Lindvall
Malmö AI
04 Malmö AI
Tobias Garza
Randers Freja Atletik
04 Randers Freja Atletik 4,02 4,02
Vilhelm Krüger
Sparta
04 Sparta 5,77 5,77
Viggo Andersson
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Philip Karlsson
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Johannes Lundqvist
Ullevi FK
04 Ullevi FK
John Lundqvist
Ullevi FK
04 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 13

P14 Tresteg

Victor Oldén
FK Athlet
04 FK Athlet
Viggo Andersson
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Philip Karlsson
Ullevi FK
04 Ullevi FK
Johannes Lundqvist
Ullevi FK
04 Ullevi FK
John Lundqvist
Ullevi FK
04 Ullevi FK

Antal anmälda deltagare: 5

P14 Kula

Rasmus Hvorup Jensen
Ballerup AK
04 Ballerup AK 9,31
Tobias Zornig
Ballerup AK
04 Ballerup AK 7,77
Victor Oldén
FK Athlet
04 FK Athlet
Noah Borgen Morell
IK Olympia
04 IK Olympia
Johan Kenneryd
Ljungby FIK
04 Ljungby FIK
Fredrik Andersson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Isak Gunnarsson
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Anton Rosslin
Lomma FIK
04 Lomma FIK
Tobias Garza
Randers Freja Atletik
04 Randers Freja Atletik 8,95 8,98
Tobias Jappe Bjerre
Sparta
04 Sparta 11,50 11,50
Vilhelm Krüger
Sparta
04 Sparta 11,43 11,43
Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 12

P13 60 m

Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF 9,46 9,46
Mads Vielsøe-Nielsen
Herlufsholm A&M
05 Herlufsholm A&M 9,23 9,23
Jacob Carlsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Simon Meiby
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Jeroen Persson
IFK Lund
05 IFK Lund
Isak Hughes
IFK Växjö
05 IFK Växjö 8,11
Alexander Eklund
Klippans FK
05 Klippans FK
Leo Göransson
Klippans FK
05 Klippans FK
Gabriel Blomstrand
Malmö AI
05 Malmö AI
Tuzo Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Victor Hedner
Malmö AI
05 Malmö AI 8,79
Erik Lundahl
Malmö AI
05 Malmö AI
Melvin Modess
Malmö AI
05 Malmö AI 9,26
Jonathan Möller
Malmö AI
05 Malmö AI 9,28
Vitus Rosenkrands
Sparta
05 Sparta 8,44 8,44
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Jacob Hölting Nilsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Karl Larsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 19

P13 800 m

Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
06 Björnstorps IF 2:52.67
Hjalte Dalskov
Fremad Holbäck
05 Fremad Holbäck 2:23:42 2:23:42
Sander Petri Bere
Genarps IF
05 Genarps IF
Vincent Larsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF 2:34,30
Mads Vielsøe-Nielsen
Herlufsholm A&M
05 Herlufsholm A&M 2.52.00 2.52.00
Adrian Anderstedt
Höörs IS
05 Höörs IS
Simon Persson
Höörs IS
05 Höörs IS
Louis Præst Jaqué
IK Olympia
06 IK Olympia
Gabriel Blomstrand
Malmö AI
05 Malmö AI
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI 2,43
Gustav Herold
Sparta
05 Sparta 2,39,74
William Hvass
Sparta
06 Sparta
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF 2:26,28 2:26,28
Karl Larsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Edvin Alm
Ängelholms IF
05 Ängelholms IF

Antal anmälda deltagare: 15

P13 Höjd

Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Gabriel Blomstrand
Malmö AI
05 Malmö AI
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Jacob Hölting Nilsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Karl Larsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal anmälda deltagare: 8

