EasyRecord
SV
EN
DA
DE
FI
Om EasyRecord
Arkiv
Admin
Individuellt resultatkort
Gå till resultatlista »
Aspen Athletic Games
Aspen, Haparanda
2023-01-21 - 2023-01-22
Elli-Tarja Hallikainen 1960 FIN Alatornion Pirkat
Arvi Kolehmainen 1972 FIN Alatornion Pirkat
Lotta Saloniemi 2010 FIN Alatornion Pirkat
Jatta Seppälä 1971 FIN Alatornion Pirkat
Antti-Pekka Rönkkö 1995 FIN Kiimingin Urheilijat
Alma Eskelinen 2013 FIN Kuivasjärven Aura
Annasofia Orajärvi 2005 FIN Kuivasjärven Aura
Aili Siirtola 2013 FIN Kuivasjärven Aura
Lotta Talvensaari 2007 FIN Kuivasjärven Aura
Lapin Lukko Team FIN Lapin Lukko
Kaapo Heikkilä 2009 FIN Lapin Lukko
Peppi Heikkilä 2011 FIN Lapin Lukko
Paulus Hinkkanen 2011 FIN Lapin Lukko
Niilo Höynälänmaa 2009 FIN Lapin Lukko
Torbjørn Russell 2010 FIN Lapin Lukko
Nuutti Säily 2009 FIN Lapin Lukko
Taisto Puurunen 1960 FIN OlsHe
Vasu Eini 1981 FIN Oulun Pyrintö
Elina Heikkinen 1997 FIN Oulun Pyrintö
Joni Heikkinen 1999 FIN Oulun Pyrintö
Iina-Emilia Häyry 2010 FIN Oulun Pyrintö
Jandeh Jallow 1997 FIN Oulun Pyrintö
Noa Korhonen 2005 FIN Oulun Pyrintö
Onni KUKKONEN 2007 FIN Oulun Pyrintö
Vivian Laukka 2010 FIN Oulun Pyrintö
Anni Räisänen 2013 FIN Oulun Pyrintö
Eeli Tohmola 2005 FIN Oulun Pyrintö
Juho Daavittila 2010 FIN Pohjan Koitto
Saana Daavittila 2012 FIN Pohjan Koitto
Janna Juujärvi 2009 FIN Pohjan Koitto
Dagmar Konttiosalo 2008 FIN Pohjan Koitto
Olivia Laine 2007 FIN Pohjan Koitto
Taru Repo 2006 FIN Pohjan Koitto
Sohvi Shemeikka 2008 FIN Pohjan Koitto
Lidia Sieppi 2008 FIN Pohjan Koitto
Raahen vesa FIN Raahen Vesa
Edla Anttila 2010 FIN Raahen Vesa
Elsa Hauru 2013 FIN Raahen Vesa
Nea Hyväri 2010 FIN Raahen Vesa
Jasmin Joentakanen 2012 FIN Raahen Vesa
Netta Kananen 2012 FIN Raahen Vesa
Kiia Kellola 2008 FIN Raahen Vesa
Sylvi Komulainen 2008 FIN Raahen Vesa
Siiri Lohtander 2013 FIN Raahen Vesa
Sanni Paganus 2009 FIN Raahen Vesa
Selina Paganus 2012 FIN Raahen Vesa
Jiia Piippo 2012 FIN Raahen Vesa
Erisa Rexhepi 2012 FIN Raahen Vesa
Juuli Sarkkila 2011 FIN Raahen Vesa
Ella Tervonen 2012 FIN Raahen Vesa
Essi Tervonen 2014 FIN Raahen Vesa
Noora Haka-Risku 2011 FIN Saloisten Salama
Petteri Tuomaala 2005 FIN Saloisten Salama
Kalle Hirsivaara 2010 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
Onni Hirsivaara 2008 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
Anniina Piipponen 2007 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
