Startlista

Stonehill Games
Stenkullens IP, Lerum   2022-09-03 - 2022-09-04

Totalt antal deltagare: 454

Totalt antal starter: 883

Kvinnor 60 m

# SB PBKlassAvprickad online
235 Cornelia Lindberg
Lerum Friidrott
01 Lerum Friidrott 8.19 8.01 Kvinnor Nej

Antal deltagare: 1

Kvinnor 150m

# SB PBKlassAvprickad online
70 Adela Riquelme
Hälle IF
06 Hälle IF F17 Ja
71 Embla Riquelme
Hälle IF
01 Hälle IF Kvinnor Nej
72 Leonor Riquelme
Hälle IF
05 Hälle IF F17 Ja
214 Leia Holm
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott F17 Ja
249 Paulina Orell Sahlberg
Lerum Friidrott
81 Lerum Friidrott Kvinnor Nej
291 Elsa Wållgren
Lerum Friidrott
04 Lerum Friidrott F19 Nej

Antal deltagare: 6

Kvinnor 300 m

# SB PBKlassAvprickad online
71 Embla Riquelme
Hälle IF
01 Hälle IF 45.38 45.38 2020 Kvinnor Nej
72 Leonor Riquelme
Hälle IF
05 Hälle IF 46.58 2021 F17 Ja
249 Paulina Orell Sahlberg
Lerum Friidrott
81 Lerum Friidrott 41.12 2021 Kvinnor Nej

Antal deltagare: 3

Kvinnor Höjd

# SB PBKlassAvprickad online
132 Kim Rodén
IK Orient
03 IK Orient 164 164 2021 F19 Nej
188 Agnes Dahlberg
Lerum Friidrott
02 Lerum Friidrott 147 158 2015 Kvinnor Nej
258 Åse Rydén
Lerum Friidrott
89 Lerum Friidrott Kvinnor Nej
291 Elsa Wållgren
Lerum Friidrott
04 Lerum Friidrott 163 163 2022 F19 Nej
311 Emma Andblad
Mölndals AIK
04 Mölndals AIK 150 150 2022 F19 Nej
343 Emma Rosgardt
Mölndals AIK
04 Mölndals AIK 150 151 2021 F19 Nej

Antal deltagare: 6

Kvinnor Stav

# SB PBKlassAvprickad online
87 Klara Hillman
IF Rigor
04 IF Rigor 299 300 2020 F19 Nej
97 Sofia Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor 328 328 2022 F19 Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Längd

# SB PBKlassAvprickad online
99 Ingrid Ronge
IF Rigor
04 IF Rigor 4.78 5.30 2021 F19 Nej
235 Cornelia Lindberg
Lerum Friidrott
01 Lerum Friidrott 5.23 2017 Kvinnor Nej
291 Elsa Wållgren
Lerum Friidrott
04 Lerum Friidrott 4.81 4.61 2020 F19 Nej
442 Nora Jolbäck
Ullevi FK
04 Ullevi FK 5.58 5.71 2019 F19 Nej
451 Ester Schenk
Ullevi FK
04 Ullevi FK 4.57 4.78 2021 F19 Nej

Antal deltagare: 5

Kvinnor Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PBKlassAvprickad online
417 Marielle Bengtsson
Trollhättan FIK
93 Trollhättan FIK 27.41 42.66 2016 Kvinnor Nej
442 Nora Jolbäck
Ullevi FK
04 Ullevi FK 36.88 36.88 2022 F19 Nej

Antal deltagare: 2

Kvinnor Spjut

Vikt: 600g

# SB PBKlassAvprickad online
69 Anna Logg
Hälle IF
78 Hälle IF Kvinnor Nej
96 Alma Olsson
IF Rigor
04 IF Rigor 32.05 32.05 2022 F19 Nej
309 Sigrid Altus
Mölndals AIK
06 Mölndals AIK 35.45 35.45 2022 F17 Nej

Antal deltagare: 3

F17 200 m

# SB PBAvprickad online
437 Elsa Heyden
Ullevi FK
06 Ullevi FK 27.05 27.05 2022 Nej

Antal deltagare: 1

F17 1500 m

# SB PBAvprickad online
314 Astrid Baunge
Mölndals AIK
05 Mölndals AIK 4:42.34 4:41.60 2021 Nej
330 Elin Hagelin
Mölndals AIK
05 Mölndals AIK 4:48.68 4:41.46 2021 Nej
334 Emilia Lind
Mölndals AIK
05 Mölndals AIK 5:19.58 5:19.58 2022 Nej

Antal deltagare: 3

F17 100 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
83 Smilla Arkdal Ranebro
IF Rigor
06 IF Rigor 15.71 15.71 2022 Nej
167 Ronja Berg
Laholms IF
06 Laholms IF 16.10 16.10 2022 Ja
437 Elsa Heyden
Ullevi FK
06 Ullevi FK 16.63 16.63 2022 Nej

Antal deltagare: 3

F17 300 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
351 Cornelia Ullsten
Mölndals AIK
06 Mölndals AIK 54.09 2021 Nej

Antal deltagare: 1

F17 Höjd

# SB PBAvprickad online
83 Smilla Arkdal Ranebro
IF Rigor
06 IF Rigor 171 171 2022 Nej
215 Josefine Holmesson
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 148 145 2020 Nej
469 Ella Gianneschi
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 150 150 Nej

Antal deltagare: 3

F17 Stav

# SB PBAvprickad online
91 Jenny Lundin
IF Rigor
06 IF Rigor 320 320 2022 Nej
207 Nellie Gullberg
Lerum Friidrott
06 Lerum Friidrott 286 286 2022 Nej
220 Elin Jansson
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 310 310 2022 Nej
367 Ida Widlund
Stenungsunds FI
05 Stenungsunds FI 232 232 2022 Nej

Antal deltagare: 4

F17 Längd

# SB PBAvprickad online
214 Leia Holm
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 5.03 5.03 2022 Nej
215 Josefine Holmesson
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 4.54 4.58 2020 Nej

Antal deltagare: 2

F17 Tresteg

# SB PBAvprickad online
83 Smilla Arkdal Ranebro
IF Rigor
06 IF Rigor Nej
469 Ella Gianneschi
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 10.05 10.05 Nej
437 Elsa Heyden
Ullevi FK
06 Ullevi FK 9.10 9.10 2022 Nej
443 Jeriel Kabongo
Ullevi FK
05 Ullevi FK 10.35 10.35 2022 Nej

Antal deltagare: 4

F17 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
46 Klara Berntsson
Brattås CK
06 Brattås CK 13.04 14.07 2021 Nej
215 Josefine Holmesson
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 11.67 11.67 2022 Nej

Antal deltagare: 2

F17 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PBAvprickad online
164 Moa Persson
Kongahälla AIK
06 Kongahälla AIK 28.07 28.07 2022 Nej
230 Molly Klingener
Lerum Friidrott
06 Lerum Friidrott 24.14 24.57 2020 Nej
298 Alma Jolbäck
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS Nej

Antal deltagare: 3

F17 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
179 Alice Bengtsson
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 51.41 51.41 2022 Nej
230 Molly Klingener
Lerum Friidrott
06 Lerum Friidrott 59.86 59.86 2022 Nej

Antal deltagare: 2

F17 Spjut

Vikt: 500g

# SB PBAvprickad online
164 Moa Persson
Kongahälla AIK
06 Kongahälla AIK 31.47 31.47 2022 Nej

Antal deltagare: 1

F15 80 m

# SB PBAvprickad online
50 Astrid Fakelius
Brattås CK
08 Brattås CK 10.06 10.06 2022 Nej
55 Anna Elwing
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 11.11 11.11 2022 Nej
137 Amanda Tran
IK Ymer
07 IK Ymer 10.20 10.20 2022 Ja
143 Ebba Olsson
Istrums SK
08 Istrums SK 11.92 11.92 2022 Nej
147 Majken Avenfors
Kongahälla AIK
07 Kongahälla AIK 12.00 12.00 2022 Nej
155 Märta Elfström
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 12.15 12.15 2022 Ja
256 Märta Rhodin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 11.01 11.01 2022 Nej
473 Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott Ja
302 Wilma Stenborg
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS 12.29 11.82 2021 Ja
320 Elsa Claesson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 10.87 10.87 2022 Ja
354 Julia Alexandersson
Stenungsunds FI
08 Stenungsunds FI 11.27 11.27 2022 Ja
364 Nicolina Sinclair
Stenungsunds FI
07 Stenungsunds FI 11.11 11.11 2022 Nej
436 Mary Harwood
Ullevi FK
07 Ullevi FK 10.85 10.85 2022 Nej
448 Emelie Mellgren
Ullevi FK
08 Ullevi FK Nej
454 Lovisa Skoog
Ullevi FK
08 Ullevi FK Nej
456 Bella Wennbom
Ullevi FK
07 Ullevi FK 11.23 11.16 2021 Nej

Antal deltagare: 16

F15 300 m

# SB PBAvprickad online
55 Anna Elwing
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 45.54 45.54 2022 Nej
67 Sofie Gisaeus
Hälle IF
08 Hälle IF 43.06 43.06 2022 Nej
80 Maja Andersson
IF Hagen
07 IF Hagen 47.93 47.93 2022 Ja
136 Agnes Ramhult
IK Ymer
08 IK Ymer 46.48 46.48 2022 Ja
149 Liv Björk
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK Ja
155 Märta Elfström
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 49.17 49.17 2022 Ja
157 Elin Flagg
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 50.86 50.86 2022 Ja
159 Elin Lennartsson
Kongahälla AIK
07 Kongahälla AIK 51.24 51.24 2022 Nej
256 Märta Rhodin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 44.16 44.16 2022 Nej
295 Maja Barndik
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 47.68 47.68 2022 Nej
320 Elsa Claesson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 42.85 42.85 2022 Ja
323 Ida Ekengren
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 44.55 44.55 2022 Ja
335 Amelie Luther
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 50.84 50.84 2022 Ja
364 Nicolina Sinclair
Stenungsunds FI
07 Stenungsunds FI 43.91 43.91 2022 Nej
426 Hanna Amundin
Ullevi FK
07 Ullevi FK 40.84 Nej
436 Mary Harwood
Ullevi FK
07 Ullevi FK 45.14 44.77 2021 Nej
456 Bella Wennbom
Ullevi FK
07 Ullevi FK 44.36 44.10 2021 Nej