P13 Längd

Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Vincent Larsson
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Mads Vielsøe-Nielsen
Herlufsholm A&M
05 Herlufsholm A&M 4.45 4.45
Ted Andersson
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Algot Hallberg
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
Simon Persson
Höörs IS
05 Höörs IS
Jacob Carlsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Jeroen Persson
IFK Lund
05 IFK Lund
Isak Hughes
IFK Växjö
05 IFK Växjö
Gabriel Blomstrand
Malmö AI
05 Malmö AI
Tuzo Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Erik Lundahl
Malmö AI
05 Malmö AI
Melvin Modess
Malmö AI
05 Malmö AI 3,89
Jonathan Möller
Malmö AI
05 Malmö AI 4,17
Vitus Rosenkrands
Sparta
05 Sparta 4,73 4,93
Oliver Fehrlund Persson
Ystads IF
05 Ystads IF
Karl Larsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Edvin Alm
Ängelholms IF
05 Ängelholms IF
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK 3,55

Antal anmälda deltagare: 19

P13 Tresteg

Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Leo Göransson
Klippans FK
05 Klippans FK
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 3

P13 Kula

Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Simon Meiby
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Alexander Eklund
Klippans FK
05 Klippans FK
Leo Göransson
Klippans FK
05 Klippans FK
Jacob Hölting Nilsson
Ystads IF
05 Ystads IF
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK 7,51

Antal anmälda deltagare: 6

P12 60 m

Oscar Blomsterberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Linus Hoff
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Filip Sjöberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Charlie Arvidsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF 9,06 9,06
Sebastian Bexvall
IF Kronan
06 IF Kronan
Alex Ekelund
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
William Anderberg
IFK Lund
06 IFK Lund 9,22
Erik Asplund
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Ludvig Norén
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI 9,26
Felix Eurén
Malmö AI
06 Malmö AI 09,60 09,60
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 8,28
Andrei Popa
Mariestads AIF
06 Mariestads AIF
Sophus Emil Ramsgaard Jensen
Sparta
06 Sparta 9,17 8,90
Eli Riege
Sparta
06 Sparta 8,71 8,68
Frans Arwidsson
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 18

P12 Höjd

Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Sebastian Bexvall
IF Kronan
06 IF Kronan
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Hugo Åsberg
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI 1.15 1.17
Andrei Popa
Mariestads AIF
06 Mariestads AIF
Eli Riege
Sparta
06 Sparta 1,45 1,45

Antal anmälda deltagare: 7

P12 Längd

Tage Andersson Ranefaalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Oscar Blomsterberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Linus Hoff
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Filip Sjöberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Charlie Arvidsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Isaiah Tay
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Alex Ekelund
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
William Anderberg
IFK Lund
06 IFK Lund
Louis Præst Jaqué
IK Olympia
06 IK Olympia
Erik Asplund
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Ludvig Norén
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI 4,11
Felix Eurén
Malmö AI
06 Malmö AI 3,50 3,50
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 4,91
Andrei Popa
Mariestads AIF
06 Mariestads AIF
Sophus Emil Ramsgaard Jensen
Sparta
06 Sparta 4,00 4,19
Eli Riege
Sparta
06 Sparta 4,72
Frans Arwidsson
Södra Sandby IF
06 Södra Sandby IF

Antal anmälda deltagare: 19

P12 Kula

Oscar Blomsterberg
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Charlie Arvidsson
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
William Anderberg
IFK Lund
06 IFK Lund
Louis Præst Jaqué
IK Olympia
06 IK Olympia
Ludvig Norén
Lomma FIK
06 Lomma FIK
Melker Jensfelt
Malmö AI
06 Malmö AI 7,58
William Hvass
Sparta
06 Sparta 6,30

Antal anmälda deltagare: 8

P11 60 m

Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF 09:42 09:42
Anders Ovesen
Herlufsholm A&M
07 Herlufsholm A&M 9,92 9,92
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
Hugo Nathorst
Malmö AI
07 Malmö AI 9,45
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Bruno Schön
Malmö AI
07 Malmö AI
Ludvig Bergqvist
Öresund FK
07 Öresund FK 10,30

Antal anmälda deltagare: 7

P11 600 m

Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Magnus Juul Madsen
Herlufsholm A&M
07 Herlufsholm A&M
Edvin Malmström
IFK Lund
07 IFK Lund
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
Liam Belo Da Silva
IFK Växjö
07 IFK Växjö
Mikkel Feldborg Nielsen
IK Hellas Roskilde
07 IK Hellas Roskilde 1.54.28
Felix Nilsson
Klippans FK
07 Klippans FK
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
William Thøgersen
Sparta
08 Sparta 1,59,29
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 11