Lotta Pudas 2006 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
Erika Utriainen 1986 FIN Veitsiluodon Kisaveikot
BFI SWE Boden FI
Boden SWE Boden FI
Boden FI Lag SWE Boden FI
Elvina Bergkvist 2011 SWE Boden FI
Samuel Bergkvist 2008 SWE Boden FI
Olivia Bergström 2011 SWE Boden FI
Wilma Bergström 2013 SWE Boden FI
Lilly Borgenstål 2013 SWE Boden FI
Anders Eriksson 1976 SWE Boden FI
Ester Eriksson 2013 SWE Boden FI
Ellie Forsberg 2012 SWE Boden FI
Molly Forsberg 2013 SWE Boden FI
Erika Gustafsson 2002 SWE Boden FI
Ida Harming 2009 SWE Boden FI
Amanda Isaksson 2001 SWE Boden FI
Olivia Jonsson 2007 SWE Boden FI
Frida Lindbäck 2009 SWE Boden FI
Jesper Lindqvist 2005 SWE Boden FI
Molly Nyberg 2013 SWE Boden FI
Lillian Pettersson 2012 SWE Boden FI
Torsten Pettersson 2010 SWE Boden FI
Tyra Alldén 2009 SWE Gällivare SK
Nourelhouda Bensalem 2011 SWE Gällivare SK
Nova Blomstam 2011 SWE Gällivare SK
Elise Eneris 2006 SWE Gällivare SK
Saga Engfors 2008 SWE Gällivare SK
Laara-Issat Fjellgren 2009 SWE Gällivare SK
Olle Fjellgren 2010 SWE Gällivare SK
Maya Jakobsson 2008 SWE Gällivare SK
Eira Keränen 2009 SWE Gällivare SK
Andreas Larsson 1975 SWE Gällivare SK
Julia Lindahl 2014 SWE Gällivare SK
Anton Lindmark 2013 SWE Gällivare SK
Gustav Lindmark 2010 SWE Gällivare SK
Saga Nyström 2011 SWE Gällivare SK
Elin Persson 2010 SWE Gällivare SK
Thelma Rantapää 2011 SWE Gällivare SK
Saga Simone Willerslev 2011 SWE Gällivare SK
Julia Waara 2010 SWE Gällivare SK
Ebba Wieslander 2007 SWE Gällivare SK
Lily Leone Willerslev 2014 SWE Gällivare SK
Haparanda SKT SWE Haparanda SKT
Haparanda SKT SWE Haparanda SKT
Haparanda SKT SWE Haparanda SKT
Haparanda SKT / Luleå FI / Piteå Fi SWE Haparanda SKT
HSKT SWE Haparanda SKT
HSKT SWE Haparanda SKT
HSKT SWE Haparanda SKT
HSKT SWE Haparanda SKT
HSKT SWE Haparanda SKT
Gustav Ahava 2014 SWE Haparanda SKT
Mohammad Wali Asghari 2013 SWE Haparanda SKT
Felicia Bojang 2008 SWE Haparanda SKT
Selma Bojang 2013 SWE Haparanda SKT
Elin Bonde 2012 SWE Haparanda SKT
Sebastian Bonde 2011 SWE Haparanda SKT
Elsa Brännström 2012 SWE Haparanda SKT
Elvira Brännström 2010 SWE Haparanda SKT
John Ejresund 2010 SWE Haparanda SKT
Meja Eneros 2011 SWE Haparanda SKT
Alice Haara 2014 SWE Haparanda SKT
Alva Haara 2007 SWE Haparanda SKT
Ellinor Hannerfors 2003 SWE Haparanda SKT
Emilia Harjutsalo 2011 SWE Haparanda SKT
Agnes Hotti 2007 SWE Haparanda SKT
