Startlista

Nobelspelen 2021
Nobelstadion, Karlskoga   2021-09-05

Totalt antal deltagare: 114

Totalt antal starter: 327

Frame Running RR1 Frame Running RR1 100m

# SB PBAvprickad online
385 Marika Vaihinger
Karlskoga Friidrott
88 Karlskoga Friidrott 29.86 29.86 Ja

Antal deltagare: 1

Frame Running RR1 Frame Running RR1 200m

# SB PBAvprickad online
385 Marika Vaihinger
Karlskoga Friidrott
88 Karlskoga Friidrott 1:02.84 1:01.49 Ja

Antal deltagare: 1

Frame Running RR2 Frame Running RR2 100m

# SB PBAvprickad online
382 Gustav Tegnelund
Karlskoga Friidrott
02 Karlskoga Friidrott Nej

Antal deltagare: 1

Frame Running RR2 Frame Running RR2 200m

# SB PBAvprickad online
382 Gustav Tegnelund
Karlskoga Friidrott
02 Karlskoga Friidrott Nej

Antal deltagare: 1

Frame Running RR3 Frame Running RR3 100m

# SB PBAvprickad online
392 Sarah Båthman
KFUM Örebro
96 KFUM Örebro 27.40 26.60 Ja
395 Liam Holte
KFUM Örebro
08 KFUM Örebro 26.00 25.25 Ja

Antal deltagare: 2

Frame Running RR3 Frame Running RR3 200m

# SB PBAvprickad online
392 Sarah Båthman
KFUM Örebro
96 KFUM Örebro 53.80 52.50 Ja
395 Liam Holte
KFUM Örebro
08 KFUM Örebro 54.35 52.33 Ja

Antal deltagare: 2

Frame Running RR4 Frame Running RR4 200m

# SB PBAvprickad online
397 Felix Ledung
KFUM Örebro
08 KFUM Örebro Ja

Antal deltagare: 1

Frame Running RR4 Frame Running RR4 100m

# SB PBAvprickad online
397 Felix Ledung
KFUM Örebro
08 KFUM Örebro 19.78 19.78 Ja

Antal deltagare: 1

F17 100 m

# SB PBAvprickad online
329 Vendela Stridsberg
IF Göta Karlstad
05 IF Göta Karlstad 13.59 13.59 Nej
389 Chekube Roseangela Anichukwu
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro 13.68 Ja
396 Elin Jakobsson
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro 14.11 Ja

Antal deltagare: 3

F17 800 m

# SB PBAvprickad online
358 Anna Ferletta
Karlskoga Friidrott
05 Karlskoga Friidrott 2:25.92 2:24.47 Ja

Antal deltagare: 1

F17 300 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
332 Mi Kallio Bergman
IF Hagen
04 IF Hagen 48.76 48.13 Nej
358 Anna Ferletta
Karlskoga Friidrott
05 Karlskoga Friidrott Nej

Antal deltagare: 2

F17 Längd

# SB PBAvprickad online
329 Vendela Stridsberg
IF Göta Karlstad
05 IF Göta Karlstad 5.14 5.14 Ja
357 Emma Eriksson (Utom tävlan)
Karlskoga Friidrott
93 Karlskoga Friidrott 4.95 4.95 Nej
396 Elin Jakobsson
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro 4.68 Ja

Antal deltagare: 3

F15 80 m

# SB PBAvprickad online
300 Ebba Hållén
Eskilstuna FI
06 Eskilstuna FI 10.70 10.70 Ja
303 Julia Karlsson
Fjugesta IF
07 Fjugesta IF 11.85 11.85 Ja
343 Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 11.84 11.84 Nej
356 Moa Cassersten
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 11.66 11.66 Ja
371 Amanda Minstedt
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 10.93 10.93 Ja

Antal deltagare: 5

F15 300 m häck

Höjd: 76,2cm

# SB PBAvprickad online
356 Moa Cassersten
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 54.78 54.78 Ja
371 Amanda Minstedt
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 50.04 50.04 Ja

Antal deltagare: 2

F15 Längd

# SB PBAvprickad online
300 Ebba Hållén
Eskilstuna FI
06 Eskilstuna FI 4.61 4.61 Ja
303 Julia Karlsson
Fjugesta IF
07 Fjugesta IF Ja
343 Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 4.56 4.56 Ja
356 Moa Cassersten
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 3.92 3.92 Ja
371 Amanda Minstedt
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 4.75 4.75 Ja

