Startlist

Julchansen
Atleticum, Malmö   2019-11-30

Women 800 m

SB PB
Tilde Bjerager
Höörs IS
04 Höörs IS 2:26.41
Ena Jahic
Höörs IS
98 Höörs IS 2:26.98
Maja Jönsson
Höörs IS
02 Höörs IS 2:21.64
Fillippa Lonhage
Höörs IS
03 Höörs IS 2:28.89
Thea Nilsson
Höörs IS
03 Höörs IS 2:27.54
Anne Oostra
Höörs IS
04 Höörs IS 2:27.09
Juni Rugland
Höörs IS
03 Höörs IS 2:17.01
Nadja Rugland
Höörs IS
01 Höörs IS 2:13.99
Lovisa Skoglund
Höörs IS
01 Höörs IS 2:23.87
Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
Nina Kolarzik
Malmö AI
97 Malmö AI 2:29.00
Isabella Vestergaard
Malmö AI
06 Malmö AI

Number of registered participants: 12

Girls U16 60 m

SB PB
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Siri Ingvarsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 9.00
Isabelle Lind
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Celine Stjernfelt
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 8.22
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund 8.97 8.97
Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
Beata Wrigstad
IFK Lund
06 IFK Lund
Nevena Brankovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Linnea Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
Elin Pihlström
Malmö AI
06 Malmö AI 8.50
Elsa Van der Gugten
Malmö AI
05 Malmö AI
Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI 8.53

Number of registered participants: 17

Girls U16 High Jump

SB PB
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Linnea Kelepouris
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
Elin Pihlström
Malmö AI
06 Malmö AI

Number of registered participants: 7

Girls U16 Long Jump

SB PB
Elina Balagic
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Linnea Kelepouris
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
Lisa Engdahl
Malmö AI
06 Malmö AI
Julia Englund
Malmö AI
06 Malmö AI
Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
Elsa Van der Gugten
Malmö AI
05 Malmö AI
Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI

Number of registered participants: 13

Girls U16 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Medina Husic
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
Isabelle Lind
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
Nevena Brankovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF

Number of registered participants: 7

Girls U14 60 m

SB PB
Isabel Sinclair Kryger
Eslövs IF
07 Eslövs IF
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Lovis Olsson
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Emilia Edvinsson
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Nadia Lindborg
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Isidora Nilsson
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Linn Blomé
IFK Lund
07 IFK Lund
Mathilda Gerding
IFK Lund
07 IFK Lund 10.50
Nora Lindmark
IFK Lund
07 IFK Lund
Maja Sandström
IFK Lund
07 IFK Lund 9.10
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Liv Lundsgaard
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg 9.82
Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 9.50
Tilde Pehrsson
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI
Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI 9.17
Hadia Formuli
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI 8.52
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI 8.84
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI 9.23
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF 9.44
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Nicole Björklund
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 28

Girls U14 800 m

SB PB
Freja Bjerström
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF 2:37.06
Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI 2:44.00
Liv Lundsgaard
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg
Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 2:37.60
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI 3:00.00
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 8

Girls U14 High Jump

SB PB
Matilda Jacobsson Petersen
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Isabel Sinclair Kryger
Eslövs IF
07 Eslövs IF
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 133
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF

Number of registered participants: 10

Girls U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Isabell Mårtensson
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Linnea Schönström
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Selma Ford
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Lovis Olsson
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Emilia Edvinsson
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Nadia Lindborg
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Isidora Nilsson
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Ingrid Ekdahl Sundin
IFK Lund
07 IFK Lund
Mathilda Gerding
IFK Lund
07 IFK Lund
Maja Sandström
IFK Lund
07 IFK Lund 3.57 3.57
Rut Skärvad
IFK Lund
07 IFK Lund
Elsa Säveland
IFK Lund
07 IFK Lund 4.00
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 3.90
Tilde Pehrsson
Lomma FIK
07 Lomma FIK
Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI
Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
Saga Falck
Malmö AI
07 Malmö AI
Hadia Formuli
Malmö AI
07 Malmö AI
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
Ebba Mohlin
Malmö AI
07 Malmö AI
Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
Nicole Björklund
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 29

Girls U14 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Linnea Schönström
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Emilia Edvinsson
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
Linn Blomé
IFK Lund
07 IFK Lund
Ingrid Ekdahl Sundin
IFK Lund
07 IFK Lund 7.29
Nora Lindmark
IFK Lund
07 IFK Lund
Rut Skärvad
IFK Lund
07 IFK Lund
Elsa Säveland
IFK Lund
07 IFK Lund 6.50
Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta
Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
Maja Ingvarsson
Malmö AI
07 Malmö AI
Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
Nicole Björklund
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 15