Alma Isaksson 2010 SWE Haparanda SKT
Elsa Järvinen 2014 SWE Haparanda SKT
Malwa Kaikkonen 2014 SWE Haparanda SKT
Julia Kanto 2005 SWE Haparanda SKT
Mia Kestilä Seilo 2008 SWE Haparanda SKT
Ella Klippmark 2011 SWE Haparanda SKT
Ida-Felicia Koski 2009 SWE Haparanda SKT
Nelli Kumpula 2009 SWE Haparanda SKT
Nea Kylmämaa 2011 SWE Haparanda SKT
Moa Leppäniemi 2014 SWE Haparanda SKT
Oscar Leppäniemi 2012 SWE Haparanda SKT
Wilma Lundbäck 2007 SWE Haparanda SKT
Hannes Maijanen 2010 SWE Haparanda SKT
Magdalena Milojevic 2013 SWE Haparanda SKT
Sofie Mogemark 2012 SWE Haparanda SKT
Idil Nasir Mohammed 2014 SWE Haparanda SKT
Agnes Niskala-Blick 2009 SWE Haparanda SKT
Ida Perttula 2013 SWE Haparanda SKT
Nea Perttula 2009 SWE Haparanda SKT
Pia Pohjola 1980 SWE Haparanda SKT
Setayesh Rahimi 2009 SWE Haparanda SKT
Astrid Rehnmark 2012 SWE Haparanda SKT
Amanda Sahlman 2013 SWE Haparanda SKT
Jemina Sahlman 2011 SWE Haparanda SKT
Maya Salmi 2009 SWE Haparanda SKT
Moa Salminen 2014 SWE Haparanda SKT
Freja Simu 2013 SWE Haparanda SKT
Frida Svedjeholm 2014 SWE Haparanda SKT
Stella Tuisku 2011 SWE Haparanda SKT
Ines Täikkö 2013 SWE Haparanda SKT
Thea Täikkö 2008 SWE Haparanda SKT
Ebbe Österling 2013 SWE Haparanda SKT
Abdihamiid Nur 2004 SWE HaparandaTornio TFC
Hörnefors IF SWE Hörnefors IF
Wilda Andersson 2013 SWE Hörnefors IF
Elof Berglund 2013 SWE Hörnefors IF
Ellen Edholm 2014 SWE Hörnefors IF
Oscar Lindblom 2013 SWE Hörnefors IF
Noomi Oja 2013 SWE Hörnefors IF
Molly Bergner 2007 SWE IFK Umeå
Malte Andersson-Junkka 2013 SWE IFK Umeå
Svea Andersson-Junkka 2010 SWE IFK Umeå
Iris Grimbert 2007 SWE IFK Umeå
Maja Lodwika 2006 SWE IFK Umeå
Emelina Olofsson 2007 SWE IFK Umeå
Julia Olofsson 2010 SWE IFK Umeå
Rebecca Arnesson 1992 SWE IFK Växjö
Stina Hedvall 1996 SWE IFK Växjö
Hanna Blombäck 1980 SWE Iggesunds SK
Martin Engkvist 1982 SWE Lulekamraternas MLK
Boden FI / Luleå IF SWE Luleå FIF
Luleå SWE Luleå FIF
Luleå FI SWE Luleå FIF
Luleå FI / Boden SWE Luleå FIF
Luleå FIF SWE Luleå FIF
Luleå FIF SWE Luleå FIF
Adina Aidanpää 2009 SWE Luleå FIF
Ture Andersson 2011 SWE Luleå FIF
Rio Berglund 2011 SWE Luleå FIF
Leon Ejebro 2013 SWE Luleå FIF
Ludvig Ekman 2009 SWE Luleå FIF
Karin Engkvist 2013 SWE Luleå FIF
Carl Eriksson 2008 SWE Luleå FIF
Nova Fagerqvist 2009 SWE Luleå FIF
Selma Gruvris 2012 SWE Luleå FIF
Hugo Hakeberg 2006 SWE Luleå FIF
Alvar Hedlund 2013 SWE Luleå FIF
