Startlist

Pepparkaksspelen
Atleticum, Malmö   2019-12-14

prova på tävling Prova på tävling 60m, 40m häck (60.0), längd, kula, 5 -steg i

SB PB
Ida Olsson
Bara FIK
10 Bara FIK
Greta Persson
Bara FIK
13 Bara FIK
Vincent Styxgren
Bara FIK
12 Bara FIK
Ylva Bauer
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Josefine Boye
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Cengis Ertaban
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Oliver Hansson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund
Carl Lindman
IS Göta
14 IS Göta
Erik Mattsson
Lomma FIK
12 Lomma FIK
Elvira Pålsson
Lomma FIK
11 Lomma FIK
Alice Ahlm
Malmö AI
10 Malmö AI
Chisimdi Anyadi
Malmö AI
12 Malmö AI
Stina Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
Arvid Brantefors
Malmö AI
11 Malmö AI
Bob Brissman
Malmö AI
11 Malmö AI
Tilde Bruzelius
Malmö AI
13 Malmö AI
Mira Bång Perlheden
Malmö AI
13 Malmö AI
Elis Ekdahl
Malmö AI
09 Malmö AI
Gustaf Erixon
Malmö AI
12 Malmö AI
Kira Evers
Malmö AI
12 Malmö AI
Alma Goos Wallgren
Malmö AI
09 Malmö AI
Ellie Greydanus
Malmö AI
11 Malmö AI
Isa Helmbäck
Malmö AI
12 Malmö AI
Irma Johannisson
Malmö AI
13 Malmö AI
Neo Johansson
Malmö AI
12 Malmö AI
Neo Johansson
Malmö AI
11 Malmö AI
Hugo Lepsenyi
Malmö AI
11 Malmö AI
Molla Linghagen
Malmö AI
13 Malmö AI
Ivan Malmström
Malmö AI
11 Malmö AI
Felicia Martinez
Malmö AI
12 Malmö AI
Mion Mazhari
Malmö AI
12 Malmö AI
Maja Neving
Malmö AI
12 Malmö AI
Atlas Palmbald
Malmö AI
11 Malmö AI
Nadja Persson
Malmö AI
11 Malmö AI
Simon Persson
Malmö AI
11 Malmö AI
Konstantina Plexousaki
Malmö AI
12 Malmö AI
Annhild Qvistbäck
Malmö AI
10 Malmö AI
Theo Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
12 Malmö AI
Elling Rudnert
Malmö AI
12 Malmö AI
Magda Schultz
Malmö AI
12 Malmö AI
Ebbe Schylander
Malmö AI
11 Malmö AI
Nova Schölin
Malmö AI
11 Malmö AI
Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI
My Syrén
Malmö AI
12 Malmö AI
Oliver Thornström
Malmö AI
11 Malmö AI
Isack Thulin
Malmö AI
13 Malmö AI
Signe Vannestrand
Malmö AI
11 Malmö AI
Stella Vati
Malmö AI
11 Malmö AI
Lian Öhrnberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Wilson Algebäck
Varbergs GIF
11 Varbergs GIF
Cajsa Andersson
Ystads IF
11 Ystads IF
Astrid Asplund
Ystads IF
11 Ystads IF
Iris Lindberg
Ystads IF
13 Ystads IF
Filippa Haslinger Olsson
Öresund FK
12 Öresund FK
Clara Williams
Öresund FK
12 Öresund FK

Number of registered participants: 56

Women 60 m

SB PB
Thea Andersen
Malmö AI
04 Malmö AI
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
Liv Palvén
Malmö AI
06 Malmö AI
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
Nemi Persson
Malmö AI
05 Malmö AI
Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI
Lovis Ryman
Malmö AI
06 Malmö AI
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI
Tilma Vreto
Malmö AI
04 Malmö AI
Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI

Number of registered participants: 10

Women 200 m

SB PB
Thea Andersen
Malmö AI
04 Malmö AI
Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI 29.58
Olivia Jensfeldt
Malmö AI
05 Malmö AI 26.32
Liv Palvén
Malmö AI
06 Malmö AI
Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI 27.58
Nemi Persson
Malmö AI
05 Malmö AI
Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI
Lovis Ryman
Malmö AI
06 Malmö AI
Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI 28.37
Tilma Vreto
Malmö AI
04 Malmö AI
Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI 29.62

Number of registered participants: 11

Women Pole Vault

SB PB
Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI
Luna Johannsen
Malmö AI
05 Malmö AI 290
Ellen Persson
Malmö AI
03 Malmö AI
Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI

Number of registered participants: 4

Girls U14 60 m

SB PB
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Livia Edman
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Tova Lundin
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elin Erlandsson
IFK Lund
07 IFK Lund
Saga Törnquist
IFK Lund
07 IFK Lund
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Juni Björklund
Malmö AI
08 Malmö AI 9.67 9.67
Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
Irma Clemén
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
Hadia Formuli
Malmö AI
07 Malmö AI
Isabella Ganton
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 8.52
Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
Molly Lilius
Malmö AI
08 Malmö AI
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
Cordelia Sjöstedt
Malmö AI
08 Malmö AI
Leia Tuvesson
Malmö AI
07 Malmö AI
Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
My Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Vilma Atthage
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF

Number of registered participants: 27

Girls U14 600 m

SB PB
Freja Bjerström
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF 1:52.27
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Saga Törnquist
IFK Lund
07 IFK Lund
Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 1:51.13
Irma Clemén
Malmö AI
08 Malmö AI
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
Cordelia Sjöstedt
Malmö AI
08 Malmö AI
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
Vilma Atthage
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF

Number of registered participants: 13

Girls U14 60 m Hurdles Height: 68.6cm

SB PB
Linnea Stjernfeldt
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Livia Edman
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
Molly Lilius
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Vilma Atthage
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF

Number of registered participants: 13

Girls U14 High Jump

SB PB
Tova Lundin
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Saga Törnquist
IFK Lund
07 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
Alma Persson
Malmö AI
07 Malmö AI
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 14

Girls U14 Pole Vault

SB PB
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Nicole Björklund
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 2

Girls U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Livia Edman
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Tova Lundin
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elin Erlandsson
IFK Lund
07 IFK Lund
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
Hadia Formuli
Malmö AI
07 Malmö AI
Isabella Ganton
Malmö AI
07 Malmö AI
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
Molly Lilius
Malmö AI
08 Malmö AI
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
Cordelia Sjöstedt
Malmö AI
08 Malmö AI
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Nicole Björklund
Åhus FIK
07 Åhus FIK
Vilma Atthage
Ängelholms IF
07 Ängelholms IF

Number of registered participants: 28

Girls U14 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Ella Selander
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Linnea Stjernfeldt
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Livia Edman
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Tova Lundin
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI
Hadia Formuli
Malmö AI
07 Malmö AI
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
Nicole Björklund
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 15

Girls U12 60 m

SB PB
Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK 9.85 9.85
Ina Almquist
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF 10.19
Sonja Hedar
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Milou Linander
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Ella Lohi
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF 9.33
Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
Joline Billsten
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Beata Åsberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Ellen Åsberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Matilda Blixt
Malmö AI
10 Malmö AI
Edith Bredmar
Malmö AI
10 Malmö AI
Stella Danielsson Bladh
Malmö AI
09 Malmö AI
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
Elaha Formuli
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Friman
Malmö AI
09 Malmö AI
Cornelia Ganton
Malmö AI
10 Malmö AI
Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
Ellen Larsson
Malmö AI
10 Malmö AI
Isabelle Leveau
Malmö AI
10 Malmö AI
Elsa Lööf
Malmö AI
09 Malmö AI
Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Michelle Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Elly Oredsson
Malmö AI
10 Malmö AI
Iris Ortiz
Malmö AI
09 Malmö AI
Perla Ramin Majd
Malmö AI
09 Malmö AI
Ebba Sunnanväder
Malmö AI
10 Malmö AI
Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI
Stina Wästberg
Malmö AI
09 Malmö AI 10.56 10.56
Julie Ynner
Malmö AI
10 Malmö AI
Melanie Andersson
Ystads IF
10 Ystads IF
Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 40

Girls U12 600 m

SB PB
Sonja Hedar
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Matilda Krüger
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Milou Linander
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Beata Åsberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Friman
Malmö AI
09 Malmö AI 2:30.00 2:30.00
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI
Signe Tollgerdt
Malmö AI
10 Malmö AI
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF

Number of registered participants: 12

Girls U12 60 m Hurdles Height: 68.6cm

SB PB
Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Matilda Krüger
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
Joline Billsten
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Klara Granér
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Beata Åsberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Ellen Åsberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Matilda Blixt
Malmö AI
10 Malmö AI
Matilde Ekman
Malmö AI
09 Malmö AI
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
Tuva Falk
Malmö AI
09 Malmö AI
Maja Gidlund
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI
Elsa Lööf
Malmö AI
09 Malmö AI
Elena Martinez
Malmö AI
09 Malmö AI
Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Michelle Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Iris Ortiz
Malmö AI
09 Malmö AI
Ebba Sunnanväder
Malmö AI
10 Malmö AI
Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI
Signe Tollgerdt
Malmö AI
10 Malmö AI
Julie Ynner
Malmö AI
10 Malmö AI
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Theodora Oskarsson
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Number of registered participants: 29