Antal deltagare: 17

F15 800 m

# SB PBAvprickad online
73 Ester Strand
Hälle IF
07 Hälle IF 2:27.32 2:22.56 2021 Ja
136 Agnes Ramhult
IK Ymer
08 IK Ymer 2:33.53 2:33.53 2022 Ja
152 Maja Carlsson
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 2:43.50 2:43.50 2022 Nej
157 Elin Flagg
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 2:43.04 2:43.04 2022 Ja
177 Leonie Algurén
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 2:30.60 2:30.60 2022 Ja
464 Liv Hammarberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 2:41.70 2:41.70 Nej
229 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 2:34.71 2:34.71 2022 Nej
300 Klara Rickardsson
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS 2:42.94 2:42.94 2022 Ja

Antal deltagare: 8

F15 2000 m

# SB PBAvprickad online
73 Ester Strand
Hälle IF
07 Hälle IF 6:49.57 6:33.14 2021 Nej
152 Maja Carlsson
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 7:39.20 7:39.20 2022 Nej
157 Elin Flagg
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 8:08.77 8:08.77 2022 Ja
177 Leonie Algurén
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 7:25.24 7:25.24 2022 Ja
229 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 7:31.84 7:31.84 2022 Nej
297 Ida Carlsson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 7:43.43 7:43.43 2022 Nej
348 Elsa Svantesson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 6:51.75 6:51.75 2022 Ja

Antal deltagare: 7

F15 80 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
45 Alma Olsson
Bokenäs IF
08 Bokenäs IF Nej
50 Astrid Fakelius
Brattås CK
08 Brattås CK 12.01 12.01 Ja
56 Stina Essberg
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 Nej
134 Saga Andersson
IK Ymer
08 IK Ymer 12.98 12.98 Ja
310 Ella Alvelin
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 12.05 12.05 Ja
466 Wilda Lamprecht
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 13.10 13.10 Ja

Antal deltagare: 6

F15 300 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
50 Astrid Fakelius
Brattås CK
08 Brattås CK Ja
56 Stina Essberg
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 52.60 52.60 2022 Nej
463 Natalie Rantzer
Högby IF
07 Högby IF 47.39 47.39 2022 Nej
77 Tova Karlsson
Hönö IS
07 Hönö IS 47.26 47.26 2022 Ja
159 Elin Lennartsson
Kongahälla AIK
07 Kongahälla AIK 58.79 58.79 2022 Nej
280 Julia Swerin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 47.41 47.41 2022 Nej
296 Hannia Börjeson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 50.57 50.57 2022 Nej
300 Klara Rickardsson
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS Ja
426 Hanna Amundin
Ullevi FK
07 Ullevi FK 46.54 46.54 2022 Nej

Antal deltagare: 9

F15 4x80 m

# SB PBAvprickad online
173 Lerum Friidrott Lag F15
Lerum Friidrott
Lerum Friidrott Nej
305 Mölndals AIK Lag 1
Mölndals AIK
Mölndals AIK Ja
424 Ullevi FK Lag 07
Ullevi FK
Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 3

F15 Höjd

# SB PBAvprickad online
47 Alice Bredström
Brattås CK
07 Brattås CK 157 157 2022 Nej
49 Felicia Eriksson
Brattås CK
08 Brattås CK 149 150 2021 Nej
77 Tova Karlsson
Hönö IS
07 Hönö IS 143 143 2022 Nej
143 Ebba Olsson
Istrums SK
08 Istrums SK 141 141 2022 Nej
280 Julia Swerin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Nej
295 Maja Barndik
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 144 144 2022 Nej
356 Elin Dahlén
Stenungsunds FI
08 Stenungsunds FI 142 142 2022 Nej
362 Svea Pellmé
Stenungsunds FI
08 Stenungsunds FI 133 133 2021 Nej

Antal deltagare: 8

F15 Stav

# SB PBAvprickad online
47 Alice Bredström
Brattås CK
07 Brattås CK 331 331 2022 Nej
161 Hedda Ljungberg
Kongahälla AIK
07 Kongahälla AIK 215 215 2022 Nej
464 Liv Hammarberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 238 238 Nej
473 Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 330 330 2022 Nej
296 Hannia Börjeson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 230 230 2022 Nej

Antal deltagare: 5

F15 Längd

# SB PBAvprickad online
50 Astrid Fakelius
Brattås CK
08 Brattås CK 5.55 5.55 2022 Nej
54 Lovisa Ludwigsson
Göteborgs KIK
07 Göteborgs KIK 4.29 4.29 2022 Nej
55 Anna Elwing
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 4.42 4.42 2022 Nej
56 Stina Essberg
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 4.67 4.67 2022 Nej
77 Tova Karlsson
Hönö IS
07 Hönö IS 5.04 5.04 2022 Nej
137 Amanda Tran
IK Ymer
07 IK Ymer 5.33 5.33 2022 Nej
147 Majken Avenfors
Kongahälla AIK
07 Kongahälla AIK 4.05 4.05 2022 Nej
159 Elin Lennartsson
Kongahälla AIK
07 Kongahälla AIK 3.83 3.83 2022 Nej
176 Ylva Algotson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 3.66 3.66 Nej
226 Sara Karner
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott Nej
229 Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 4.39 4.39 2022 Nej
250 Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott Nej
280 Julia Swerin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 5.36 5.36 2022 Nej
302 Wilma Stenborg
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS 4.11 4.11 2022 Nej
310 Ella Alvelin
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 5.54 5.54 2022 Nej
323 Ida Ekengren
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 4.93 4.93 2022 Nej
426 Hanna Amundin
Ullevi FK
07 Ullevi FK 5.21 5.09 2021 Nej
436 Mary Harwood
Ullevi FK
07 Ullevi FK 4.85 4.85 2022 Nej
448 Emelie Mellgren
Ullevi FK
08 Ullevi FK Nej
454 Lovisa Skoog
Ullevi FK
08 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 20

F15 Tresteg

# SB PBAvprickad online
77 Tova Karlsson
Hönö IS
07 Hönö IS 10.53 10.53 2022 Nej
108 Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor 9.46 9.46 2022 Nej
134 Saga Andersson
IK Ymer
08 IK Ymer 10.62 10.62 2022 Nej
280 Julia Swerin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 11.29 11.29 2022 Nej
302 Wilma Stenborg
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS 9.21 9.21 2022 Nej
356 Elin Dahlén
Stenungsunds FI
08 Stenungsunds FI 9.16 9.16 2022 Nej
433 Johanna Gusten
Ullevi FK
07 Ullevi FK 10.12 10.12 2022 Nej

Antal deltagare: 7

F15 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
45 Alma Olsson
Bokenäs IF
08 Bokenäs IF 12.11 12.11 2022 Nej
251 Klara Peterson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 11.81 11.81 2022 Nej
366 Emma Theander
Stenungsunds FI
08 Stenungsunds FI 8.96 8.96 2022 Nej

Antal deltagare: 3

F15 Diskus

Vikt: 0,75kg

# SB PBAvprickad online
60 Misa Widetoft
Habo Friidrott -04
07 Habo Friidrott -04 31.86 31.86 2022 Nej
64 Shekiba Gawhari
Håfreströms IF
08 Håfreströms IF 18.48 18.48 Nej
79 Emma Andersson
IF Hagen
07 IF Hagen 37.68 37.68 2022 Nej
148 Ida Bjerkliden
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 27.83 27.83 2022 Nej
251 Klara Peterson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 32.23 32.23 2022 Nej
295 Maja Barndik
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 25.15 25.15 2022 Nej
298 Alma Jolbäck
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS 39.73 39.73 2022 Nej
366 Emma Theander
Stenungsunds FI
08 Stenungsunds FI 24.65 24.65 2022 Nej
426 Hanna Amundin
Ullevi FK
07 Ullevi FK Nej
456 Bella Wennbom
Ullevi FK
07 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 10

F15 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
79 Emma Andersson
IF Hagen
07 IF Hagen 42.38 42.38 2022 Nej
251 Klara Peterson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 41.89 41.89 2022 Nej
298 Alma Jolbäck
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS 41.37 41.37 2022 Nej
366 Emma Theander
Stenungsunds FI
08 Stenungsunds FI 33.73 33.73 2022 Nej
416 Wilma Backström
Trollhättan FIK
07 Trollhättan FIK 39.65 39.65 2022 Nej
421 Astrid Milding
Trollhättan FIK
07 Trollhättan FIK 34.26 34.26 2022 Nej

Antal deltagare: 6

F15 Spjut

Vikt: 500g

# SB PBAvprickad online
60 Misa Widetoft
Habo Friidrott -04
07 Habo Friidrott -04 31.87 31.87 2022 Nej
77 Tova Karlsson
Hönö IS
07 Hönö IS 29.53 29.53 2022 Nej
79 Emma Andersson
IF Hagen
07 IF Hagen 38.95 38.95 2022 Nej
143 Ebba Olsson
Istrums SK
08 Istrums SK 26.80 26.80 2022 Nej
148 Ida Bjerkliden
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 27.02 27.02 2022 Nej
149 Liv Björk
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK Nej
176 Ylva Algotson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 12.82 Nej
187 Ellinor Carlsson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott Nej
226 Sara Karner
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott Nej
250 Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott Nej
251 Klara Peterson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 29.95 29.95 2022 Nej
302 Wilma Stenborg
Lidköpings IS
07 Lidköpings IS 25.18 25.18 2022 Nej

