# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Denise Cruz Spårvägens FK |
73 | Spårvägens FK | 15.77 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Matilda Borg Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 25.44 2023 | Nej | |||
Denise Cruz Spårvägens FK |
73 | Spårvägens FK | 32.58 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Denise Cruz Spårvägens FK |
73 | Spårvägens FK | 1:12.82 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alva Back Turebergs FK |
06 | Turebergs FK | 365 2022 | Nej | |||
Beate Pott Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 387 2023 | Nej | |||
Ellen Olsson Wärnamo SK |
97 | Wärnamo SK | 425 2018 | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Amanda Hjalmarsson Mölndals AIK |
97 | Mölndals AIK | 12.35 2016 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 4,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Midea Allard Västerås FK |
08 | Västerås FK | 47.48 | 48.53 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 1,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rut Grufman Täby IS |
06 | Täby IS | 31.33 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 4,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rut Grufman Täby IS |
06 | Täby IS | 46.04 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Estelle Mjöbring Umedalens IF |
08 | Umedalens IF | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Estelle Mjöbring Umedalens IF |
08 | Umedalens IF | 31.23 2021 | Nej | |||
Hilma Pettersson Umedalens IF |
08 | Umedalens IF | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Estelle Mjöbring Umedalens IF |
08 | Umedalens IF | Nej |
Antal deltagare: 1
Höjd: 76,2cm
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hilma Pettersson Umedalens IF |
08 | Umedalens IF | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elsa Eriksson Rånäs 4H |
08 | Rånäs 4H | 160 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alva Attersand Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 4.34 2023 | Nej | |||
Hilma Pettersson Umedalens IF |
08 | Umedalens IF | 4.26 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alva Attersand Hammarby IF |
07 | Hammarby IF | 9.84 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 3,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hilma Pettersson Umedalens IF |
08 | Umedalens IF | 7.17 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 3,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Midea Allard Västerås FK |
08 | Västerås FK | 61.08 | 61.08 2024 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 500g
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Midea Allard Västerås FK |
08 | Västerås FK | 36.62 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Emilia Andersson Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej | ||||
Ida Lind Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej | ||||
Astrid Wetterstrand Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej | ||||
Frida Hultén Skrzeczynski Spårvägens FK |
10 | Spårvägens FK | Nej | ||||
Klara K Dahlgren Sundsvalls FI |
10 | Sundsvalls FI | 11.23 2023 | Nej | |||
Elin Aneby Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | Nej |
Antal deltagare: 6
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Klara K Dahlgren Sundsvalls FI |
10 | Sundsvalls FI | Nej | ||||
Freja Ahlepil Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 46.04 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Estelle Gobitschek Bromma IF |
11 | Bromma IF | 1:17.91 2022 | Nej | |||
Ebba Nordström Linköpings GIF |
09 | Linköpings GIF | 1:03.68 2023 | Nej | |||
Freja Ahlepil Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 1:10.30 2021 | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Freja Ahlepil Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 2:22.25 2023 | Nej | |||
Eyja Gautadóttir Umedalens IF |
09 | Umedalens IF | 2:20.64 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Embla Allard Västerås FK |
12 | Västerås FK | 6:56.04 2023 | Nej | |||
Siri Herkules Östersunds GIF |
10 | Östersunds GIF | 7:15.16 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
Höjd: 76,2cm
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Léonie Gobitschek Bromma IF |
10 | Bromma IF | Nej | ||||
Wilma Wallsten Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | Nej | ||||
Klara K Dahlgren Sundsvalls FI |
10 | Sundsvalls FI | Nej | ||||
Elsa Magnusson Sundsvalls FI |
09 | Sundsvalls FI | 13.80 2023 | Nej | |||
Elin Aneby Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | Nej | ||||
Eyja Gautadóttir Umedalens IF |
09 | Umedalens IF | 12.61 2023 | Nej |
Antal deltagare: 6
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Léonie Gobitschek Bromma IF |
10 | Bromma IF | 136 2023 | Nej | |||
Elin Strandberg Huddinge AIS |
09 | Huddinge AIS | 160 | 160 2023 | Nej | ||
