EasyRecord
SV
EN
DA
DE
FI
Om EasyRecord
Arkiv
Admin
Individuellt resultatkort
Gå till resultatlista »
Danderydsspelen 2021 inkl Stafett-DM
Danderyd Arena, Danderyd
2021-06-19 - 2021-06-20
Emma Andersson 2010 Alunda SK
Svea Disman 2010 Alunda SK
Ellen Littorin-Pousette 2010 Alunda SK
Maya Löf 2010 Alunda SK
Elsa Lönn 2011 Boo IF
Maja Ivarsson 2010 Bålsta IK
Meja Kjöraas 2012 Bålsta IK
Desiree Adamson Tress 2013 Danderyds SK
Lukas Bergsten 2011 Danderyds SK
Vilma Billborn 2012 Danderyds SK
Edith Brage 2012 Danderyds SK
William Bärnheim 2010 Danderyds SK
Axel Chevalley 2013 Danderyds SK
Rasmus Connors 2011 Danderyds SK
August Corell 2012 Danderyds SK
William Davidsson Eriksson 2010 Danderyds SK
Hanwen Dong 2010 Danderyds SK
Harry Dong 2014 Danderyds SK
Carl Ehrenblad 2013 Danderyds SK
Lennon Flink 2012 Danderyds SK
Julia Geli 2013 Danderyds SK
Simone Grafström 2012 Danderyds SK
Adam Hankir 2012 Danderyds SK
Felicia Hellgren 2012 Danderyds SK
Colin Hirschfeldt 2012 Danderyds SK
Oscar Holmberg 2013 Danderyds SK
Aksel Holmqvist 2011 Danderyds SK
Verity Johnson 2012 Danderyds SK
Anna Juks 2012 Danderyds SK
Oliver Karpsen 2010 Danderyds SK
Wilmer Kernot 2012 Danderyds SK
Axel Kjellmodin-Hansen 2010 Danderyds SK
Märtha Kjellmodin-Hansen 2012 Danderyds SK
Astrid Lerne 2010 Danderyds SK
Amelie Lilja 2013 Danderyds SK
Aurora Lilja 2010 Danderyds SK
Hugo Lindberg 2012 Danderyds SK
Vidar Lindstedt 2011 Danderyds SK
Alexander Litezings 2013 Danderyds SK
Amanda Lundberg 2010 Danderyds SK
Madeleine Lunell 2013 Danderyds SK
Tobias Lüftner 2012 Danderyds SK
Alexander Läufer 2012 Danderyds SK
Olof Lövgren 2010 Danderyds SK
Theo Magnergård Hollmén 2013 Danderyds SK
Hedda Malmodin 2010 Danderyds SK
Lovisa Malmodin 2013 Danderyds SK
Edith Martinsson 2011 Danderyds SK
Milla Nordestgaard 2013 Danderyds SK
Hector Näsvik 2010 Danderyds SK
Ísak Pálmarsson 2010 Danderyds SK
Isolde Persson 2013 Danderyds SK
Felicia Ripa 2014 Danderyds SK
Albert Rosén 2011 Danderyds SK
Alice Rosenborg 2011 Danderyds SK
Brage Sarah 2010 Danderyds SK
Hugo Seippel 2013 Danderyds SK
Matheo Silwer Andén 2013 Danderyds SK
Vincent Silwer Andén 2011 Danderyds SK
Erik Sivberg 2014 Danderyds SK
Otto Sjögren 2013 Danderyds SK
Paula Skårner 2014 Danderyds SK
Sophia Strand 2011 Danderyds SK
Kyle Jan Stucki 2010 Danderyds SK
Hugo Swanström 2012 Danderyds SK
Gustav Troili 2011 Danderyds SK
Ella Vegerfors 2013 Danderyds SK
Julian Vegerfors 2013 Danderyds SK
Mathilde von Uexküll 2011 Danderyds SK
Edward Von Uxeküll 2013 Danderyds SK
Ella Wahlman 2013 Danderyds SK
Liv Wallander 2012 Danderyds SK
August Waltré 2012 Danderyds SK
