Startlista

Lindås Athletics
Lindåshallen, Göteborg   2020-01-25

F12 60 m

SB PB
403 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
411 Elsa Ekgrim
IF Rigor
08 IF Rigor
424 Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 9.26 9.26
437 Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 9.70
445 Wilma Andersson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
447 Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
464 Julia Berglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
469 Olivia Bogeblad
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 10.36 10.36
497 Viktoria Elofsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
499 Noomi Emanuelsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 9.83
517 Klara Gellberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
524 Ellen Hartelius
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
564 Tova Lindkvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
572 Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
633 Adelia Svalstrand
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 10.14 10.14
643 Lina Ulmstedt
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
745 Vilma Vikström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
647 Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
649 Hilma West
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
661 Ylva Algotson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
664 Sanna Gullberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
665 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
668 Ebba Rundgren
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
669 Klara Ryder-Rhodin
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
670 Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 9.33 9.33

Antal anmälda deltagare: 25

F12 60 m häck Höjd: 68,6cm

SB PB
403 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
447 Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
497 Viktoria Elofsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
513 Greta Gabrielson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
517 Klara Gellberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
572 Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
577 Felicia Magnander
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
643 Lina Ulmstedt
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
745 Vilma Vikström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
647 Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
649 Hilma West
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
662 Leonie Algurén
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
663 Ellinor Carlsson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
667 Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 14

F12 Höjd

SB PB
403 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
411 Elsa Ekgrim
IF Rigor
08 IF Rigor
424 Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
437 Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor
440 Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
497 Viktoria Elofsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
513 Greta Gabrielson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
517 Klara Gellberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
564 Tova Lindkvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
572 Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
643 Lina Ulmstedt
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
745 Vilma Vikström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
647 Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
649 Hilma West
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
664 Sanna Gullberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
665 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
667 Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
668 Ebba Rundgren
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
669 Klara Ryder-Rhodin
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
670 Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 20

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
403 Ellen Andersson
Båstads GIF
08 Båstads GIF
407 Moa Andersson
IF Rigor
08 IF Rigor
411 Elsa Ekgrim
IF Rigor
08 IF Rigor
424 Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
437 Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor
440 Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
445 Wilma Andersson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
447 Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
464 Julia Berglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
469 Olivia Bogeblad
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 4.81 4.81
497 Viktoria Elofsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
499 Noomi Emanuelsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
513 Greta Gabrielson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
577 Felicia Magnander
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
625 Matilda Skoglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
630 Edith Strandler
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
633 Adelia Svalstrand
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
745 Vilma Vikström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
647 Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
649 Hilma West
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
661 Ylva Algotson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
662 Leonie Algurén
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
663 Ellinor Carlsson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
664 Sanna Gullberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
665 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
667 Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
669 Klara Ryder-Rhodin
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
670 Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 28

F11 60 m

SB PB
408 Nellie Ask
IF Rigor
09 IF Rigor 9.21 9.21
434 Thea Sundler
IF Rigor
09 IF Rigor 9.92
436 Tyra Wiberg
IF Rigor
09 IF Rigor
451 Klara Sif Aronsdottir
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
455 Anna Backman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
473 Saga Boström
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
480 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
485 Hanna Ciric
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
489 Johanna Delin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
493 Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
498 Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.40
503 Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
505 Leia Esser
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.89 9.89
520 Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.87
534 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.41
536 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
542 Elin Johnsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
546 Emmy Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
547 Frida Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.49
556 Bina Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
559 Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
562 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.08 10.08
567 Stina Linusson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
569 Rut Litsne
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
575 Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.67
589 Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
590 Tindra Nyman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
595 Paulina Pappi
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.04 10.04
596 Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.35 10.35
598 Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
599 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.83
600 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.02
602 Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
603 Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.74
619 Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.50
621 Ebba Sjöstrand
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
634 Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
635 Linnea Sverlander
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
650 Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.09
651 Ebba Wieselgren
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
652 Ebba Wikström
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.66 10.66
653 Nova Zeidler
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
654 Ebba Åberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
701 Alicia Kroona
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
711 Cornelia Martin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
724 Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 46

