Startlista

Vårkampen
Göingevallen, Hässleholm   2024-05-04

Antal deltagare: 146
Antal starter: 457

F14 80 m

# SB PB NL Avprickad online
Julia Hansson
FK Athlet
10 FK Athlet Ja
Selma Ströbeck
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS Ja
Elly Fridh
Höörs IS
10 Höörs IS Ja
253 Selma Eliasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja
298 Hedda Lovén
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja
Betty Tell
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 20 Ja

Antal deltagare: 6

F14 800 m

# SB PB NL Avprickad online
253 Selma Eliasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja
248 Linnea Jacobsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja
298 Hedda Lovén
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja
247 Stella Olsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja

Antal deltagare: 4

F14 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
Julia Hansson
FK Athlet
10 FK Athlet 128 2022 Nej
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF 145 145 2024 Nej
Gabriella Dunemark
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS 120 2023 Nej
Elly Fridh
Höörs IS
10 Höörs IS 128 2023 Nej
Olivia Persson
Höörs IS
10 Höörs IS 135 2023 Nej
268 Alma Falk
Klippans FK
10 Klippans FK 115 2022 Nej

Antal deltagare: 6

F14 Längd

# SB PB NL Avprickad online
Bonni-Marilou Bergquist
Eslövs AI
10 Eslövs AI Nej
Julia Hansson
FK Athlet
10 FK Athlet Nej
Ebba Hermansson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS 4.27 4.27 Nej
Selma Ströbeck
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS Nej
253 Selma Eliasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
248 Linnea Jacobsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
298 Hedda Lovén
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
247 Stella Olsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Betty Tell
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
268 Alma Falk
Klippans FK
10 Klippans FK Nej

Antal deltagare: 10

F14 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF 7.95 7.95 2024 Nej
Gabriella Dunemark
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS Nej
Klara Håkansson
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS Nej
248 Linnea Jacobsson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
298 Hedda Lovén
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 5

F13 60 m

# SB PB NL Avprickad online
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 8.92 2023 Ja
Minna Enarsson
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 9.42 9.62 2023 Ja
Klara Håkansson
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 9.75 2023 Ja
Tyra Kullberg
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 10.13 2022 Ja
Emmie Kubenka
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad 9.63 2023 Ja
273 Linéa Lyckekil
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad 9.79 2023 Ja
269 Elin Johansson
Klippans FK
11 Klippans FK 9.63 2023 Ja
Indie Sandberg
Simrishamns AIF
11 Simrishamns AIF Nej
Silina Alabdullah
Vittsjö GIK
11 Vittsjö GIK Ja
Miranda Viltback
Åhus FIK
11 Åhus FIK 10.55 2023 Ja
Minna Morgin
Ängelholms IF
11 Ängelholms IF 9.63 2023 Nej

Antal deltagare: 11

F13 600 m

# SB PB NL Avprickad online
273 Linéa Lyckekil
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad 2:00.69 2023 Ja
269 Elin Johansson
Klippans FK
11 Klippans FK 2:09.38 2023 Ja
Minna Morgin
Ängelholms IF
11 Ängelholms IF 1:59.72 2023 Nej

Antal deltagare: 3

F13 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
Hanna Bengtsson
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad 137 137 Nej
Indie Sandberg
Simrishamns AIF
11 Simrishamns AIF Nej
Silina Alabdullah
Vittsjö GIK
11 Vittsjö GIK Nej
Minna Morgin
Ängelholms IF
11 Ängelholms IF 128 2023 Nej

Antal deltagare: 4

F13 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 4.50 4.50 2024 Nej
Minna Enarsson
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 4.05 4.05 Nej
Klara Håkansson
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 3.87 2023 Nej
Tyra Kullberg
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 4.12 2023 Nej
Emmie Kubenka
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad 3.79 2023 Nej
269 Elin Johansson
Klippans FK
11 Klippans FK 3.98 2023 Nej
Indie Sandberg
Simrishamns AIF
11 Simrishamns AIF Nej
Minna Morgin
Ängelholms IF
11 Ängelholms IF 3.83 2023 Nej