Girls U13 60 m

SB PB
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF 9.21
Isa Ringdahl
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI 9.99
Siri Lindgren
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS 9.09
Thea Topalovic
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elsa Wänström
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Nora Alm
IFK Lund
08 IFK Lund 9.17
Clara Wernram
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Lisen Schrewelius
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Juni Björklund
Malmö AI
08 Malmö AI
Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI 9.20
Irma Clemén
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
Biss Fredholm
Malmö AI
08 Malmö AI
Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI 9.20
Julia Lundberg
Malmö AI
08 Malmö AI 9.77
Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI 9.20
Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI 9.18
Ellinor Wennolf
Malmö AI
08 Malmö AI 8.90
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Vera Frisk
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Number of registered participants: 24

Girls U13 High Jump

SB PB
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Siri Lindgren
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Elsa Wänström
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Nora Alm
IFK Lund
08 IFK Lund
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
Julia Lundberg
Malmö AI
08 Malmö AI
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Vera Frisk
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Number of registered participants: 11

Girls U13 Long Jump Jump zone

SB PB
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Isa Ringdahl
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Siri Lindgren
Hässleholms AIS
08 Hässleholms AIS
Thea Topalovic
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elsa Wänström
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Nora Alm
IFK Lund
08 IFK Lund
Ellie Lindkvist
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Clara Wernram
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Lisen Schrewelius
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
Biss Fredholm
Malmö AI
08 Malmö AI
Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
Julia Lundberg
Malmö AI
08 Malmö AI
Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
Ellinor Wennolf
Malmö AI
08 Malmö AI
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
Vera Frisk
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Number of registered participants: 24

Girls U13 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Annie Krikström
Båstads GIF
08 Båstads GIF
Ella Selander
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Elsa Wänström
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Lisen Schrewelius
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
Ellinor Wennolf
Malmö AI
08 Malmö AI
Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Vera Frisk
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Number of registered participants: 10

Girls U12 60 m

SB PB
Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK 10.15
Ina Almquist
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Juliette Sjögren Debaecker
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Liv Westerling
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Natalie Hardebrant Lindeström
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Julie Perersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg 9.99 9.38
Seoyul Choi
IFK Lund
09 IFK Lund
Ellen Edlund
IFK Lund
09 IFK Lund
Olivia Kuhn
IFK Lund
09 IFK Lund
Emilia Lundblom
IFK Lund
09 IFK Lund 10.36
Saga Persson
IFK Lund
09 IFK Lund
Majken Sundewall
IFK Lund
09 IFK Lund 9.86
Astrid Wihlborg
IFK Lund
09 IFK Lund
Joline Billsten
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Ella Ralsgård
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
Matilde Ekman
Malmö AI
09 Malmö AI
Tuva Falk
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI
Lova Nilsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Michelle Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Stina Wästberg
Malmö AI
09 Malmö AI
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK 9.87 9.87

Number of registered participants: 30

Girls U12 High Jump

SB PB
Juliette Sjögren Debaecker
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Natalie Hardebrant Lindeström
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Julie Perersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg 110 110
Olivia Kuhn
IFK Lund
09 IFK Lund
Saga Persson
IFK Lund
09 IFK Lund
Majken Sundewall
IFK Lund
09 IFK Lund
Charlotte Vandenborre
IFK Lund
09 IFK Lund
Ameli Edqvist
IFK Trelleborg
09 IFK Trelleborg
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Matilde Ekman
Malmö AI
09 Malmö AI
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
Tuva Falk
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Ebba Sunnanväder
Malmö AI
10 Malmö AI
Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Malva Thorén
Ystads IF
09 Ystads IF
Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK 109 109

Number of registered participants: 23

Girls U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK
Ina Almquist
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Ida Nyberg
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Juliette Sjögren Debaecker
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Liv Westerling
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Natalie Hardebrant Lindeström
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Julie Perersen
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg 3.75 3.75
Seoyul Choi
IFK Lund
09 IFK Lund
Ellen Edlund
IFK Lund
09 IFK Lund
Olivia Kuhn
IFK Lund
09 IFK Lund
Emilia Lundblom
IFK Lund
09 IFK Lund 3.13
Majken Sundewall
IFK Lund
09 IFK Lund
Charlotte Vandenborre
IFK Lund
09 IFK Lund
Astrid Wihlborg
IFK Lund
09 IFK Lund
Ameli Edqvist
IFK Trelleborg
09 IFK Trelleborg
Joline Billsten
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
Tuva Falk
Malmö AI
09 Malmö AI
Elaha Formuli
Malmö AI
09 Malmö AI
Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI
Lova Nilsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Evelina Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Michelle Olsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
Malva Thorén
Ystads IF
09 Ystads IF
Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK 3.63 3.63