Elsa Magnusson Sundsvalls FI |
09 | Sundsvalls FI | 155 2023 | Nej | |||
Elin Aneby Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 150 2023 | Nej | |||
Eyja Gautadóttir Umedalens IF |
09 | Umedalens IF | 150 2023 | Nej |
Antal deltagare: 5
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Léonie Gobitschek Bromma IF |
10 | Bromma IF | Nej | ||||
Wilma Wallsten Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 5.11 2023 | Nej | |||
Emilia Andersson Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej | ||||
Frida Hultén Skrzeczynski Spårvägens FK |
10 | Spårvägens FK | Nej | ||||
Klara K Dahlgren Sundsvalls FI |
10 | Sundsvalls FI | Nej | ||||
Elin Aneby Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | Nej | ||||
Eyja Gautadóttir Umedalens IF |
09 | Umedalens IF | 5.15 2023 | Nej |
Antal deltagare: 7
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wilma Wallsten Huddinge AIS |
10 | Huddinge AIS | 11.14 | 11.14 | Nej | ||
Emilia Andersson Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej | ||||
Siri Herkules Östersunds GIF |
10 | Östersunds GIF | Nej |
Antal deltagare: 3
Vikt: 3,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Emmy Lindblom Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 8.62 2023 | Nej | |||
Astrid Wetterstrand Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej | ||||
Klara K Dahlgren Sundsvalls FI |
10 | Sundsvalls FI | Nej | ||||
Elin Aneby Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 8.58 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
Vikt: 0,75kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Leia Finbom Höglund Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 21.93 2023 | Nej | |||
Emilia Andersson Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej | ||||
Astrid Wetterstrand Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej |
Antal deltagare: 3
Vikt: 3,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Leia Finbom Höglund Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 34.25 2023 | Nej | |||
Emmy Lindblom Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 35.39 2023 | Nej | |||
Astrid Wetterstrand Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | Nej | ||||
Elin Aneby Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | Nej |
Antal deltagare: 4
Vikt: 500g
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Léonie Gobitschek Bromma IF |
10 | Bromma IF | Nej | ||||
Klara K Dahlgren Sundsvalls FI |
10 | Sundsvalls FI | Nej | ||||
Elsa Magnusson Sundsvalls FI |
09 | Sundsvalls FI | 31.76 2023 | Nej | |||
Elin Aneby Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 23.44 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hanna Lörenskog Bromma IF |
11 | Bromma IF | 8.29 2023 | Nej | |||
Signe Tholander Hammarby IF |
11 | Hammarby IF | 8.46 2023 | Nej | |||
Selma Bladh Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 10.81 2022 | Nej | |||
Vega Glauser Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | Nej | ||||
Emilia Johansson Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 11.26 2022 | Nej | |||
Neha Porob Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 9.53 | 10.68 2022 | Nej | ||
Jasmine Svensson Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 10.91 | Nej | |||
Matilda Öhlin Trosa-Vagnhärad SK |
11 | Trosa-Vagnhärad SK | 9.06 2023 | Nej | |||
Rachel Lu Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 9.60 2023 | Nej | |||
Julie Zäll Täby IS |
11 | Täby IS | 8.81 2023 | Nej | |||
Nellie Aronsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 8.93 2023 | Nej | |||
Tindra Burman Sjölander Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 9.47 2023 | Nej | |||
Thea Nilsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 9.80 2022 | Nej | |||
Minya Öryd Västerås FK |
11 | Västerås FK | 8.51 2023 | Nej | |||
Nova Palm Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 9.48 2023 | Nej |
Antal deltagare: 15
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Estelle Gobitschek Bromma IF |
11 | Bromma IF | 1:55.53 2023 | Nej | |||
Selma Bladh Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | Nej | ||||
Vega Glauser Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 2:03.07 2023 | Nej | |||
Emilia Johansson Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 2:07.32 2023 | Nej | |||
Jasmine Svensson Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 2:05.12 | Nej | |||
Rachel Lu Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 2:15.66 2023 | Nej | |||
Cajsa Bååthe Åkersberga SK |
11 | Åkersberga SK | 1:54.52 | Nej |
Antal deltagare: 7
Höjd: 68,6cm
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hanna Lörenskog Bromma IF |
11 | Bromma IF | 10.45 2023 | Nej | |||
Moa Attersand Hammarby IF |
11 | Hammarby IF | 11.08 2023 | Nej | |||
Vega Glauser Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | Nej | ||||