Antal deltagare: 12

F13 60 m

# SB PBAvprickad online
26 Isabella Jakobsson
Bohus IF
09 Bohus IF 9.15 9.15 2022 Nej
81 Siri Bjurén
IF Hagen
09 IF Hagen 8.87 8.87 2022 Ja
114 Frida Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg Nej
122 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 8.61 8.49 2021 Ja
208 Isabella Haegermark
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 10.60 10.60 2022 Nej
322 Vilma Dahlin
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK Nej
329 Ella Gross
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 9.04 9.04 2022 Ja
331 Molly Hallberg
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 9.71 9.74 2021 Ja
333 Lisa Högberg
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 9.23 9.23 2022 Ja
341 Ebba Renholm
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 8.98 8.98 2022 Ja
393 Millie Johansson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 9.32 9.32 Ja
444 Jezania Kabongo
Ullevi FK
09 Ullevi FK 8.90 8.90 2022 Nej
458 Julia von Bahr
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF 10.07 10.07 Nej
459 Alma Åkesson
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF 9.90 9.90 2022 Ja

Antal deltagare: 14

F13 200 m

# SB PBAvprickad online
10 Svea Herbertsson
Alingsås IF
09 Alingsås IF Nej
26 Isabella Jakobsson
Bohus IF
09 Bohus IF 30.29 30.29 2022 Nej
81 Siri Bjurén
IF Hagen
09 IF Hagen 29.36 29.36 2022 Ja
122 Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 27.96 27.96 Ja
126 Felicia Thorén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 32.13 32.13 Nej
165 Alva Sjöberg
Kongahälla AIK
09 Kongahälla AIK 32.01 32.01 2022 Nej
240 Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 30.93 30.93 2022 Nej
246 Esther Modig
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 31.24 31.24 2022 Nej
259 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 30.71 30.71 Nej
282 Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 28.20 28.20 2022 Nej
333 Lisa Högberg
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 32.62 32.62 Nej
347 Elin Stagemyr
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 30.37 2021 Nej
365 Marika Söderlund Larsson
Stenungsunds FI
10 Stenungsunds FI 26.59 26.59 2022 Nej
371 Elsa Ahnström
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK Nej
398 Cornelia Martin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK Nej
444 Jezania Kabongo
Ullevi FK
09 Ullevi FK 28.99 28.99 Nej
458 Julia von Bahr
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF Nej

Antal deltagare: 17

F13 600 m

# SB PBAvprickad online
7 Josefin Haggren
Alingsås IF
09 Alingsås IF 1:58.67 2021 Nej
74 Hanna Strand
Hälle IF
09 Hälle IF 1:40.08 1:38.60 2021 Ja
110 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 1:52.50 1:52.50 2022 Ja
118 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 1:53.78 1:53.78 2022 Nej

Antal deltagare: 4

F13 1500 m

# SB PBAvprickad online
7 Josefin Haggren
Alingsås IF
09 Alingsås IF Nej
74 Hanna Strand
Hälle IF
09 Hälle IF 4:41.17 4:37.98 2021 Ja
110 Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 5:42.03 5:42.03 2022 Ja
113 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg Ja
118 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 5:29.38 5:29.38 2022 Ja
121 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 5:14.15 5:14.15 2022 Nej

Antal deltagare: 6

F13 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
120 Paulina Pappi
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.87 10.87 2022 Nej
126 Felicia Thorén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.87 10.87 2022 Nej
142 Naomi Ohron
Istrums SK
09 Istrums SK 11.00 11.00 2022 Ja
186 Viola Brorsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 11.77 11.77 2022 Nej
259 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 10.03 10.03 2022 Nej
347 Elin Stagemyr
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 9.88 9.88 2022 Nej
365 Marika Söderlund Larsson
Stenungsunds FI
10 Stenungsunds FI 9.58 9.58 2022 Nej
368 Klara Johansson
Stocksäters IF
09 Stocksäters IF 9.86 9.86 2022 Nej
373 Ylva Björklund Greter
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK Nej
383 Emma Ekberg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 10

F13 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
26 Isabella Jakobsson
Bohus IF
09 Bohus IF Nej
29 Olivia Johansson
Bohus IF
09 Bohus IF 36.24 36.24 2021 Nej
81 Siri Bjurén
IF Hagen
09 IF Hagen 35.85 2021 Ja
114 Frida Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg Nej
142 Naomi Ohron
Istrums SK
09 Istrums SK 34.72 2021 Ja
240 Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
347 Elin Stagemyr
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 30.65 30.65 2022 Nej
365 Marika Söderlund Larsson
Stenungsunds FI
10 Stenungsunds FI 29.16 29.16 2022 Nej

Antal deltagare: 8

F13 5x60 m

# SB PBAvprickad online
109 IFK Göteborg Lag F13
IFK Göteborg
IFK Göteborg Nej
168 Lerum Friidrott Lag F13
Lerum Friidrott
Lerum Friidrott Nej
169 Lerum Friidrott Lag F13 mix
Lerum Friidrott
Lerum Friidrott Nej
304 Mölndals AIK Lag 1
Mölndals AIK
Mölndals AIK Nej
307 Mölndals AIK Lag 2 Mix
Mölndals AIK
Mölndals AIK Nej
369 Sävedalens AIK Lag F13
Sävedalens AIK
Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 6

F13 Höjd

# SB PBAvprickad online
465 Selma Suraiya
Bohus IF
09 Bohus IF 120 120 Nej
48 Ella Bredström
Brattås CK
09 Brattås CK 142 142 2022 Nej
120 Paulina Pappi
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 138 138 2022 Nej
121 Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 137 137 2022 Nej
208 Isabella Haegermark
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 133 133 2022 Nej
221 Ella Jarenskog
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 121 123 2021 Nej
259 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 141 141 2021 Nej
282 Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 150 150 2022 Nej
329 Ella Gross
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 137 137 2022 Nej
393 Millie Johansson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK Nej
457 Freja Åhsberg
Ullevi FK
09 Ullevi FK 143 143 2022 Nej
458 Julia von Bahr
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF Nej
459 Alma Åkesson
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF 127 127 2022 Nej

Antal deltagare: 13

F13 Stav

# SB PBAvprickad online
48 Ella Bredström
Brattås CK
09 Brattås CK 170 170 2022 Nej
112 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 235 235 2022 Nej
113 Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 241 241 2022 Nej
118 Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 195 195 2022 Nej
142 Naomi Ohron
Istrums SK
09 Istrums SK 251 251 2022 Nej
186 Viola Brorsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 175 175 Nej
259 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 290 290 2022 Nej
368 Klara Johansson
Stocksäters IF
09 Stocksäters IF 300 300 2022 Nej

Antal deltagare: 8

F13 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
7 Josefin Haggren
Alingsås IF
09 Alingsås IF 3.00 Nej
26 Isabella Jakobsson
Bohus IF
09 Bohus IF 4.09 4.09 2022 Nej
81 Siri Bjurén
IF Hagen
09 IF Hagen 4.77 4.77 2022 Nej
114 Frida Karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 4.83 4.83 Nej
120 Paulina Pappi
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 4.22 4.22 2022 Nej
126 Felicia Thorén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 4.15 4.15 2022 Nej
165 Alva Sjöberg
Kongahälla AIK
09 Kongahälla AIK 3.97 3.97 2022 Nej
221 Ella Jarenskog
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 4.17 4.17 2022 Nej
240 Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 4.11 4.11 2022 Nej
243 Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 3.58 3.58 2022 Nej
246 Esther Modig
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 4.11 4.11 2022 Nej
331 Molly Hallberg
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 4.28 4.28 2022 Nej
341 Ebba Renholm
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK 4.50 4.50 2022 Nej
371 Elsa Ahnström
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 3.74 3.74 2022 Nej
373 Ylva Björklund Greter
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK Nej
383 Emma Ekberg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 3.82 3.82 2022 Nej
393 Millie Johansson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 4.14 4.14 Nej
398 Cornelia Martin
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 4.57 4.57 2022 Nej
428 Ella Berner
Ullevi FK
09 Ullevi FK Nej
444 Jezania Kabongo
Ullevi FK
09 Ullevi FK 4.50 4.50 2022 Nej
459 Alma Åkesson
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF 3.63 3.63 2022 Nej

Antal deltagare: 21

F13 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
29 Olivia Johansson
Bohus IF
09 Bohus IF 9.87 9.87 2022 Nej
92 Julia Lundin
IF Rigor
09 IF Rigor 8.28 8.28 2022 Nej
112 Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.37 10.37 2022 Nej
221 Ella Jarenskog
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 10.17 10.17 2022 Nej
240 Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 8.11 8.11 2022 Nej
246 Esther Modig
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 8.14 8.14 2022 Nej
259 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 9.38 9.38 2022 Nej
352 Madicken Westling
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK Nej
459 Alma Åkesson
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF 7.42 7.42 2022 Nej

Antal deltagare: 9

F13 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PBAvprickad online
129 Alma Stenberg
IFK Växjö
09 IFK Växjö 29.62 29.62 2022 Nej
221 Ella Jarenskog
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 18.09 20.17 2021 Nej
243 Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 17.08 2021 Nej
259 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 20.37 22.05 2021 Nej
365 Marika Söderlund Larsson
Stenungsunds FI
10 Stenungsunds FI 38.22 38.22 2022 Nej
371 Elsa Ahnström
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 13.55 13.55 2022 Nej
459 Alma Åkesson
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF Nej

