Startlista

Danderyds OS
Danderyds Gymnasiums ip, Danderyd   2021-09-11 - 2021-09-12

Totalt antal deltagare: 378

Totalt antal starter: 984

F12 60 m

# SB PBAvprickad online
Rebecca Malmström
British International School of Stockholm
09 British International School of Stockholm Nej
Emmy Leth
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Hanna Romson
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Alice Lindencrona
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Ida Nordlund
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej

Antal deltagare: 5

F12 800 m

# SB PBAvprickad online
Rebecca Malmström
British International School of Stockholm
09 British International School of Stockholm Nej
Alice Lindencrona
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Ida Nordlund
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej

Antal deltagare: 3

F12 Höjd

# SB PBAvprickad online
Isabel Hall
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Emmy Leth
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Hanna Romson
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Alice Lindencrona
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Olivia Täkte
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 5

F12 Längd

# SB PBAvprickad online
Rebecca Malmström
British International School of Stockholm
09 British International School of Stockholm Nej
Iris Björsell
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Emmy Leth
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Hanna Romson
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Alice Lindencrona
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Ida Nordlund
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Olivia Täkte
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 7

F12 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Isabel Hall
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Emmy Leth
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Hanna Romson
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Alice Lindencrona
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Olivia Täkte
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 5

F11 60 m

# SB PBAvprickad online
Elsa Adolfsson
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Astrid Malmström
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Greta Roording
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Alicia Arimard
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Linnea Beckserius
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Julia Bolander-Apazidis
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Olivia Lamberstam
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Tara Rafina
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Vilma Hoof
Ekebyskolan
10 Ekebyskolan Nej
Karolina Åkerhielm
Ekebyskolan
10 Ekebyskolan Nej
India Kanekrans
Elevverket
10 Elevverket Nej
Hedvig Janson
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Klara Westlund
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Molly Lindevall
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan Nej
Saga Windolf
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan 10.75 10.75 Nej
Karin Christensson
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Ebba Ehde
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Amanda Lundberg
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Mathilda Pauli
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Ellinor Svanström
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Harriet Thyblad
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Isabella Weithz
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Ella Kleis
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej
Aurora Lilja
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 24

F11 800 m

# SB PBAvprickad online
Elsa Adolfsson
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Greta Roording
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Nina Andersson-Pizarro
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Vilma Hoof
Ekebyskolan
10 Ekebyskolan Nej
India Kanekrans
Elevverket
10 Elevverket Nej
Josephine Louise-Christensen
Elevverket
10 Elevverket Nej
Hedvig Janson
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Klara Westlund
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Saga Windolf
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan Nej
TinTin Berg
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Evelina Ekman
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Isabella Weithz
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Aurora Lilja
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 13

F11 Höjd

# SB PBAvprickad online
Elsa Adolfsson
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Chiara Falces
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Astrid Malmström
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Greta Roording
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Linnea Beckserius
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Julia Bolander-Apazidis
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Klara Westlund
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Molly Lindevall
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan 110 110 Nej
Saga Windolf
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan 116 116 Nej
Karin Christensson
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Sophie Eskilsson
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Isabella Weithz
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Aurora Lilja
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 13

F11 Längd

# SB PBAvprickad online
Elsa Adolfsson
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Sofie Ringertz
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Greta Roording
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Nina Andersson-Pizarro
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Alicia Arimard
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Linnea Beckserius
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Julia Bolander-Apazidis
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Vilma Hoof
Ekebyskolan
10 Ekebyskolan Nej
Karolina Åkerhielm
Ekebyskolan
10 Ekebyskolan Nej
Hedvig Janson
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Klara Westlund
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Molly Lindevall
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan Nej
Saga Windolf
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan 3.29 3.29 Nej
Ebba Ehde
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Sophie Eskilsson
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Amanda Lundberg
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Isabella Weithz
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Aurora Lilja
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej
Hedda Malmodin
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 19

F11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Elsa Adolfsson
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Nina Andersson-Pizarro
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Alicia Arimard
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Linnea Beckserius
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Olivia Lamberstam
Danderyds Montessoriskola
10 Danderyds Montessoriskola Nej
Saga Windolf
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan 5.71 5.71 Nej
Mathilda Pauli
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Harriet Thyblad
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 8