Frida Hedlund 2011 SWE Luleå FIF
Bastian Höller 1997 SWE Luleå FIF
Agnes Kieri 2011 SWE Luleå FIF
Måns Lundberg 1988 SWE Luleå FIF
Ville Makslahti 2003 SWE Luleå FIF
Vincent Norberg 2011 SWE Luleå FIF
Elina Nyström 2007 SWE Luleå FIF
Engla Sandberg 2012 SWE Luleå FIF
Celine Strandberg 2011 SWE Luleå FIF
Asta Strömberg 2009 SWE Luleå FIF
Elina Sundström 2012 SWE Luleå FIF
Alma Uvemo 2009 SWE Luleå FIF
Olivia Uvemo 2007 SWE Luleå FIF
Anna Wahlberg 2008 SWE Luleå FIF
Amanda Wallgren 2012 SWE Luleå FIF
Arvid Wennberg 2010 SWE Luleå FIF
Lovis Wennberg 2013 SWE Luleå FIF
Mira Åberg 2009 SWE Luleå FIF
Henrik Åkeblom 1981 SWE Luleå FIF
Arvid Lundblom 2010 SWE Morjärv SK
Mats Olsson 1965 SWE Morjärv SK
Nedre Soppero IK Lag 1 SWE Nedre Soppero IK
Nedre Soppero IK Lag 2 SWE Nedre Soppero IK
NIK SWE Nedre Soppero IK
NIK SWE Nedre Soppero IK
NIK SWE Nedre Soppero IK
Millie Aldenlöv 2014 SWE Nedre Soppero IK
Noel Alevård Brodin 2014 SWE Nedre Soppero IK
Elvira Alvros 2014 SWE Nedre Soppero IK
Rio Baltzari 2012 SWE Nedre Soppero IK
Adrian Björkevid 2012 SWE Nedre Soppero IK
Leo Boström 2012 SWE Nedre Soppero IK
Bore Forslund 2012 SWE Nedre Soppero IK
Leah Guldenhav 2014 SWE Nedre Soppero IK
Maija Keinil 2006 SWE Nedre Soppero IK
Alfred Lantto 2013 SWE Nedre Soppero IK
Wilmer Lantto 2010 SWE Nedre Soppero IK
Ellen Lehtipalo 2014 SWE Nedre Soppero IK
Alice Lundström 2010 SWE Nedre Soppero IK
Albin Oja 2006 SWE Nedre Soppero IK
Daniel Spets 2010 SWE Nedre Soppero IK
Joshua Spets 2012 SWE Nedre Soppero IK
Elis Söderholm 2014 SWE Nedre Soppero IK
Malte Thingvall 2014 SWE Nedre Soppero IK
Isak Tjikkom 2010 SWE Nedre Soppero IK
Hannes Törmä 2013 SWE Nedre Soppero IK
Svante Ylivainio 2011 SWE Nedre Soppero IK
Elsa Åström 2009 SWE Nedre Soppero IK
Piteå IF SWE Piteå IF
Piteå IF SWE Piteå IF
Piteå IF SWE Piteå IF
Piteå IF Lag x SWE Piteå IF
Piteå IF Lag x SWE Piteå IF
Piteå IF Lag x SWE Piteå IF
Piteå IF Laget SWE Piteå IF
Sewar AlAkla 2013 SWE Piteå IF
Vidar Backe 2013 SWE Piteå IF
Samuel Benjamin 2014 SWE Piteå IF
Elis Berggren 2012 SWE Piteå IF
Jenny Bladh 1974 SWE Piteå IF
Viktor Bladh 2012 SWE Piteå IF
Tilde Carlson 2014 SWE Piteå IF
Agnes Ejerfors 2011 SWE Piteå IF
Betty Eriksson 2011 SWE Piteå IF
Nike Gebing 2011 SWE Piteå IF
Julia Hällgren 2010 SWE Piteå IF
Holly Janzén 2014 SWE Piteå IF
Egon Johansson 2011 SWE Piteå IF
Lilly Josefsson 2011 SWE Piteå IF
Ester Larsson 2014 SWE Piteå IF