P11 Längd

Simon Oldén
FK Athlet
07 FK Athlet
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF 3.73
Magnus Juul Madsen
Herlufsholm A&M
07 Herlufsholm A&M
Anders Ovesen
Herlufsholm A&M
07 Herlufsholm A&M 3,55 3,55
Edvin Malmström
IFK Lund
07 IFK Lund
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
Liam Belo Da Silva
IFK Växjö
07 IFK Växjö
Felix Nilsson
Klippans FK
07 Klippans FK
Hugo Nathorst
Malmö AI
07 Malmö AI 4,01
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 11

P11 Kula

Simon Oldén
FK Athlet
07 FK Athlet
Magnus Juul Madsen
Herlufsholm A&M
07 Herlufsholm A&M
Anders Ovesen
Herlufsholm A&M
07 Herlufsholm A&M 5,80 5,80
Edvin Malmström
IFK Lund
07 IFK Lund
Liam Belo Da Silva
IFK Växjö
07 IFK Växjö
Felix Nilsson
Klippans FK
07 Klippans FK
Erik Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
Hugo Nathorst
Malmö AI
07 Malmö AI
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI 5.96
Vilmer Nygren
Malmö AI
07 Malmö AI 6,36
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal anmälda deltagare: 11

P10 60 m

Jonas Gretlund
Amager Atletik Club
09 Amager Atletik Club 9,56
Lucas Falknell
FK Athlet
09 FK Athlet 9,81 9,81
August Basse
Genarps IF
08 Genarps IF
Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
Birk Kryger
Herlufsholm A&M
08 Herlufsholm A&M 9,65 9,65
Magnus Vielsøe-Nielsen
Herlufsholm A&M
08 Herlufsholm A&M 12.02 12.02
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund 9,87
Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Gustav Albin
IS Göta
08 IS Göta
Elias Andersson
Klippans FK
08 Klippans FK
Melwin Börjesson
Klippans FK
08 Klippans FK
Sulayman Sagnia
Laholms IF
09 Laholms IF 9,54
Henrik Laursen Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Theo Montelin
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Erik Norén
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Emil Rosquist
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI 10,35
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI 10,59
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI 9,78
Oliver Nyed
Malmö AI
08 Malmö AI 9,37
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK 9,68
Hannes Bökwall
Öresund FK
08 Öresund FK
Axel Husberger
Öresund FK
08 Öresund FK
Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 27

P10 Längd

Jonas Gretlund
Amager Atletik Club
09 Amager Atletik Club 3,76
Casper Blomsterberg
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Lucas Falknell
FK Athlet
09 FK Athlet
August Basse
Genarps IF
08 Genarps IF
Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
Birk Kryger
Herlufsholm A&M
08 Herlufsholm A&M 3,82 3,82
Magnus Vielsøe-Nielsen
Herlufsholm A&M
08 Herlufsholm A&M 2,66 2,66
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Gustav Albin
IS Göta
08 IS Göta
Elias Andersson
Klippans FK
08 Klippans FK
Melwin Börjesson
Klippans FK
08 Klippans FK
Sulayman Sagnia
Laholms IF
09 Laholms IF 3,75
Henrik Laursen Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Theo Montelin
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Erik Norén
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Emil Rosquist
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI 2,91
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
William Thøgersen
Sparta
08 Sparta 3,23
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK 3,62
Hannes Bökwall
Öresund FK
08 Öresund FK
Axel Husberger
Öresund FK
08 Öresund FK
Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 28