Antal deltagare: 8

F13 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 7.88 7.88 2024 Nej
Klara Håkansson
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 8.00 2023 Nej
Hanna Bengtsson
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad 7.44 2023 Nej
273 Linéa Lyckekil
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad 5.44 2023 Nej
Miranda Viltback
Åhus FIK
11 Åhus FIK 6.03 2023 Nej

Antal deltagare: 5

F12 60 m

# SB PB NL Avprickad online
277 Lykke Liljeqvist
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS 10.60 2023 Ja
Rut Nyberg
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS Ja
272 Miriam Workneh
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS Ja
Leialovisa Rosberg
IF Udd
12 IF Udd 9.92 2023 Nej
Nova Johansson
KA 2 IF
12 KA 2 IF 9.92 2023 Ja
254 Tyra Johnsson
KA 2 IF
12 KA 2 IF 10.20 2023 Ja
Olivia Pålsson
KA 2 IF
12 KA 2 IF 10.41 2023 Ja
Daisy Stål
KA 2 IF
12 KA 2 IF 9.31 2023 Ja
Moa Schrewelius
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad 12.00 12.00 Ja
278 Majken Arwedsson
Klippans FK
12 Klippans FK 9.04 2023 Ja
256 Enana Alabdullah
Vittsjö GIK
12 Vittsjö GIK Ja
Ingrid Palmquist
Vittsjö GIK
12 Vittsjö GIK 9.33 2023 Ja
Alva Buonassisi
Åhus FIK
12 Åhus FIK 11.11 2022 Ja
Ida Olsson
Åhus FIK
12 Åhus FIK 9.69 2023 Ja

Antal deltagare: 14

F12 600 m

# SB PB NL Avprickad online
277 Lykke Liljeqvist
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS 2:20.74 2023 Ja
272 Miriam Workneh
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS Ja
254 Tyra Johnsson
KA 2 IF
12 KA 2 IF 2:17.90 2023 Ja
278 Majken Arwedsson
Klippans FK
12 Klippans FK 1:59.35 2023 Ja
270 Tilde Johansson
Klippans FK
12 Klippans FK Ja
256 Enana Alabdullah
Vittsjö GIK
12 Vittsjö GIK Ja

Antal deltagare: 6

F12 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
277 Lykke Liljeqvist
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS 110 2023 Nej
Nova Johansson
KA 2 IF
12 KA 2 IF 115 2023 Nej
278 Majken Arwedsson
Klippans FK
12 Klippans FK 144 2023 Nej
Ingrid Palmquist
Vittsjö GIK
12 Vittsjö GIK 113 2022 Nej
Alva Buonassisi
Åhus FIK
12 Åhus FIK 105 2022 Nej

Antal deltagare: 5

F12 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
Lilja Janus
Eslövs AI
12 Eslövs AI 3.92 2023 Nej
277 Lykke Liljeqvist
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS 3.38 2023 Nej
Rut Nyberg
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS Nej
Leialovisa Rosberg
IF Udd
12 IF Udd 3.59 2023 Nej
Nova Johansson
KA 2 IF
12 KA 2 IF Nej
254 Tyra Johnsson
KA 2 IF
12 KA 2 IF 3.54 2023 Nej
Olivia Pålsson
KA 2 IF
12 KA 2 IF 3.47 2023 Nej
Daisy Stål
KA 2 IF
12 KA 2 IF 4.00 2023 Nej
278 Majken Arwedsson
Klippans FK
12 Klippans FK 3.97 2023 Nej
270 Tilde Johansson
Klippans FK
12 Klippans FK Nej
256 Enana Alabdullah
Vittsjö GIK
12 Vittsjö GIK Nej
Ingrid Palmquist
Vittsjö GIK
12 Vittsjö GIK 3.91 2023 Nej
Ida Olsson
Åhus FIK
12 Åhus FIK 4.00 2022 Nej

Antal deltagare: 13

F12 Kula

Vikt: 2,0kg

# SB PB NL Avprickad online
Rut Nyberg
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS Nej
Klara Ströbeck
Hässleholms AIS
12 Hässleholms AIS 6.97 2023 Nej
Selma Andersson
IF Udd
12 IF Udd 5.74 2023 Nej
Daisy Stål
KA 2 IF
12 KA 2 IF 6.49 2023 Nej
Moa Schrewelius
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad Nej
Ida Olsson
Åhus FIK
12 Åhus FIK 6.33 2023 Nej