Number of registered participants: 31

Girls U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Juliette Sjögren Debaecker
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Liv Westerling
Eslövs AI
09 Eslövs AI
Natalie Hardebrant Lindeström
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
Ellen Edlund
IFK Lund
09 IFK Lund
Emilia Lundblom
IFK Lund
09 IFK Lund 3.92
Majken Sundewall
IFK Lund
09 IFK Lund
Astrid Wihlborg
IFK Lund
09 IFK Lund
Joline Billsten
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Savanna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Ella Ralsgård
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
Mira-Li Hejdeman
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Matilde Ekman
Malmö AI
09 Malmö AI
Elaha Formuli
Malmö AI
09 Malmö AI
Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
Malva Thorén
Ystads IF
09 Ystads IF
Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK 5.20 5.31

Number of registered participants: 19

Girls U11 60 m

SB PB
Vera Berne
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Tilde Lindvall
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Ebba Ringdahl
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Ellen Örtman
Eslövs IF
10 Eslövs IF
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF 10.63
Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Selma Almgren
IFK Lund
10 IFK Lund
Felicia Andersson
IFK Lund
10 IFK Lund
Moa Cederström
IFK Lund
10 IFK Lund
Ella Haxha
IFK Lund
10 IFK Lund
Olivia Lidén
IFK Lund
10 IFK Lund
Selma Ahlquist
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Emma Ekerlund
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Linnéa Guthagen
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Emma Lundsgaard
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Tuva Viklund
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
Elli Mikkelsen
Malmö AI
11 Malmö AI
Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder
Malmö AI
10 Malmö AI
Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
Thelma Elmeljung
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF
Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK
Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 30

Girls U11 Long Jump Jump zone

SB PB
Vera Berne
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Tilde Lindvall
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Ebba Ringdahl
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Ellen Örtman
Eslövs IF
10 Eslövs IF
Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Selma Almgren
IFK Lund
10 IFK Lund
Ella Haxha
IFK Lund
10 IFK Lund
Olivia Lidén
IFK Lund
10 IFK Lund
Selma Ahlquist
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Emma Ekerlund
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Emma Lundsgaard
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Tuva Viklund
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
Ellen Larsson
Malmö AI
10 Malmö AI
Elli Mikkelsen
Malmö AI
11 Malmö AI
Meja Persson
Malmö AI
10 Malmö AI
Ebba Sunnanväder
Malmö AI
10 Malmö AI
Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
Thelma Elmeljung
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF
Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK
Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 28

Girls U11 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Vera Berne
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Selma Almgren
IFK Lund
10 IFK Lund
Ella Haxha
IFK Lund
10 IFK Lund
Olivia Lidén
IFK Lund
10 IFK Lund
Selma Ahlquist
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Emma Ekerlund
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Emma Lundsgaard
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
Ellen Larsson
Malmö AI
10 Malmö AI
Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK
Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Number of registered participants: 17

Girls U10 Prova på

SB PB
Elin Olofsson
Eslövs AI
11 Eslövs AI
Elin Sjöström
Eslövs AI
11 Eslövs AI
Matilda Ahlström Fernandez
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Alva Hassén
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Filippa Pode Oreby
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Ebba Edvinsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Matilda Haglund
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Linnea Halling
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Ella Malmberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Alva Nilsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Tilde Wallin
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Tilda Adler Hill
IFK Lund
11 IFK Lund
Astrid Boström Holtås
IFK Lund
11 IFK Lund
Agnes Magnusson
IFK Lund
11 IFK Lund
Nike Paulsson
IFK Lund
11 IFK Lund
Ebba Timander
IFK Lund
11 IFK Lund
Kerstin Wihlborg
IFK Lund
11 IFK Lund
Tuva Fridlund
IFK Trelleborg
11 IFK Trelleborg
Ester Lindstrii
IFK Trelleborg
11 IFK Trelleborg
Jessica Blomberg
Lomma FIK
11 Lomma FIK
Selma Möncke Almberg
Lomma FIK
11 Lomma FIK
Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI
Fatou Jammeh
Malmö AI
11 Malmö AI
Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI
Agnes Leufstedt Heinrich
Ystads IF
11 Ystads IF
Signe Simonsson
Ystads IF
11 Ystads IF