Julia Zettergren Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 10.22 2023 | Nej | |||
Rachel Lu Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 11.90 2023 | Nej | |||
Julie Zäll Täby IS |
11 | Täby IS | Nej | ||||
Nellie Aronsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 11.23 2023 | Nej | |||
Thea Nilsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 12.48 2023 | Nej | |||
Minya Öryd Västerås FK |
11 | Västerås FK | 9.63 2023 | Nej | |||
Cajsa Bååthe Åkersberga SK |
11 | Åkersberga SK | 10.62 | Nej |
Antal deltagare: 10
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Estelle Gobitschek Bromma IF |
11 | Bromma IF | 126 2022 | Nej | |||
Hanna Lörenskog Bromma IF |
11 | Bromma IF | 135 2023 | Nej | |||
Julia Zettergren Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 149 2023 | Nej | |||
Iris Käck Sävedalens AIK |
12 | Sävedalens AIK | 136 2023 | Nej | |||
Rachel Lu Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | Nej | ||||
Julie Zäll Täby IS |
11 | Täby IS | 123 2023 | Nej | |||
Nellie Aronsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 121 2022 | Nej | |||
Thea Nilsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 144 2023 | Nej | |||
Minya Öryd Västerås FK |
11 | Västerås FK | 156 2023 | Nej | |||
Cajsa Bååthe Åkersberga SK |
11 | Åkersberga SK | 125 | Nej |
Antal deltagare: 10
Hoppzon
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Estelle Gobitschek Bromma IF |
11 | Bromma IF | 3.95 2023 | Nej | |||
Hanna Lörenskog Bromma IF |
11 | Bromma IF | 4.91 2023 | Nej | |||
Moa Attersand Hammarby IF |
11 | Hammarby IF | 4.24 2023 | Nej | |||
Signe Tholander Hammarby IF |
11 | Hammarby IF | 4.48 2023 | Nej | |||
Vega Glauser Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 3.37 2023 | Nej | |||
Molly Held Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 3.31 2023 | Nej | |||
Tindra Häll Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | Nej | ||||
Emilia Johansson Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 2.97 2023 | Nej | |||
Neha Porob Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 3.68 2023 | Nej | |||
Jasmine Svensson Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 3.30 | Nej | |||
Julia Zettergren Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 4.66 2023 | Nej | |||
Matilda Öhlin Trosa-Vagnhärad SK |
11 | Trosa-Vagnhärad SK | 3.60 2023 | Nej | |||
Rachel Lu Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 3.93 2023 | Nej | |||
Julie Zäll Täby IS |
11 | Täby IS | 3.76 2023 | Nej | |||
Nellie Aronsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 4.01 2023 | Nej | |||
Tindra Burman Sjölander Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 3.58 2022 | Nej | |||
Thea Nilsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 4.34 2023 | Nej | |||
Minya Öryd Västerås FK |
11 | Västerås FK | 5.09 2023 | Nej | |||
Nova Palm Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 3.47 2023 | Nej |
Antal deltagare: 19
Vikt: 2,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Molly Held Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 4.22 2022 | Nej | |||
Tindra Häll Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | Nej | ||||
Neha Porob Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 9.24 | 9.24 | Nej | ||
Matilda Öhlin Trosa-Vagnhärad SK |
11 | Trosa-Vagnhärad SK | Nej | ||||
Rachel Lu Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 5.74 2022 | Nej | |||
Julie Zäll Täby IS |
11 | Täby IS | 5.54 2022 | Nej | |||
Tindra Burman Sjölander Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 8.29 2023 | Nej | |||
Minya Öryd Västerås FK |
11 | Västerås FK | 9.80 2023 | Nej |
Antal deltagare: 8
Vikt: 400g
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Selma Bladh Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 13.92 2023 | Nej | |||
Molly Held Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 12.72 2023 | Nej | |||
Tindra Häll Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 10.89 2023 | Nej | |||
Neha Porob Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 12.49 2023 | Nej | |||
Jasmine Svensson Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 8.40 | Nej | |||
Julia Zettergren Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 22.32 2023 | Nej | |||
Tindra Burman Sjölander Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 23.87 2023 | Nej | |||
Thea Nilsson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 14.56 2023 | Nej | |||
Minya Öryd Västerås FK |
11 | Västerås FK | 21.50 2023 | Nej | |||
Cajsa Bååthe Åkersberga SK |
11 | Åkersberga SK | 14.19 | Nej |
Antal deltagare: 10
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mathilde Arvidsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 9.81 2023 | Nej | |||
Märtha Englund Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 8.94 2023 | Nej | |||