F11 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
401 Ellen Berntsson
Brattås CK
09 Brattås CK
434 Thea Sundler
IF Rigor
09 IF Rigor
451 Klara Sif Aronsdottir
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
455 Anna Backman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
480 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
489 Johanna Delin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
493 Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
498 Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 11.05
503 Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
505 Leia Esser
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
520 Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
534 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 13.92
536 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
542 Elin Johnsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
546 Emmy Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
559 Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
562 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
567 Stina Linusson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
569 Rut Litsne
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
575 Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 14.07
590 Tindra Nyman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
595 Paulina Pappi
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
596 Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
598 Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
599 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
600 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
602 Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
603 Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
619 Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 11.78
621 Ebba Sjöstrand
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
634 Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
637 Tilde Söderlund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
650 Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.58
653 Nova Zeidler
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
684 Meja Averdal
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
701 Alicia Kroona
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
711 Cornelia Martin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
739 Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 38

F11 Höjd

SB PB
401 Ellen Berntsson
Brattås CK
09 Brattås CK
455 Anna Backman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
473 Saga Boström
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
480 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
493 Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
505 Leia Esser
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
534 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 107
536 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
542 Elin Johnsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
547 Frida Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 120
562 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
595 Paulina Pappi
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 112 112
598 Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
599 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
600 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
602 Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
603 Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
619 Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
634 Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
635 Linnea Sverlander
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
637 Tilde Söderlund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
650 Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
653 Nova Zeidler
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
711 Cornelia Martin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
724 Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
739 Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 26

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
455 Anna Backman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
461 Heidi Berglind
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
473 Saga Boström
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
480 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
482 Elin Bäfver
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
493 Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
498 Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
503 Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
505 Leia Esser
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
520 Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
534 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 6.62
536 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
539 Cajsa Jacobson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
542 Elin Johnsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
546 Emmy Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
547 Frida Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 5.98
559 Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
562 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 4.48 4.48
569 Rut Litsne
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
575 Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 5.21
580 Emilia Mannerström
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
589 Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
590 Tindra Nyman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
595 Paulina Pappi
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 4.58 4.58
596 Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
599 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
603 Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
619 Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
650 Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
651 Ebba Wieselgren
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
652 Ebba Wikström
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
653 Nova Zeidler
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
701 Alicia Kroona
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
724 Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
739 Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 35

F10 60 m

SB PB
405 Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
406 My Ahxner
IF Rigor
10 IF Rigor
410 Elin Christiansson
IF Rigor
10 IF Rigor
414 Stella Folkseger Dreikant
IF Rigor
10 IF Rigor
418 Ebba Hänel Holmer
IF Rigor
10 IF Rigor
421 Amanda Klintbäck
IF Rigor
10 IF Rigor
425 Ella Larsson
IF Rigor
10 IF Rigor 10.06 10.06
431 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor 9.86 9.86
442 Signe Alexandersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
443 Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
449 Julia Arnell
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
470 Sally Bohman Nydéus
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 10.58
490 Ester Düring
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
492 Astrid Ekberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
495 Elinor Eklund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
500 Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
506 Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 9.31
514 Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
526 Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
532 Märta Hilding
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
553 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
560 Julia Lewin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
563 Lykke Lindblom
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
568 Judith Lisak Ekman
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
584 Alysia Mohalland
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 9.36 9.36
591 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
597 Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
601 Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
608 Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
611 Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
616 Felicia Sandin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
628 Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
632 Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
638 Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
655 Annie Åsberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
659 Fredrika Gatenheim
IK Ymer
10 IK Ymer 12.06 12.06
686 Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 9.81
689 Elna Bohlin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 12.00
693 Ida Fernqvist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
696 Izabella Gardelin Gazis
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
697 Lova Hull
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
699 Gabriella Johansson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
726 Nowa Sjöberg
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
731 Alvina Tunås
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
735 Edith von Zweigbergk
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
736 Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
741 Wilma Örnfjäder
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 47