Antal deltagare: 7

F13 Slägga

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
129 Alma Stenberg
IFK Växjö
09 IFK Växjö 27.01 27.01 2022 Nej
240 Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 20.27 20.27 2022 Nej
259 Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 29.42 29.42 2022 Nej
352 Madicken Westling
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK Nej
365 Marika Söderlund Larsson
Stenungsunds FI
10 Stenungsunds FI 42.47 42.47 2022 Nej
459 Alma Åkesson
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF 19.81 19.81 2022 Nej

Antal deltagare: 6

F13 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
29 Olivia Johansson
Bohus IF
09 Bohus IF 21.24 21.24 2022 Nej
81 Siri Bjurén
IF Hagen
09 IF Hagen 20.34 20.34 2022 Nej
186 Viola Brorsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 13.76 13.76 2022 Nej
243 Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 22.27 22.27 2022 Nej
282 Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 15.71 2021 Nej
373 Ylva Björklund Greter
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK Nej
383 Emma Ekberg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 11.05 11.05 2022 Nej

Antal deltagare: 7

F12 60 m

# SB PBAvprickad online
1 Nellie Andersson
Alingsås IF
10 Alingsås IF 9.82 2021 Ja
5 Linnéa Fransson
Alingsås IF
10 Alingsås IF Ja
8 Emilia Hanning
Alingsås IF
10 Alingsås IF 9.77 10.25 2021 Ja
22 Astrid Frick
Bohus IF
10 Bohus IF Ja
43 Siri Wåhlström
Bohus IF
10 Bohus IF 9.36 9.36 2022 Ja
51 Novali Gustafsson
Brattås CK
10 Brattås CK 9.56 9.56 2022 Nej
95 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor 8.79 8.79 2022 Ja
98 Karla Ramström
IF Rigor
10 IF Rigor 8.87 8.87 2022 Ja
117 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 9.28 9.28 2022 Ja
119 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 8.74 8.74 2022 Nej
127 Annie Åsberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 9.84 9.84 2022 Nej
470 Ingrid Day
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
204 Lovina Freij
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 9.12 9.12 2022 Nej
289 Greta Widell
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 9.29 Nej
301 Linnea Stenborg
Lidköpings IS
10 Lidköpings IS 9.02 9.02 2022 Ja
336 Felicia Luukkonen
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 8.57 8.57 2022 Nej
372 Nicoline Barenfeld
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 8.94 8.94 2022 Nej
385 Ida Fernqvist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 9.55 9.55 2022 Nej
400 Ella Nilsson Haals
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK Nej
425 Elin Amundin
Ullevi FK
10 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 20

F12 200 m

# SB PBAvprickad online
1 Nellie Andersson
Alingsås IF
10 Alingsås IF Ja
22 Astrid Frick
Bohus IF
10 Bohus IF Ja
43 Siri Wåhlström
Bohus IF
10 Bohus IF Ja
95 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor 30.57 30.57 2022 Ja
98 Karla Ramström
IF Rigor
10 IF Rigor 30.02 30.02 2022 Ja
127 Annie Åsberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg Nej
301 Linnea Stenborg
Lidköpings IS
10 Lidköpings IS 30.41 30.41 2022 Ja
336 Felicia Luukkonen
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 28.28 28.28 2022 Nej
372 Nicoline Barenfeld
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 30.96 30.96 2022 Nej
385 Ida Fernqvist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 10

F12 600 m

# SB PBAvprickad online
14 Alma Ohliv
Alingsås IF
10 Alingsås IF 2021 Ja
75 Ruth Strand
Hälle IF
11 Hälle IF 2:11.54 2:11.54 2022 Ja
76 Saga Karlsson
Hönö IS
10 Hönö IS 1:53.55 1:53.55 2022 Ja
119 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 2:05.51 2:05.51 2022 Nej
127 Annie Åsberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 2:05.45 2:05.45 2022 Nej
237 Ida Lindsta Long
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 2:07.23 2:07.23 Nej
378 Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 2:01.21 2:01.21 2022 Ja

Antal deltagare: 7

F12 1500 m

# SB PBAvprickad online
14 Alma Ohliv
Alingsås IF
10 Alingsås IF Ja
400 Ella Nilsson Haals
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 2

F12 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
22 Astrid Frick
Bohus IF
10 Bohus IF 12.05 Ja
43 Siri Wåhlström
Bohus IF
10 Bohus IF 12.97 12.97 2022 Ja
117 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 12.04 12.04 2022 Ja
119 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 10.92 10.92 2022 Ja
227 Mathilde Klein
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
237 Ida Lindsta Long
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 11.98 11.98 Nej
336 Felicia Luukkonen
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 10.11 10.11 2022 Nej
344 Signe Rådmark
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 10.60 10.60 Ja
372 Nicoline Barenfeld
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK Nej
378 Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 12.08 12.08 Ja
425 Elin Amundin
Ullevi FK
10 Ullevi FK 10.42 10.42 2022 Nej

Antal deltagare: 11

F12 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
76 Saga Karlsson
Hönö IS
10 Hönö IS 33.87 33.87 2022 Ja
344 Signe Rådmark
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK Ja

Antal deltagare: 2

F12 5x60 m

# SB PBAvprickad online
172 Lerum Friidrott Lag F12
Lerum Friidrott
Lerum Friidrott Nej

Antal deltagare: 1

F12 Höjd

# SB PBAvprickad online
1 Nellie Andersson
Alingsås IF
10 Alingsås IF Nej
5 Linnéa Fransson
Alingsås IF
10 Alingsås IF Nej
8 Emilia Hanning
Alingsås IF
10 Alingsås IF 115 2021 Nej
51 Novali Gustafsson
Brattås CK
10 Brattås CK 151 151 2022 Nej
117 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 137 137 2022 Nej
119 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg Nej
127 Annie Åsberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 124 124 2022 Nej
470 Ingrid Day
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
204 Lovina Freij
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 137 132 2021 Nej
301 Linnea Stenborg
Lidköpings IS
10 Lidköpings IS 140 140 2022 Nej
378 Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 115 115 2022 Nej
400 Ella Nilsson Haals
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 104 104 Nej

Antal deltagare: 12

F12 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
5 Linnéa Fransson
Alingsås IF
10 Alingsås IF Nej
8 Emilia Hanning
Alingsås IF
10 Alingsås IF 3.40 2021 Nej
14 Alma Ohliv
Alingsås IF
10 Alingsås IF 3.05 2021 Nej
22 Astrid Frick
Bohus IF
10 Bohus IF Nej
43 Siri Wåhlström
Bohus IF
10 Bohus IF 3.80 3.80 2022 Nej
76 Saga Karlsson
Hönö IS
10 Hönö IS 3.76 3.95 2021 Nej
95 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor 4.49 4.49 2022 Nej
119 Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 4.26 4.26 2022 Nej
227 Mathilde Klein
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 3.04 2021 Nej
231 Nova Lachner
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 3.60 3.60 2022 Nej
233 Emilia Larsson
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 2.92 2021 Nej
237 Ida Lindsta Long
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 4.05 4.05 2022 Nej
289 Greta Widell
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 3.37 3.46 2021 Nej
301 Linnea Stenborg
Lidköpings IS
10 Lidköpings IS 4.46 4.46 2022 Nej
336 Felicia Luukkonen
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 4.91 4.91 2022 Nej
345 Lova Rönnäs
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK Nej
365 Marika Söderlund Larsson
Stenungsunds FI
10 Stenungsunds FI 5.24 5.24 2022 Nej
372 Nicoline Barenfeld
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 4.07 4.07 2022 Nej
425 Elin Amundin
Ullevi FK
10 Ullevi FK 4.80 4.80 2022 Nej

Antal deltagare: 19

F12 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
22 Astrid Frick
Bohus IF
10 Bohus IF Nej
95 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor 8.05 8.05 2022 Nej
117 Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg 7.50 7.50 2022 Nej
470 Ingrid Day
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 5.10 Nej
204 Lovina Freij
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 8.19 8.19 2022 Nej
231 Nova Lachner
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 5.88 5.88 2022 Nej
237 Ida Lindsta Long
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 7.66 7.66 2022 Nej
289 Greta Widell
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 7.53 7.53 2022 Nej
301 Linnea Stenborg
Lidköpings IS
10 Lidköpings IS 8.07 8.07 2022 Nej
345 Lova Rönnäs
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK Nej

Antal deltagare: 10

F12 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
5 Linnéa Fransson
Alingsås IF
10 Alingsås IF Nej
95 Tilda Nilsson
IF Rigor
10 IF Rigor 14.27 14.27 2022 Nej
227 Mathilde Klein
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 15.25 2021 Nej
233 Emilia Larsson
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
287 Lava Warberg
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 12.13 2021 Nej
301 Linnea Stenborg
Lidköpings IS
10 Lidköpings IS 19.54 19.54 2022 Nej

Antal deltagare: 6

F11 Trekamp 1, P/F 10-11

60m häck, längd och spjut

60m häck, längd och spjut

# SB PBAvprickad online
28 Miranda Jakobsson
Bohus IF
11 Bohus IF Nej
34 Natasha Ljungberg
Bohus IF
11 Bohus IF Nej
41 Wilma Ström
Bohus IF
11 Bohus IF Nej
162 Astrid Lugner
Kongahälla AIK
11 Kongahälla AIK Nej
178 Cornelia Ask
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
181 Ebba Björkman
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
184 Isabel Borgesand Collby
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
198 Julia Fehrm
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
200 Frida Fors
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
203 Linnea Fredriksson
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
224 Elin Karlsson
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
241 Saga Lindstrand
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
265 Edith Sandberg
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
269 Julia Sjöstedt
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
274 Sophie Stenelind
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
279 Anna Swerin
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
283 Saga Tilly Dunmark
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
292 Rut Wållgren
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
474 Stella Blixt
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
350 Vera Törnvall
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
429 Ebba Borde
Ullevi FK
11 Ullevi FK Nej
430 Eleonora Boström
Ullevi FK
11 Ullevi FK Nej
453 Tilda Sjöstrand Jennbacken
Ullevi FK
11 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 23