F10 60 m

# SB PBAvprickad online
Sophie Baginski
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Lyla Biggs
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Elena Chial
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Kirby Johnston
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Alona Leshem
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Jamie Louwrens
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Ziva Pabst
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Anika Prahalad
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Ebba Psilander
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Sigrid Wretman
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Telma Björkwall
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Sofie Lind
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Enya Stenflo
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Grace Bernstein
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Laia Duran Olivella
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Alice Wessel
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Nora Brevik
Elevverket
11 Elevverket Nej
Sophie Carlberg
Elevverket
11 Elevverket Nej
Mathilda Command
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Fredrika Dahlborg
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Elsa Leth
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Stella Brodin
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Iris Lindencrona
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Vera Lundberg
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Eliza Morakinyo
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Emma Ahlberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Linnea Ekelund
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Franka Lindevall
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Stina Thyblad
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Mathilde von Uexküll
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 30

F10 800 m

# SB PBAvprickad online
Sophie Baginski
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Elena Chial
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Jamie Louwrens
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Ziva Pabst
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Ebba Psilander
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Enya Stenflo
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Grace Bernstein
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Laia Duran Olivella
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Nora Brevik
Elevverket
11 Elevverket Nej
Fredrika Dahlborg
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Vera Lundberg
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Emma Ahlberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Sophia Strand
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 13

F10 Höjd

# SB PBAvprickad online
Sophie Baginski
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Elena Chial
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Kirby Johnston
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Margherita Piatti
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Anika Prahalad
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Sigrid von Seth
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Telma Björkwall
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Sofie Lind
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Enya Stenflo
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Claudia Hall
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Alice Wessel
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Iris Lindencrona
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Emma Ahlberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Linnea Ekelund
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Sophia Strand
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 15

F10 Längd

# SB PBAvprickad online
Sophie Baginski
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Lyla Biggs
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Kirby Johnston
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Jamie Louwrens
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Ziva Pabst
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Anika Prahalad
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Sigrid von Seth
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Telma Björkwall
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Sofie Lind
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Enya Stenflo
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Grace Bernstein
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Laia Duran Olivella
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Claudia Hall
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Alice Wessel
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Nora Brevik
Elevverket
11 Elevverket Nej
Sophie Carlberg
Elevverket
11 Elevverket Nej
Mathilda Command
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Elsa Leth
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Stella Brodin
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Iris Lindencrona
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Vera Lundberg
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Emma Ahlberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Linnea Ekelund
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Agnes Furness
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Franka Lindevall
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Stina Thyblad
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Mathilde von Uexküll
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 27

F10 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Sophie Baginski
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Anika Prahalad
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Sigrid von Seth
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Telma Björkwall
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Sofie Lind
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Grace Bernstein
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Claudia Hall
Ekebyskolan
11 Ekebyskolan Nej
Sophie Carlberg
Elevverket
11 Elevverket Nej
Mathilda Command
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Iris Lindencrona
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Emma Ahlberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Stina Thyblad
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 12

F9 60 m

# SB PBAvprickad online
Filippa Bennström
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Edith Brage
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Maya Frydrych
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Hedda Reuterswärd
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Grace Moss
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Rio Sarefjord
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Sasha Wibergh
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Linnea Bbb
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Wilma Billborn
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Wendi Chang
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Maja Einarsson
Elevverket
12 Elevverket Nej
Stella Janmark
Elevverket
12 Elevverket Nej
Vendela Johansen
Elevverket
12 Elevverket Nej
Nicole Magnuson
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Peres
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Söderling
Elevverket
12 Elevverket Nej
Ines Björn
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Sigrid Forsberg
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Matilda Lilienstråle
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Maja Lind Bogren
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Lowa Wigrup-Lindgren
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Moa Hallonsten
Kevingeskolan
12 Kevingeskolan Nej
Märtha Kjellmodin-Hansen
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Isabella Ducci
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Fredrika Hägglund
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Hedda Lundberg
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Sophie Belin
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Hannah Qiulan Chen
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Anna Grötterud
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Ingrid Kleis
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Sophie Lantz
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Elsa Prager
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Eveline Struik
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Alexia Wallenrodhe Exadaktilou
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Isabella Anger
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Ida Bylund
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Elsa Lagerkrantz
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Agnes Vernersson
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Leonie Wagner
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 39

F9 400 m

# SB PBAvprickad online
Maya Frydrych
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Wendi Chang
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Isabella Aslin
Elevverket
12 Elevverket Nej
Stella Janmark
Elevverket
12 Elevverket Nej
Vendela Johansen
Elevverket
12 Elevverket Nej
Nicole Magnuson
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Peres
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Söderling
Elevverket
12 Elevverket Nej
Märtha Kjellmodin-Hansen
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Fredrika Hägglund
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Sophie Belin
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Hannah Qiulan Chen
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Alexandra Davidsdottir
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Anna Grötterud
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Madeleine Kaijser
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Ingrid Kleis
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Sophie Lantz
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Eveline Struik
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Isabella Anger
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 19