Nils Wennberg 2011 Danderyds SK
Christine Wettersand 2011 Danderyds SK
Anton Ytander 2010 Danderyds SK
Tora Gyrulf 2011 Estuna IF
Vera Rösander 2012 Estuna IF
Edvin Källqvist 2012 Hammarby IF
Sixten Skeppstedt 2012 Hammarby IF
Folke Sternlind 2012 Hammarby IF
Max Wennebjer 2012 Hammarby IF
Otto Ahlerup 2010 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 2010 Huddinge AIS
Anton Wallsten 2013 Huddinge AIS
Wilma Wallsten 2010 Huddinge AIS
Amanda Wirén 2010 Huddinge AIS
Ester Danielsson 2010 IF Linnéa
Ragnar Nordgren 2010 IF Linnéa
Edit Nordlander 2010 IF Linnéa
Marh Aoda 2010 IF Triangeln
Sadin Bachlaoui 2010 IF Triangeln
Amira Hussein 2010 IF Triangeln
Ellie Norbäck 2011 IF Triangeln
Felicia Wikerfors 2010 IF Triangeln
Ebba Hedenryd 2010 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 2010 IFK Lidingö
Sadie Nordström 2010 IFK Lidingö
Lovisa Daun 2011 Katrineholms SK
Edvin Eriksson 2010 Rånäs 4H
Tyra Eriksson 2013 Rånäs 4H
Felicia Karlsson 2010 Rånäs 4H
Lovis Nilsson Wik 2010 Rånäs 4H
Malva Österman 2010 Rånäs 4H
Fatma Siahmed 2012 Spårvägens FK
Vanja Sutic 2011 Spårvägens FK
Emilia Westerlund 2012 Spårvägens FK
Valerie wäsström 2010 Spårvägens FK
Eira Danielsson 2012 Tullinge FI
Love Ahlepil 2011 Turebergs FK
Back Arwen 2013 Turebergs FK
Tristan Back 2010 Turebergs FK
Estrid Backlund Sandgren 2010 Turebergs FK
David Bergström 2013 Turebergs FK
Lova Boström 2011 Turebergs FK
Gabriel Ekengren 2011 Turebergs FK
Naomi Ekengren 2013 Turebergs FK
Natania Ekengren 2013 Turebergs FK
Alvar Engström 2010 Turebergs FK
Maja Envall 2011 Turebergs FK
Eliah Hallberg Hossain 2010 Turebergs FK
Cian Hogan 2010 Turebergs FK
Emma Håkansson 2010 Turebergs FK
Esther Jansson 2012 Turebergs FK
Florian Lindberg 2012 Turebergs FK
Love Lindberg 2010 Turebergs FK
Mathias Lindgren 2011 Turebergs FK
Emilia Lindstedt 2012 Turebergs FK
Tage Lood Falgen 2010 Turebergs FK
Samuel Petersen 2011 Turebergs FK
Charlie Svahn Lundqvist 2010 Turebergs FK
Dexter Svahn Lundqvist 2013 Turebergs FK
Felix Svarverud Svensson 2010 Turebergs FK
Tudor Tocca 2011 Turebergs FK
Elise Wedin 2012 Turebergs FK
David Bonnevier 2010 Täby IS
Jakob Bonnevier 2010 Täby IS
Mira Eriksson 2010 Täby IS
Ella Hallsten 2010 Täby IS
Elin Jernberg 2010 Täby IS
Gustaf Malm 2010 Täby IS
Felix Monchuk 2012 Täby IS
Frida Sohlberg 2012 Täby IS
Lucas Tillaeus 2010 Täby IS
Anya Davidson 2010 Upsala IF
Leyla davidson 2011 Upsala IF
Nellie Eiving 2011 Åkersberga SK
Wilma Hermansson 2010 Åkersberga SK
Julie Zäll 2011 Åkersberga SK
Henrik Östlind 2010 Åkersberga SK
Ester Nyberger 2010 Älta IF
Melody Wahlberg 2013 Österhaninge IF
Deltagare
×