Isabelle Rex Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 9.77 2023 | Nej | |||
Linn Glans Åkersberga SK |
12 | Åkersberga SK | 9.63 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Iris Käck Sävedalens AIK |
12 | Sävedalens AIK | 1:54.30 2023 | Nej | |||
Mathilde Arvidsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 2:01.52 2023 | Nej | |||
Nova Borensjö Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 1:55.90 2023 | Nej | |||
Isabelle Rex Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 2:08.98 2023 | Nej | |||
Embla Allard Västerås FK |
12 | Västerås FK | 1:51.11 2023 | Nej |
Antal deltagare: 5
Höjd: 68,6cm
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Märtha Englund Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 10.81 | Nej | |||
Isabelle Rex Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 12.37 2023 | Nej | |||
Linn Glans Åkersberga SK |
12 | Åkersberga SK | 12.66 2023 | Nej |
Antal deltagare: 3
Hoppzon
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Iris Käck Sävedalens AIK |
12 | Sävedalens AIK | 4.01 2023 | Nej | |||
Mathilde Arvidsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 3.79 2023 | Nej | |||
Nova Borensjö Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 3.63 2023 | Nej | |||
Märtha Englund Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 4.45 2023 | Nej | |||
Isabelle Rex Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 3.58 2023 | Nej | |||
Linn Glans Åkersberga SK |
12 | Åkersberga SK | 3.93 2023 | Nej |
Antal deltagare: 6
Vikt: 2,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mathilde Arvidsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 5.04 2022 | Nej | |||
Märtha Englund Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 6.48 2023 | Nej | |||
Isabelle Rex Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 5.97 2023 | Nej | |||
Linn Glans Åkersberga SK |
12 | Åkersberga SK | 5.49 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
Vikt: 400g
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Märtha Englund Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | Nej | ||||
Isabelle Rex Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 10.29 2023 | Nej | |||
Linn Glans Åkersberga SK |
12 | Åkersberga SK | 10.89 2023 | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mattias Sunneborn Spårvägens FK |
70 | Spårvägens FK | 10.66 1997 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mattias Sunneborn Spårvägens FK |
70 | Spårvägens FK | 21.03 1993 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mattias Sunneborn Spårvägens FK |
70 | Spårvägens FK | 47.86 2006 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel Förberg Fredrikshofs FIF |
74 | Fredrikshofs FIF | 2:16.37 2022 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Carl Sténson Hellas FK |
93 | Hellas FK | 530 2017 | Nej | |||
Carl-Einar Söderström Eskonniemi Hellas FK |
99 | Hellas FK | 482 2021 | Nej | |||
Oliver Sandberg Huddinge AIS |
06 | Huddinge AIS | 500 2023 | Nej | |||
Simon Lindström Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 438 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Benjamin Wilkinson Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | Nej | ||||
Theodor Dauner Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | Nej | ||||
Alvin Rydell Västerås FK |
07 | Västerås FK | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Alvin Rydell Västerås FK |
07 | Västerås FK | 24.68 | 24.68 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Victor Jakobson Danderyds SK |
08 | Danderyds SK | Nej | ||||
Hannes Lundmark Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 53.43 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hannes Lundmark Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 2:06.30 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
Höjd: 91,4cm
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Benjamin Wilkinson Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | Nej | ||||
Simon Lindström Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | Nej | ||||
Jacob Norsell Täby IS |
07 | Täby IS | 14.78 | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Theodor Dauner Mälarhöjdens IK |
08 | Mälarhöjdens IK | 157 2023 | Nej | |||
Simon Lindström Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 182 2022 | Nej | |||
Emil Söderberg Täby IS |
07 | Täby IS | 176 2022 | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Benjamin Wilkinson Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 5.69 2023 | Nej | |||
Simon Lindström Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 6.47 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Simon Lindström Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 11.12 2021 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 5,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Otto Ejderstedt FIK Färjestaden |