F10 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
405 Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
414 Stella Folkseger Dreikant
IF Rigor
10 IF Rigor
425 Ella Larsson
IF Rigor
10 IF Rigor
431 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor
442 Signe Alexandersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
443 Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
449 Julia Arnell
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
470 Sally Bohman Nydéus
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
490 Ester Düring
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
492 Astrid Ekberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
495 Elinor Eklund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
500 Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
506 Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
514 Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
526 Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
532 Märta Hilding
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
553 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
560 Julia Lewin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
563 Lykke Lindblom
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
568 Judith Lisak Ekman
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
591 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
597 Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
601 Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
608 Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
611 Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
628 Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
632 Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
638 Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
655 Annie Åsberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
659 Fredrika Gatenheim
IK Ymer
10 IK Ymer
686 Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
693 Ida Fernqvist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
699 Gabriella Johansson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
726 Nowa Sjöberg
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
731 Alvina Tunås
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
735 Edith von Zweigbergk
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 36

F10 Höjd

SB PB
405 Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville 107
414 Stella Folkseger Dreikant
IF Rigor
10 IF Rigor
421 Amanda Klintbäck
IF Rigor
10 IF Rigor
425 Ella Larsson
IF Rigor
10 IF Rigor
431 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor
442 Signe Alexandersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
443 Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
449 Julia Arnell
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
470 Sally Bohman Nydéus
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
490 Ester Düring
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
492 Astrid Ekberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
495 Elinor Eklund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
500 Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
514 Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
532 Märta Hilding
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
553 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
560 Julia Lewin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
563 Lykke Lindblom
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
568 Judith Lisak Ekman
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
591 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
597 Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
611 Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
616 Felicia Sandin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
628 Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
632 Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
640 Kristina Toll
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
655 Annie Åsberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
659 Fredrika Gatenheim
IK Ymer
10 IK Ymer
686 Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
689 Elna Bohlin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
693 Ida Fernqvist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
696 Izabella Gardelin Gazis
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
697 Lova Hull
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
726 Nowa Sjöberg
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
731 Alvina Tunås
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
736 Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 36

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
405 Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville 6.04 6.04
425 Ella Larsson
IF Rigor
10 IF Rigor
431 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor
442 Signe Alexandersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
443 Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
449 Julia Arnell
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
470 Sally Bohman Nydéus
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
479 Edith Bäckhed
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
490 Ester Düring
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
492 Astrid Ekberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
495 Elinor Eklund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
500 Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
506 Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
514 Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
526 Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
532 Märta Hilding
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
553 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
584 Alysia Mohalland
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 5.75 5.75
591 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
597 Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
601 Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
608 Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
611 Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
616 Felicia Sandin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
628 Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
632 Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
655 Annie Åsberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
659 Fredrika Gatenheim
IK Ymer
10 IK Ymer 2.48 2.48
686 Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
689 Elna Bohlin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
697 Lova Hull
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
735 Edith von Zweigbergk
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
736 Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
741 Wilma Örnfjäder
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 34

F9 60 m

SB PB
427 Thelma Ljunggren
IF Rigor
11 IF Rigor 12.55
448 Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
466 Charlize Bjärsmyr
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
468 Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
471 Anna Borggreve
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
476 Freja Bryce-Smith
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
483 Ellen Börjesson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
512 Alicia Forsling
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
515 Astrid Gellberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
521 Stina Grahnemo
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg 11.82 11.82
522 Siri Haage
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
543 Alicia Jonsrud
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
554 Saga Kumlemark Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
561 Signe Lindahl
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
574 Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
586 Olivia Norèn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
648 Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
674 Molly Andersson
Stenungsund FI
11 Stenungsund FI
675 Astrid Halldin
Stenungsund FI
11 Stenungsund FI
690 Ellen Boman
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
698 Ines Hultquist
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
702 Ingrid Kroona
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
716 Thea Modin
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
718 Rebecca Nilsson
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
720 Julia Nyth
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 25

