# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elsie Gerhardt Brattås CK |
05 | Brattås CK | 13.45 2021 | 16 | Nej | ||
Alva Andblad Örgryte IS |
08 | Örgryte IS | Nej | ||||
Liv Gréen Örgryte IS |
08 | Örgryte IS | Nej | ||||
Ylva Magnusson Debray Örgryte IS |
08 | Örgryte IS | 17 | Nej | |||
Grace Sunday Örgryte IS |
08 | Örgryte IS | 18 | Nej |
Antal deltagare: 5
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ylva Magnusson Debray Örgryte IS |
08 | Örgryte IS | 154 2022 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elsie Gerhardt Brattås CK |
05 | Brattås CK | 5.14 2021 | Nej | |||
Isabel Bergman Stenungsunds FI |
10 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Olivia Ekdahl Stenungsunds FI |
10 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Grace Sunday Örgryte IS |
08 | Örgryte IS | 5.03 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellie Andersson Brattås CK |
11 | Brattås CK | 9.63 2023 | Nej | |||
Ellen Lundh Brattås CK |
11 | Brattås CK | Nej | ||||
Shelby Ljungberg Hälle IF |
12 | Hälle IF | 9.39 2023 | Nej | |||
Alexandra Plate Kihlstrand Hälle IF |
11 | Hälle IF | Nej | ||||
Lovisa Qvarfordt Hälle IF |
11 | Hälle IF | 9.34 2023 | Nej | |||
Elin Wretborn Hälle IF |
11 | Hälle IF | 8.90 | 8.90 | Nej | ||
Elyssa Cedgwick IK Orient |
11 | IK Orient | 10.18 2023 | Nej | |||
Freja Härnström IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Ida Ahlgren Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Stella Blixt Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 8.65 2023 | Nej | |||
Vendela Månesjö Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Molly Andersson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 9.54 2023 | Nej | |||
Emma Schlafer Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Ester Sjöberg Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 9.78 2023 | Nej | |||
Mathilda Randa Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej | ||||
Emelie Mars Trollhättan FIK |
11 | Trollhättan FIK | 9.60 2023 | Nej |
Antal deltagare: 16
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellen Lundh Brattås CK |
11 | Brattås CK | Nej | ||||
Shelby Ljungberg Hälle IF |
12 | Hälle IF | 32.35 2023 | Nej | |||
Lovisa Qvarfordt Hälle IF |
11 | Hälle IF | 30.78 2023 | Nej | |||
Elin Wretborn Hälle IF |
11 | Hälle IF | 30.26 | 30.26 | Nej | ||
Liv Börretzen IK Orient |
11 | IK Orient | 38.52 2022 | Nej | |||
Freja Härnström IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Selma Dahlin Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Vinnah Landelius Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 36.41 2023 | Nej | |||
Freja Larsson Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Vendela Månesjö Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Alma Thomsson Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 34.60 2022 | Nej | |||
Molly Andersson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Isabelle Börjesson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Ruth Gartman Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Astrid Halldin Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Alice Johansson Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Ester Sjöberg Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Mathilda Randa Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej | ||||
Emelie Mars Trollhättan FIK |
11 | Trollhättan FIK | 32.66 2023 | Nej |
Antal deltagare: 19
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ellie Andersson Brattås CK |
11 | Brattås CK | 139 2023 | Nej | |||
Shelby Ljungberg Hälle IF |
12 | Hälle IF | 124 2023 | Nej | |||
Alexandra Plate Kihlstrand Hälle IF |
11 | Hälle IF | Nej | ||||
Liv Börretzen IK Orient |
11 | IK Orient | 127 2023 | Nej | |||
Selma Dahlin Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 141 2022 | Nej | |||
Isabelle Börjesson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 132 | 110 2023 | Nej | ||
Astrid Halldin Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 120 2023 | Nej | |||
Emma Schlafer Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 110 | Nej | |||
Mathilda Randa Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej | ||||
Greta Sparre Trollhättan FIK |
12 | Trollhättan FIK | Nej |
Antal deltagare: 10