Antal deltagare: 6

F11 60 m

# Avprickad online
Siri Karlsson
Hässleholms AIS
13 Hässleholms AIS Nej
Ellinora Svensson Hafström
Hässleholms AIS
13 Hässleholms AIS Nej
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund Nej
Saga Barnhov
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja
Edith Eliasson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja
Kajsa Elofsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja
Märtha Knutsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja
Tove Swahn
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
294 Frida Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Ja
299 Yasmine Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Ja
295 Fanny Thulin
Klippans FK
13 Klippans FK Ja
Elsa Isaksson
Vittsjö GIK
13 Vittsjö GIK Ja
Svea Jalkhagen Tribo
Åhus FIK
13 Åhus FIK Ja
Sofia-Nicole Bengtsson
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja
283 Ella Dånge
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja
284 Henny Wilén
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja
290 Alicia Örnhag
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 17

F11 600 m

# Avprickad online
267 Sally Funquist
IF Udd
13 IF Udd Ja
294 Frida Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Ja
299 Yasmine Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Ja
295 Fanny Thulin
Klippans FK
13 Klippans FK Nej
283 Ella Dånge
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja
284 Henny Wilén
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja
290 Alicia Örnhag
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 7

F11 Gång 600m prova på

# Avprickad online
299 Yasmine Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Ja
283 Ella Dånge
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja
284 Henny Wilén
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Ja
290 Alicia Örnhag
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 4

F11 Höjd

# Avprickad online
Ellinora Svensson Hafström
Hässleholms AIS
13 Hässleholms AIS Nej
267 Sally Funquist
IF Udd
13 IF Udd Nej
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund Nej
299 Yasmine Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Nej
Elsa Isaksson
Vittsjö GIK
13 Vittsjö GIK Nej
Lova Orning
Åhus FIK
13 Åhus FIK Nej
283 Ella Dånge
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej
284 Henny Wilén
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej
290 Alicia Örnhag
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 9

F11 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
Siri Karlsson
Hässleholms AIS
13 Hässleholms AIS Nej
Ellinora Svensson Hafström
Hässleholms AIS
13 Hässleholms AIS Nej
267 Sally Funquist
IF Udd
13 IF Udd Nej
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund Nej
Saga Barnhov
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
Edith Eliasson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
Kajsa Elofsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
Märtha Knutsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
Tove Swahn
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
294 Frida Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Nej
299 Yasmine Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Nej
295 Fanny Thulin
Klippans FK
13 Klippans FK Nej
Elsa Isaksson
Vittsjö GIK
13 Vittsjö GIK Nej
Svea Jalkhagen Tribo
Åhus FIK
13 Åhus FIK Nej
Lova Orning
Åhus FIK
13 Åhus FIK Nej
Katja Persson
Åhus FIK
13 Åhus FIK Nej
Sofia-Nicole Bengtsson
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej
283 Ella Dånge
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej
284 Henny Wilén
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej
290 Alicia Örnhag
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 20

F11 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund Nej
Edith Eliasson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
294 Frida Persson
Klippans FK
13 Klippans FK Nej
295 Fanny Thulin
Klippans FK
13 Klippans FK Nej
Svea Jalkhagen Tribo
Åhus FIK
13 Åhus FIK Nej
Lova Orning
Åhus FIK
13 Åhus FIK Nej
Katja Persson
Åhus FIK
13 Åhus FIK Nej
283 Ella Dånge
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej
284 Henny Wilén
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej
290 Alicia Örnhag
Ängelholms IF
13 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 10