F9 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
426 Elsa Lindbohm
IF Rigor
11 IF Rigor 15.00 15.00
427 Thelma Ljunggren
IF Rigor
11 IF Rigor
448 Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
466 Charlize Bjärsmyr
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
468 Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
471 Anna Borggreve
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
476 Freja Bryce-Smith
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
483 Ellen Börjesson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
512 Alicia Forsling
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
515 Astrid Gellberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
521 Stina Grahnemo
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
522 Siri Haage
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
543 Alicia Jonsrud
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
554 Saga Kumlemark Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
561 Signe Lindahl
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
574 Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
586 Olivia Norèn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
648 Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
674 Molly Andersson
Stenungsund FI
11 Stenungsund FI
675 Astrid Halldin
Stenungsund FI
11 Stenungsund FI
690 Ellen Boman
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
698 Ines Hultquist
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
702 Ingrid Kroona
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
716 Thea Modin
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
718 Rebecca Nilsson
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
720 Julia Nyth
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 26

F9 Höjd

SB PB
427 Thelma Ljunggren
IF Rigor
11 IF Rigor
448 Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
466 Charlize Bjärsmyr
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
471 Anna Borggreve
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
476 Freja Bryce-Smith
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
483 Ellen Börjesson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
521 Stina Grahnemo
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg 75 75
522 Siri Haage
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
543 Alicia Jonsrud
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
554 Saga Kumlemark Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
561 Signe Lindahl
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
574 Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
586 Olivia Norèn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
648 Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
674 Molly Andersson
Stenungsund FI
11 Stenungsund FI
675 Astrid Halldin
Stenungsund FI
11 Stenungsund FI
690 Ellen Boman
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
702 Ingrid Kroona
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
716 Thea Modin
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
718 Rebecca Nilsson
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
720 Julia Nyth
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 21

F9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
426 Elsa Lindbohm
IF Rigor
11 IF Rigor
427 Thelma Ljunggren
IF Rigor
11 IF Rigor
448 Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
466 Charlize Bjärsmyr
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
468 Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
471 Anna Borggreve
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
483 Ellen Börjesson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
521 Stina Grahnemo
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
522 Siri Haage
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
543 Alicia Jonsrud
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
554 Saga Kumlemark Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
574 Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
586 Olivia Norèn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
648 Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
702 Ingrid Kroona
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
718 Rebecca Nilsson
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 16

F8 60 m

SB PB
402 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK
412 Annie Fistouris Bertilsson
IF Rigor
12 IF Rigor
416 Alva Gadler
IF Rigor
12 IF Rigor
428 Lisa Malmström
IF Rigor
12 IF Rigor
433 Meja Staaf
IF Rigor
12 IF Rigor
435 Aurora Sävås
IF Rigor
12 IF Rigor
450 Ida Arnetorp
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
452 Svea Aspengren
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
475 Leona Bozkurt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
481 Klara Bäckman
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
487 Stella Croona
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
488 Ines Dahlbom-Jakola
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
525 Nova Hassel
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg 12.66
549 Emilie Keen
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
551 Alma Krabbe
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
571 Sofie Ljung
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
573 Edith Lovén
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
578 Emilia Magné
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
579 Betty Malm
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
606 Milla Rosell
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
610 Ada Rydström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
612 Almira Sahlberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
613 Hanna Samuelsson
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
614 Moa Sandberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
615 Vera Sandberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
622 Meja Skanselid
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
624 Izabelle Skoglund
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
627 Agnes Stolt Perlbo
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
636 Tyra Sverlander
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
658 Andrea Gatenheim
IK Ymer
12 IK Ymer
671 Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS 10.52
681 Elsa Welander
Stenungsund FI
13 Stenungsund FI
688 Denise Bohlin
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
695 Julia Foster
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
700 Leija Kron
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
703 Iris Käck
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
704 Tora Käppi
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
709 Maj Lundvall
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
712 Minea Martinsson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
719 Mia Nilsson Sjögreen
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
722 Astrid Rejgård
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
738 Felicia Zackrisson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 42