Hoppzon
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Shelby Ljungberg Hälle IF |
12 | Hälle IF | 3.87 2023 | Nej | |||
Alexandra Plate Kihlstrand Hälle IF |
11 | Hälle IF | Nej | ||||
Lovisa Qvarfordt Hälle IF |
11 | Hälle IF | 4.76 2023 | Nej | |||
Elyssa Cedgwick IK Orient |
11 | IK Orient | 3.31 2023 | Nej | |||
Stella Blixt Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 4.22 2023 | Nej | |||
Vinnah Landelius Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 3.13 2023 | Nej | |||
Freja Larsson Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 3.03 2021 | Nej | |||
Molly Andersson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 3.82 | 3.55 2021 | Nej | ||
Isabelle Börjesson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 4.15 | 3.98 2023 | Nej | ||
Astrid Halldin Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 3.76 2023 | Nej | |||
Emma Schlafer Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 2.82 2023 | Nej | |||
Ester Sjöberg Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 3.61 2023 | Nej | |||
Mathilda Randa Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej | ||||
Elin Karlsson Trollhättan FIK |
11 | Trollhättan FIK | 3.19 2023 | Nej | |||
Emelie Mars Trollhättan FIK |
11 | Trollhättan FIK | 3.84 2023 | Nej |
Antal deltagare: 15
Hoppzon
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Molly Andersson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 8.80 | 8.80 | Nej | ||
Mathilda Randa Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej | ||||
Elin Karlsson Trollhättan FIK |
11 | Trollhättan FIK | 7.55 | Nej | |||
Emelie Mars Trollhättan FIK |
11 | Trollhättan FIK | 8.47 | Nej |
Antal deltagare: 4
Vikt: 2,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lemonie Ljungberg Lysekil SLF |
15 | Lysekil SLF | 4.55 2023 | Nej | |||
Ida Ahlgren Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Astrid Halldin Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 6.57 2023 | Nej | |||
Ebba Lund Bäck Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 7.06 2023 | Nej | |||
Elin Karlsson Trollhättan FIK |
11 | Trollhättan FIK | 6.75 | Nej | |||
Emelie Mars Trollhättan FIK |
11 | Trollhättan FIK | 3.37 2021 | Nej | |||
Jonie Magnusson Tyft Arena IF |
12 | Tyft Arena IF | 5.84 2023 | Nej |
Antal deltagare: 7
60m, längd med zon, kast med liten boll
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karin Berntsson Brattås CK |
12 | Brattås CK | Nej | ||||
Smilla Larsson IK Orient |
12 | IK Orient | Nej | ||||
Sonja Ansebo Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Moa Fernström Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Ruth Gartman Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Lisa Hjalmarsson Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Alice Johansson Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Sigrid Karlsson Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Greta Sparre Trollhättan FIK |
12 | Trollhättan FIK | Nej | ||||
Jonie Magnusson Tyft Arena IF |
12 | Tyft Arena IF | Nej |
Antal deltagare: 10
60m, längd med zon, kast med liten boll
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Clara Evertsson Brattås CK |
14 | Brattås CK | Nej | ||||
Madelene Härsjö Brattås CK |
13 | Brattås CK | Nej | ||||
Ida Lundh Brattås CK |
14 | Brattås CK | Nej | ||||
Wilma Norberg Brattås CK |
14 | Brattås CK | Nej | ||||
Ebba Richter Brattås CK |
14 | Brattås CK | Nej | ||||
Majken Särnerblom Håfreströms IF |
13 | Håfreströms IF | Nej | ||||
Elvira Byström Hälle IF |
14 | Hälle IF | Nej | ||||
Hanna Bottenmark IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Kajsa Celind IK Orient |
13 | IK Orient | Nej | ||||
Isabella Gerle IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Tilda Johansdotter IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Alma Novak Hermansson IK Orient |
13 | IK Orient | Nej | ||||
Astrid Prim-Gynäs IK Orient |
13 | IK Orient | Nej | ||||
Ellie Rundahl IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Tuva Rundahl IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Alva Söderberg IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Nellie Zackrisson IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Molly Bergman Stenungsunds FI |