F11 Trekamp 2, P/F 10-11

60m, höjd och kula

60m, höjd och kula

# SB PBAvprickad online
24 Stina Gamberg
Bohus IF
11 Bohus IF Nej
28 Miranda Jakobsson
Bohus IF
11 Bohus IF Nej
31 Elina Kontio Duell
Bohus IF
11 Bohus IF Nej
111 Julia Folino
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg Nej
139 Elsa Drakfors
Istrums SK
11 Istrums SK Nej
153 Stella Clemert
Kongahälla AIK
11 Kongahälla AIK Nej
178 Cornelia Ask
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
224 Elin Karlsson
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
241 Saga Lindstrand
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
292 Rut Wållgren
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
316 Alicia Björn
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
474 Stella Blixt
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
321 Selma Dahlin
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
401 Julia Nyth
Sävedalens AIK
11 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 14

F10 Trekamp 1, P/F 10-11

60m häck, längd och spjut

60m häck, längd och spjut

# SB PBAvprickad online
15 Anna Olofsson Kowalski
Alingsås IF
12 Alingsås IF Nej
17 Ingrid Påfvelsson
Alingsås IF
12 Alingsås IF Nej
42 Amanda Suraiya
Bohus IF
12 Bohus IF Nej
93 Lisa Malmström
IF Rigor
12 IF Rigor Nej
191 Maya Edlander
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
197 Melanie Fatty
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
209 Klara Hallenbo
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
211 Alva Hallnor
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
242 Astrid Liøkel
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
245 Elin Minnhagen
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
267 Nika Segervind
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
272 Lo Slättmyr
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
290 Clara Willstrand
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej

Antal deltagare: 13

F10 Trekamp 2, P/F 10-11

60m, höjd och kula

60m, höjd och kula

# SB PBAvprickad online
90 Olivia Krantz
IF Rigor
12 IF Rigor Nej
93 Lisa Malmström
IF Rigor
12 IF Rigor Nej
209 Klara Hallenbo
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
211 Alva Hallnor
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
242 Astrid Liøkel
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
245 Elin Minnhagen
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
267 Nika Segervind
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
318 Alice Blomqvist
Mölndals AIK
12 Mölndals AIK Nej

Antal deltagare: 8

F9 Trekamp, P/F 9

60m, längd och boll

60m, längd och boll

# SB PBAvprickad online
58 Norah Rogö
Habo Friidrott -04
13 Habo Friidrott -04 Nej
85 Irma Claesson
IF Rigor
13 IF Rigor Nej
88 Ester Holmgren
IF Rigor
13 IF Rigor Nej
102 Novalie Sund
IF Rigor
13 IF Rigor Nej
107 Sigrid Wollbrant
IF Rigor
13 IF Rigor Nej
199 Julia Fernhall
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
225 Ellen Karlsson
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
252 Alice Petersson
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
273 Penny Smith
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
278 Moa Svensson
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
374 Moa Bligård Vennerlund
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
379 Ellie Collin
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
381 Ellen Edesjö
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
386 Livia Forsmark
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
395 Theodora Lilliehöök
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK 0 Nej
396 Tyra Luvö
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
404 Ester Riisenberg
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
405 Isabella Ryderwall
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
407 Ester Sandelius Hag
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 19

F8 Trekamp, P/F 8

60m, längd och boll

60m, längd och boll

# SB PBAvprickad online
101 Svea Skantze
IF Rigor
14 IF Rigor Nej
116 Linnea Krantz
IFK Göteborg
14 IFK Göteborg Nej

Antal deltagare: 2

Män 60 m

# SB PBKlassAvprickad online
103 Peter Svensson
IF Rigor
02 IF Rigor 7.63 Män Ja
128 Theodor Ahlström
IFK Växjö
98 IFK Växjö 7.67 Män Nej
202 Ivar Fransson Larsson
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 7.62 8.88 2020 P15 Nej
255 Linus Pihl
Lerum Friidrott
03 Lerum Friidrott 7.16 7.16 P19 Ja
427 Viggo Andersson
Ullevi FK
04 Ullevi FK 7.13 7.13 P19 Nej
438 André Jackson
Ullevi FK
02 Ullevi FK Män Nej
450 Shakeem Reid
Ullevi FK
05 Ullevi FK 7.31 7.31 P17 Nej

Antal deltagare: 7

Män 150m

# SB PBKlassAvprickad online
68 Anders Logg
Hälle IF
76 Hälle IF 17.18 Män Ja
202 Ivar Fransson Larsson
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott P15 Nej
254 William Pettersson
Lerum Friidrott
03 Lerum Friidrott P19 Ja
255 Linus Pihl
Lerum Friidrott
03 Lerum Friidrott 16.76 P19 Ja
427 Viggo Andersson
Ullevi FK
04 Ullevi FK P19 Nej
434 Jonas Gustén
Ullevi FK
05 Ullevi FK P17 Nej
438 André Jackson
Ullevi FK
02 Ullevi FK Män Nej
440 Marcus Johansson
Ullevi FK
05 Ullevi FK P17 Nej
450 Shakeem Reid
Ullevi FK
05 Ullevi FK P17 Nej

Antal deltagare: 9

Män 300 m

# SB PBKlassAvprickad online
68 Anders Logg
Hälle IF
76 Hälle IF 35.48 2021 Män Nej
254 William Pettersson
Lerum Friidrott
03 Lerum Friidrott P19 Ja
255 Linus Pihl
Lerum Friidrott
03 Lerum Friidrott 36.10 2021 P19 Ja
449 Andreas Norström
Ullevi FK
92 Ullevi FK 36.93 2021 Män Nej

Antal deltagare: 4

Män Höjd

# SB PBKlassAvprickad online
445 Philip Karlsson
Ullevi FK
04 Ullevi FK 180 181 2021 P19 Nej

Antal deltagare: 1

Män Stav

# SB PBKlassAvprickad online
103 Peter Svensson
IF Rigor
02 IF Rigor 456 456 2022 Män Nej
104 Gustav Thyrman
IF Rigor
04 IF Rigor 412 421 2021 P19 Nej
154 Fredrik Dymén
Kongahälla AIK
76 Kongahälla AIK 430 462 1995 Män Nej

Antal deltagare: 3

Män Längd

# SB PBKlassAvprickad online
103 Peter Svensson
IF Rigor
02 IF Rigor 5.87 2021 Män Nej
131 Agustin Hilmersson
IK Orient
03 IK Orient 6.42 6.42 2022 P19 Nej
255 Linus Pihl
Lerum Friidrott
03 Lerum Friidrott P19 Nej

Antal deltagare: 3

Män Diskus

Vikt: 2,0kg

# SB PBAvprickad online
128 Theodor Ahlström
IFK Växjö
98 IFK Växjö 44.77 44.77 2022 Nej

Antal deltagare: 1

Män Spjut

Vikt: 800g

# SB PBKlassAvprickad online
68 Anders Logg
Hälle IF
76 Hälle IF Män Nej
131 Agustin Hilmersson
IK Orient
03 IK Orient 42.45 49.88 2021 P19 Nej

Antal deltagare: 2

P19 Tresteg

# SB PBAvprickad online
467 Johannes Lundqvist
Ullevi FK
04 Ullevi FK 13.42 13.87 Nej

Antal deltagare: 1

P19 Slägga

Vikt: 6,0kg

# SB PBAvprickad online
402 Sixten Persson
Sävedalens AIK
04 Sävedalens AIK 49.67 49.67 2022 Nej

Antal deltagare: 1

P17 100 m

# SB PBAvprickad online
6 Jonathan Haggren
Alingsås IF
06 Alingsås IF 12.31 12.31 2022 Nej
133 Ali Diakite
IK Wilske
06 IK Wilske 12.26 12.26 2022 Nej
202 Ivar Fransson Larsson
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 11.60 11.60 2022 Nej
248 Viggo Nielsen
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 12.37 12.37 2022 Nej
286 Linus Wahl
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 12.06 12.06 2022 Ja
478 Enzo Maftini Tedfelt
Mölndals AIK
05 Mölndals AIK 12.00 Nej
450 Shakeem Reid
Ullevi FK
05 Ullevi FK 11.33 11.33 2022 Nej

Antal deltagare: 7

P17 200 m

# SB PBAvprickad online
6 Jonathan Haggren
Alingsås IF
06 Alingsås IF 25.62 25.62 2022 Nej
133 Ali Diakite
IK Wilske
06 IK Wilske 24.50 24.50 Nej
141 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK 23.41 23.41 2022 Ja
202 Ivar Fransson Larsson
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 23.98 23.98 2022 Nej
285 Viggo Trefil
Lerum Friidrott
06 Lerum Friidrott 26.62 26.62 2022 Nej
325 Eskil Fernström
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 24.39 25.23 2021 Nej
440 Marcus Johansson
Ullevi FK
05 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 7

P17 1500 m

# SB PBAvprickad online
285 Viggo Trefil
Lerum Friidrott
06 Lerum Friidrott Nej
415 Alwin Andrée
Trollhättan FIK
06 Trollhättan FIK Nej

Antal deltagare: 2

P17 300 m häck

Höjd: 84,0cm

# SB PBAvprickad online
248 Viggo Nielsen
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott Nej
286 Linus Wahl
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 41.66 41.66 2022 Nej
440 Marcus Johansson
Ullevi FK
05 Ullevi FK 41.89 41.89 2022 Ja

