Startlista

Falu IK Spelen
Friidrottshallen, Falun   2020-03-21

F17 800 m

SB PB
451 Filippa Nordgren
Falu IK
04 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

F15 60 m

SB PB
403 Liv Enberg
Falu IK
05 Falu IK
418 Tilde Fondelius
Falu IK
06 Falu IK
469 Lovisa Tosteby
Falu IK
06 Falu IK
471 Adela Tryggveson
Falu IK
06 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 4

F15 200 m

SB PB
403 Liv Enberg
Falu IK
05 Falu IK
425 Lana Hildebrand
Falu IK
05 Falu IK
471 Adela Tryggveson
Falu IK
06 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 3

F15 Stav

SB PB
469 Lovisa Tosteby
Falu IK
06 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

F15 Längd

SB PB
388 Hanna Andersson
Falu IK
05 Falu IK
403 Liv Enberg
Falu IK
05 Falu IK
418 Tilde Fondelius
Falu IK
06 Falu IK
425 Lana Hildebrand
Falu IK
05 Falu IK
456 Ida Nyström Jonsson
Falu IK
05 Falu IK
469 Lovisa Tosteby
Falu IK
06 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 6

F15 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
388 Hanna Andersson
Falu IK
05 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

F13 60 m

SB PB
392 Freja Bengtsson
Falu IK
08 Falu IK
395 Siri Bergqvist
Falu IK
08 Falu IK
396 Greta Borg
Falu IK
08 Falu IK
404 Moa Enberg
Falu IK
08 Falu IK
414 Hedvig Flank
Falu IK
08 Falu IK
428 Molly Hultmark
Falu IK
08 Falu IK
429 Stella Hultmark
Falu IK
08 Falu IK
463 Felicia Sternhammar
Falu IK
08 Falu IK
468 Melissa Timbré
Falu IK
08 Falu IK
473 Ellen Westling
Falu IK
07 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 10

F13 200 m

SB PB
395 Siri Bergqvist
Falu IK
08 Falu IK
404 Moa Enberg
Falu IK
08 Falu IK
414 Hedvig Flank
Falu IK
08 Falu IK
428 Molly Hultmark
Falu IK
08 Falu IK
429 Stella Hultmark
Falu IK
08 Falu IK
453 Hilda Nygårds
Falu IK
08 Falu IK
463 Felicia Sternhammar
Falu IK
08 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 7

F13 600 m

SB PB
453 Hilda Nygårds
Falu IK
08 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

F13 Längd Hoppzon

SB PB
392 Freja Bengtsson
Falu IK
08 Falu IK
395 Siri Bergqvist
Falu IK
08 Falu IK
401 Wilda Ehrs
Falu IK
07 Falu IK
404 Moa Enberg
Falu IK
08 Falu IK
414 Hedvig Flank
Falu IK
08 Falu IK
428 Molly Hultmark
Falu IK
08 Falu IK
433 Majken Kjellin
Falu IK
07 Falu IK
453 Hilda Nygårds
Falu IK
08 Falu IK
463 Felicia Sternhammar
Falu IK
08 Falu IK
468 Melissa Timbré
Falu IK
08 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 10

F13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
429 Stella Hultmark
Falu IK
08 Falu IK
473 Ellen Westling
Falu IK
07 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

F11 60 m

SB PB
393 Julia Bergkvist
Falu IK
09 Falu IK
394 Nicole Bergmark
Falu IK
09 Falu IK
422 Alicia Gräfnings
Falu IK
09 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 3

F11 200 m

SB PB
393 Julia Bergkvist
Falu IK
09 Falu IK
422 Alicia Gräfnings
Falu IK
09 Falu IK
426 Neele Hildebrand
Falu IK
09 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 3

F11 Längd Hoppzon

SB PB
393 Julia Bergkvist
Falu IK
09 Falu IK
394 Nicole Bergmark
Falu IK
09 Falu IK
422 Alicia Gräfnings
Falu IK
09 Falu IK
426 Neele Hildebrand
Falu IK
09 Falu IK
450 Ronja Ninganza
Falu IK
09 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 5

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
450 Ronja Ninganza
Falu IK
09 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

F10 60 m

SB PB
390 Clara Arvidsson
Falu IK
10 Falu IK
409 Alma Enochsson
Falu IK
10 Falu IK
411 Rita Envall
Falu IK
10 Falu IK
455 Elsa Nyström Jonsson
Falu IK
10 Falu IK
460 Isabelle Sivander
Falu IK
10 Falu IK
465 Alice Stintzing
Falu IK
10 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 6

F10 200 m

SB PB
390 Clara Arvidsson
Falu IK
10 Falu IK
409 Alma Enochsson
Falu IK
10 Falu IK
454 Lisen Nygårds
Falu IK
10 Falu IK
460 Isabelle Sivander
Falu IK
10 Falu IK
465 Alice Stintzing
Falu IK
10 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 5