F9 Höjd

# SB PBAvprickad online
Maya Frydrych
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Hedda Reuterswärd
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Wilma Billborn
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Maja Einarsson
Elevverket
12 Elevverket Nej
Stella Janmark
Elevverket
12 Elevverket Nej
Nicole Magnuson
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Peres
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Söderling
Elevverket
12 Elevverket Nej
Lowa Wigrup-Lindgren
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Moa Hallonsten
Kevingeskolan
12 Kevingeskolan Nej
Märtha Kjellmodin-Hansen
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Ingrid Kleis
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Eveline Struik
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 13

F9 Längd

# SB PBAvprickad online
Filippa Bennström
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Hedda Reuterswärd
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Grace Moss
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Wilma Billborn
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Wendi Chang
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Maja Einarsson
Elevverket
12 Elevverket Nej
Vendela Gillberg
Elevverket
12 Elevverket Nej
Stella Janmark
Elevverket
12 Elevverket Nej
Vendela Johansen
Elevverket
12 Elevverket Nej
Nicole Magnuson
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Peres
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Söderling
Elevverket
12 Elevverket Nej
Matilda Lilienstråle
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Lowa Wigrup-Lindgren
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Moa Hallonsten
Kevingeskolan
12 Kevingeskolan Nej
Märtha Kjellmodin-Hansen
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Isabella Ducci
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Fredrika Hägglund
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Hedda Lundberg
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Sophie Belin
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Alexandra Davidsdottir
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Anna Grötterud
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Ingrid Kleis
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Sophie Lantz
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Eveline Struik
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Alexia Wallenrodhe Exadaktilou
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Isabella Anger
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Ida Bylund
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Amanda Edman
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Franka Jeanson
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Elsa Lagerkrantz
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Sofia Säll
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Rebecka Wahlén
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Astrid Zethelius
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 34

F9 Boll

# SB PBAvprickad online
Linnea Bbb
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Wendi Chang
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Nicole Magnuson
Elevverket
12 Elevverket Nej
Olivia Söderling
Elevverket
12 Elevverket Nej
Moa Hallonsten
Kevingeskolan
12 Kevingeskolan Nej
Märtha Kjellmodin-Hansen
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Sophie Belin
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Anna Grötterud
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Sophie Lantz
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Elsa Prager
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Eveline Struik
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Ida Bylund
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Philippa Freudmann
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Elsa Lagerkrantz
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Agnes Vernersson
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Leonie Wagner
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 16

F8 60 m

# SB PBAvprickad online
Meja Carles
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Aimée Eisén
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Bianca Kock
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Laura Kristoffersson
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Lou Norrby
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Alexa Adolfsson
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Alice Choulliet
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Yuan Kim
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Olivia Lindskog
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Rakel Njau
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Helen Pabst
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Sophie Tydeman
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Rose van der Werf
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elin Warre
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Märta Wretman
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Natalie Askarieh
Danderyds SK
13 Danderyds SK Nej
Ella Vegerfors
Danderyds SK
13 Danderyds SK Nej
Mariona Duran Olivella
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Julia Geli
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Madeleine Lunell
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Emelie Benett
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Freja Glavare
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Julia Bergsten
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Kornelia Eskola Fröjdh
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Cornelia Lövqvist
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Elsa Nordlund
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Leonie Quade
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Juni Berg
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Felicia Bergendal
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Alicia Ehde
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Emma Fischer
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Lovisa Johansson
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Bianca Olofsson
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Sonja Petré
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Amelie Lilja
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Lovisa Malmodin
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Isolde Persson
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Hedvig Björsell
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Ebba Lundin
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Sophie Olving-Kruse
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Amelie Persson
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Elsa Schierenbeck
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Elise Thunström
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Isabelle Vargö
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 44

F8 400 m

# SB PBAvprickad online
Meja Carles
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Aimée Eisén
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Bianca Kock
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Laura Kristoffersson
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Lou Norrby
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Tove Strömblad
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Alexa Adolfsson
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Helen Pabst
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elin Warre
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Mariona Duran Olivella
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Julia Geli
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Madeleine Lunell
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Maja Ekenstam
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Julia Bergsten
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Kornelia Eskola Fröjdh
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Cornelia Lövqvist
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Leonie Quade
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Juni Berg
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Alicia Ehde
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Emma Fischer
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Ellen Jonsberg
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Bianca Olofsson
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Amelie Lilja
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Sophie Olving-Kruse
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Elise Thunström
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 25