F8 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
402 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK
416 Alva Gadler
IF Rigor
12 IF Rigor
428 Lisa Malmström
IF Rigor
12 IF Rigor
435 Aurora Sävås
IF Rigor
12 IF Rigor
450 Ida Arnetorp
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
452 Svea Aspengren
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
475 Leona Bozkurt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
481 Klara Bäckman
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
487 Stella Croona
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
488 Ines Dahlbom-Jakola
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
525 Nova Hassel
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
551 Alma Krabbe
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
571 Sofie Ljung
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
576 Ingrid Lövenvik
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
578 Emilia Magné
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
579 Betty Malm
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
606 Milla Rosell
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
610 Ada Rydström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
613 Hanna Samuelsson
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
615 Vera Sandberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
622 Meja Skanselid
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
624 Izabelle Skoglund
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
627 Agnes Stolt Perlbo
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
671 Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS
695 Julia Foster
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
700 Leija Kron
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
703 Iris Käck
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
709 Maj Lundvall
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
712 Minea Martinsson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
738 Felicia Zackrisson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 30

F8 Höjd

SB PB
412 Annie Fistouris Bertilsson
IF Rigor
12 IF Rigor
435 Aurora Sävås
IF Rigor
12 IF Rigor
450 Ida Arnetorp
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
452 Svea Aspengren
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
474 Tuva Boström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
475 Leona Bozkurt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
487 Stella Croona
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
488 Ines Dahlbom-Jakola
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
525 Nova Hassel
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
551 Alma Krabbe
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
573 Edith Lovén
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
576 Ingrid Lövenvik
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
579 Betty Malm
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
610 Ada Rydström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
613 Hanna Samuelsson
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
614 Moa Sandberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
615 Vera Sandberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
624 Izabelle Skoglund
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
627 Agnes Stolt Perlbo
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
658 Andrea Gatenheim
IK Ymer
12 IK Ymer
671 Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS
681 Elsa Welander
Stenungsund FI
13 Stenungsund FI
688 Denise Bohlin
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
695 Julia Foster
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
700 Leija Kron
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
703 Iris Käck
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
704 Tora Käppi
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
709 Maj Lundvall
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
712 Minea Martinsson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
719 Mia Nilsson Sjögreen
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK 90
722 Astrid Rejgård
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
738 Felicia Zackrisson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 32

F8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
402 Karin Berntsson
Brattås CK
12 Brattås CK
428 Lisa Malmström
IF Rigor
12 IF Rigor
433 Meja Staaf
IF Rigor
12 IF Rigor
450 Ida Arnetorp
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
452 Svea Aspengren
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
474 Tuva Boström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
475 Leona Bozkurt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
481 Klara Bäckman
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
487 Stella Croona
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
510 Mathilda Fistouris
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
525 Nova Hassel
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg 2.25 2.25
549 Emilie Keen
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
551 Alma Krabbe
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
573 Edith Lovén
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
576 Ingrid Lövenvik
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
579 Betty Malm
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
610 Ada Rydström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
613 Hanna Samuelsson
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
624 Izabelle Skoglund
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
627 Agnes Stolt Perlbo
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
636 Tyra Sverlander
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
658 Andrea Gatenheim
IK Ymer
12 IK Ymer
688 Denise Bohlin
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
695 Julia Foster
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
704 Tora Käppi
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
709 Maj Lundvall
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
719 Mia Nilsson Sjögreen
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK 3.43
722 Astrid Rejgård
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 28

P12 60 m

SB PB
415 Vincent Folkseger Dreikant
IF Rigor
08 IF Rigor
423 Oskar Klintbäck
IF Rigor
08 IF Rigor
457 Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
484 Filip Carlsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
491 Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 9.84 9.84
507 Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
511 Tim Folino
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
544 maximilian Jonsrud
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 9.29
618 Adam Setterstig
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
620 Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 8.69
629 Alexander Strand Träff
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
657 Theo Hedberg
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad
666 Axel Moberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 8.82 8.82

Antal anmälda deltagare: 13

P12 60 m häck Höjd: 76,2cm

SB PB
457 Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
544 maximilian Jonsrud
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
618 Adam Setterstig
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
620 Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 10.21
657 Theo Hedberg
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad 14.00 14.00