Antal deltagare: 5

F15 Spjut

Vikt: 500g

# SB PBAvprickad online
303 Julia Karlsson
Fjugesta IF
07 Fjugesta IF Ja
343 Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 25.23 25.23 Ja
356 Moa Cassersten
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott Ja
371 Amanda Minstedt
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 32.44 32.44 Ja
416 Ellen Mähler
SK Bore
06 SK Bore 40.89 40.89 Nej

Antal deltagare: 5

F13 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
323 Saga Lindqvist
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Ja
331 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad Ja

Antal deltagare: 2

F13 60 m

# SB PBAvprickad online
323 Saga Lindqvist
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 9.44 9.44 Ja
331 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 9.21 9.21 Ja
419 Linnéa Karlsson
Säffle FIK
08 Säffle FIK 8.72 8.72 Ja

Antal deltagare: 3

F13 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
323 Saga Lindqvist
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 4.39 4.39 Ja
331 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 4.29 4.29 Ja
419 Linnéa Karlsson
Säffle FIK
08 Säffle FIK 4.50 4.50 Ja

Antal deltagare: 3

F13 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
331 Tuvali Åhser
IF Göta Karlstad
08 IF Göta Karlstad 16.40 16.40 Ja

Antal deltagare: 1

F12 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
308 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Ja
325 Hanna Mårtensson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad Ja
351 Rebecka Albinsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott Ja
376 Wilma Orebrand
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott Nej

Antal deltagare: 4

F12 60 m

# SB PBAvprickad online
302 Amanda Strand
Filipstads IF
09 Filipstads IF 9.44 9.44 Ja
308 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 10.02 10.02 Nej
310 Siri Frisk
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 9.64 9.42 Ja
338 Minea Lannerås
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 9.65 9.65 Ja
347 Wanja Öhman
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn Nej
351 Rebecka Albinsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott 9.19 9.19 Ja
355 Rebecca Carlsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott 10.21 10.21 Ja
376 Wilma Orebrand
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott Ja
388 Nellie Garmland
Katrineholms SK
09 Katrineholms SK 8.58 8.58 Ja

Antal deltagare: 9

F12 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
351 Rebecka Albinsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott 34.15 34.15 Ja
355 Rebecca Carlsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott Ja
388 Nellie Garmland
Katrineholms SK
09 Katrineholms SK 31.03 31.03 Ja

Antal deltagare: 3

F12 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
302 Amanda Strand
Filipstads IF
09 Filipstads IF Ja
308 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 3.69 3.69 Ja
310 Siri Frisk
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 4.08 4.12 Ja
325 Hanna Mårtensson
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 3.26 Ja
338 Minea Lannerås
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn Ja
347 Wanja Öhman
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 3.86 3.86 Nej
351 Rebecka Albinsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott 4.21 4.21 Ja
355 Rebecca Carlsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott 3.44 3.44 Ja
376 Wilma Orebrand
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott Ja
388 Nellie Garmland
Katrineholms SK
09 Katrineholms SK 5.02 5.02 Ja

Antal deltagare: 10

F12 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
308 Mira Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 14.78 14.78 Ja
310 Siri Frisk
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 15.88 15.88 Ja
338 Minea Lannerås
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn Ja
347 Wanja Öhman
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn Ja
351 Rebecka Albinsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott 18.08 18.08 Ja
355 Rebecca Carlsson
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott 14.64 14.64 Ja
426 Thalea Sakalaki
Karlskoga Friidrott
09 Karlskoga Friidrott Nej

Antal deltagare: 7

F11 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
309 Tora Forslund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Ja
330 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Ja
387 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott Ja
394 Ebba Forslund Ekberg
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro Nej
398 Maja Lilja
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro Ja
418 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 6

F11 60 m

# SB PBAvprickad online
305 Nora Åsberg
Glanshammars IF
10 Glanshammars IF 11.60 Ja
309 Tora Forslund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 9.95 9.95 Ja
314 Thea Frykholm
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 9.74 9.74 Ja
330 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 10.55 10.55 Ja
337 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 10.59 10.59 Ja
387 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 8.96 8.96 Ja
394 Ebba Forslund Ekberg
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro 9.02 9.02 Ja
398 Maja Lilja
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro 9.42 Ja
418 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 9.42 9.42 Ja