F8 Höjd

# SB PBAvprickad online
Meja Carles
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Aimée Eisén
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Filippa Janelid-Nelson
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Bianca Kock
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Laura Kristoffersson
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Lou Norrby
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Ella Vegerfors
Danderyds SK
13 Danderyds SK Nej
Leonie Quade
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Juni Berg
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Alicia Ehde
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Ellen Jonsberg
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Amelie Lilja
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Lovisa Malmodin
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Ebba Lundin
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Elsa Schierenbeck
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 15

F8 Längd

# SB PBAvprickad online
Meja Carles
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Lou Norrby
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Alexa Adolfsson
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Alice Choulliet
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Yuan Kim
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Daniela Leshem
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Rakel Njau
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Helen Pabst
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Rose van der Werf
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Sasha Wiberg
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Märta Wretman
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Natalie Askarieh
Danderyds SK
13 Danderyds SK Nej
Julia Geli
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Madeleine Lunell
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Freja Glavare
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Julia Bergsten
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Kornelia Eskola Fröjdh
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Elsa Nordlund
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Leonie Quade
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Juni Berg
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Felicia Bergendal
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Alicia Ehde
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Emma Fischer
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Iris Gumberg
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Ellen Jonsberg
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Lovisa Lagerholm
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Bianca Olofsson
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Sonja Petré
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Flora Wasmuth Holmström
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Amelie Lilja
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Lovisa Malmodin
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Isolde Persson
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Hedvig Björsell
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Amalia Enquist
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Ebba Lundin
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Sophie Olving-Kruse
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Elsa Schierenbeck
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Elise Thunström
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 38

F8 Boll

# SB PBAvprickad online
Meja Carles
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Filippa Janelid-Nelson
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Alexa Adolfsson
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Maria Fernandez Maevskaya
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Clara von Seth
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elin Warre
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Julia Geli
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Madeleine Lunell
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Elsa Nordlund
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Leonie Quade
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Amalia Enquist
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Ebba Lundin
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Amelie Persson
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 13

P12 60 m

# SB PBAvprickad online
Alexander Wachtmeister
Elevverket
09 Elevverket Nej
Axel Andersson
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Ian Altenor
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Edvin Lundberg
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Hugo Finnman
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej
Charlie Palm
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej
John Sebardt
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej
Alexander Serkwicz
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 8

P12 800 m

# SB PBAvprickad online
Nicolas Cheal
British International School of Stockholm
09 British International School of Stockholm Nej
Karl Elfström
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Harald Levin
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Axel Andersson
Enebybergs skola
09 Enebybergs skola Nej
Vincent Gyllenmyr
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Edvin Lundberg
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Kaj Lövqvist
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Hugo Finnman
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej
John Sebardt
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 9

P12 Höjd

# SB PBAvprickad online
Karl Elfström
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Harald Levin
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Alexander Wachtmeister
Elevverket
09 Elevverket Nej
Edvin Lundberg
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
John Sebardt
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 5

P12 Längd

# SB PBAvprickad online
Karl Elfström
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Alexander Wachtmeister
Elevverket
09 Elevverket Nej
Ian Altenor
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Vincent Gyllenmyr
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Edvin Lundberg
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
John Sebardt
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 6

P12 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
Felix Johnston
British International School of Stockholm
09 British International School of Stockholm Nej
Karl Elfström
Ekebyskolan
09 Ekebyskolan Nej
Alexander Wachtmeister
Elevverket
09 Elevverket Nej
Edvin Lundberg
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Isaac Morakinyo
Kevingeskolan
09 Kevingeskolan Nej
Hugo Finnman
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej
Charlie Palm
Kyrkskolan
09 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 7

P11 60 m

# SB PBAvprickad online
Kuzey Basol
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Daniel Black
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Hanwen Dong
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Leo Lonnborg
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Olof Lövgren
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Hugo Powell
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Gustaf Skönborg
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Anton Wärre
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
William Davidsson Eriksson
Danderyds SK
10 Danderyds SK 9.40 9.40 Nej
Max Olsson
Elevverket
10 Elevverket Nej
Maximilian Van der Meijden
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Martin Lange
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan Nej
Oliver Karpsen
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Tarek Norman
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Fredrik Nordquist
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej
Bosse Schotte
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 16