Girls U12 High Jump

SB PB
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Matilda Krüger
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Ella Lohi
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF 110
Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
Matilde Ekman
Malmö AI
09 Malmö AI
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
Tuva Falk
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Friman
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Ellen Larsson
Malmö AI
10 Malmö AI
Isabelle Leveau
Malmö AI
10 Malmö AI
Anna Ludvigsen
Malmö AI
10 Malmö AI
Elena Martinez
Malmö AI
09 Malmö AI
Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Perla Ramin Majd
Malmö AI
09 Malmö AI
Filippa Sundler
Malmö AI
10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder
Malmö AI
10 Malmö AI
Julie Ynner
Malmö AI
10 Malmö AI
Melanie Andersson
Ystads IF
10 Ystads IF
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Theodora Oskarsson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 26

Girls U12 Pole Vault

SB PB
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Edith Bredmar
Malmö AI
10 Malmö AI
Maja Gidlund
Malmö AI
09 Malmö AI

Number of registered participants: 4

Girls U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK 3.20 3.22
Ina Almquist
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Ida Nyberg
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Sonja Hedar
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Matilda Krüger
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Milou Linander
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Ella Lohi
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Julie Petersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF 3.65
Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Klara Granér
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Beata Åsberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Ellen Åsberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Matilda Blixt
Malmö AI
10 Malmö AI
Sigrid Brattwall Eilert
Malmö AI
09 Malmö AI
Edith Bredmar
Malmö AI
10 Malmö AI
Matilde Ekman
Malmö AI
09 Malmö AI
Tuva Falk
Malmö AI
09 Malmö AI
Elaha Formuli
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Friman
Malmö AI
09 Malmö AI 3.00 3.00
Cornelia Ganton
Malmö AI
10 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
Ellen Larsson
Malmö AI
10 Malmö AI
Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI
Anna Ludvigsen
Malmö AI
10 Malmö AI
Elsa Lööf
Malmö AI
09 Malmö AI
Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Elly Oredsson
Malmö AI
10 Malmö AI
Iris Ortiz
Malmö AI
09 Malmö AI
Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI
Perla Ramin Majd
Malmö AI
09 Malmö AI
Filippa Sundler
Malmö AI
10 Malmö AI
Stina Wästberg
Malmö AI
09 Malmö AI
Melanie Andersson
Ystads IF
10 Ystads IF
Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 43

Girls U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Sonja Hedar
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Milou Linander
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Joline Billsten
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Elaha Formuli
Malmö AI
09 Malmö AI
Ellen Larsson
Malmö AI
10 Malmö AI
Anna Ludvigsen
Malmö AI
10 Malmö AI
Elena Martinez
Malmö AI
09 Malmö AI
Filippa Sundler
Malmö AI
10 Malmö AI
Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI
Signe Tollgerdt
Malmö AI
10 Malmö AI
Theodora Oskarsson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 18

Girls U10 60 m

SB PB
Ida Bryland
Bara FIK
12 Bara FIK
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Clara-Sophie Hanfler
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund
Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI
Ebba Björk
Malmö AI
11 Malmö AI
Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI
Hilma Estborn
Malmö AI
11 Malmö AI
Ebba Fridolf
Malmö AI
13 Malmö AI
Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
Fatou Jammeh
Malmö AI
11 Malmö AI
Selma Kapetanovic
Malmö AI
11 Malmö AI
Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI
Stella Tenne
Malmö AI
11 Malmö AI
Felicia Thedius
Malmö AI
11 Malmö AI
Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK 10.50
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK 10.91 10.91

Number of registered participants: 19

Girls U10 400 m

SB PB
Clara-Sophie Hanfler
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI
Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI
Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
Konstantina Plexousaki
Malmö AI
12 Malmö AI
Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI
Stella Tenne
Malmö AI
11 Malmö AI
Felicia Thedius
Malmö AI
11 Malmö AI
Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 11

Girls U10 stavlängdhopp

SB PB
Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Ebba Björk
Malmö AI
11 Malmö AI
Selma Kapetanovic
Malmö AI
11 Malmö AI
Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 5

Girls U10 Long Jump Jump zone

SB PB
Ida Bryland
Bara FIK
12 Bara FIK
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Clara-Sophie Hanfler
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund
Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI
Ebba Björk
Malmö AI
11 Malmö AI
Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI
Ebba Fridolf
Malmö AI
13 Malmö AI
Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
Fatou Jammeh
Malmö AI
11 Malmö AI
Selma Kapetanovic
Malmö AI
11 Malmö AI
Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI
Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 16