Antal deltagare: 3

P17 Höjd

# SB PBAvprickad online
439 Elias Johansson
Ullevi FK
05 Ullevi FK 170 170 2022 Nej

Antal deltagare: 1

P17 Stav

# SB PBAvprickad online
236 Elliot Lindbom
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 420 420 2022 Nej
281 Jacob Tegner
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 331 382 2021 Nej

Antal deltagare: 2

P17 Längd

# SB PBAvprickad online
248 Viggo Nielsen
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 5.78 5.78 2022 Nej
286 Linus Wahl
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 6.45 6.45 2022 Nej
440 Marcus Johansson
Ullevi FK
05 Ullevi FK 6.88 6.88 2022 Nej

Antal deltagare: 3

P17 Tresteg

# SB PBAvprickad online
286 Linus Wahl
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 13.46 13.46 2022 Nej
391 David Jendeby
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 11.18 11.18 2022 Nej
434 Jonas Gustén
Ullevi FK
05 Ullevi FK 13.89 13.89 2022 Nej
439 Elias Johansson
Ullevi FK
05 Ullevi FK 11.27 11.27 2022 Nej

Antal deltagare: 4

P17 Kula

Vikt: 5,0kg

# SB PBAvprickad online
248 Viggo Nielsen
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 7.62 2021 Nej

Antal deltagare: 1

P17 Diskus

Vikt: 1,5kg

# SB PBAvprickad online
248 Viggo Nielsen
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 17.60 2021 Nej

Antal deltagare: 1

P17 Slägga

Vikt: 5,0kg

# SB PBAvprickad online
294 Albin Östman
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott 52.05 52.05 2022 Nej

Antal deltagare: 1

P17 Spjut

Vikt: 700g

# SB PBAvprickad online
286 Linus Wahl
Lerum Friidrott
05 Lerum Friidrott Nej
387 Albin Friberg
Sävedalens AIK
06 Sävedalens AIK 61.47 61.47 2022 Nej

Antal deltagare: 2

P15 80 m

# SB PBAvprickad online
2 Malte Andreasson
Alingsås IF
08 Alingsås IF 10.01 10.01 2022 Nej
89 Sebastian Kjellberg
IF Rigor
07 IF Rigor 10.12 10.12 2022 Ja
105 Kalle Thyrman
IF Rigor
07 IF Rigor 9.75 9.75 2022 Nej
135 Algot Flodmark
IK Ymer
08 IK Ymer 10.19 10.19 2022 Nej
140 Tim Drakfors
Istrums SK
08 Istrums SK 10.74 10.74 2022 Ja
141 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK 9.33 9.33 2022 Ja
471 Gustav Fjälling
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 10.67 10.67 2022 Ja
158 Axel Johansson
Kongahälla AIK
07 Kongahälla AIK 10.69 10.69 2022 Nej
163 Adam Pantzar
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 11.42 11.42 2022 Nej
313 Oskar Andersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 10.11 10.11 2022 Nej
340 Hugo Persson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 9.60 9.60 2022 Nej
375 Erik Borg
Sävedalens AIK
08 Sävedalens AIK 10.54 10.54 2022 Nej
414 Vincent Almqvist
Trollhättan FIK
08 Trollhättan FIK 10.08 10.08 2022 Ja
452 Pontus Setteskog
Ullevi FK
08 Ullevi FK 10.09 10.09 2022 Ja

Antal deltagare: 14

P15 300 m

# SB PBAvprickad online
59 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 Nej
105 Kalle Thyrman
IF Rigor
07 IF Rigor 38.49 38.49 2022 Nej
135 Algot Flodmark
IK Ymer
08 IK Ymer 39.21 39.21 2022 Nej
471 Gustav Fjälling
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 44.30 44.30 2022 Ja
163 Adam Pantzar
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 45.43 45.43 2022 Nej
202 Ivar Fransson Larsson
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 37.11 37.11 2022 Nej
238 Nils Lindsta Long
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Ja
263 Anton Samuelsson
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Nej
266 Sebastian Sebastian Birk
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Nej
324 Elias Eliasson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 41.56 2021 Nej
375 Erik Borg
Sävedalens AIK
08 Sävedalens AIK Nej
414 Vincent Almqvist
Trollhättan FIK
08 Trollhättan FIK 39.51 39.51 2022 Ja

Antal deltagare: 12

P15 800 m

# SB PBAvprickad online
471 Gustav Fjälling
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 2:28.42 2:28.42 2022 Nej
389 Wille Hedström
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 2:36.66 2021 Nej

Antal deltagare: 2

P15 2000 m

# SB PBAvprickad online
140 Tim Drakfors
Istrums SK
08 Istrums SK 7:12.44 7:12.44 2022 Ja
144 Gustav Ramsin
Istrums SK
08 Istrums SK 7:13.81 7:13.81 2022 Nej
410 Noah Svedberg
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK 5:59.91 5:59.91 2022 Ja
422 Linus Pålsson
Trollhättan FIK
08 Trollhättan FIK 7:12.03 7:12.03 2022 Ja
423 Algot Tersing
Trollhättan FIK
08 Trollhättan FIK 6:21.63 6:21.63 2022 Ja

Antal deltagare: 5

P15 80 m häck

Höjd: 84,0cm

# SB PBAvprickad online
2 Malte Andreasson
Alingsås IF
08 Alingsås IF 13.64 13.64 2022 Nej
59 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 11.13 11.13 2022 Nej
105 Kalle Thyrman
IF Rigor
07 IF Rigor 11.91 11.91 2022 Nej

Antal deltagare: 3

P15 300 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
59 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 40.96 40.96 2022 Nej
105 Kalle Thyrman
IF Rigor
07 IF Rigor 42.04 42.04 2022 Nej
325 Eskil Fernström
Mölndals AIK
08 Mölndals AIK 43.70 43.70 2022 Nej

Antal deltagare: 3

P15 4x80 m

# SB PBAvprickad online
138 Istrums SK Lag x
Istrums SK
Istrums SK Nej
174 Lerum Friidrott Lag P15
Lerum Friidrott
Lerum Friidrott Nej
308 Mölndals AIK Lag P15
Mölndals AIK
Mölndals AIK Nej

Antal deltagare: 3

P15 Höjd

# SB PBAvprickad online
141 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK 171 171 2022 Nej
144 Gustav Ramsin
Istrums SK
08 Istrums SK 150 150 2022 Nej
145 Jonathan Thorin
Istrums SK
08 Istrums SK 155 155 2022 Nej
462 Felix Sköld
Wärnamo SK
08 Wärnamo SK 157 157 2022 Nej

Antal deltagare: 4

P15 Stav

# SB PBAvprickad online
145 Jonathan Thorin
Istrums SK
08 Istrums SK 310 310 2022 Nej
163 Adam Pantzar
Kongahälla AIK
08 Kongahälla AIK 245 245 2022 Nej

Antal deltagare: 2

P15 Längd

# SB PBAvprickad online
105 Kalle Thyrman
IF Rigor
07 IF Rigor 5.03 2021 Nej
140 Tim Drakfors
Istrums SK
08 Istrums SK 4.33 4.33 2022 Nej
141 Eric Nilsson Struck
Istrums SK
08 Istrums SK 6.02 6.02 2022 Nej
145 Jonathan Thorin
Istrums SK
08 Istrums SK 5.05 5.05 2022 Nej
158 Axel Johansson
Kongahälla AIK
07 Kongahälla AIK 5.04 5.04 2022 Nej
238 Nils Lindsta Long
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 5.12 5.12 2022 Nej
340 Hugo Persson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 5.87 5.87 2022 Nej
346 Tage Sköld
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 5.58 5.58 2022 Nej
375 Erik Borg
Sävedalens AIK
08 Sävedalens AIK 4.89 4.89 2022 Nej
409 Viggo Sjöström
Sävedalens AIK
08 Sävedalens AIK 3.65 3.65 2022 Nej
452 Pontus Setteskog
Ullevi FK
08 Ullevi FK 5.40 5.40 2022 Nej

Antal deltagare: 11

P15 Tresteg

# SB PBAvprickad online
89 Sebastian Kjellberg
IF Rigor
07 IF Rigor 11.45 11.45 2022 Nej
375 Erik Borg
Sävedalens AIK
08 Sävedalens AIK 10.64 10.64 2022 Nej
409 Viggo Sjöström
Sävedalens AIK
08 Sävedalens AIK 8.83 8.83 2022 Nej

Antal deltagare: 3

P15 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PBAvprickad online
212 Hugo Hallnor
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 12.02 12.02 2022 Nej
394 Arman Kosovic
Sävedalens AIK
08 Sävedalens AIK 11.42 11.42 2022 Nej

Antal deltagare: 2

P15 Diskus

Vikt: 1,0kg

# SB PBAvprickad online
59 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 37.05 37.05 2022 Nej
82 Anton Berggård
IF Kville
08 IF Kville 31.15 31.15 2022 Nej
212 Hugo Hallnor
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Nej
357 Oskar Haak
Stenungsunds FI
07 Stenungsunds FI 38.37 38.37 2022 Nej
394 Arman Kosovic
Sävedalens AIK
08 Sävedalens AIK 33.81 33.81 2022 Nej

Antal deltagare: 5

P15 Slägga

Vikt: 4,0kg

# SB PBAvprickad online
16 Albin Påfvelsson
Alingsås IF
08 Alingsås IF 20.55 20.55 2022 Nej
82 Anton Berggård
IF Kville
08 IF Kville 27.01 27.01 2022 Nej
145 Jonathan Thorin
Istrums SK
08 Istrums SK 32.32 32.32 2022 Nej
212 Hugo Hallnor
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Nej
228 Victor Klein
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Nej