F10 60 m

# Avprickad online
Bell-Emmalou Bergquist
Eslövs AI
14 Eslövs AI Ja
289 Marit Van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
14 Gloria Atletiek (NED) Ja
241 Alice Gannby
Hässleholms AIS
14 Hässleholms AIS Ja
Linnea Knutsson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
Athena Lau Castillo de Karlsson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
Alice Persson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
Freja Rubensson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
264 Celine Thomasson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
300 Mira Saynor
Klippans FK
14 Klippans FK Ja
Telly Svensson
Klippans FK
14 Klippans FK Ja
297 Elise Landborn
Lomma FIK
14 Lomma FIK Ja
296 Signe Thiel
Lomma FIK
14 Lomma FIK Ja
Moa Buonassisi
Åhus FIK
15 Åhus FIK Ja
286 Siri Wedin
Åhus FIK
14 Åhus FIK Ja
292 Leona Ebbesson Rundwall
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Ja
Isabelle Johansson
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Ja
293 Nova Samuelsson
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Ja
Ella Sonnerstig
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja
291 Wilma Örnhag
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 19

F10 600 m

# Avprickad online
289 Marit Van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
14 Gloria Atletiek (NED) Ja
241 Alice Gannby
Hässleholms AIS
14 Hässleholms AIS Ja
264 Celine Thomasson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
297 Elise Landborn
Lomma FIK
14 Lomma FIK Ja
296 Signe Thiel
Lomma FIK
14 Lomma FIK Ja
286 Siri Wedin
Åhus FIK
14 Åhus FIK Ja
292 Leona Ebbesson Rundwall
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Ja
293 Nova Samuelsson
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
291 Wilma Örnhag
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 9

F10 Gång 600m prova på

# Avprickad online
300 Mira Saynor
Klippans FK
14 Klippans FK Ja
292 Leona Ebbesson Rundwall
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
293 Nova Samuelsson
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
291 Wilma Örnhag
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 4

F10 Höjd

# Avprickad online
Bell-Emmalou Bergquist
Eslövs AI
14 Eslövs AI Nej
289 Marit Van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
14 Gloria Atletiek (NED) Nej
241 Alice Gannby
Hässleholms AIS
14 Hässleholms AIS Nej
Linnea Knutsson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
297 Elise Landborn
Lomma FIK
14 Lomma FIK Nej
296 Signe Thiel
Lomma FIK
14 Lomma FIK Nej
Moa Buonassisi
Åhus FIK
15 Åhus FIK Nej
292 Leona Ebbesson Rundwall
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
293 Nova Samuelsson
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
291 Wilma Örnhag
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 10

F10 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
Bell-Emmalou Bergquist
Eslövs AI
14 Eslövs AI Nej
Liv Janus
Eslövs AI
14 Eslövs AI Nej
289 Marit Van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
14 Gloria Atletiek (NED) Nej
241 Alice Gannby
Hässleholms AIS
14 Hässleholms AIS Nej
Linnea Knutsson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
Athena Lau Castillo de Karlsson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
Alice Persson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
Freja Rubensson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
264 Celine Thomasson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
300 Mira Saynor
Klippans FK
14 Klippans FK Nej
Telly Svensson
Klippans FK
14 Klippans FK Nej
297 Elise Landborn
Lomma FIK
14 Lomma FIK Nej
296 Signe Thiel
Lomma FIK
14 Lomma FIK Nej
Moa Buonassisi
Åhus FIK
15 Åhus FIK Nej
292 Leona Ebbesson Rundwall
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
Isabelle Johansson
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
293 Nova Samuelsson
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
Ella Sonnerstig
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Nej
291 Wilma Örnhag
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 19

F10 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
Liv Janus
Eslövs AI
14 Eslövs AI Nej
289 Marit Van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
14 Gloria Atletiek (NED) Nej
Athena Lau Castillo de Karlsson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
Alice Persson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
Freja Rubensson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
264 Celine Thomasson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
297 Elise Landborn
Lomma FIK
14 Lomma FIK Nej
296 Signe Thiel
Lomma FIK
14 Lomma FIK Nej
Moa Buonassisi
Åhus FIK
15 Åhus FIK Nej
286 Siri Wedin
Åhus FIK
14 Åhus FIK Nej
292 Leona Ebbesson Rundwall
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
293 Nova Samuelsson
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej
291 Wilma Örnhag
Ängelholms IF
14 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 13

F9 60 m

# Avprickad online
Nicole Slätteryd
Eslövs IF
15 Eslövs IF Ja
265 Inez Bjelke
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
244 Selma Hällefors Svensson
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Ja
243 Maja Kajrup
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
276 Noomi Liljeqvist
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Ja