P11 800 m

# SB PBAvprickad online
Marcus Edetoft
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Leo Lonnborg
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Hugo Powell
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Anton Wärre
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
William Davidsson Eriksson
Danderyds SK
10 Danderyds SK 2:43.00 2:40.00 Nej
Sebastian Brodin
Ekebyskolan
10 Ekebyskolan Nej
Max Olsson
Elevverket
10 Elevverket Nej
Oliver Karpsen
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej

Antal deltagare: 8

P11 Höjd

# SB PBAvprickad online
Deniz Basol
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Kuzey Basol
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Olof Lövgren
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Hugo Powell
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
William Davidsson Eriksson
Danderyds SK
10 Danderyds SK 127 127 Nej
Maximilian Van der Meijden
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Martin Lange
Kevingeskolan
10 Kevingeskolan Nej
Oliver Karpsen
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Teodor Carlander
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej
Fredrik Nordquist
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 10

P11 Längd

# SB PBAvprickad online
Kuzey Basol
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Hanwen Dong
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Marcus Edetoft
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Hugo Powell
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
William Davidsson Eriksson
Danderyds SK
10 Danderyds SK 3.88 3.93 Nej
Max Olsson
Elevverket
10 Elevverket Nej
Filip Thuresson Rudenschiöld
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Maximilian Van der Meijden
Enebybergs skola
10 Enebybergs skola Nej
Oliver Karpsen
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Teodor Carlander
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej
Fredrik Nordquist
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 11

P11 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Deniz Basol
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Kuzey Basol
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Hanwen Dong
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Leo Lonnborg
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Olof Lövgren
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
Gustaf Skönborg
British International School of Stockholm
10 British International School of Stockholm Nej
William Davidsson Eriksson
Danderyds SK
10 Danderyds SK 7.93 7.93 Nej
Oliver Karpsen
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Tarek Norman
Kyrkskolan
10 Kyrkskolan Nej
Fredrik Nordquist
Stocksundsskolan
10 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 10

P10 60 m

# SB PBAvprickad online
Atle Carles
Baldersskolan
11 Baldersskolan Nej
Jonathan Kong
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Tobias Lin
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Youssef Salah
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Oliver Thamsborg
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Axel Botha Hedén
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Edvard Aspenberg
Elevverket
11 Elevverket Nej
Baltazar Eide
Elevverket
11 Elevverket Nej
Erik Raxell
Elevverket
11 Elevverket Nej
Måns Persson
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
August Sterner
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Hugo Hallberg
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Vincent Karlsson
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Elias Lagergren
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Gustav Troili
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Oliver Bergendal
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Lukas Bergsten
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Sam Bernett
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Arvid Elman
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Lukas Finnman
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Carl Helgesson
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Aksel Holmqvist
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Noa Högström
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Viktor Klefbom
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Hugo Kock
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Vidar Lindstedt-Nyberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Milo Lundh
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Wilhelm Sebardt
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Alexander Soemod
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Liban Westerberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Viggo Hedin
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Philip Niklasson Zäll
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Bosse Schotte
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Vincent Silwer Andén
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Ian Skarborg
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 35

P10 800 m

# SB PBAvprickad online
Atle Carles
Baldersskolan
11 Baldersskolan Nej
Jonathan Kong
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Youssef Salah
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Yinghao Yang
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Axel Botha Hedén
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
August Elf
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
William Ekdahl
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
William Tysk
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Lucas Gyllenmyr
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Vincent Karlsson
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Elias Lagergren
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Gustav Troili
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Lukas Bergsten
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Lukas Finnman
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Carl Helgesson
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Aksel Holmqvist
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Noa Högström
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Hugo Kock
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Vidar Lindstedt-Nyberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Viggo Hedin
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Philip Niklasson Zäll
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Vincent Silwer Andén
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 22

P10 Höjd

# SB PBAvprickad online
Atle Carles
Baldersskolan
11 Baldersskolan Nej
Axel Botha Hedén
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
August Elf
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Rasmus Connors
Elevverket
11 Elevverket Nej
William Ekdahl
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
August Sterner
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Elias Lagergren
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Gustav Troili
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Sam Bernett
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Carl Helgesson
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Aksel Holmqvist
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Milo Lundh
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Alexander Soemod
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Liban Westerberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Viggo Hedin
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Vincent Silwer Andén
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 16