Antal deltagare: 9

F11 200 m häck

Höjd: 68,6cm

# SB PBAvprickad online
314 Thea Frykholm
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Nej
330 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad Ja
387 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott Ja
394 Ebba Forslund Ekberg
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro Ja
398 Maja Lilja
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro Ja
418 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 6

F11 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
305 Nora Åsberg
Glanshammars IF
10 Glanshammars IF 2.75 Ja
309 Tora Forslund
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.74 3.74 Ja
314 Thea Frykholm
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.63 3.63 Ja
322 Molly Lindén
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 2.38 Nej
330 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 3.02 3.02 Ja
337 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 3.28 3.28 Ja
348 Alice Edgren
IK Vikings FK
10 IK Vikings FK 3.35 3.35 Nej
387 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 4.28 4.28 Ja
394 Ebba Forslund Ekberg
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro 4.46 4.46 Ja
398 Maja Lilja
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro 3.96 Ja
418 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 4.05 4.05 Ja

Antal deltagare: 11

F11 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
322 Molly Lindén
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 14.84 14.84 Nej
330 Elina Åhser
IF Göta Karlstad
10 IF Göta Karlstad 11.59 11.59 Ja
337 Tuva Kjellgren
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 11.96 11.96 Ja
348 Alice Edgren
IK Vikings FK
10 IK Vikings FK 12.83 12.83 Nej
387 Elisa Östin
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 21.54 21.54 Ja
394 Ebba Forslund Ekberg
KFUM Örebro
10 KFUM Örebro Nej
418 Julia Karlsson
Säffle FIK
10 Säffle FIK 16.36 16.36 Ja

Antal deltagare: 7

F10 Nerfboll

# SB PBAvprickad online
319 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Ja
353 Sarah Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
370 Mikaela Mathiasson
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
377 Aqleia Sakalaki
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Nej
383 Maja Thelander
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
384 Tilda Thelander
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
407 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 7

F10 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
346 Greta Viklund
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn Ja
353 Sarah Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
383 Maja Thelander
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
384 Tilda Thelander
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
407 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 5

F10 60 m

# SB PBAvprickad online
346 Greta Viklund
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn Ja
353 Sarah Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
365 Wilma Johansson
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Nej
369 Gabriella Lundahl
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Nej
370 Mikaela Mathiasson
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott 9.62 Ja
377 Aqleia Sakalaki
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
383 Maja Thelander
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
384 Tilda Thelander
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
407 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 9.59 9.59 Ja

Antal deltagare: 9

F10 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
319 Freja Karlsson
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 2.62 2.62 Ja
346 Greta Viklund
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn 3.20 3.20 Ja
353 Sarah Branneby
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
370 Mikaela Mathiasson
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
377 Aqleia Sakalaki
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
383 Maja Thelander
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
384 Tilda Thelander
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
407 Emma Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 3.47 3.47 Ja

Antal deltagare: 8

F9 Nerfboll

# SB PBAvprickad online
307 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Nej
317 Ella Jern
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
339 Theia Lannerås
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
342 Moa Reis
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
344 Ellen Skott
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
400 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK Ja
420 Alicia Rhodin
Säffle FIK
12 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 7

F9 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
317 Ella Jern
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
339 Theia Lannerås
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Nej
400 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 3

F9 60 m

# SB PBAvprickad online
307 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 10.62 10.62 Ja
317 Ella Jern
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 11.25 11.25 Ja
339 Theia Lannerås
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 11.18 11.18 Ja
342 Moa Reis
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
344 Ellen Skott
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 9.88 9.88 Ja
361 Alma Holm
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott 12.63 12.63 Ja
400 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK 11.36 11.36 Ja
420 Alicia Rhodin
Säffle FIK
12 Säffle FIK 11.20 Ja

Antal deltagare: 8

F9 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
307 Alicia Andersson Lernman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 3.15 3.15 Ja
317 Ella Jern
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 2.73 2.73 Ja
339 Theia Lannerås
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 2.84 2.84 Ja
342 Moa Reis
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn Ja
344 Ellen Skott
IFK Kristinehamn
12 IFK Kristinehamn 3.75 3.75 Ja
361 Alma Holm
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott 2.40 2.40 Ja
400 Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK 2.72 2.72 Ja
420 Alicia Rhodin
Säffle FIK
12 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 8