Antal deltagare: 5

F9 400 m

# Avprickad online
265 Inez Bjelke
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
244 Selma Hällefors Svensson
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Ja
243 Maja Kajrup
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
276 Noomi Liljeqvist
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Ja

Antal deltagare: 4

F9 Höjd

# Avprickad online
244 Selma Hällefors Svensson
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
243 Maja Kajrup
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej

Antal deltagare: 2

F9 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
Nicole Slätteryd
Eslövs IF
15 Eslövs IF Nej
265 Inez Bjelke
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
244 Selma Hällefors Svensson
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
243 Maja Kajrup
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
276 Noomi Liljeqvist
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej

Antal deltagare: 5

F9 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
Nicole Slätteryd
Eslövs IF
15 Eslövs IF Nej
244 Selma Hällefors Svensson
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
243 Maja Kajrup
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej

Antal deltagare: 3

F8 60 m

# Avprickad online
246 Tyra Rydetoft
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
Mikaela Bengtsson
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Ja
271 Matilda Johansson
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 3

F8 400 m

# Avprickad online
246 Tyra Rydetoft
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
271 Matilda Johansson
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 2

F8 Höjd

# Avprickad online
246 Tyra Rydetoft
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej

Antal deltagare: 1

F8 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
246 Tyra Rydetoft
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
Maja Isaksson
Vittsjö GIK
16 Vittsjö GIK Nej
Mikaela Bengtsson
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Nej
271 Matilda Johansson
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 4

F8 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
246 Tyra Rydetoft
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
Maja Isaksson
Vittsjö GIK
16 Vittsjö GIK Nej
271 Matilda Johansson
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 3

F7 60 m

# Avprickad online
282 Alicia Ejneborn
IFK Helsingborg
18 IFK Helsingborg Ja
Linnéa Olsson
IFK Helsingborg
18 IFK Helsingborg Nej
Matilda Olsson
IFK Helsingborg
17 IFK Helsingborg Nej

Antal deltagare: 3

F7 400 m

# Avprickad online
282 Alicia Ejneborn
IFK Helsingborg
18 IFK Helsingborg Ja

Antal deltagare: 1

F7 Höjd

# Avprickad online
282 Alicia Ejneborn
IFK Helsingborg
18 IFK Helsingborg Nej

Antal deltagare: 1

F7 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
282 Alicia Ejneborn
IFK Helsingborg
18 IFK Helsingborg Nej
Linnéa Olsson
IFK Helsingborg
18 IFK Helsingborg Nej
Matilda Olsson
IFK Helsingborg
17 IFK Helsingborg Nej

Antal deltagare: 3

F7 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
282 Alicia Ejneborn
IFK Helsingborg
18 IFK Helsingborg Nej
Linnéa Olsson
IFK Helsingborg
18 IFK Helsingborg Nej
Matilda Olsson
IFK Helsingborg
17 IFK Helsingborg Nej

Antal deltagare: 3

P14 80 m

# SB PB NL Avprickad online
261 Gustav Einarsson
Båstads GIF
10 Båstads GIF Ja
Javier Nilsson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS Ja
Tage Frisk
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja
Alfred Levin Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 5 Ja

Antal deltagare: 4

P14 800 m

# SB PB NL Avprickad online
261 Gustav Einarsson
Båstads GIF
10 Båstads GIF Ja
252 Nils Holmqvist
Eslövs AI
10 Eslövs AI Ja

Antal deltagare: 2

P14 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
Tage Frisk
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad 147 2023 Nej

Antal deltagare: 1

P14 Längd

# SB PB NL Avprickad online
Tage Frisk
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej
Alfred Levin Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 2

P14 Kula

Vikt: 4,0kg

# SB PB NL Avprickad online
Guss Persson
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS 11.48 11.48 2024 10 Nej
Alfred Levin Ohlgren
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 2

P13 60 m

# SB PB NL Avprickad online
Matheo Hindroth
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 9.96 2022 Ja
Miguel Mantere
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad Ja
Jacob Schell
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg Ja
Noah Ilsjö
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad 9.96 2023 Ja
Oliver Lövgren
Malmö AI
11 Malmö AI 10.23 2023 Ja