07 | FIK Färjestaden | 16.16 | 16.16 2024 | 1 | Nej | |
Emil Kennbäck Milbrink Upsala IF |
08 | Upsala IF | Nej |
Antal deltagare: 2
Vikt: 1,5kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Emil Kennbäck Milbrink Upsala IF |
08 | Upsala IF | 37.81 | 37.81 2024 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 5,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Emil Kennbäck Milbrink Upsala IF |
08 | Upsala IF | 49.32 | 49.32 2024 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 700g
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Benjamin Wilkinson Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jonatan Borg Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 9.97 2023 | Nej | |||
Gabriel Melander Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 10.26 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jonatan Borg Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 38.66 2023 | Nej | |||
Lukas Einarsson Linköpings GIF |
10 | Linköpings GIF | 41.17 2023 | Nej | |||
Tor Zettergren Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 47.27 2023 | Nej | |||
Gabriel Melander Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 41.85 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jonatan Borg Hammarby IF |
09 | Hammarby IF | 55.08 | Nej | |||
Lukas Einarsson Linköpings GIF |
10 | Linköpings GIF | 1:00.28 2023 | Nej | |||
Oskar Lyberg Täby IS |
10 | Täby IS | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Anton Drufva Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 2:15.03 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karl Pell Hässelby SK |
09 | Hässelby SK | 6:44.49 2023 | Nej | |||
Tor Zettergren Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 6:58.13 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
Höjd: 84,0cm
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nils Grufman Täby IS |
09 | Täby IS | 11.73 2023 | Nej | |||
Oskar Lyberg Täby IS |
10 | Täby IS | Nej |
Antal deltagare: 2
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Oskar Lyberg Täby IS |
10 | Täby IS | 4.51 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 4,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gabriel Melander Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 11.97 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 1,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gabriel Melander Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 36.43 2023 | Nej | |||
Nils Grufman Täby IS |
09 | Täby IS | 37.57 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
Vikt: 4,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gabriel Melander Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 41.00 2023 | Nej |
Antal deltagare: 1
Vikt: 600g
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Samuel Härkegård Wulff Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 36.65 2023 | Nej | |||
Gabriel Melander Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 29.96 2023 | Nej | |||
Nils Grufman Täby IS |
09 | Täby IS | 47.93 2023 | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Philip Dauner Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 9.09 2023 | Nej | |||
Hugo Görling Täby IS |
11 | Täby IS | 9.58 2023 | Nej | |||
Sixten Andersson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 9.28 2023 | Nej | |||
Theo Theorin Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 9.44 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Love Ahlepil Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 1:45.85 2023 | Nej | |||
Tudor Tocca Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | Nej | ||||
Hugo Görling Täby IS |
11 | Täby IS | 2:12.98 2023 | Nej | |||
Svante Johansson Väsby IK |
11 | Väsby IK | 1:52.82 2023 | Nej | |||
Theo Theorin Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 2:00.64 2023 | Nej |
Antal deltagare: 5
Höjd: 76.2cm
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Love Ahlepil Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | Nej | ||||
Tudor Tocca Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 10.58 2023 | Nej | |||
Svante Johansson Väsby IK |
11 | Väsby IK | 10.44 2023 | Nej | |||
Theo Theorin Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 12.16 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Philip Dauner Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 135 2023 | Nej | |||
Love Ahlepil Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 150 | 120 2022 | Nej | ||
Tudor Tocca Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 144 2023 | Nej | |||
Hugo Görling Täby IS |
11 | Täby IS | Nej | ||||
Theo Theorin Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 130 2023 | Nej |
Antal deltagare: 5
Hoppzon
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Philip Dauner Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 3.75 2023 | Nej | |||
