# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karin Åkerstedt Oskarshamns SK |
79 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 4,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karin Åkerstedt Oskarshamns SK |
79 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Amanda Löfgren FIK Färjestaden |
10 | FIK Färjestaden | Nej | ||||
Hanna Magnusson Oskarshamns SK |
09 | Oskarshamns SK | 12.56 2023 | Nej | |||
Julia Nicklagård Oskarshamns SK |
10 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
46 | Patrissa Pridaen Ruda IF |
12 | Ruda IF | 11.47 2023 | Nej | ||
Andrea Svensson Södra Vi IF |
09 | Södra Vi IF | 11.81 | 11.81 2024 | 6 | Nej |
Antal deltagare: 5
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Amanda Löfgren FIK Färjestaden |
10 | FIK Färjestaden | Nej | ||||
Hanna Magnusson Oskarshamns SK |
09 | Oskarshamns SK | 3.65 2023 | Nej | |||
Julia Nicklagård Oskarshamns SK |
10 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Serin Elhasi Ruda IF |
10 | Ruda IF | Nej | ||||
Andrea Svensson Södra Vi IF |
09 | Södra Vi IF | 4.35 | 4.35 2024 | 4 | Nej |
Antal deltagare: 5
Vikt: 3,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hanna Magnusson Oskarshamns SK |
09 | Oskarshamns SK | 6.74 2023 | Nej | |||
Serin Elhasi Ruda IF |
10 | Ruda IF | Nej |
Antal deltagare: 2
60m / Längd zon / kula 2kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nova Johansson KA 2 IF |
12 | KA 2 IF | Nej | ||||
46 | Patrissa Pridaen Ruda IF |
12 | Ruda IF | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
66 | Nova Johansson KA 2 IF |
12 | KA 2 IF | 2:29.54 2023 | Nej | ||
46 | Patrissa Pridaen Ruda IF |
12 | Ruda IF | Nej | |||
67 | Wilma Hämäläinen Södra Vi IF |
11 | Södra Vi IF | Nej |
Antal deltagare: 3
60m / längd zon / kula 2kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
My Samuelsson Bromma IF |
13 | Bromma IF | Nej | ||||
Klara Adriansson FIK Färjestaden |
14 | FIK Färjestaden | Nej | ||||
Isa Hansson Strand Malmö AI |
13 | Malmö AI | Nej | ||||
Wilma Anemyr Södra Vi IF |
14 | Södra Vi IF | Nej | ||||
Tilde Antonsson Södra Vi IF |
13 | Södra Vi IF | Nej | ||||
Estelle Credholdt Södra Vi IF |
14 | Södra Vi IF | Nej | ||||
Tindra Klingborg-Markstedt Södra Vi IF |
13 | Södra Vi IF | Nej |
Antal deltagare: 7
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
48 | Klara Adriansson FIK Färjestaden |
14 | FIK Färjestaden | 2:24.75 2023 | Nej | ||
49 | Wilma Anemyr Södra Vi IF |
14 | Södra Vi IF | 2:10.08 | 2:10.08 2024 | Nej |
Antal deltagare: 2
60m / längd zon / kula 2kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Linnéa Ingemarsson Oskarshamns SK |
15 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Naomi Joseph Oskarshamns SK |
15 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Nova Joseph Oskarshamns SK |
15 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Freya Åkerstedt Oskarshamns SK |
15 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Alice Antonsson Södra Vi IF |
16 | Södra Vi IF | Nej |
Antal deltagare: 5
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | Freya Åkerstedt Oskarshamns SK |
15 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 1
60m / längd zon / kula 2kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ella Säll Ruda IF |
18 | Ruda IF | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
38 | Mattias Gustafsson IK Akele |
86 | IK Akele | 10:06.00 | Nej | ||
39 | Magnus Lövgren Oskarshamn RC |
69 | Oskarshamn RC | 10:50.00 | 10:17.00 | Nej | |
40 | Jan Waermö Oskarshamn RC |
71 | Oskarshamn RC | 12:00.00 | 11:30.00 | Nej | |
41 | Jakob Unosson Oskarshamns SK |
05 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 4
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Johan Blomquist Oskarshamns SK |
79 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Tomas Fanta Oskarshamns SK |
68 | Oskarshamns SK | 6.14 2015 | Nej |
Antal deltagare: 2
Vikt: 7,26kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Johan Blomquist Oskarshamns SK |
79 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elias Unosson FIK Färjestaden |
07 | FIK Färjestaden | Nej | ||||
Jonas Kholi Oskarshamns SK |
17 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 2
Vikt: 5,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Otto Ejderstedt FIK Färjestaden |
07 | FIK Färjestaden | 16.36 | 16.36 2024 | 3 | Nej | |
Otto Esberg FIK Färjestaden |
07 | FIK Färjestaden | 14.74 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
David Kholi Oskarshamns SK |
14 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Josef Unosson Oskarshamns SK |
10 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Arvid Johansson Ruda IF |
10 | Ruda IF | 11.81 2023 | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef Unosson Oskarshamns SK |
10 | Oskarshamns SK | Nej | ||||
Arvid Johansson Ruda IF |
10 | Ruda IF | Nej |
Antal deltagare: 2
Vikt: 4,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arvid Johansson Ruda IF |
10 | Ruda IF | Nej |
Antal deltagare: 1
Sprint / längd zon / kula 3kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arvid Pettersson Ruda IF |
12 | Ruda IF | Nej |
Antal deltagare: 1
60m / längd zon / kula 2kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Love Åkerstedt Oskarshamns SK |
13 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
36 | Love Åkerstedt Oskarshamns SK |
13 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karin Åkerstedt Oskarshamns SK |
79 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel Strand Malmö AI |
79 | Malmö AI | Nej | ||||
Johan Blomquist Oskarshamns SK |
79 | Oskarshamns SK | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomas Fanta Oskarshamns SK |
68 | Oskarshamns SK | 12.43 2021 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arne Larsen Västerviks OK |
43 | Västerviks OK | Nej |
Antal deltagare: 1