P10 Längd

# SB PBAvprickad online
Atle Carles
Baldersskolan
11 Baldersskolan Nej
Jonathan Kong
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Youssef Salah
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Axel Botha Hedén
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
August Elf
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
Edvard Aspenberg
Elevverket
11 Elevverket Nej
Erik Raxell
Elevverket
11 Elevverket Nej
August Sterner
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
William Tysk
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Lucas Gyllenmyr
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Hugo Hallberg
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Vincent Karlsson
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Elias Lagergren
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Gustav Troili
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Oliver Bergendal
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Sam Bernett
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Arvid Elman
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan 3.70 Nej
Lukas Finnman
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Carl Helgesson
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Aksel Holmqvist
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Noa Högström
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Viktor Klefbom
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Vidar Lindstedt-Nyberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Milo Lundh
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Oscar Pålshammar Eriksson
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Wilhelm Sebardt
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Liban Westerberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Måns Westgren
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Viggo Hedin
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Vincent Silwer Andén
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 30

P10 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
Atle Carles
Baldersskolan
11 Baldersskolan Nej
Jonathan Kong
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Youssef Salah
British International School of Stockholm
11 British International School of Stockholm Nej
Axel Botha Hedén
Danderyds Montessoriskola
11 Danderyds Montessoriskola Nej
August Sterner
Enebybergs skola
11 Enebybergs skola Nej
Vincent Karlsson
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Elias Lagergren
Kevingeskolan
11 Kevingeskolan Nej
Sam Bernett
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Lukas Finnman
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Carl Helgesson
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Aksel Holmqvist
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Vidar Lindstedt-Nyberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Milo Lundh
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Liban Westerberg
Kyrkskolan
11 Kyrkskolan Nej
Viggo Hedin
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej
Vincent Silwer Andén
Stocksundsskolan
11 Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 16

P9 60 m

# SB PBAvprickad online
William Bernsten
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
John Ekstedt
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Nils Lemhag Fahrman
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Edvin Letsjö
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Axel Mannerberg
Baldersskolan
12 Baldersskolan 9.84 9.84 Nej
Axel Tränk
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Thomas Baltag
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Alexander Dullaert
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Alexander Leufer
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Andi Dai
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Arvin Rafinia
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Adam Hankir
Danderyds SK
12 Danderyds SK Nej
August Hosk
Danderyds SK
12 Danderyds SK Nej
Tom Lindgren
Elevverket
12 Elevverket Nej
Alex Olsson
Elevverket
12 Elevverket Nej
John Svanberg
Elevverket
12 Elevverket Nej
Philip Wilkens Held
Elevverket
12 Elevverket Nej
Sam Bayoumy
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Elis Lind
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Hugo Lindberg
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
John Woxberg
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Truls Carlander
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Oscar Eklund
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Lennon Flink
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Edvin Löfgren
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Theodor Ankarcrona
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Axel Bylund
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Hugo Hammar
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Oliver Ringby
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Sam Tomsie Norrbelius
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Fredrik Åhman
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 31

P9 400 m

# SB PBAvprickad online
William Bernsten
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Nils Lemhag Fahrman
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Tobias Lüftner
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Axel Mannerberg
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Axel Tränk
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Thomas Baltag
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Alexander Leufer
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Andi Dai
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Nicholas Malmvärn
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Arvin Rafinia
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Sam Bayoumy
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Hugo Lindberg
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Olle Westlund
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Philip Fahlgren
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan 1:45.00 1:45.00 Nej
August Waltré
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Lennon Flink
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Arvid Haak
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Edvin Löfgren
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
August Malmberg
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Axel Olstedt
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Hugo Hammar
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Sam Tomsie Norrbelius
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 22

P9 Höjd

# SB PBAvprickad online
William Bernsten
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Sam Hornberger
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Nils Lemhag Fahrman
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Tobias Lüftner
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Axel Mannerberg
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Rasmus Niregård
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Axel Tränk
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Alexander Leufer
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Nicholas Malmvärn
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
August Hosk
Danderyds SK
12 Danderyds SK Nej
Theodor Bergsten
Elevverket
12 Elevverket Nej
James Söderlindh
Elevverket
12 Elevverket Nej
Julian Tregaard
Elevverket
12 Elevverket Nej
Sam Bayoumy
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Philip Fahlgren
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan 100 100 Nej
Noah Norrby
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Truls Carlander
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Oscar Eklund
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Arvid Haak
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Hugo Hammar
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 20