14 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Molly Nordquist Stenungsunds FI |
13 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Elvira Strömberg Stenungsunds FI |
14 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Celin Björge Strömstads IF |
14 | Strömstads IF | Nej | ||||
Stella Ericsson Strömstads IF |
13 | Strömstads IF | Nej | ||||
Lindsy Sternersson Strömstads IF |
14 | Strömstads IF | Nej | ||||
Stina Agertoft Tanums IF |
14 | Tanums IF | Nej |
Antal deltagare: 24
60m, längd med zon, kast med liten boll
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rut Axelsson IK Orient |
15 | IK Orient | Nej | ||||
Emma Jerling IK Orient |
15 | IK Orient | Nej | ||||
Stina Lageskog IK Orient |
15 | IK Orient | Nej | ||||
ebba Larsson IK Orient |
15 | IK Orient | Nej | ||||
Git Wennstam IK Orient |
15 | IK Orient | Nej | ||||
Lemonie Ljungberg Lysekil SLF |
15 | Lysekil SLF | Nej | ||||
Siri Eydal Stenungsunds FI |
16 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Livia Friberg Poulot Stenungsunds FI |
15 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Juni Johansson Stenungsunds FI |
16 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Sigrid Mauritzson Stenungsunds FI |
15 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Lo Mämpel Stenungsunds FI |
15 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Elise Rutgersson Stenungsunds FI |
16 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Bianca Verger Stenungsunds FI |
15 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Sia Wendel Stenungsunds FI |
15 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Vendela Östh Stenungsunds FI |
16 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Alinde Olsson Strömstads IF |
15 | Strömstads IF | Nej | ||||
Sigrid Seth Strömstads IF |
15 | Strömstads IF | Nej | ||||
Tuana Liljequist Tanums IF |
15 | Tanums IF | Nej | ||||
Thea Lundblad Tanums IF |
15 | Tanums IF | Nej | ||||
Silvana Yamane Tyft Arena IF |
15 | Tyft Arena IF | Nej |
Antal deltagare: 20
60m, längd med zon, kast med liten boll
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Loa Borssén Nerio Håfreströms IF |
18 | Håfreströms IF | Nej | ||||
Tuva Sandström Hälle IF |
17 | Hälle IF | Nej | ||||
Enya Kaufhold IK Orient |
17 | IK Orient | Nej | ||||
Beate Bärås Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Ronja Engqvist Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Ester Erlingfors Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Charlie Mollqvist Stenungsunds FI |
18 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Annie Strömberg Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Isabella Tolvers Hesselberg Stenungsunds FI |
18 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Leah Verger Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Ottilia Östberg Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Anatolya Liljequist Tanums IF |
17 | Tanums IF | Nej | ||||
Heyab Feseha Abebe Tyft Arena IF |
17 | Tyft Arena IF | Nej | ||||
Hyabal Gebrelsield Tyft Arena IF |
17 | Tyft Arena IF | Nej |
Antal deltagare: 14
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Erik Carlsson Stenungsunds FI |
06 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Edvard Wärre Stenungsunds FI |
10 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Oliwer Danielsson Örgryte IS |
01 | Örgryte IS | 10.79 2020 | 11 | Nej | ||
Jonas Ellison Örgryte IS |
06 | Örgryte IS | 11.73 2023 | 17 | Nej | ||
Marcus Johansson Örgryte IS |
05 | Örgryte IS | 11.82 2023 | Nej | |||
Leonard Karlsson Örgryte IS |
08 | Örgryte IS | Nej | ||||
Alfred Ostwald Örgryte IS |
07 | Örgryte IS | 12.20 2023 | Nej | |||
Simon Ostwald Örgryte IS |
08 | Örgryte IS | Nej | ||||
Shakeem Reid Örgryte IS |
05 | Örgryte IS | 11.33 2022 | Nej |
Antal deltagare: 9
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Loke Nilsson Örgryte IS |
07 | Örgryte IS | 177 2023 | 11 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rasmus Wallström Hälle IF |
11 | Hälle IF | Nej | ||||
Alvin Enoch IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Valter Jernsund IK Orient |
11 | IK Orient | 10.06 2023 | Nej | |||
Charlie Sahlström IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Olle Ekholm Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 8.64 2023 | Nej | |||