F8 Nerfboll

# SB PBAvprickad online
333 Alice Bjuhr
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Ja
345 Nina Vennlund
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Nej
349 Hailey Persson
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK Ja
350 Embla Säfström
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK Ja
352 Sandrine Branneby
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
399 Molly Lilja
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 14.96 14.96 Ja
405 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 7

F8 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
333 Alice Bjuhr
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Nej
345 Nina Vennlund
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn Nej
349 Hailey Persson
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK Ja
350 Embla Säfström
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK Ja
399 Molly Lilja
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro Ja

Antal deltagare: 5

F8 60 m

# SB PBAvprickad online
333 Alice Bjuhr
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 12.59 12.59 Ja
345 Nina Vennlund
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 11.08 11.08 Ja
349 Hailey Persson
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 11.45 11.45 Ja
350 Embla Säfström
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 11.44 11.44 Ja
399 Molly Lilja
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 10.84 10.84 Ja
405 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 10.26 10.26 Ja

Antal deltagare: 6

F8 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
333 Alice Bjuhr
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 2.37 2.37 Ja
345 Nina Vennlund
IFK Kristinehamn
13 IFK Kristinehamn 2.83 2.83 Ja
349 Hailey Persson
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 2.81 2.81 Ja
350 Embla Säfström
IK Vikings FK
13 IK Vikings FK 2.70 2.70 Ja
352 Sandrine Branneby
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
399 Molly Lilja
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro 2.64 2.64 Ja
405 Mira Hägg
Kils AIK
13 Kils AIK 3.11 3.11 Ja

Antal deltagare: 7

F7 Nerfboll

# SB PBAvprickad online
411 Michaela Munter
Kils AIK
14 Kils AIK Ja
412 Alicia Sjödin
Kils AIK
14 Kils AIK Ja
413 Elsa Torin
Kils AIK
14 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 3

F7 60 m

# SB PBAvprickad online
367 Lyvån Lidén
Karlskoga Friidrott
14 Karlskoga Friidrott 12.90 12.90 Ja
411 Michaela Munter
Kils AIK
14 Kils AIK 14.53 14.53 Ja
412 Alicia Sjödin
Kils AIK
14 Kils AIK Ja
413 Elsa Torin
Kils AIK
14 Kils AIK 12.61 12.61 Ja

Antal deltagare: 4

F7 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
367 Lyvån Lidén
Karlskoga Friidrott
14 Karlskoga Friidrott 2.18 2.18 Ja
411 Michaela Munter
Kils AIK
14 Kils AIK 2.02 2.02 Ja
412 Alicia Sjödin
Kils AIK
14 Kils AIK Ja
413 Elsa Torin
Kils AIK
14 Kils AIK 2.34 2.34 Ja

Antal deltagare: 4

P17 100 m

# SB PBAvprickad online
374 Erik Nilsson
Karlskoga Friidrott
04 Karlskoga Friidrott 12.15 12.15 Ja
402 Alfred Bäckryd
Kils AIK
04 Kils AIK 12.84 12.77 Nej

Antal deltagare: 2

P17 800 m

# SB PBAvprickad online
306 Axel Månsson
Hässelby SK
04 Hässelby SK 2:09.92 2:05.46 Nej

Antal deltagare: 1

P17 Längd

# SB PBAvprickad online
374 Erik Nilsson
Karlskoga Friidrott
04 Karlskoga Friidrott 5.94 Ja

Antal deltagare: 1

P17 Spjut

Vikt: 700g

# SB PBAvprickad online
391 Leon Bodén
KFUM Örebro
05 KFUM Örebro 62.08 62.08 Nej

Antal deltagare: 1

P15 80 m

# SB PBAvprickad online
301 Viktor Lundgren
Filipstads IF
07 Filipstads IF Ja
360 Thomas Ferletta
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott Ja

Antal deltagare: 2

P15 800 m

# SB PBAvprickad online
360 Thomas Ferletta
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott 2:57.67 Ja
390 Lucas Asplund
KFUM Örebro
06 KFUM Örebro 2:10.82 2:10.82 Ja