Antal deltagare: 5

P13 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
Matheo Hindroth
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 140 2023 Nej
Miguel Mantere
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad Nej
Oliver Lövgren
Malmö AI
11 Malmö AI 125 2023 Nej

Antal deltagare: 3

P13 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
Matheo Hindroth
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 4.02 2023 Nej
Miguel Mantere
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad Nej
Jacob Schell
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg 4.35 2023 Nej
Noah Ilsjö
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad 3.74 2023 Nej

Antal deltagare: 4

P13 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
Matheo Hindroth
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS 7.49 2023 Nej
Noah Ilsjö
KFUM Kristianstad
11 KFUM Kristianstad 5.15 2023 Nej

Antal deltagare: 2

P12 60 m

# SB PB NL Avprickad online
Hampus Henriksson
IF Udd
12 IF Udd 9.71 2023 Ja
Elliot Trygg
IF Udd
12 IF Udd 10.03 2022 Ja
266 Ebbe Rydingsvärd
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg 8.75 2023 Ja
Christopher Suorra Noël
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg 9.44 2023 Ja
Vidar Hallin
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad 9.81 2023 Ja
242 Leo Saynor
Klippans FK
12 Klippans FK 10.36 2023 Ja

Antal deltagare: 6

P12 600 m

# SB PB NL Avprickad online
266 Ebbe Rydingsvärd
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg 1:56.27 2023 Ja
260 Axel Falk
Klippans FK
12 Klippans FK 2:13.68 2023 Ja
242 Leo Saynor
Klippans FK
12 Klippans FK 2:15.05 2023 Ja

Antal deltagare: 3

P12 Höjd

# SB PB NL Avprickad online
Elliot Trygg
IF Udd
12 IF Udd 116 2023 Nej
Vidar Hallin
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad Nej
260 Axel Falk
Klippans FK
12 Klippans FK 121 2023 Nej
Felix Löfgren
Klippans FK
12 Klippans FK 110 2023 Nej

Antal deltagare: 4

P12 Längd

Hoppzon

# SB PB NL Avprickad online
Hampus Henriksson
IF Udd
12 IF Udd 3.67 2023 Nej
Elliot Trygg
IF Udd
12 IF Udd 3.70 2023 Nej
266 Ebbe Rydingsvärd
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg 4.19 2023 Nej
Vidar Hallin
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad 3.70 2023 Nej
260 Axel Falk
Klippans FK
12 Klippans FK 3.53 2023 Nej
Felix Löfgren
Klippans FK
12 Klippans FK 3.62 2022 Nej
242 Leo Saynor
Klippans FK
12 Klippans FK 3.25 2023 Nej

Antal deltagare: 7

P12 Kula

Vikt: 3,0kg

# SB PB NL Avprickad online
Christopher Suorra Noël
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg Nej
260 Axel Falk
Klippans FK
12 Klippans FK Nej
Felix Löfgren
Klippans FK
12 Klippans FK Nej

Antal deltagare: 3

P11 60 m

# Avprickad online
Edvin Alfredsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja
Leon Nilsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja

Antal deltagare: 2

P11 Höjd

# Avprickad online
Edvin Alfredsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 1

P11 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
Edvin Alfredsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
Leon Nilsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 2

P11 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
Edvin Alfredsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej
Leon Nilsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 2

P10 60 m

# Avprickad online
Agaton Forsberg
Hässleholms AIS
14 Hässleholms AIS Ja
274 Loui Sparf
Höganäs FF
14 Höganäs FF Ja
Noel Appelgren
KA 2 IF
14 KA 2 IF Ja
Benjamin Jansson Ozegovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
Holger Stoltz
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
287 Emil Zahirovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
257 Tim Alabdullah
Vittsjö GIK
14 Vittsjö GIK Ja

Antal deltagare: 7

P10 600 m

# Avprickad online
287 Emil Zahirovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
257 Tim Alabdullah
Vittsjö GIK
14 Vittsjö GIK Ja

Antal deltagare: 2

P10 Höjd

# Avprickad online
Agaton Forsberg
Hässleholms AIS
14 Hässleholms AIS Nej
Benjamin Jansson Ozegovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
Holger Stoltz
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
287 Emil Zahirovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 4