Girls U10 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Clara-Sophie Hanfler
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund
Ebba Fridolf
Malmö AI
13 Malmö AI
Felicia Thedius
Malmö AI
11 Malmö AI
Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 6

Men 60 m

SB PB
Karl Dannestam
Björnstorps IF
80 Björnstorps IF
Jörgen Åberg
IFK Halmstad
62 IFK Halmstad 7.81
Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Martin Bergström
Malmö AI
76 Malmö AI
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI 7.66
Dexter Friberg Lindgren
Malmö AI
06 Malmö AI
Alexander Majer
Malmö AI
05 Malmö AI
Anders Nilsson
Malmö AI
63 Malmö AI
Vilgot Sandström
Malmö AI
06 Malmö AI
Melvin Vala Tefre
Malmö AI
05 Malmö AI
Andre´ Björk
Ystads IF
06 Ystads IF

Number of registered participants: 11

Men 200 m

SB PB
Karl Dannestam
Björnstorps IF
80 Björnstorps IF
Jörgen Åberg
IFK Halmstad
62 IFK Halmstad 25.35
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI
Alexander Majer
Malmö AI
05 Malmö AI
Anders Nilsson
Malmö AI
63 Malmö AI
Vilgot Sandström
Malmö AI
06 Malmö AI
Melvin Vala Tefre
Malmö AI
05 Malmö AI
Frantz Von Bülow
Malmö AI
06 Malmö AI
Andre´ Björk
Ystads IF
06 Ystads IF
Fredrik Krantz
Öresund FK
80 Öresund FK

Number of registered participants: 11

Men Pole Vault

SB PB
Gustav Karlström
Åhus FIK
05 Åhus FIK 320 320

Number of registered participants: 1

Boys U14 60 m

SB PB
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF 9.03
Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
Mattias Falk
Malmö AI
08 Malmö AI
Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
Viktor Lindberg
Malmö AI
07 Malmö AI
Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Algot Olsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Rasmus Petrén
Malmö AI
08 Malmö AI
Mico Pramgård
Malmö AI
08 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
Harald Sandström
Malmö AI
07 Malmö AI
Stellan Tode
Malmö AI
07 Malmö AI
Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Vidar Nilsson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 21

Boys U14 600 m

SB PB
Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI
Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Algot Olsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Rasmus Petrén
Malmö AI
08 Malmö AI
Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 10

Boys U14 60 m Hurdles Height: 76.2cm

SB PB
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
Viktor Lindberg
Malmö AI
07 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
Harald Sandström
Malmö AI
07 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Number of registered participants: 8

Boys U14 High Jump

SB PB
Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund 131 131
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Mattias Falk
Malmö AI
08 Malmö AI
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Algot Olsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Mico Pramgård
Malmö AI
08 Malmö AI 115
Harald Sandström
Malmö AI
07 Malmö AI
August Thompson
Malmö AI
08 Malmö AI
Vidar Nilsson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 12

Boys U14 Pole Vault

SB PB
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 2

Boys U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Anton Janse van Rensburg
Bara FIK
08 Bara FIK 2.75 3.05
Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund 4.13 4.13
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Viktor Lindberg
Malmö AI
07 Malmö AI
Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Rasmus Petrén
Malmö AI
08 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
August Thompson
Malmö AI
08 Malmö AI
Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF
Vidar Nilsson
Ystads IF
07 Ystads IF
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 19

Boys U14 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Anton Janse van Rensburg
Bara FIK
08 Bara FIK 5.00 5.07
Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elias Häll
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Mico Pramgård
Malmö AI
08 Malmö AI
August Thompson
Malmö AI
08 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Number of registered participants: 10

Boys U12 60 m

SB PB
Anton Ford
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF 9.42
Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
Josh Olsson Prescod
IFK Lund
10 IFK Lund
Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Liam Björklund
Malmö AI
09 Malmö AI
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Elis Ekdahl
Malmö AI
09 Malmö AI
Erik Hanson Fridolf
Malmö AI
09 Malmö AI
Kaspar Hjalmers
Malmö AI
09 Malmö AI
Harry Lager
Malmö AI
10 Malmö AI
Edvin Ljunggren
Malmö AI
10 Malmö AI
Samuel Schyllert
Malmö AI
09 Malmö AI 10.00 10.00
Olle Stegmark
Malmö AI
10 Malmö AI
Julian Strandmark
Malmö AI
09 Malmö AI
Hugo Syrén
Malmö AI
10 Malmö AI
Massimo Zia
Malmö AI
09 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
Rasmus Aronsson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Egon Lundqvist
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Vilgot Siversson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK 9.05
Gustav Pedersen
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 25