Antal deltagare: 2

P15 Längd

# SB PBAvprickad online
424 Xanthos Sakalakis
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott Nej

Antal deltagare: 1

P15 Spjut

Vikt: 600g

# SB PBAvprickad online
360 Thomas Ferletta
Karlskoga Friidrott
07 Karlskoga Friidrott Ja

Antal deltagare: 1

P13 60 m

# SB PBAvprickad online
363 Oliwer Jalakas
Karlskoga Friidrott
08 Karlskoga Friidrott 9.74 10.01 Ja

Antal deltagare: 1

P13 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
363 Oliwer Jalakas
Karlskoga Friidrott
08 Karlskoga Friidrott 3.71 3.84 Ja

Antal deltagare: 1

P13 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
363 Oliwer Jalakas
Karlskoga Friidrott
08 Karlskoga Friidrott Ja

Antal deltagare: 1

P12 60 m

# SB PBAvprickad online
316 Isak Grenegård
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 9.39 9.39 Ja
341 Anton Pranjic
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 10.07 Ja

Antal deltagare: 2

P12 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
316 Isak Grenegård
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 4.10 4.10 Ja

Antal deltagare: 1

P12 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
316 Isak Grenegård
IF Göta Karlstad
09 IF Göta Karlstad 29.01 29.01 Ja
341 Anton Pranjic
IFK Kristinehamn
09 IFK Kristinehamn 19.81 Ja

Antal deltagare: 2

P11 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
334 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn Ja
362 Ludwig Jalakas
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott Ja

Antal deltagare: 2

P11 60 m

# SB PBAvprickad online
304 Oscar Karlsson
Fjugesta IF
10 Fjugesta IF Ja
334 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 11.15 11.15 Ja
362 Ludwig Jalakas
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 9.66 9.66 Ja
364 Arvid Johansson
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott Ja
368 Alexander Linder
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott Ja

Antal deltagare: 5

P11 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
304 Oscar Karlsson
Fjugesta IF
10 Fjugesta IF Ja
362 Ludwig Jalakas
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 3.89 3.89 Ja
364 Arvid Johansson
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott Ja
368 Alexander Linder
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott Ja

Antal deltagare: 4

P11 Spjut

Vikt: 400g

# SB PBAvprickad online
334 Ville Bjuhr
IFK Kristinehamn
10 IFK Kristinehamn 16.47 16.47 Ja
362 Ludwig Jalakas
Karlskoga Friidrott
10 Karlskoga Friidrott 17.75 Ja

Antal deltagare: 2

P10 Nerfboll

# SB PBAvprickad online
311 Thor Frisk
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad Ja
335 Ivar Bodemyr
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn 0.25 0.25 Ja
409 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK Ja
414 Edwin Zethson
Kils AIK
11 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 4

P10 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
335 Ivar Bodemyr
IFK Kristinehamn
11 IFK Kristinehamn Nej
375 Victor Orebrand
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Nej
393 Nils Ekvall
KFUM Örebro
11 KFUM Örebro Ja
409 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK Ja
414 Edwin Zethson
Kils AIK
11 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 5

P10 60 m

# SB PBAvprickad online
375 Victor Orebrand
Karlskoga Friidrott
11 Karlskoga Friidrott Ja
393 Nils Ekvall
KFUM Örebro
11 KFUM Örebro 9.51 9.51 Ja
409 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 9.98 9.98 Ja
414 Edwin Zethson
Kils AIK
11 Kils AIK 9.36 9.36 Ja

Antal deltagare: 4

P10 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
311 Thor Frisk
IF Göta Karlstad
11 IF Göta Karlstad 3.42 3.42 Ja
393 Nils Ekvall
KFUM Örebro
11 KFUM Örebro 3.82 3.82 Ja
409 Liam Mathiasson
Kils AIK
11 Kils AIK 3.49 3.49 Ja
414 Edwin Zethson
Kils AIK
11 Kils AIK 3.74 3.74 Ja

Antal deltagare: 4

P9 Nerfboll

# SB PBAvprickad online
313 Isak Frykholm
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
328 Benjamin Skarman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
354 Maximilian Canpolat
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
359 Fredrik Ferletta
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
373 Axel Nilsson
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
379 Wilhelm Selinder Back
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Nej
404 Vilmer Gustafsson
Kils AIK
12 Kils AIK Ja
410 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 8