Tudor Tocca Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 4.91 2023 | Nej | |||
Hugo Görling Täby IS |
11 | Täby IS | Nej | ||||
Sixten Andersson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 4.17 2023 | Nej | |||
Svante Johansson Väsby IK |
11 | Väsby IK | 4.73 2023 | Nej | |||
Theo Theorin Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 4.13 2023 | Nej |
Antal deltagare: 6
Vikt: 3,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ivar Steinbergs Huddinge AIS |
11 | Huddinge AIS | 9.69 2023 | Nej | |||
Tudor Tocca Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 7.83 2023 | Nej | |||
Sixten Andersson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | Nej | ||||
Theo Theorin Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 7.23 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
Vikt: 400g
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ivar Steinbergs Huddinge AIS |
11 | Huddinge AIS | 38.02 2023 | Nej | |||
Ludvig Nordström Linköpings GIF |
11 | Linköpings GIF | 26.27 2023 | Nej | |||
Philip Dauner Mälarhöjdens IK |
11 | Mälarhöjdens IK | 18.58 2023 | Nej | |||
Tudor Tocca Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 28.16 2023 | Nej | |||
Hugo Görling Täby IS |
11 | Täby IS | Nej | ||||
Sixten Andersson Umedalens IF |
11 | Umedalens IF | 21.95 2023 | Nej | |||
Theo Theorin Österhaninge IF |
11 | Österhaninge IF | 21.04 2023 | Nej |
Antal deltagare: 7
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cesar Engström Bromma IF |
12 | Bromma IF | 9.48 2023 | Nej | |||
Max Lönegård IF Linnéa |
12 | IF Linnéa | 9.47 2023 | Nej | |||
Lucas Olsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 9.37 2023 | Nej |
Antal deltagare: 3
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Max Lönegård IF Linnéa |
12 | IF Linnéa | 2:04.15 2023 | Nej | |||
Ari Freyr Gautason Umedalens IF |
12 | Umedalens IF | 1:55.93 2022 | Nej |
Antal deltagare: 2
Höjd: 76.2cm
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cesar Engström Bromma IF |
12 | Bromma IF | Nej | ||||
Lucas Olsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | Nej | ||||
Ari Freyr Gautason Umedalens IF |
12 | Umedalens IF | Nej |
Antal deltagare: 3
Hoppzon
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cesar Engström Bromma IF |
12 | Bromma IF | 3.64 2023 | Nej | |||
Max Lönegård IF Linnéa |
12 | IF Linnéa | Nej | ||||
Lucas Olsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 4.07 2022 | Nej | |||
Ari Freyr Gautason Umedalens IF |
12 | Umedalens IF | 4.47 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
Vikt: 3,0kg
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucas Olsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 6.72 2022 | Nej | |||
Ocean Theorin Österhaninge IF |
13 | Österhaninge IF | Nej | ||||
Orion Theorin Österhaninge IF |
12 | Österhaninge IF | Nej |
Antal deltagare: 3
Vikt: 400g
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lucas Olsson Turebergs FK |
12 | Turebergs FK | 13.21 2023 | Nej | |||
Ari Freyr Gautason Umedalens IF |
12 | Umedalens IF | 24.68 2023 | Nej | |||
Ocean Theorin Österhaninge IF |
13 | Österhaninge IF | 8.26 2023 | Nej | |||
Orion Theorin Österhaninge IF |
12 | Österhaninge IF | 15.63 2023 | Nej |
Antal deltagare: 4
Ingångshöjd 345
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Theodor Håkansson Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 407 2023 | Nej | |||
Benjamin Wilkinson Hammarby IF |
08 | Hammarby IF | 422 | 410 2023 | Nej | ||
Samuel Härkegård Wulff Mälarhöjdens IK |
09 | Mälarhöjdens IK | 334 2023 | Nej | |||
Filip Wincent Sundbybergs IK |
09 | Sundbybergs IK | 314 2023 | Nej | |||
Levi Back Turebergs FK |
08 | Turebergs FK | 412 2023 | Nej | |||
Beate Pott Turebergs FK |
07 | Turebergs FK | 387 2023 | Nej | |||
Nils Grufman Täby IS |
09 | Täby IS | 384 2023 | Nej | |||
Melker Nyman Upsala IF |
08 | Upsala IF | 310 2023 | Nej | |||
Gustav Karlén Västerås FK |
07 | Västerås FK | 446 | 414 2023 | Nej |
Antal deltagare: 9
Ingångshöjd 2.65
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Elsa Eriksson Rånäs 4H |
08 | Rånäs 4H | 283 2023 | Nej | |||
Tristan Back Turebergs FK |
10 | Turebergs FK | 290 2023 | Nej |
Antal deltagare: 2
Ingångshöjd 185
# | SB | PB | NL | Avprickad online | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ida Lind Hässelby SK |
10 | Hässelby SK | 238 2023 | Nej | |||
Emilia Wincent Sundbybergs IK |
11 | Sundbybergs IK | 170 2023 | Nej | |||
Freja Ahlepil Turebergs FK |
09 | Turebergs FK | 284 2023 | Nej | |||
Love Ahlepil Turebergs FK |
11 | Turebergs FK | 285 | 220 2023 | Nej | ||
Moa Björkén Täby IS |
10 | Täby IS | 243 | Nej | |||
Oskar Lyberg Täby IS |
10 | Täby IS | 255 | Nej | |||
Minya Öryd Västerås FK |
11 | Västerås FK | 180 2023 | Nej |
Antal deltagare: 7