P9 Längd

# SB PBAvprickad online
William Bernsten
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
John Ekstedt
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Sam Hornberger
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Nils Lemhag Fahrman
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Edvin Letsjö
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Axel Mannerberg
Baldersskolan
12 Baldersskolan 3.00 3.00 Nej
Axel Tränk
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Thomas Baltag
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Andi Dai
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Nicholas Malmvärn
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Arvin Rafinia
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Theodor Bergsten
Elevverket
12 Elevverket Nej
Tom Lindgren
Elevverket
12 Elevverket Nej
Philip Wilkens Held
Elevverket
12 Elevverket Nej
Elis Lind
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola 3.20 3.20 Nej
Hugo Lindberg
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Noah Norrby
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Oscar Eklund
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Arvid Haak
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Axel Olstedt
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Fred Rifall
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Axel Bylund
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Harry Friis
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Oliver Ringby
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Sam Tomsie Norrbelius
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 25

P9 Boll

# SB PBAvprickad online
William Bernsten
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
John Ekstedt
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Sam Hornberger
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Nils Lemhag Fahrman
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Edvin Letsjö
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Tobias Lüftner
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Axel Mannerberg
Baldersskolan
12 Baldersskolan 1.20 1.20 Nej
Rasmus Niregård
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Axel Tränk
Baldersskolan
12 Baldersskolan Nej
Thomas Baltag
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Eric Bang
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Alexander Dullaert
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Alexander Leufer
British International School of Stockholm
12 British International School of Stockholm Nej
Andi Dai
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
Nicholas Malmvärn
Danderyds Montessoriskola
12 Danderyds Montessoriskola Nej
James Söderlindh
Elevverket
12 Elevverket Nej
Philip Wilkens Held
Elevverket
12 Elevverket Nej
John Woxberg
Enebybergs skola
12 Enebybergs skola Nej
Noah Norrby
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
August Waltré
Kyrkskolan
12 Kyrkskolan Nej
Oscar Eklund
Långängsskolan
12 Långängsskolan Nej
Ture Inget efternamn
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Edvin Löfgren
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
August Malmberg
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Fred Rifall
Stocksundsskolan
12 Stocksundsskolan Nej
Axel Bylund
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Harry Friis
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Hugo Hammar
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Oliver Ringby
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Sam Tomsie Norrbelius
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej
Fredrik Åhman
Ösbyskolan
12 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 31

P8 60 m

# SB PBAvprickad online
John Bernett
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Kasper Björknesjö
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Aston Ström
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Ethan Tamman
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Erik Tränk
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Harry Dong
British International School of Stockholm
14 British International School of Stockholm Nej
Rafael Fernandez
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elton Hedfors
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Henry Manhusen
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Hugo Okas
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Adrian Perelli Jensen
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elvin Pouya
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Axel Psilander
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Leonardo Rodogues
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Otto Sjögren
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Sebastian Thamsborg
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Julian Vegerfors
Danderyds SK
13 Danderyds SK Nej
Hugo Seippel
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Albert Barrett
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Gustav Francke
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Lukas Holm
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Felix Holmberg
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Filip Fritz
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Viktor Fylking
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Jonas Hallberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Willhelm Rosenberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Victor
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Vincent Viola
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Erik Wesslau
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Bror Weström
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Ariamard
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Vilhelm Bohlin
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Viktor Karpsen
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
William M Held
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Hjalmar Mathiesen
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Theodor Neufeld
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Maximilian Tengwall
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Fred Waltré
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Elliott Ekman
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Matheo Silver Andén
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Wilhelm Waldner
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Albert Börjesson
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Louis Almstok
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Edward Clason
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Sebastian Engman
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Philip Hanna
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Ludvig Nilsson
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Wilhelm Törneman
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 48

P8 400 m

# SB PBAvprickad online
John Bernett
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Erik Tränk
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Harry Dong
British International School of Stockholm
14 British International School of Stockholm Nej
Rafael Fernandez
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elton Hedfors
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Hugo Okas
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Adrian Perelli Jensen
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Axel Psilander
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Leonardo Rodogues
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Otto Sjögren
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Sebastian Thamsborg
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Lukas Holm
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Felix Holmberg
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Viktor Fylking
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Jonas Hallberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Willhelm Rosenberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Victor
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Vincent Viola
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Erik Wesslau
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Viktor Karpsen
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Elias Tauson
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Elliott Ekman
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Theo Magnergård
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Matheo Silver Andén
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Wilhelm Waldner
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Albert Börjesson
Stocksundsskolan
13 Stocksundsskolan Nej
Edward Clason
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 27