Signe Lindgren 2011 SWE Piteå IF
Lova Lundgren 2008 SWE Piteå IF
Sixten Lundqvist 2010 SWE Piteå IF
Alicia Prohaska 2011 SWE Piteå IF
Alice Ridderstråle 2007 SWE Piteå IF
Felix Ridderstråle 2004 SWE Piteå IF
Märta Vesterlund 2008 SWE Piteå IF
Albin Viksten 2012 SWE Piteå IF
Signe Viksten 2014 SWE Piteå IF
Lion Wallinder 2014 SWE Piteå IF
Axel Wallsten 2014 SWE Piteå IF
Tuva Weiland 2004 SWE Piteå IF
Elsa Wennberg 2014 SWE Piteå IF
Liam Wennberg 2011 SWE Piteå IF
Stella Wärja 2012 SWE Piteå IF
Lisa Hedström 2010 SWE Riviera FI
Felicia Isaksson 2006 SWE Riviera FI
Ester Mannberg 2007 SWE Riviera FI
Elvira Stark 2008 SWE Riviera FI
Emelie Wall 2003 SWE Riviera FI
Evelina Wall 2006 SWE Riviera FI
Skellefteå AIK SWE Skellefteå AIK
Skellefteå AIK SWE Skellefteå AIK
Meja Berggren 2007 SWE Skellefteå AIK
Edwin Bergh 2006 SWE Skellefteå AIK
Felicia Blom 2007 SWE Skellefteå AIK
Jonna Eriksson 2005 SWE Skellefteå AIK
Tilda Fridenborg 2008 SWE Skellefteå AIK
Gustav Furberg 2008 SWE Skellefteå AIK
Hannes Furberg 2006 SWE Skellefteå AIK
Emma Granlund 1989 SWE Skellefteå AIK
Eskil Grundström 2008 SWE Skellefteå AIK
Agnes Grönlund 2006 SWE Skellefteå AIK
Lina Holmström 2010 SWE Skellefteå AIK
Viktor Hällgren 2002 SWE Skellefteå AIK
Johanna Karlsson 2003 SWE Skellefteå AIK
Linneah Kronqvist Wilhelmsson 2006 SWE Skellefteå AIK
Vega Kågström 2005 SWE Skellefteå AIK
Vilmer Kågström 2008 SWE Skellefteå AIK
Alma Lindgren 2007 SWE Skellefteå AIK
Moa Lindgren 2009 SWE Skellefteå AIK
Kevin Lindmark 2006 SWE Skellefteå AIK
Millie Lundgren 2009 SWE Skellefteå AIK
Ellen Möller 2009 SWE Skellefteå AIK
Gustav Möller 2009 SWE Skellefteå AIK
Signe Pettersson 2009 SWE Skellefteå AIK
Ally Robertsson Holmberg 2003 SWE Skellefteå AIK
Miranda Rosenius 2002 SWE Skellefteå AIK
Sofia Rycaj Holm 2009 SWE Skellefteå AIK
Ivar Thonérfelth 2009 SWE Skellefteå AIK
Hilda Wallgren 2004 SWE Skellefteå AIK
Evelina Wikström 2005 SWE Skellefteå AIK
Christof Neib 2004 SWE Sundsvalls FI
Tväråselets AIF Lag x SWE Tväråselets AIF
Melissa Alakangas 2012 SWE Tväråselets AIF
Elias Hellström 2009 SWE Tväråselets AIF
Amanda Karlsson 2012 SWE Tväråselets AIF
Elsa Lundberg 2012 SWE Tväråselets AIF
Ella Lundström 2013 SWE Tväråselets AIF
Isabelle Norén 2009 SWE Tväråselets AIF
Hedda Bahlenberg 2013 SWE Umedalens IF
Pella Bahlenberg 2014 SWE Umedalens IF
Joel Reinholdsson 2001 SWE Umedalens IF
Deltagare
×