Startlist

Bedaspelen
Åbyvallen, Klippan   2019-06-02

Women 100 m

SB PB
Emma Gerdes
Åhus FIK
03 Åhus FIK
Hannah Hansson
Åhus FIK
00 Åhus FIK 12.80
Selma Jönsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 12.34
Filippa Svensson
Åhus FIK
03 Åhus FIK

Number of registered participants: 4

Girls U18 100 m

SB PB
Alyson Vera
IFK Lund
02 IFK Lund

Number of registered participants: 1

Girls U18 800 m

SB PB
Cornelia Helgesson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 2:32.31
Nicole Ljungström
Ängelholms IF
03 Ängelholms IF

Number of registered participants: 2

Girls U18 Long Jump

SB PB
Filippa Svensson
Åhus FIK
03 Åhus FIK

Number of registered participants: 1

Girls U16 80 m

SB PB
Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Number of registered participants: 1

Girls U16 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Number of registered participants: 1

Girls U16 Javelin Weight: 500g

SB PB
Elsa Hjelm
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Number of registered participants: 1

Girls U14 600 m

SB PB
Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF

Number of registered participants: 1

Girls U13 60 m

SB PB
Tilda Gränse
IS Göta
07 IS Göta
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK 8.78

Number of registered participants: 2

Girls U13 Long Jump Jump zone

SB PB
Tilda Gränse
IS Göta
07 IS Göta
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK 4.38
Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI

Number of registered participants: 3

Girls U13 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK 9.42
Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Girls U13 Javelin Weight: 400g

SB PB
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK 21.78
Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Girls U12 60 m

SB PB
Vendela Bogren
Höörs IS
08 Höörs IS

Number of registered participants: 1

Girls U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Vendela Bogren
Höörs IS
08 Höörs IS

Number of registered participants: 1

Girls U11 60 m

SB PB
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta
Ella Prag
Malmö AI
09 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Girls U11 600 m

SB PB
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta

Number of registered participants: 1

Girls U11 Long Jump Jump zone

SB PB
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta

Number of registered participants: 1

Girls U11 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta
Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Girls U11 Nerfboll

SB PB
Hedvig Turesson
IS Göta
09 IS Göta

Number of registered participants: 1

Girls U10 60 m

SB PB
Alicia Larsson
IS Göta
10 IS Göta
Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Girls U10 400 m

SB PB
Alicia Larsson
IS Göta
10 IS Göta

Number of registered participants: 1

Girls U10 Long Jump Jump zone

SB PB
Alicia Larsson
IS Göta
10 IS Göta
Astrid Holmberg
Malmö AI
10 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Men 100 m

SB PB
Erik Johansson
Hässleholms AIS
94 Hässleholms AIS
Nick Laporte
Team Canada (CAN)
89 Team Canada (CAN) 11.50

Number of registered participants: 2

Boys U14 600 m

SB PB
Bruno Schultz
Malmö AI
06 Malmö AI

Number of registered participants: 1

Boys U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Simon Sjögren
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF 3.69 3.69

Number of registered participants: 1

Boys U14 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Simon Sjögren
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF 6.94 6.94

Number of registered participants: 1

Boys U14 Javelin Weight: 400g

SB PB
Simon Sjögren
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Number of registered participants: 1

Boys U12 60 m

SB PB
Liam Ekberg
Klippans FK
08 Klippans FK
Otto Nilsson Wejdrup
Ängelholms IF
08 Ängelholms IF

Number of registered participants: 2

Boys U12 600 m

SB PB
Liam Ekberg
Klippans FK
08 Klippans FK

Number of registered participants: 1

Boys U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Gabriel Åbjörnsson
IS Göta
09 IS Göta

Number of registered participants: 1

Boys U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Liam Ekberg
Klippans FK
08 Klippans FK

Number of registered participants: 1

Boys U12 Javelin Weight: 400g

SB PB
Liam Ekberg
Klippans FK
08 Klippans FK
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Boys U11 60 m

SB PB
Gabriel Åbjörnsson
IS Göta
09 IS Göta

Number of registered participants: 1

Boys U11 600 m

SB PB
Gabriel Åbjörnsson
IS Göta
09 IS Göta

Number of registered participants: 1

Boys U11 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Gabriel Åbjörnsson
IS Göta
09 IS Göta
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI

Number of registered participants: 2

Boys U11 Nerfboll

SB PB
Gabriel Åbjörnsson
IS Göta
09 IS Göta

Number of registered participants: 1

Boys U10 60 m

SB PB
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI

Number of registered participants: 1

Boys U10 Long Jump Jump zone

SB PB
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI

Number of registered participants: 1

Total number of registered participants: 26

Total number of registered entries: 55