P8 Höjd

# SB PBAvprickad online
John Bernett
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Gösta Steiner
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Aston Ström
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Erik Tränk
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Elton Hedfors
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Henry Manhusen
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elvin Pouya
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Otto Sjögren
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Julian Vegerfors
Danderyds SK
13 Danderyds SK Nej
Lukas Holm
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Felix Holmberg
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Filip Fritz
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Viktor Fylking
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Jonas Hallberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Willhelm Rosenberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Victor
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Vincent Viola
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Erik Wesslau
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Ariamard
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Vilhelm Bohlin
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Viktor Karpsen
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
William M Held
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Hjalmar Mathiesen
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Elias Tauson
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Elliott Ekman
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Matheo Silver Andén
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Wilhelm Waldner
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Louis Almstok
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Sebastian Engman
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Philip Hanna
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 30

P8 Längd

# SB PBAvprickad online
John Bernett
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Kasper Björknesjö
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Ethan Tamman
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Erik Tränk
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Harry Dong
British International School of Stockholm
14 British International School of Stockholm Nej
Rafael Fernandez
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elton Hedfors
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Henry Manhusen
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Elvin Pouya
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Otto Sjögren
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Sebastian Thamsborg
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Fred Thunell
Danderyds SK
13 Danderyds SK Nej
Albert Barrett
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Lukas Holm
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Felix Holmberg
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Filip Fritz
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Viktor Fylking
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Jonas Hallberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Willhelm Rosenberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Victor
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Erik Wesslau
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Bror Weström
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Ariamard
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Vilhelm Bohlin
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
William M Held
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Hjalmar Mathiesen
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Theodor Neufeld
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Fred Waltré
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Elliott Ekman
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Matheo Silver Andén
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Wilhelm Waldner
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Louis Almstok
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Edward Clason
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Sebastian Engman
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Philip Hanna
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Didric Persson
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Wilhelm Törneman
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 37

P8 Boll

# SB PBAvprickad online
John Bernett
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Kasper Björknesjö
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Ethan Tamman
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Erik Tränk
Baldersskolan
13 Baldersskolan Nej
Harry Dong
British International School of Stockholm
14 British International School of Stockholm Nej
Elton Hedfors
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Henry Manhusen
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Adrian Perelli Jensen
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Otto Sjögren
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Sebastian Thamsborg
British International School of Stockholm
13 British International School of Stockholm Nej
Hugo Seippel
Ekebyskolan
13 Ekebyskolan Nej
Gustav Francke
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Felix Holmberg
Enebybergs skola
13 Enebybergs skola Nej
Viktor Fylking
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Jonas Hallberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Willhelm Rosenberg
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Victor
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Vincent Viola
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Erik Wesslau
Kevingeskolan
13 Kevingeskolan Nej
Philip Ariamard
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Vilhelm Bohlin
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
William M Held
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Hjalmar Mathiesen
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Maximilian Tengwall
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Fred Waltré
Kyrkskolan
13 Kyrkskolan Nej
Elliott Ekman
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Theo Magnergård
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Matheo Silver Andén
Långängsskolan
13 Långängsskolan Nej
Louis Almstok
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Edward Clason
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Edvin Foss
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Adam Lagerbielke
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Oscar Lagerbielke
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Erik Salvén
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Lars Seifert
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej
Wilhelm Törneman
Ösbyskolan
13 Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 36

Mix 4x100 m

# SB PBAvprickad online
Balder Lågstadie
Baldersskolan
Baldersskolan Nej
BISS Lågstadie
British International School of Stockholm
British International School of Stockholm Nej
Lågstadie Elevverket
Elevverket
Elevverket Nej
Enebyberg Lågstadie
Enebybergs skola
Enebybergs skola Nej
Kevinge Lågstadie
Kevingeskolan
Kevingeskolan Nej
Kyrkskolan Lågstadie
Kyrkskolan
Kyrkskolan Nej
Stocksund Lågstadie
Stocksundsskolan
Stocksundsskolan Nej
Ösby lågstdie
Ösbyskolan
Ösbyskolan Nej

Antal deltagare: 8

Mix 6x200 m

# SB PBAvprickad online
BISS Mellanstadie
British International School of Stockholm
British International School of Stockholm Nej
Elevverket Mellanstadie
Elevverket
Elevverket Nej
Enebyberg Mellanstadie
Enebybergs skola
Enebybergs skola Nej
Kevinge Mellanstadie
Kevingeskolan
Kevingeskolan Nej
Stocksund Mellanstadie (Utom tävlan)
Stocksundsskolan
Stocksundsskolan Nej

Antal deltagare: 5