Antal anmälda deltagare: 5

P12 Höjd

SB PB
415 Vincent Folkseger Dreikant
IF Rigor
08 IF Rigor
423 Oskar Klintbäck
IF Rigor
08 IF Rigor 124
491 Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 117 117
507 Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
541 William Johansson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
544 maximilian Jonsrud
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
618 Adam Setterstig
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
620 Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg

Antal anmälda deltagare: 8

P12 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
423 Oskar Klintbäck
IF Rigor
08 IF Rigor 7.26
429 Carl Nilsson
IF Rigor
08 IF Rigor 5.17 5.17
457 Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
460 Hampus Bergh
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
484 Filip Carlsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
491 Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 6.70 6.70
507 Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
511 Tim Folino
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
620 Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
657 Theo Hedberg
IFK Halmstad
08 IFK Halmstad

Antal anmälda deltagare: 10

P11 60 m

SB PB
404 Noel Johansson
Hälle IF
09 Hälle IF 9.02 9.02
417 Love Gartman
IF Rigor
09 IF Rigor
441 Sid Alexandersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
454 Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
458 Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
463 Paul Berglind
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
478 Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
496 Frank Elgemark
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
502 Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
528 Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
529 Cesar Henricson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
530 Sigge Henricson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
537 Ludvig Holmgren
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
540 Kevin Johansson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
552 Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
558 Melvin Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
570 Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
607 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.44
609 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.50
623 César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
626 Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
672 Maximus Larson
Majornas IK
09 Majornas IK
714 Edwin Mellgren Wallin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
715 Anton Modin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
728 Elliott Sultanovic Magnusson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
729 Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
737 Alfred Wendt
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
742 Karl Fredberg
Örgryte IS
09 Örgryte IS 9.16 9.16
743 Isaac Mpandou Behn
Örgryte IS
09 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 29

P11 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
417 Love Gartman
IF Rigor
09 IF Rigor
441 Sid Alexandersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
454 Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
458 Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
463 Paul Berglind
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
478 Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
502 Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
528 Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
529 Cesar Henricson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
530 Sigge Henricson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
537 Ludvig Holmgren
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
540 Kevin Johansson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
552 Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
558 Melvin Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
570 Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
607 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
609 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
623 César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
714 Edwin Mellgren Wallin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
729 Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 20

P11 Höjd

SB PB
454 Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
458 Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
463 Paul Berglind
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
478 Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
496 Frank Elgemark
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 111 111
502 Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
528 Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
529 Cesar Henricson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
530 Sigge Henricson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
540 Kevin Johansson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
552 Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
570 Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
607 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
609 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 141
623 César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
626 Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
714 Edwin Mellgren Wallin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
715 Anton Modin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 18

P11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
413 Aiden Flavell
IF Rigor
09 IF Rigor
417 Love Gartman
IF Rigor
09 IF Rigor
454 Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
458 Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
478 Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
502 Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
528 Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
529 Cesar Henricson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
530 Sigge Henricson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
540 Kevin Johansson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
552 Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
558 Melvin Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
570 Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
607 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
609 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
623 César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
626 Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
672 Maximus Larson
Majornas IK
09 Majornas IK
728 Elliott Sultanovic Magnusson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
729 Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
737 Alfred Wendt
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
742 Karl Fredberg
Örgryte IS
09 Örgryte IS
743 Isaac Mpandou Behn
Örgryte IS
09 Örgryte IS

Antal anmälda deltagare: 23

P10 60 m

SB PB
439 Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
444 Lucas Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 10.49 10.49
446 Ludvig Andersson Cederfalk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
456 Victor Barck Dahlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
467 Alfred Björkenor
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
486 Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
504 Hampus Eriksson Pettersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
508 Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
509 Torsten Fernström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
533 Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 9.85 9.85
550 William Keen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 10.95 10.95
565 Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
585 Adam Niklasson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
592 Lucas Olofsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
594 Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 10.67
604 Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
605 Max Rongård Juhnke
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 9.67
639 Elias Thundal
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
646 Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 9.27 9.27
656 Gabriel Örtengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 10.63
679 Zackarias Sinclair
Stenungsund FI
10 Stenungsund FI
691 Ruben Brunström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
692 John Canestedt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
725 Emil Råwall
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
730 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 25