Antal deltagare: 5

P15 Spjut

Vikt: 600g

# SB PBAvprickad online
16 Albin Påfvelsson
Alingsås IF
08 Alingsås IF 32.84 32.84 2022 Nej
59 Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04 40.91 40.91 2022 Nej
212 Hugo Hallnor
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Nej
228 Victor Klein
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott Nej
346 Tage Sköld
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 40.72 40.72 2022 Nej

Antal deltagare: 5

P13 60 m

# SB PBAvprickad online
23 Emil Gamberg
Bohus IF
09 Bohus IF 9.25 9.25 2022 Nej
40 Melvin Ström
Bohus IF
09 Bohus IF 9.15 9.15 2022 Nej
78 Henry Westgård
Hönö IS
09 Hönö IS Nej
355 George Cederqvist
Stenungsunds FI
09 Stenungsunds FI 8.56 8.56 2022 Ja
380 Arthur De Maar
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 9.05 9.05 2022 Ja
392 Benjamin Jendmyr
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 9.24 9.24 Nej
477 Eliah Pettersson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 8.34 8.34 2022 Ja
435 Justin Harwood
Ullevi FK
09 Ullevi FK 8.59 8.59 2022 Nej

Antal deltagare: 8

P13 200 m

# SB PBAvprickad online
40 Melvin Ström
Bohus IF
09 Bohus IF 33.82 Nej
78 Henry Westgård
Hönö IS
09 Hönö IS Nej
205 Isac Gabrielsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 29.65 29.65 2022 Nej
210 Oskar Hallenbo
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
355 George Cederqvist
Stenungsunds FI
09 Stenungsunds FI 27.42 27.42 2022 Ja
380 Arthur De Maar
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 30.21 33.52 2021 Nej
477 Eliah Pettersson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 27.54 27.54 2022 Ja
435 Justin Harwood
Ullevi FK
09 Ullevi FK 29.10 29.10 2022 Nej

Antal deltagare: 8

P13 1500 m

# SB PBAvprickad online
23 Emil Gamberg
Bohus IF
09 Bohus IF Nej
312 Alexander Andersson
Mölndals AIK
09 Mölndals AIK Ja

Antal deltagare: 2

P13 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# SB PBAvprickad online
125 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 10.31 10.31 2022 Nej
205 Isac Gabrielsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
210 Oskar Hallenbo
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
441 Max Johansson
Ullevi FK
09 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 4

P13 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
441 Max Johansson
Ullevi FK
09 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 1

P13 5x60 m

# SB PBAvprickad online
171 Lerum Friidrott Lag P13
Lerum Friidrott
Lerum Friidrott Nej
370 Sävedalens AIK Lag P13
Sävedalens AIK
Sävedalens AIK Nej

Antal deltagare: 2

P13 Höjd

# SB PBAvprickad online
23 Emil Gamberg
Bohus IF
09 Bohus IF 137 137 2022 Nej
62 Felix Andersson
Håfreströms IF
09 Håfreströms IF 120 2021 Nej
125 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 160 160 2022 Nej
413 Alfred Wendt
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 142 142 2022 Nej
441 Max Johansson
Ullevi FK
09 Ullevi FK 148 148 2022 Nej
460 Edvin Åkesson
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF 112 2021 Nej

Antal deltagare: 6

P13 Stav

# SB PBAvprickad online
123 Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 266 266 2022 Nej
205 Isac Gabrielsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
210 Oskar Hallenbo
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej

Antal deltagare: 3

P13 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
3 Ossian Eliasson
Alingsås IF
09 Alingsås IF Nej
40 Melvin Ström
Bohus IF
09 Bohus IF 4.15 4.15 2022 Nej
78 Henry Westgård
Hönö IS
09 Hönö IS Nej
125 Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 4.79 4.79 Nej
205 Isac Gabrielsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 4.59 4.59 2022 Nej
210 Oskar Hallenbo
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
477 Eliah Pettersson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK 4.72 4.72 2022 Nej
435 Justin Harwood
Ullevi FK
09 Ullevi FK 4.89 4.89 2022 Nej

Antal deltagare: 8

P13 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
355 George Cederqvist
Stenungsunds FI
09 Stenungsunds FI 11.87 11.87 2022 Nej
461 Jonathan Rinman
Wärnamo SK
09 Wärnamo SK 11.86 11.86 Nej

Antal deltagare: 2

P13 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PBAvprickad online
35 Zakarias Ljungberg
Bohus IF
09 Bohus IF 21.56 21.56 2022 Nej
355 George Cederqvist
Stenungsunds FI
09 Stenungsunds FI Nej
461 Jonathan Rinman
Wärnamo SK
09 Wärnamo SK 42.76 42.76 Nej

Antal deltagare: 3

P13 Slägga

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
205 Isac Gabrielsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
210 Oskar Hallenbo
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
461 Jonathan Rinman
Wärnamo SK
09 Wärnamo SK 42.91 42.91 Nej

Antal deltagare: 3

P13 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
33 William Lidén
Bohus IF
09 Bohus IF 46.51 46.51 2022 Nej
35 Zakarias Ljungberg
Bohus IF
09 Bohus IF 19.45 2021 Nej
205 Isac Gabrielsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 27.09 27.09 2022 Nej
210 Oskar Hallenbo
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott Nej
460 Edvin Åkesson
Varbergs GIF
09 Varbergs GIF 23.06 23.06 2022 Nej
461 Jonathan Rinman
Wärnamo SK
09 Wärnamo SK 39.49 39.49 Nej

Antal deltagare: 6

P12 60 m

# SB PBAvprickad online
11 Iivar Kaudern
Alingsås IF
10 Alingsås IF 9.96 2021 Ja
13 Ivar Malmering
Alingsås IF
10 Alingsås IF 9.55 2021 Ja
192 Wilhelm Edlander
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 8.91 8.91 2022 Nej
468 Leo Lundgren
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 10.00 10.00 Nej
244 John Meding
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 9.62 9.79 2021 Nej
315 Neo Bersell
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 10.17 10.17 2022 Nej
319 Oscar Blomqvist
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 9.54 9.54 2022 Nej
328 Emil Granath
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 9.02 9.02 2022 Ja
339 Theo Mjörnvik
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 8.81 8.81 2022 Nej
397 Oscar Markstad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 9.92 9.92 2022 Ja
412 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 9.91 9.91 2022 Nej
418 Hubert Drapella
Trollhättan FIK
11 Trollhättan FIK Nej
432 Ivar Dittmer Macduff
Ullevi FK
10 Ullevi FK 9.44 9.36 2021 Ja

Antal deltagare: 13

P12 200 m

# SB PBAvprickad online
13 Ivar Malmering
Alingsås IF
10 Alingsås IF Ja
244 John Meding
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
319 Oscar Blomqvist
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 32.25 32.25 2022 Nej
326 Svante Fernström
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 28.07 28.07 2022 Nej
328 Emil Granath
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 30.88 30.88 2022 Ja
339 Theo Mjörnvik
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 30.07 30.07 Nej
432 Ivar Dittmer Macduff
Ullevi FK
10 Ullevi FK Ja

Antal deltagare: 7

P12 600 m

# SB PBAvprickad online
38 Ville Petersson
Bohus IF
10 Bohus IF 2:04.23 2:04.23 Ja
288 Tor Weije
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
293 Oscar Wärn
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 1:58.05 1:58.05 2022 Ja
420 Wilhelm Hallander
Trollhättan FIK
10 Trollhättan FIK 2:07.11 2:07.11 2022 Nej

Antal deltagare: 4

P12 1500 m

# SB PBAvprickad online
13 Ivar Malmering
Alingsås IF
10 Alingsås IF Ja
38 Ville Petersson
Bohus IF
10 Bohus IF 6:17.10 Ja
244 John Meding
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
418 Hubert Drapella
Trollhättan FIK
11 Trollhättan FIK Nej
446 Oscar Kjellberg
Ullevi FK
10 Ullevi FK Ja

Antal deltagare: 5

P12 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# SB PBAvprickad online
39 Teodor Skånberg
Bohus IF
10 Bohus IF Ja
192 Wilhelm Edlander
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 11.41 11.41 2022 Nej
196 Kevin Fatty
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 10.79 10.79 2022 Nej
326 Svante Fernström
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 10.05 10.05 2022 Ja
342 Espen Robinson
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 11.36 11.36 2022 Nej
447 Filip Larsson
Ullevi FK
10 Ullevi FK Ja

Antal deltagare: 6

P12 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
38 Ville Petersson
Bohus IF
10 Bohus IF Ja
326 Svante Fernström
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 31.08 31.08 Ja

Antal deltagare: 2

P12 5x60 m

# SB PBAvprickad online
170 Lerum Friidrott Lag P12
Lerum Friidrott
Lerum Friidrott Nej
306 Mölndals AIK Lag 1
Mölndals AIK
Mölndals AIK Ja

Antal deltagare: 2

P12 Höjd

# SB PBAvprickad online
196 Kevin Fatty
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 133 133 2022 Nej
468 Leo Lundgren
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 118 118 Nej
244 John Meding
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 115 112 2021 Nej
326 Svante Fernström
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 147 147 2022 Nej
342 Espen Robinson
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 139 144 2021 Nej
382 Isak Eftring
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 120 120 2022 Nej
397 Oscar Markstad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 120 120 2022 Nej

Antal deltagare: 7

P12 Stav

# SB PBAvprickad online
38 Ville Petersson
Bohus IF
10 Bohus IF Nej
418 Hubert Drapella
Trollhättan FIK
11 Trollhättan FIK 171 171 2022 Nej