P10 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
Agaton Forsberg
Hässleholms AIS
14 Hässleholms AIS Nej
274 Loui Sparf
Höganäs FF
14 Höganäs FF Nej
Noel Appelgren
KA 2 IF
14 KA 2 IF Nej
Benjamin Jansson Ozegovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
Holger Stoltz
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
287 Emil Zahirovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
257 Tim Alabdullah
Vittsjö GIK
14 Vittsjö GIK Nej

Antal deltagare: 7

P10 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
Noel Appelgren
KA 2 IF
14 KA 2 IF Nej
Benjamin Jansson Ozegovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
Holger Stoltz
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej
287 Emil Zahirovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 4

P9 60 m

# Avprickad online
Ture Isendahl
KFUM Kristianstad
15 KFUM Kristianstad Ja
Einar Johansson
KFUM Kristianstad
15 KFUM Kristianstad Ja
255 Oskar Palmquist
Vittsjö GIK
15 Vittsjö GIK Ja
285 Ebbe Wedin
Åhus FIK
15 Åhus FIK Ja
279 Oliwer Gyurcsik
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja
280 Harry Holmberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja
281 Arvid Sjöberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 7

P9 400 m

# Avprickad online
255 Oskar Palmquist
Vittsjö GIK
15 Vittsjö GIK Ja
285 Ebbe Wedin
Åhus FIK
15 Åhus FIK Ja
279 Oliwer Gyurcsik
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja
280 Harry Holmberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja
281 Arvid Sjöberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 5

P9 Gång 600m prova på

# Avprickad online
280 Harry Holmberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja
281 Arvid Sjöberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 2

P9 Höjd

# Avprickad online
Ture Isendahl
KFUM Kristianstad
15 KFUM Kristianstad Nej
Einar Johansson
KFUM Kristianstad
15 KFUM Kristianstad Nej
255 Oskar Palmquist
Vittsjö GIK
15 Vittsjö GIK Nej
280 Harry Holmberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 4

P9 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
Ture Isendahl
KFUM Kristianstad
15 KFUM Kristianstad Nej
Einar Johansson
KFUM Kristianstad
15 KFUM Kristianstad Nej
255 Oskar Palmquist
Vittsjö GIK
15 Vittsjö GIK Nej
285 Ebbe Wedin
Åhus FIK
15 Åhus FIK Nej
279 Oliwer Gyurcsik
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Nej
280 Harry Holmberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Nej
281 Arvid Sjöberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 7

P9 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
Einar Johansson
KFUM Kristianstad
15 KFUM Kristianstad Nej
280 Harry Holmberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Nej
281 Arvid Sjöberg
Ängelholms IF
15 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 3

P8 60 m

# Avprickad online
288 Jan van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
16 Gloria Atletiek (NED) Ja
275 Alfred Lindstrand
Heleneholms IF
16 Heleneholms IF Ja
Harry Forsberg
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
245 Sverre Levin Ohlgren
KFUM Kristianstad
16 KFUM Kristianstad Ja
Viktor Gyurcsik
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 5

P8 400 m

# Avprickad online
288 Jan van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
16 Gloria Atletiek (NED) Ja
275 Alfred Lindstrand
Heleneholms IF
16 Heleneholms IF Ja
245 Sverre Levin Ohlgren
KFUM Kristianstad
16 KFUM Kristianstad Ja

Antal deltagare: 3

P8 Höjd

# Avprickad online
288 Jan van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
16 Gloria Atletiek (NED) Nej
275 Alfred Lindstrand
Heleneholms IF
16 Heleneholms IF Nej
Harry Forsberg
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
245 Sverre Levin Ohlgren
KFUM Kristianstad
16 KFUM Kristianstad Nej

Antal deltagare: 4

P8 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
288 Jan van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
16 Gloria Atletiek (NED) Nej
275 Alfred Lindstrand
Heleneholms IF
16 Heleneholms IF Nej
Ebbe Dahlquist
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
Harry Forsberg
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
245 Sverre Levin Ohlgren
KFUM Kristianstad
16 KFUM Kristianstad Nej
Viktor Gyurcsik
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 6