F10 Längd Hoppzon

SB PB
390 Clara Arvidsson
Falu IK
10 Falu IK
409 Alma Enochsson
Falu IK
10 Falu IK
411 Rita Envall
Falu IK
10 Falu IK
424 Alice Hellström
Falu IK
10 Falu IK
427 Lina Hoppe
Falu IK
10 Falu IK
454 Lisen Nygårds
Falu IK
10 Falu IK
460 Isabelle Sivander
Falu IK
10 Falu IK
465 Alice Stintzing
Falu IK
10 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 8

F9 60 m

SB PB
402 Tuva Ekhammer
Falu IK
11 Falu IK
405 My Enberg
Falu IK
11 Falu IK
413 Linn Eriksson
Falu IK
11 Falu IK
421 Märta Grenholm
Falu IK
11 Falu IK
431 Elna Johansson
Falu IK
11 Falu IK
435 Julia Körstis
Falu IK
11 Falu IK
438 Linnea Lennholm
Falu IK
11 Falu IK
445 Siri Malmqvist
Falu IK
11 Falu IK
449 Lovisa Ninganza
Falu IK
11 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 9

F9 200 m

SB PB
405 My Enberg
Falu IK
11 Falu IK
421 Märta Grenholm
Falu IK
11 Falu IK
431 Elna Johansson
Falu IK
11 Falu IK
435 Julia Körstis
Falu IK
11 Falu IK
438 Linnea Lennholm
Falu IK
11 Falu IK
445 Siri Malmqvist
Falu IK
11 Falu IK
449 Lovisa Ninganza
Falu IK
11 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 7

F9 Längd Hoppzon

SB PB
402 Tuva Ekhammer
Falu IK
11 Falu IK
405 My Enberg
Falu IK
11 Falu IK
413 Linn Eriksson
Falu IK
11 Falu IK
421 Märta Grenholm
Falu IK
11 Falu IK
431 Elna Johansson
Falu IK
11 Falu IK
435 Julia Körstis
Falu IK
11 Falu IK
438 Linnea Lennholm
Falu IK
11 Falu IK
449 Lovisa Ninganza
Falu IK
11 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 8

F8 60 m

SB PB
397 Elina Casspierre
Falu IK
12 Falu IK
432 Ruth Johansson
Falu IK
12 Falu IK
448 Linnea Ninganza
Falu IK
12 Falu IK
462 Karla Soljevik
Falu IK
12 Falu IK
466 Ida Stintzing
Falu IK
12 Falu IK
470 Vera Tosteby
Falu IK
12 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 6

F8 200 m

SB PB
397 Elina Casspierre
Falu IK
12 Falu IK
432 Ruth Johansson
Falu IK
12 Falu IK
448 Linnea Ninganza
Falu IK
12 Falu IK
462 Karla Soljevik
Falu IK
12 Falu IK
466 Ida Stintzing
Falu IK
12 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 5

F8 Längd Hoppzon

SB PB
397 Elina Casspierre
Falu IK
12 Falu IK
432 Ruth Johansson
Falu IK
12 Falu IK
448 Linnea Ninganza
Falu IK
12 Falu IK
466 Ida Stintzing
Falu IK
12 Falu IK
470 Vera Tosteby
Falu IK
12 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 5

F7 60 m

SB PB
399 Tilde Dermer
Falu IK
13 Falu IK
477 Ellie Edquist
Falu IK
13 Falu IK
410 Lola Envall
Falu IK
13 Falu IK
419 Jennifer Franzon
Falu IK
13 Falu IK
423 Alice Hell
Falu IK
13 Falu IK
443 Amanda Lundin
Falu IK
13 Falu IK
458 Annie Rudholm
Falu IK
13 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 7

F7 200 m

SB PB
399 Tilde Dermer
Falu IK
13 Falu IK
477 Ellie Edquist
Falu IK
13 Falu IK
410 Lola Envall
Falu IK
13 Falu IK
419 Jennifer Franzon
Falu IK
13 Falu IK
423 Alice Hell
Falu IK
13 Falu IK
443 Amanda Lundin
Falu IK
13 Falu IK
458 Annie Rudholm
Falu IK
13 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 7

F7 Längd Hoppzon

SB PB
410 Lola Envall
Falu IK
13 Falu IK
419 Jennifer Franzon
Falu IK
13 Falu IK
423 Alice Hell
Falu IK
13 Falu IK
443 Amanda Lundin
Falu IK
13 Falu IK
458 Annie Rudholm
Falu IK
13 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 5

P17 60 m

SB PB
389 Kristoffer Andersson
Falu IK
04 Falu IK
436 Wincent Lassbo
Falu IK
04 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P17 200 m