Antal deltagare: 2

P12 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
11 Iivar Kaudern
Alingsås IF
10 Alingsås IF 3.85 2021 Nej
39 Teodor Skånberg
Bohus IF
10 Bohus IF Nej
146 Lucas Van Der Wal
Istrums SK
10 Istrums SK Nej
192 Wilhelm Edlander
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 4.08 4.08 2022 Nej
328 Emil Granath
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 4.43 4.43 2022 Nej
342 Espen Robinson
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 4.19 4.19 2022 Nej
412 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 3.73 3.73 2022 Nej
432 Ivar Dittmer Macduff
Ullevi FK
10 Ullevi FK 4.39 4.39 2022 Nej
447 Filip Larsson
Ullevi FK
10 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 9

P12 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
39 Teodor Skånberg
Bohus IF
10 Bohus IF Nej
192 Wilhelm Edlander
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 7.89 7.89 2022 Nej
196 Kevin Fatty
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 8.30 8.30 2022 Nej
288 Tor Weije
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 7.00 Nej
384 William Engström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 6.85 6.85 2022 Nej
412 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 5.80 5.80 2022 Nej
420 Wilhelm Hallander
Trollhättan FIK
10 Trollhättan FIK 8.19 8.19 2022 Nej

Antal deltagare: 7

P12 Diskus

Vikt: 0,6kg

# SB PBAvprickad online
38 Ville Petersson
Bohus IF
10 Bohus IF Nej
146 Lucas Van Der Wal
Istrums SK
10 Istrums SK 17.01 17.01 2022 Nej
196 Kevin Fatty
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
288 Tor Weije
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
293 Oscar Wärn
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
384 William Engström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK Nej
412 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 18.92 18.92 2022 Nej
420 Wilhelm Hallander
Trollhättan FIK
10 Trollhättan FIK 16.38 16.38 2022 Nej

Antal deltagare: 8

P12 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
196 Kevin Fatty
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 16.70 2021 Nej
468 Leo Lundgren
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott Nej
288 Tor Weije
Lerum Friidrott
10 Lerum Friidrott 9.90 2021 Nej
342 Espen Robinson
Mölndals AIK
10 Mölndals AIK 19.85 2021 Nej
382 Isak Eftring
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 26.92 26.92 2022 Nej
384 William Engström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 17.18 17.18 2022 Nej
397 Oscar Markstad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK Nej
412 Georg Thomsson Rudquist
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK 19.65 19.65 2022 Nej

Antal deltagare: 8

P11 Trekamp 1, P/F 10-11

60m häck, längd och spjut

60m häck, längd och spjut

# SB PBAvprickad online
20 Jack Buevik
Bohus IF
11 Bohus IF Nej
57 Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04 Nej
61 Zakaria Alshawi
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF Nej
151 Viktor Breitholtz
Kongahälla AIK
11 Kongahälla AIK Nej
182 Max Björkman
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
185 Emil Bougas Lööf
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
190 Sam Eckerdal
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
195 Vilhelm Elfström
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
201 Gabriel Fors
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
217 Elton Holmgren
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
260 Nils Ryttberg
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
262 Viktor Samor
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
271 Charlie Slungare
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
327 Robin Frelén
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
337 Lukas Luukkonen
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
338 Noel Melin
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
472 Walter Nilsson
Stenungsunds FI
11 Stenungsunds FI Nej

Antal deltagare: 17

P11 Trekamp 2, P/F 10-11

60m, höjd och kula

60m, höjd och kula

# SB PBAvprickad online
18 Valter Segerberg
Alingsås IF
11 Alingsås IF Nej
57 Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04 Nej
151 Viktor Breitholtz
Kongahälla AIK
11 Kongahälla AIK Nej
180 Olle Berglund
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
185 Emil Bougas Lööf
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
206 Viktor Gradin
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
217 Elton Holmgren
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
260 Nils Ryttberg
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
262 Viktor Samor
Lerum Friidrott
11 Lerum Friidrott Nej
332 Max Henriksson
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
337 Lukas Luukkonen
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
338 Noel Melin
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
349 Hannes Thunström
Mölndals AIK
11 Mölndals AIK Nej
472 Walter Nilsson
Stenungsunds FI
11 Stenungsunds FI Nej
363 Alexander Persson
Stenungsunds FI
11 Stenungsunds FI Nej

Antal deltagare: 15

P10 Trekamp 1, P/F 10-11

60m häck, längd och spjut

60m häck, längd och spjut

# SB PBAvprickad online
9 Olle Helgesson
Alingsås IF
12 Alingsås IF Nej
86 Alvin Goaga
IF Rigor
12 IF Rigor Nej
213 Terje Hegge
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
247 Owen Moran
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
476 Anton Stollenwerk
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
276 Erik Strand
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
475 Loke Strand
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
284 Adrian Toumari
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej

Antal deltagare: 8

P10 Trekamp 2, P/F 10-11

60m, höjd och kula

60m, höjd och kula

# SB PBAvprickad online
4 Hilding Fransson
Alingsås IF
12 Alingsås IF Nej
12 Enar Malmering
Alingsås IF
12 Alingsås IF Nej
84 Felix Blomberg
IF Rigor
12 IF Rigor Nej
257 Eskil Rosenqvist
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
476 Anton Stollenwerk
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
276 Erik Strand
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
475 Loke Strand
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej
284 Adrian Toumari
Lerum Friidrott
12 Lerum Friidrott Nej

Antal deltagare: 8

P9 Trekamp, P/F 9

60m, längd och boll

60m, längd och boll

# SB PBAvprickad online
19 Elliot Björlin
Bohus IF
13 Bohus IF Nej
21 Hjalmar Ekström Sandin
Bohus IF
13 Bohus IF Nej
30 Lukas Kindblad
Bohus IF
13 Bohus IF Nej
36 Theo Möller
Bohus IF
13 Bohus IF Nej
37 Viktor Petersson
Bohus IF
13 Bohus IF Nej
94 Oliver Nilsson
IF Rigor
13 IF Rigor Nej
160 Emil Lennartsson
Kongahälla AIK
13 Kongahälla AIK Nej
183 Emil Borgesand Collby
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
218 Joel Hulthén
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
232 Olle Landin
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
234 Vilhelm Leufkens
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
239 Olle Lindsta Long
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
253 Erik Pettersson
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
261 Axel Samefors
Lerum Friidrott
13 Lerum Friidrott Nej
358 Aksel Halldin
Stenungsunds FI
13 Stenungsunds FI Nej
361 Wincent Nilsson
Stenungsunds FI
13 Stenungsunds FI Nej
377 Simon Caira Saand
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
399 Gustav Nero Lundberg
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
406 Edvard Sandelius Hag
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
408 Oliver Sinabulya
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
411 Eskil Thomsson
Sävedalens AIK
13 Sävedalens AIK Nej
431 Gabriel Boström
Ullevi FK
13 Ullevi FK Nej
455 Zacharias Svensson
Ullevi FK
13 Ullevi FK Nej

Antal deltagare: 23

P8 Trekamp, P/F 8

60m, längd och boll

60m, längd och boll

# SB PBAvprickad online
25 Theodore Gåverud
Bohus IF
14 Bohus IF Nej
27 Lukas Jakobsson
Bohus IF
14 Bohus IF Nej
32 Viggo Kontio Duell
Bohus IF
14 Bohus IF Nej
44 Vilhelm Wåhlström
Bohus IF
14 Bohus IF Nej
63 Lucas Fors
Håfreströms IF
14 Håfreströms IF Nej
106 Vincent Valentin
IF Rigor
14 IF Rigor Nej
150 Theodor Breitholtz
Kongahälla AIK
14 Kongahälla AIK Nej
166 Edward Thunberg
Kongahälla AIK
14 Kongahälla AIK Nej
268 Theodor Simonsson
Lerum Friidrott
14 Lerum Friidrott Nej

Antal deltagare: 9

Veteraner Kvinnor 150m

# SB PBKlassAvprickad online
69 Anna Logg
Hälle IF
78 Hälle IF K40 Ja

Antal deltagare: 1

Veteraner Kvinnor 300 m

# SB PBKlassAvprickad online
69 Anna Logg
Hälle IF
78 Hälle IF K40 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Kvinnor Längd

# SB PBKlassAvprickad online
100 Paula Ronge
IF Rigor
65 IF Rigor 3.81 6.00 1984 K55 Nej
359 Anna-Karin Halldin
Stenungsunds FI
69 Stenungsunds FI 3.18 K50 Nej

Antal deltagare: 2

Veteraner Kvinnor Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PBAvprickad online
216 Maria Holmesson
Lerum Friidrott
66 Lerum Friidrott Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Kvinnor Kula

# SB PBKlassAvprickad online
216 Maria Holmesson
Lerum Friidrott
66 Lerum Friidrott K55 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Kvinnor Diskus

# SB PBKlassAvprickad online
299 Camilla Rickardsson
Lidköpings IS
76 Lidköpings IS K45 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Män 60 m

# SB PBKlassAvprickad online
124 Mikael Runsten
IFK Göteborg
63 IFK Göteborg 8.44 8.24 M55 Ja

Antal deltagare: 1

Veteraner Män 150m

# SB PBKlassAvprickad online
219 Marklan Jackson
Lerum Friidrott
83 Lerum Friidrott M35 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Män 300 m

# SB PBKlassAvprickad online
219 Marklan Jackson
Lerum Friidrott
83 Lerum Friidrott 40.93 2021 M35 Nej

Antal deltagare: 1

Veteraner Män Diskus

# SB PBKlassAvprickad online
124 Mikael Runsten
IFK Göteborg
63 IFK Göteborg M55 Nej
130 Arno De Cloux
IK Orient
56 IK Orient 23.78 27.38 M65 Nej
419 Bengt Evertsson
Trollhättan FIK
54 Trollhättan FIK 19.16 22.00 M65 Nej

Antal deltagare: 3