Robin Frelén Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 9.22 2023 | Nej | |||
Max Henriksson Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 9.97 2022 | Nej | |||
Elias Krantz Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Milton Lindhage Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 9.66 2023 | Nej | |||
Philip Ståhl Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Walter Nilsson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 9.15 2023 | Nej | |||
Kenan Liljequist Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej |
Antal deltagare: 12
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rasmus Wallström Hälle IF |
11 | Hälle IF | Nej | ||||
Valter Jernsund IK Orient |
11 | IK Orient | 33.23 2023 | Nej | |||
Charlie Sahlström IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Elias Krantz Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Einar Leffler Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Milton Lindhage Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 31.44 2023 | Nej | |||
Colin Martini Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Noel Melin Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 29.43 2023 | Nej | |||
Philip Ståhl Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 31.86 2023 | Nej | |||
Hannes Thunström Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 30.67 2023 | Nej | |||
Elliot Hallquist Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 32.13 | 34.29 2023 | Nej | ||
Kenan Liljequist Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej |
Antal deltagare: 12
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Charlie Sahlström IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Elliot Hallquist Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 142 | 130 2023 | Nej | ||
Kenan Liljequist Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej |
Antal deltagare: 3
Hoppzon
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rasmus Wallström Hälle IF |
11 | Hälle IF | Nej | ||||
Alvin Enoch IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Charlie Sahlström IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Olle Ekholm Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 4.66 2023 | Nej | |||
Robin Frelén Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 4.38 2023 | Nej | |||
Einar Leffler Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 3.95 2023 | Nej | |||
Colin Martini Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | Nej | ||||
Noel Melin Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 4.55 2023 | Nej | |||
Hannes Thunström Mölndals AIK |
11 | Mölndals AIK | 4.15 2023 | Nej | |||
Elliot Hallquist Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 4.40 | 3.68 2023 | Nej | ||
Walter Nilsson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 4.47 2023 | Nej | |||
Kenan Liljequist Tanums IF |
11 | Tanums IF | Nej |
Antal deltagare: 12
Hoppzon
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elliot Hallquist Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 9.06 | 9.06 | Nej | ||
Walter Nilsson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 8.57 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
Vikt: 3,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alvin Enoch IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Valter Jernsund IK Orient |
11 | IK Orient | Nej | ||||
Elliot Hallquist Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 8.31 | 7.12 2023 | Nej | ||
Walter Nilsson Stenungsunds FI |
11 | Stenungsunds FI | 8.36 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
60m, längd med zon, kast med liten boll
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Arvid Adolfsson Bokenäs IF |
12 | Bokenäs IF | Nej | ||||
Arvid Bagger Bokenäs IF |
12 | Bokenäs IF | Nej | ||||
Max Söder Bokenäs IF |
12 | Bokenäs IF | Nej | ||||
Leo Ardeke Hälle IF |
12 | Hälle IF | Nej | ||||
Joel Olofsson IK Orient |
12 | IK Orient | Nej | ||||
Ivar Granlund Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Viggo Kristensson Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Olle Lundgren Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Adam Roderhult Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Alvin Spetz Stenungsunds FI |