P10 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
439 Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
446 Ludvig Andersson Cederfalk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
456 Victor Barck Dahlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
467 Alfred Björkenor
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
486 Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
509 Torsten Fernström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
531 Filip Herkestam
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
533 Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
550 William Keen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
565 Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
592 Lucas Olofsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
594 Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
604 Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
639 Elias Thundal
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
646 Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
680 Leon Tordenvik
Stenungsund FI
10 Stenungsund FI
691 Ruben Brunström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
692 John Canestedt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
727 Viggo Solvestad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
730 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 20

P10 Höjd

SB PB
444 Lucas Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 105 105
446 Ludvig Andersson Cederfalk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
467 Alfred Björkenor
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
486 Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
504 Hampus Eriksson Pettersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
508 Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
533 Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
592 Lucas Olofsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
604 Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
605 Max Rongård Juhnke
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
646 Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
656 Gabriel Örtengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 117 117
673 Tage Strandler
Majornas IK
10 Majornas IK 116 116
680 Leon Tordenvik
Stenungsund FI
10 Stenungsund FI
692 John Canestedt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
725 Emil Råwall
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
727 Viggo Solvestad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
730 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 18

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
439 Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
446 Ludvig Andersson Cederfalk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
456 Victor Barck Dahlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
467 Alfred Björkenor
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
531 Filip Herkestam
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
533 Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
550 William Keen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 4.71 4.71
565 Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
585 Adam Niklasson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
592 Lucas Olofsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
594 Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 4.47
604 Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
639 Elias Thundal
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
646 Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
692 John Canestedt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
727 Viggo Solvestad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
730 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 17

P9 60 m

SB PB
409 Vincent Carlson
IF Rigor
11 IF Rigor
419 Nils Hänel Holmer
IF Rigor
11 IF Rigor
420 Malte Kjellberg
IF Rigor
11 IF Rigor
430 Jonathan Nilsson
IF Rigor
11 IF Rigor
438 Philip Örnberg
IF Rigor
11 IF Rigor
453 Erik Axelsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
459 Filip Bergenblock
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
472 Holger Boström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
494 Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
501 Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
516 Filip Gellberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
518 Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
527 Timothy Hedberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
535 Anton Holmberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
538 Måns Isaksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
555 Nicodemus Larson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
557 Charlie Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
581 Filip Mannerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
582 Theo Melander
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
588 Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
593 Tobe Onwodi
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
641 Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
644 Patrick van Paemel
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
660 Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer
677 Walter Nilsson
Stenungsund FI
11 Stenungsund FI 10.63
682 Gustav Amtén
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
706 Leander Lindgren
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
708 Gordon Lundvall
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
710 August Martin
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
721 Ludvig Oresten
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
723 Axel Ringdahl
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
732 Erik Töyrö
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
733 Villhelm Vennström Lindqvist
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK 11.30 11.30

Antal anmälda deltagare: 33

P9 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
419 Nils Hänel Holmer
IF Rigor
11 IF Rigor
420 Malte Kjellberg
IF Rigor
11 IF Rigor
430 Jonathan Nilsson
IF Rigor
11 IF Rigor
438 Philip Örnberg
IF Rigor
11 IF Rigor
453 Erik Axelsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
459 Filip Bergenblock
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
494 Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
516 Filip Gellberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
518 Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
538 Måns Isaksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
555 Nicodemus Larson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
557 Charlie Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
593 Tobe Onwodi
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
641 Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
644 Patrick van Paemel
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
660 Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer
677 Walter Nilsson
Stenungsund FI
11 Stenungsund FI
682 Gustav Amtén
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
694 Harry Fors
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
707 Ben Lundvall
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
708 Gordon Lundvall
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
710 August Martin
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
732 Erik Töyrö
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
733 Villhelm Vennström Lindqvist
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK 13.00 13.00

