Startlista

Malmö Indoor
Atleticum, Malmö   2020-02-01

Blandad 3000 m

SB PB
Carl Almström
Björnstorps IF
51 Björnstorps IF
Sara Bertilsson
Björnstorps IF
75 Björnstorps IF
Andreas Cederström
Björnstorps IF
84 Björnstorps IF 10:18.00
Alf Ek
Björnstorps IF
60 Björnstorps IF 11:45.00
Håkan Ekfors
Björnstorps IF
68 Björnstorps IF 11:18.00
Ann-Magret Friberg
Björnstorps IF
48 Björnstorps IF 14:05.00
Fredrik Johansson
Björnstorps IF
81 Björnstorps IF 10:10.00
Eric Lacayo
Björnstorps IF
62 Björnstorps IF 12:00.00
Björn Lundberg
Björnstorps IF
82 Björnstorps IF 10:15.00 10:15.00
Sara Lundberg
Björnstorps IF
84 Björnstorps IF 13:30.00
Christer Vernersson
FK Snapphanarna
50 FK Snapphanarna 12:36.00
Beatrice Christensson
Heleneholms IF
72 Heleneholms IF 13:55.00 13:30.64
Stefan Magnusson
Heleneholms IF
65 Heleneholms IF 12:10.00
Bo-Göran Malmborg
Heleneholms IF
50 Heleneholms IF 14:30.00 8:57.00
Max Harris
IFK Halmstad
93 IFK Halmstad 9:28.00
Anders Olsson
IFK Trelleborg
60 IFK Trelleborg 9:45.00
Julia Nilsson
IK Pallas
92 IK Pallas 10:20.00
Fredrik Aplander
IS Göta
69 IS Göta 11:15.00
Anna Bjurman
IS Göta
88 IS Göta 10:15.00
Annelie Blomqvist
IS Göta
92 IS Göta 11:15.00
Josefin Carlberg
IS Göta
69 IS Göta 12:15.00
Chris Daanen
IS Göta
59 IS Göta 10:45.00
Sven Lindeberg
IS Göta
63 IS Göta 11:00.00
Anna Malmros
IS Göta
77 IS Göta 12:30.00
Daniel Ohlin
IS Göta
73 IS Göta 12:00.00
Catarina Petersson
IS Göta
58 IS Göta 12:45.00
Samuel Russom
IS Göta
91 IS Göta 8:45.00
Thomas Rödin
IS Göta
81 IS Göta 10:30.00
Ola Sandström
Malmö AI
73 Malmö AI 11:57.00 10:46.00
Lars Uddbäck
Malmö AI
56 Malmö AI 12:00.00
Eddy Hultgren
Team Blekinge
59 Team Blekinge 13:28.00

Antal anmälda deltagare: 31

Kvinnor 400 m

SB PB
Freja Bjerström
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF 1:08.00

Antal anmälda deltagare: 1

Män 400 m

SB PB
Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
08 Björnstorps IF

Antal anmälda deltagare: 1

K45 400 m

SB PB
Beatrice Christensson
Heleneholms IF
72 Heleneholms IF 1:25.00 1:20.11

Antal anmälda deltagare: 1

K45 Höjd

SB PB
Vanessa De Luca
Malmö AI
72 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 1

K45 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
Vanessa De Luca
Malmö AI
72 Malmö AI

Antal anmälda deltagare: 1

K55 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Ann-Christin Lindh
IFK Lund
65 IFK Lund

Antal anmälda deltagare: 1

K65 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Elisabet Ekborg
Höörs IS
52 Höörs IS

Antal anmälda deltagare: 1

K70 400 m

SB PB
Ann-Magret Friberg
Björnstorps IF
48 Björnstorps IF 1:25.00

Antal anmälda deltagare: 1

K80 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Anna Lisa Lind
IFK Lund
36 IFK Lund

Antal anmälda deltagare: 1

M35 400 m

SB PB
Andreas Cederström
Björnstorps IF
84 Björnstorps IF

Antal anmälda deltagare: 1

M40 400 m

SB PB
Fredrik Krantz
Öresund FK
80 Öresund FK

Antal anmälda deltagare: 1

M40 Kula Vikt: 7,26kg

SB PB
Mattias Ekborg
Höörs IS
77 Höörs IS
Anders Hörman
Höörs IS
76 Höörs IS

Antal anmälda deltagare: 2

M45 400 m

SB PB
Mikael Stagling
IS Göta
75 IS Göta 1:02.00

Antal anmälda deltagare: 1

M50 400 m

SB PB
Håkan Ekfors
Björnstorps IF
68 Björnstorps IF 1:18.00
Anders Håkansson
Björnstorps IF
69 Björnstorps IF 1:13.20
Max Linde
Björnstorps IF
70 Björnstorps IF
Tomas Nilsson
Björnstorps IF
69 Björnstorps IF 1:05.31
Mats Bjurgren
IK Pallas
70 IK Pallas 59.70
Fredrik Aplander
IS Göta
69 IS Göta 1:08.00

Antal anmälda deltagare: 6

M55 400 m

SB PB
Stefan Magnusson
Heleneholms IF
65 Heleneholms IF 1:20.00

Antal anmälda deltagare: 1

M55 Höjd

SB PB
Peter Algotsson
IK Pallas
62 IK Pallas

Antal anmälda deltagare: 1

M60 400 m

SB PB
Anders Olsson
IFK Trelleborg
60 IFK Trelleborg 1:05.00

Antal anmälda deltagare: 1

M65 400 m

SB PB
Carl Almström
Björnstorps IF
51 Björnstorps IF

Antal anmälda deltagare: 1

M65 Kula Vikt: 5,0kg

SB PB
Mikael Sörensson
IFK Lund
55 IFK Lund 10.09

Antal anmälda deltagare: 1

M70 400 m

SB PB
Bo-Göran Malmborg
Heleneholms IF
50 Heleneholms IF 1:20.00
Rune Persson
UF Contact
47 UF Contact

Antal anmälda deltagare: 2

M75 Höjd

SB PB
Klas Fjällrot
Heleneholms IF
44 Heleneholms IF

Antal anmälda deltagare: 1

M75 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
Klas Fjällrot
Heleneholms IF
44 Heleneholms IF

Antal anmälda deltagare: 1

M85 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Ingvar Eriksson
Lönsboda SK
34 Lönsboda SK

Antal anmälda deltagare: 1

Totalt antal anmälda deltagare: 50

Totalt antal anmälda starter: 61