SB PB
389 Kristoffer Andersson
Falu IK
04 Falu IK
436 Wincent Lassbo
Falu IK
04 Falu IK
440 Erik Lindgren
Falu IK
04 Falu IK
452 Jakob Nordström
Falu IK
04 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 4

P17 Stav

SB PB
389 Kristoffer Andersson
Falu IK
04 Falu IK
475 Birck Wärnström
Falu IK
03 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P17 Kula Vikt: 5,0kg

SB PB
436 Wincent Lassbo
Falu IK
04 Falu IK
452 Jakob Nordström
Falu IK
04 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P15 60 m

SB PB
407 Axel Engstang
Falu IK
06 Falu IK
439 Carl Lindgren
Falu IK
06 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P15 200 m

SB PB
407 Axel Engstang
Falu IK
06 Falu IK
439 Carl Lindgren
Falu IK
06 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P15 800 m

SB PB
400 William Desmeules
Falu IK
06 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

P15 Längd

SB PB
407 Axel Engstang
Falu IK
06 Falu IK
439 Carl Lindgren
Falu IK
06 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P13 60 m

SB PB
417 Åke Folke
Falu IK
08 Falu IK
434 Victor Källström
Falu IK
07 Falu IK
474 Aron Wikström
Falu IK
08 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 3

P13 200 m

SB PB
417 Åke Folke
Falu IK
08 Falu IK
472 Arvid Uhlin
Falu IK
08 Falu IK
474 Aron Wikström
Falu IK
08 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 3

P13 Längd Hoppzon

SB PB
417 Åke Folke
Falu IK
08 Falu IK
434 Victor Källström
Falu IK
07 Falu IK
472 Arvid Uhlin
Falu IK
08 Falu IK
474 Aron Wikström
Falu IK
08 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 4

P11 60 m

SB PB
412 Josef Eriksson
Falu IK
09 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

P11 Längd Hoppzon

SB PB
412 Josef Eriksson
Falu IK
09 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

P10 60 m

SB PB
442 Elliot Ljunggren
Falu IK
10 Falu IK
444 Fredrik Lundin
Falu IK
10 Falu IK
461 Erik Skotte
Falu IK
10 Falu IK
476 Knut Wallner
Falu IK
10 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 4

P10 200 m

SB PB
461 Erik Skotte
Falu IK
10 Falu IK
476 Knut Wallner
Falu IK
10 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P10 Längd

SB PB
442 Elliot Ljunggren
Falu IK
10 Falu IK
444 Fredrik Lundin
Falu IK
10 Falu IK
461 Erik Skotte
Falu IK
10 Falu IK
476 Knut Wallner
Falu IK
10 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 4

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
416 Olle Folke
Falu IK
10 Falu IK
444 Fredrik Lundin
Falu IK
10 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P9 60 m

SB PB
457 Noa Rosenström
Falu IK
11 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

P9 200 m

SB PB
398 Walle Dahlborg
Falu IK
11 Falu IK
457 Noa Rosenström
Falu IK
11 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P9 Längd Hoppzon

SB PB
457 Noa Rosenström
Falu IK
11 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 1

P8 60 m

SB PB
406 Arvid Engestang
Falu IK
12 Falu IK
464 Sandor Sternhammar
Falu IK
12 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P8 200 m

SB PB
406 Arvid Engestang
Falu IK
12 Falu IK
464 Sandor Sternhammar
Falu IK
12 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P8 Längd Hoppzon

SB PB
406 Arvid Engestang
Falu IK
12 Falu IK
464 Sandor Sternhammar
Falu IK
12 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 2

P7 60 m

SB PB
387 Eli Ahlvin
Falu IK
13 Falu IK
391 Sigge Arvidsson
Falu IK
13 Falu IK
430 Nils Jansson
Falu IK
13 Falu IK
441 Heimer Lindh
Falu IK
13 Falu IK
467 Erik Söderberg
Falu IK
13 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 5

P7 200 m

SB PB
387 Eli Ahlvin
Falu IK
13 Falu IK
391 Sigge Arvidsson
Falu IK
13 Falu IK
430 Nils Jansson
Falu IK
13 Falu IK
441 Heimer Lindh
Falu IK
13 Falu IK
467 Erik Söderberg
Falu IK
13 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 5

P7 Längd Hoppzon

SB PB
387 Eli Ahlvin
Falu IK
13 Falu IK
391 Sigge Arvidsson
Falu IK
13 Falu IK
430 Nils Jansson
Falu IK
13 Falu IK
441 Heimer Lindh
Falu IK
13 Falu IK

Antal anmälda deltagare: 4

Totalt antal anmälda deltagare: 84

Totalt antal anmälda starter: 201