P10 Kula

Jonas Gretlund
Amager Atletik Club
09 Amager Atletik Club 4,54
Casper Blomsterberg
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Birk Kryger
Herlufsholm A&M
08 Herlufsholm A&M 6,45 6,45
Ludvig Hallberg
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Gustav Albin
IS Göta
08 IS Göta
Elias Andersson
Klippans FK
08 Klippans FK
Melwin Börjesson
Klippans FK
08 Klippans FK
Sulayman Sagnia
Laholms IF
09 Laholms IF 7,25 7,25
Henrik Laursen Jonasson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Erik Norén
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Emil Rosquist
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI 2,29
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
William Thøgersen
Sparta
08 Sparta 5,31
Eric Bryde
Öresund FK
08 Öresund FK 6,60
Hannes Bökwall
Öresund FK
08 Öresund FK
Elliot Salin
Öresund FK
08 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 22

Veteran Kvinnor 60 m

Lina Sollven
Björnstorps IF
83 Björnstorps IF
Tini Owild
Frederiksberg IF
64 Frederiksberg IF 00:09,10 00:09,10

Antal anmälda deltagare: 2

Veteran Kvinnor Längd

Lina Sollven
Björnstorps IF
83 Björnstorps IF

Antal anmälda deltagare: 1

Veteran Kvinnor Kula

Dorte Maria Ramlov
FIF Hillerød Atletik
60 FIF Hillerød Atletik 9.75
Ulla V Nielsen
Glostrup IC Atletik
51 Glostrup IC Atletik
Inge Faldager
Hvidovre AM
48 Hvidovre AM 8,30
Rose-Marie Persson
IFK Lund
37 IFK Lund
Marianne Stankovski
IFK Lund
44 IFK Lund

Antal anmälda deltagare: 5

Veteran Män 60 m

Knud Erik Pedersen
FIF Hillerød Atletik
60 FIF Hillerød Atletik 9.00
Karl-Gustav Björklund
Heleneholms IF
50 Heleneholms IF
Fredrik Krantz
Heleneholms IF
80 Heleneholms IF
Christian Kvarnerup Larsson
Heleneholms IF
83 Heleneholms IF
Peter Rosén
Hovslätts IK
65 Hovslätts IK
Peter Lindgren
IFK Helsingborg
60 IFK Helsingborg
Bertil Dersén
IFK Lund
62 IFK Lund
Christer Johansson
IFK Lund
56 IFK Lund
Per-Joan Lorentzon
IK Orient
74 IK Orient
Lennart Offrell
KA2 IF
52 KA2 IF
Hans Dahlin
Malmö AI
63 Malmö AI
Thomas Grundström
Malmö AI
51 Malmö AI
Lars Hedner
Malmö AI
67 Malmö AI
Fredrik Lindvall
Malmö AI
67 Malmö AI 8,23
Anders Nilsson
Malmö AI
63 Malmö AI
Johan Ramm-Ericson
Malmö AI
69 Malmö AI 7,80

Antal anmälda deltagare: 16

Veteran Män Längd

Knud Erik Pedersen
FIF Hillerød Atletik
60 FIF Hillerød Atletik 4.44
Tomas Jeanson
FK Athlet
71 FK Athlet
Karl-Gustav Björklund
Heleneholms IF
50 Heleneholms IF
Fredrik Krantz
Heleneholms IF
80 Heleneholms IF
Christian Kvarnerup Larsson
Heleneholms IF
83 Heleneholms IF
Karsten Nielsen
Hvidovre AM
65 Hvidovre AM
Christer Johansson
IFK Lund
56 IFK Lund
Lennart Offrell
KA2 IF
52 KA2 IF
Fredrik Lindvall
Malmö AI
67 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 9

Veteran Män Kula

Knud Erik Pedersen
FIF Hillerød Atletik
60 FIF Hillerød Atletik 9.61
Finn Ankerstjerne
Glostrup IC Atletik
36 Glostrup IC Atletik 11,02
Knud Høyer
Greve Atletik
46 Greve Atletik
Karl-Gustav Björklund
Heleneholms IF
50 Heleneholms IF
Fredrik Krantz
Heleneholms IF
80 Heleneholms IF
Bertil Dersén
IFK Lund
62 IFK Lund
Dan Lindahl
IFK Lund
60 IFK Lund
Fredrik Lindvall
Malmö AI
67 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 8

Totalt antal anmälda starter: 2114