12 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Arvid Ahlskog Strömstads IF |
12 | Strömstads IF | Nej | ||||
Tor Ahlskog Strömstads IF |
12 | Strömstads IF | Nej |
Antal deltagare: 12
60m, längd med zon, kast med liten boll
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Charls Adolfsson Bokenäs IF |
14 | Bokenäs IF | Nej | ||||
Loke Andersson Brattås CK |
13 | Brattås CK | Nej | ||||
Lucas Fors Håfreströms IF |
14 | Håfreströms IF | Nej | ||||
Mio Gustavsson Håfreströms IF |
14 | Håfreströms IF | Nej | ||||
Malik Imran Akbary Hälle IF |
13 | Hälle IF | Nej | ||||
Anas Gaber Hälle IF |
14 | Hälle IF | Nej | ||||
Henning Hamlin IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Magnus Holgersson IK Orient |
13 | IK Orient | Nej | ||||
Kevin Jacobsson IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Henry Kaufhold IK Orient |
14 | IK Orient | Nej | ||||
Lennox Börjesson Stenungsunds FI |
14 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Arvid Cederbom Stenungsunds FI |
13 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Bertil Edström Stenungsunds FI |
14 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Gunnar Edström Stenungsunds FI |
13 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Oskar Ekdahl Stenungsunds FI |
13 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Aksel Halldin Stenungsunds FI |
13 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Viktor Hallin Isaksson Stenungsunds FI |
14 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Noah Hallquist Stenungsunds FI |
14 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Filip Hansson Stenungsunds FI |
13 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Filip Kraenzmer Stenungsunds FI |
13 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Ebbe Palmér Stenungsunds FI |
13 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Otis Antonsson Strömstads IF |
14 | Strömstads IF | Nej | ||||
Benjamin Berg Tanums IF |
14 | Tanums IF | Nej | ||||
Elmedin Cenaj Tyft Arena IF |
14 | Tyft Arena IF | Nej | ||||
Maximelyano Collins Tyft Arena IF |
14 | Tyft Arena IF | Nej |
Antal deltagare: 25
60m, längd med zon, kast med liten boll
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sam Borssén Nerio Håfreströms IF |
15 | Håfreströms IF | Nej | ||||
Baraa Gaber Hälle IF |
15 | Hälle IF | Nej | ||||
Vilmer Johansson Hälle IF |
15 | Hälle IF | 3 | 9 | Nej | ||
Oliver Hägg IK Orient |
16 | IK Orient | Nej | ||||
Adam Johansson IK Orient |
15 | IK Orient | Nej | ||||
Axel Johansson IK Orient |
16 | IK Orient | Nej | ||||
Frank Jämtén IK Orient |
16 | IK Orient | Nej | ||||
Harry Jämtén IK Orient |
15 | IK Orient | Nej | ||||
Elliot Palmqvist IK Orient |
16 | IK Orient | Nej | ||||
Boo Prim-Gynäs IK Orient |
15 | IK Orient | Nej | ||||
Alfred Zackrisson IK Orient |
16 | IK Orient | Nej | ||||
Cornelis Friberg Poulot Stenungsunds FI |
16 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Bror Gartman Stenungsunds FI |
16 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Hugo Karlsson Stenungsunds FI |
15 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Malte Langedal Stenungsunds FI |
15 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Frank Antonsson Strömstads IF |
16 | Strömstads IF | Nej | ||||
Vidar Djurle Sävedalens AIK |
15 | Sävedalens AIK | Nej | ||||
Harry Novenius Tanums IF |
16 | Tanums IF | Nej | ||||
khaled Safar Tyft Arena IF |
15 | Tyft Arena IF | Nej | ||||
Ture Sondell Tyft Arena IF |
16 | Tyft Arena IF | Nej |
Antal deltagare: 20
60m, längd med zon, kast med liten boll
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Harald Hamlin IK Orient |
17 | IK Orient | Nej | ||||
Lennox Alm Oscarsson Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Constantine Friberg Poulot Stenungsunds FI |
18 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Charlie Olander Berglind Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Hannes Pauli Stenungsunds FI |
18 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Victor Roderhult Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Elias Schräder Stenungsunds FI |
17 | Stenungsunds FI | Nej | ||||
Arvid Kullman Jarenfors Tanums IF |
18 | Tanums IF | Nej | ||||
William Emmanuel Dikoum Tyft Arena IF |
17 | Tyft Arena IF | Nej |
Antal deltagare: 9