P8 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
288 Jan van Beckhoven
Gloria Atletiek (NED)
16 Gloria Atletiek (NED) Nej
275 Alfred Lindstrand
Heleneholms IF
16 Heleneholms IF Nej
Ebbe Dahlquist
Hässleholms AIS
16 Hässleholms AIS Nej
245 Sverre Levin Ohlgren
KFUM Kristianstad
16 KFUM Kristianstad Nej
Viktor Gyurcsik
Ängelholms IF
16 Ängelholms IF Nej

Antal deltagare: 5

P7 60 m

# Avprickad online
Louie Barning Cavalli
IFK Helsingborg
17 IFK Helsingborg Ja

Antal deltagare: 1

P7 400 m

# Avprickad online
Louie Barning Cavalli
IFK Helsingborg
17 IFK Helsingborg Nej

Antal deltagare: 1

P7 Höjd

# Avprickad online
Louie Barning Cavalli
IFK Helsingborg
17 IFK Helsingborg Nej

Antal deltagare: 1

P7 Längd

Hoppzon

# Avprickad online
Louie Barning Cavalli
IFK Helsingborg
17 IFK Helsingborg Nej
Folke Palmquist
Vittsjö GIK
18 Vittsjö GIK Nej

Antal deltagare: 2

P7 Kula

Vikt: 2,0kg

# Avprickad online
Louie Barning Cavalli
IFK Helsingborg
17 IFK Helsingborg Nej

Antal deltagare: 1

Öppen klass 60 m häck

Höjd: 76.2cm

# Avprickad online
Selma Ströbeck
Hässleholms AIS
10 Hässleholms AIS Nej
253 Selma Eliasson
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja
298 Hedda Lovén
KFUM Kristianstad
10 KFUM Kristianstad Ja
Felix Löfgren
Klippans FK
12 Klippans FK Nej

Antal deltagare: 4

Öppen klass 60 m häck

Höjd: 68,6cm

# Avprickad online
244 Selma Hällefors Svensson
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Ja
243 Maja Kajrup
Hässleholms AIS
15 Hässleholms AIS Nej
Siri Karlsson
Hässleholms AIS
13 Hässleholms AIS Nej
Tyra Kullberg
Hässleholms AIS
11 Hässleholms AIS Nej
Leialovisa Rosberg
IF Udd
12 IF Udd Nej
Emmie Kubenka
IFK Halmstad
11 IFK Halmstad Ja
Edith Eliasson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja
Vidar Hallin
KFUM Kristianstad
12 KFUM Kristianstad Ja
Benjamin Jansson Ozegovic
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
Linnea Knutsson
KFUM Kristianstad
14 KFUM Kristianstad Ja
Leon Nilsson
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja
Tove Swahn
KFUM Kristianstad
13 KFUM Kristianstad Ja
278 Majken Arwedsson
Klippans FK
12 Klippans FK Ja
297 Elise Landborn
Lomma FIK
14 Lomma FIK Ja
296 Signe Thiel
Lomma FIK
14 Lomma FIK Ja
Indie Sandberg
Simrishamns AIF
11 Simrishamns AIF Nej
Alva Buonassisi
Åhus FIK
12 Åhus FIK Ja
Moa Buonassisi
Åhus FIK
15 Åhus FIK Ja
Ida Olsson
Åhus FIK
12 Åhus FIK Ja
Katja Persson
Åhus FIK
13 Åhus FIK Ja

Antal deltagare: 20

Mix 6x100

6x100m max 14 år, lagets totala ålder max 68

# SB PB NL Avprickad online
251 Hässleholms AIS Lag 1
Hässleholms AIS
Hässleholms AIS Nej
250 Hässleholms AIS Lag 2
Hässleholms AIS
Hässleholms AIS Nej
249 Hässleholms AIS Lag 3
Hässleholms AIS
Hässleholms AIS Nej
259 KFUM Kristianstad Lag 1
KFUM Kristianstad
KFUM Kristianstad Ja
258 Vittsjö GIK
Vittsjö GIK
Vittsjö GIK Nej
262 Ängelholms IF Lag 1
Ängelholms IF
Ängelholms IF Ja
263 Ängelhoms IF lag 2
Ängelholms IF
Ängelholms IF Ja

Antal deltagare: 7