P9 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
354 Maximilian Canpolat
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
373 Axel Nilsson
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
379 Wilhelm Selinder Back
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Nej
404 Vilmer Gustafsson
Kils AIK
12 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 4

P9 60 m

# SB PBAvprickad online
313 Isak Frykholm
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
328 Benjamin Skarman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 10.64 10.64 Ja
423 Emil Westberg
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 10.26 10.26 Nej
354 Maximilian Canpolat
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
359 Fredrik Ferletta
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
373 Axel Nilsson
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott 11.03 11.03 Ja
379 Wilhelm Selinder Back
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Nej
404 Vilmer Gustafsson
Kils AIK
12 Kils AIK 9.94 9.94 Ja
410 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 11.14 11.14 Ja

Antal deltagare: 9

P9 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
313 Isak Frykholm
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad Ja
328 Benjamin Skarman
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 3.10 3.10 Ja
423 Emil Westberg
IF Göta Karlstad
12 IF Göta Karlstad 3.67 3.67 Nej
354 Maximilian Canpolat
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
359 Fredrik Ferletta
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Ja
373 Axel Nilsson
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott 2.92 2.92 Ja
379 Wilhelm Selinder Back
Karlskoga Friidrott
12 Karlskoga Friidrott Nej
404 Vilmer Gustafsson
Kils AIK
12 Kils AIK 3.43 3.43 Ja
410 Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 3.00 3.00 Ja

Antal deltagare: 9

P8 Nerfboll

# SB PBAvprickad online
366 Mikael Karimov
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
380 Gustav Strand
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
386 Axel Widmark
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Nej
406 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK Ja
415 Loui Zethson
Kils AIK
13 Kils AIK Ja

Antal deltagare: 5

P8 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
366 Mikael Karimov
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
372 Casper Nguyen
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
380 Gustav Strand
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
427 Thedor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro Nej
406 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK Ja
415 Loui Zethson
Kils AIK
13 Kils AIK Nej

Antal deltagare: 6

P8 60 m

# SB PBAvprickad online
366 Mikael Karimov
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
372 Casper Nguyen
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
380 Gustav Strand
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott 12.06 12.06 Ja
386 Axel Widmark
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Nej
406 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 11.67 11.67 Ja
415 Loui Zethson
Kils AIK
13 Kils AIK 10.48 Ja

Antal deltagare: 6

P8 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
366 Mikael Karimov
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Ja
380 Gustav Strand
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott 2.57 2.57 Ja
386 Axel Widmark
Karlskoga Friidrott
13 Karlskoga Friidrott Nej
427 Thedor Dahlström
KFUM Örebro
13 KFUM Örebro Nej
406 Loui Högberg
Kils AIK
13 Kils AIK 2.66 2.66 Ja
415 Loui Zethson
Kils AIK
13 Kils AIK 3.05 Ja

Antal deltagare: 6

P7 Nerfboll

# SB PBAvprickad online
315 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
403 Jamie Gustafsson
Kils AIK
14 Kils AIK Ja
421 Theo Rhodin
Säffle FIK
14 Säffle FIK Ja
422 Benjamin Wiigh
Säffle FIK
14 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 4

P7 400m Hinder med vattengrav

# SB PBAvprickad online
315 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad Ja
421 Theo Rhodin
Säffle FIK
14 Säffle FIK Ja
422 Benjamin Wiigh
Säffle FIK
14 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 3

P7 60 m

# SB PBAvprickad online
315 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 10.83 10.83 Ja
378 Andreas Sakalakis
Karlskoga Friidrott
14 Karlskoga Friidrott Ja
403 Jamie Gustafsson
Kils AIK
14 Kils AIK Ja
421 Theo Rhodin
Säffle FIK
14 Säffle FIK 11.51 Ja
422 Benjamin Wiigh
Säffle FIK
14 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 5

P7 Längd

Hoppzon

# SB PBAvprickad online
315 Victor Frykholm
IF Göta Karlstad
14 IF Göta Karlstad 3.13 3.13 Ja
378 Andreas Sakalakis
Karlskoga Friidrott
14 Karlskoga Friidrott Ja
403 Jamie Gustafsson
Kils AIK
14 Kils AIK Ja
421 Theo Rhodin
Säffle FIK
14 Säffle FIK 2.72 Ja
422 Benjamin Wiigh
Säffle FIK
14 Säffle FIK Ja

Antal deltagare: 5