Boys U12 600 m

SB PB
Anton Ford
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Liam Björklund
Malmö AI
09 Malmö AI
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Neo Erheden Møller
Malmö AI
09 Malmö AI
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Kaspar Hjalmers
Malmö AI
09 Malmö AI
Harry Lager
Malmö AI
10 Malmö AI
Edvin Ljunggren
Malmö AI
10 Malmö AI
Pluto Palmblad
Malmö AI
09 Malmö AI
Samuel Schyllert
Malmö AI
09 Malmö AI 2:25.00 2:25.00
Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Number of registered participants: 13

Boys U12 60 m Hurdles Height: 68.6cm

SB PB
Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
Josh Olsson Prescod
IFK Lund
10 IFK Lund
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Harry Lager
Malmö AI
10 Malmö AI
Julian Strandmark
Malmö AI
09 Malmö AI
Vilgot Siversson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Number of registered participants: 12

Boys U12 High Jump

SB PB
Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
Josh Olsson Prescod
IFK Lund
10 IFK Lund
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
Neo Erheden Møller
Malmö AI
09 Malmö AI
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
Olle Stegmark
Malmö AI
10 Malmö AI
Massimo Zia
Malmö AI
09 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
Rasmus Aronsson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK
Gustav Pedersen
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 15

Boys U12 Pole Vault

SB PB
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Number of registered participants: 3

Boys U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Alvin Stjernfeldt
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Anton Ford
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
Josh Olsson Prescod
IFK Lund
10 IFK Lund
Milton Lindh
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
Elis Ekdahl
Malmö AI
09 Malmö AI
Erik Hanson Fridolf
Malmö AI
09 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Kaspar Hjalmers
Malmö AI
09 Malmö AI
Edvin Ljunggren
Malmö AI
10 Malmö AI
Pluto Palmblad
Malmö AI
09 Malmö AI
Olle Stegmark
Malmö AI
10 Malmö AI
Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Egon Lundqvist
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Vilgot Siversson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK
Gustav Pedersen
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 24

Boys U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Alvin Stjernfeldt
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Erik Hanson Fridolf
Malmö AI
09 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
Pluto Palmblad
Malmö AI
09 Malmö AI
Samuel Schyllert
Malmö AI
09 Malmö AI 6.50 6.50
Hugo Syrén
Malmö AI
10 Malmö AI
Massimo Zia
Malmö AI
09 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
Rasmus Aronsson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Malte Håkansson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Egon Lundqvist
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Vilgot Siversson
Åhus FIK
09 Åhus FIK
Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF
Gustav Pedersen
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 19

Boys U10 60 m

SB PB
Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Sigvard Alling
Malmö AI
11 Malmö AI
Jakob Bengtsson
Malmö AI
11 Malmö AI
Ebbe Gyllenpistol
Malmö AI
11 Malmö AI
Jakob Hård
Malmö AI
11 Malmö AI
Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
Vincent Löfgren
Malmö AI
11 Malmö AI
Wilson Algebäck
Varbergs GIF
11 Varbergs GIF
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK 9.59
Alve Karlström
Öresund FK
13 Öresund FK
Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 12

Boys U10 400 m

SB PB
Jakob Bengtsson
Malmö AI
11 Malmö AI
Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
Wilson Algebäck
Varbergs GIF
11 Varbergs GIF
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK
Alve Karlström
Öresund FK
13 Öresund FK
Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 7

Boys U10 stavlängdhopp

SB PB
Sigvard Alling
Malmö AI
11 Malmö AI
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Alve Karlström
Öresund FK
13 Öresund FK
Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 4

Boys U10 Long Jump Jump zone

SB PB
Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Jakob Bengtsson
Malmö AI
11 Malmö AI
Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
Jakob Hård
Malmö AI
11 Malmö AI
Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
Vincent Löfgren
Malmö AI
11 Malmö AI
Wilson Algebäck
Varbergs GIF
11 Varbergs GIF
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK
Alve Karlström
Öresund FK
13 Öresund FK
Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 11

Boys U10 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Sigvard Alling
Malmö AI
11 Malmö AI
Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
Vincent Löfgren
Malmö AI
11 Malmö AI
Wilson Algebäck
Varbergs GIF
11 Varbergs GIF
Alve Karlström
Öresund FK
13 Öresund FK
Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 7

Total number of registered participants: 281

Total number of registered entries: 679