Antal anmälda deltagare: 24

P9 Höjd

SB PB
409 Vincent Carlson
IF Rigor
11 IF Rigor
420 Malte Kjellberg
IF Rigor
11 IF Rigor
430 Jonathan Nilsson
IF Rigor
11 IF Rigor
438 Philip Örnberg
IF Rigor
11 IF Rigor
453 Erik Axelsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
494 Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
518 Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
555 Nicodemus Larson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
557 Charlie Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
593 Tobe Onwodi
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
641 Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
644 Patrick van Paemel
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
660 Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer
694 Harry Fors
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
706 Leander Lindgren
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
707 Ben Lundvall
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
708 Gordon Lundvall
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
723 Axel Ringdahl
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
732 Erik Töyrö
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
733 Villhelm Vennström Lindqvist
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 20

P9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
409 Vincent Carlson
IF Rigor
11 IF Rigor
419 Nils Hänel Holmer
IF Rigor
11 IF Rigor
430 Jonathan Nilsson
IF Rigor
11 IF Rigor
453 Erik Axelsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
494 Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
535 Anton Holmberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
557 Charlie Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
581 Filip Mannerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
588 Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
593 Tobe Onwodi
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
641 Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
660 Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer
682 Gustav Amtén
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
706 Leander Lindgren
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
707 Ben Lundvall
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
708 Gordon Lundvall
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
710 August Martin
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
723 Axel Ringdahl
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
732 Erik Töyrö
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK
733 Villhelm Vennström Lindqvist
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 20

P8 60 m

SB PB
422 Gustav Klintbäck
IF Rigor
14 IF Rigor
432 Arvid Nordefjäll
IF Rigor
12 IF Rigor
462 Johnny Berglind
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
465 Lukas Bjersing
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
477 Isac Byfeldt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
519 Alfred Graaf
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
523 Alexander Hafstrand
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
545 Alfred Karlsson
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
566 Vilmer Lindström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
583 Emil Mirenius
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
587 Ellis Norlin
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
744 Dexter Redin
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
631 Valter Strömberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
642 Gustaf Ulmstedt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
645 Filip Vikström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
676 Eskil Jonemark
Stenungsund FI
12 Stenungsund FI
678 Wincent Nilsson
Stenungsund FI
13 Stenungsund FI
683 Vincent Andréas
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK 10.84 10.84
685 Viktor Averdal
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
687 Ture Bergqvist
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
705 Svante Lindberg
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
713 Pontus Marö
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
717 Leo Nilsson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 23

P8 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
432 Arvid Nordefjäll
IF Rigor
12 IF Rigor
462 Johnny Berglind
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
465 Lukas Bjersing
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
477 Isac Byfeldt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
523 Alexander Hafstrand
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
566 Vilmer Lindström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
583 Emil Mirenius
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
587 Ellis Norlin
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
744 Dexter Redin
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
631 Valter Strömberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
642 Gustaf Ulmstedt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
645 Filip Vikström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
676 Eskil Jonemark
Stenungsund FI
12 Stenungsund FI
683 Vincent Andréas
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
717 Leo Nilsson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
734 Henry von Knorring
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
740 Leon Zendegani
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 17

P8 Höjd

SB PB
462 Johnny Berglind
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
477 Isac Byfeldt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
566 Vilmer Lindström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
587 Ellis Norlin
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
642 Gustaf Ulmstedt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
645 Filip Vikström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
683 Vincent Andréas
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
713 Pontus Marö
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
734 Henry von Knorring
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 9

P8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
462 Johnny Berglind
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
465 Lukas Bjersing
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
477 Isac Byfeldt
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
519 Alfred Graaf
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
566 Vilmer Lindström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
587 Ellis Norlin
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
631 Valter Strömberg
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
645 Filip Vikström
IFK Göteborg
12 IFK Göteborg
685 Viktor Averdal
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
687 Ture Bergqvist
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
705 Svante Lindberg
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
713 Pontus Marö
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
717 Leo Nilsson
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK
740 Leon Zendegani
Sävedalens AIK
12 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 14

Totalt antal anmälda deltagare: 343

Totalt antal anmälda starter: 971