Number of registered participants: 26

Girls U9 Prova på

SB PB
Vilda Ljungberg
Bara FIK
12 Bara FIK
Moa Thögersen
Bara FIK
12 Bara FIK
Lova Ringdahl
Eslövs AI
12 Eslövs AI
Elin Scharnell
Eslövs AI
12 Eslövs AI
Thea Berg
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Hannah Nyberg-Lindwall
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Signe Samuelsson
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Hanna Eriksson
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Maja Nordwall
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Lovisa Persson
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Maja Sundsten
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Edith Utbult
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Ragnhildur Jóhanna Arnljótsdóttir
IFK Lund
12 IFK Lund
Elna Esaiasson
IFK Lund
12 IFK Lund
Siri Frostin
IFK Lund
12 IFK Lund
Olga Kuhn
IFK Lund
12 IFK Lund
Liv Lindskoug
IFK Lund
12 IFK Lund
Julia Lundh
IFK Lund
12 IFK Lund
Fiona Nylander
IFK Lund
12 IFK Lund
Olivia Probert
IFK Lund
12 IFK Lund
Sólveig Tryggvedottir
IFK Lund
12 IFK Lund
Laura Van Aken
IFK Lund
12 IFK Lund
Aila Louise Xu
IFK Lund
12 IFK Lund
Astrid Åkesson
IFK Lund
12 IFK Lund
Elvira Fritz
Lomma FIK
12 Lomma FIK
Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI
Astrid Hansson
Öresund FK
12 Öresund FK
Filippa Haslinger Olsson
Öresund FK
12 Öresund FK
Stella Malmqvist
Öresund FK
12 Öresund FK
Clara Williams
Öresund FK
12 Öresund FK

Number of registered participants: 30

Girls U8 Prova på

SB PB
Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund
Olivia Book
IFK Trelleborg
13 IFK Trelleborg
Tilde Bruzelius
Malmö AI
13 Malmö AI
Iris Lindberg
Ystads IF
13 Ystads IF
Felicia Petersen
Öresund FK
13 Öresund FK

Number of registered participants: 5

Girls U7 Prova på

SB PB
Julia Johnsson
Bara FIK
14 Bara FIK
Juni Ljungberg
Bara FIK
14 Bara FIK
Siri Hilmarsson
Lomma FIK
14 Lomma FIK
Ellen West
Lomma FIK
15 Lomma FIK
Maja Ekholm
Öresund FK
14 Öresund FK

Number of registered participants: 5

Men 800 m

SB PB
Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
06 Björnstorps IF 2:38.00
Peter Hansson
Björnstorps IF
64 Björnstorps IF 2:27.15
Erik Olsson
Björnstorps IF
04 Björnstorps IF 2:32.00
Erik Weineisen
Björnstorps IF
03 Björnstorps IF 2:19.00
Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI 2:28.69
Albin Lago
Genarps IF
03 Genarps IF 2:05.00
Elliott Anderstedt
Höörs IS
01 Höörs IS 1:57.56
Simon Persson
Höörs IS
05 Höörs IS 2:28.87
Mojtaba Said Hosseini
Höörs IS
99 Höörs IS 2:04.36
Simon Danielsson
IFK Lund
06 IFK Lund
Michael Hansson
IS Göta
96 IS Göta 1:59.92 1:59.92
Hampus Börjesson
Åhus FIK
93 Åhus FIK 2:09.00
Truls Månsson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 2:03.87
Fredrik Krantz
Öresund FK
80 Öresund FK 2:16.00

Number of registered participants: 14

Boys U16 60 m

SB PB
Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Ivano Bevanda
Eslövs AI
07 Eslövs AI 8.09 8.09
Linus Hoff
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Måns Lindström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Jacob Carlsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 8.26
Simon Danielsson
IFK Lund
06 IFK Lund
Viktor Ekeblom
IFK Lund
06 IFK Lund
Alfons Ekerot
IFK Lund
06 IFK Lund
Elias Löndahl
IFK Lund
06 IFK Lund
Kalel Mudingay
IFK Lund
06 IFK Lund 7.89
Melvin Preihs
IFK Lund
06 IFK Lund
Elias Toth
IFK Lund
05 IFK Lund 7.90 7.90
Edvin Sundberg
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI 7.77
isak Carlström Selimovic
Malmö AI
05 Malmö AI
Karl Hansen Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI 9.20
Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
Vilgot Sandström
Malmö AI
06 Malmö AI 9.26
Andre´ Björk
Ystads IF
06 Ystads IF

Number of registered participants: 22

Boys U16 High Jump

SB PB
Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
Viktor Ekeblom
IFK Lund
06 IFK Lund 130 130
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
Vilgot Sandström
Malmö AI
06 Malmö AI

Number of registered participants: 4

Boys U16 Long Jump

SB PB
Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Måns Lindström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
Gabriel Brycki
Heleneholms IF
05 Heleneholms IF
Leo Strand
Höörs IS
05 Höörs IS
Kalel Mudingay
IFK Lund
06 IFK Lund
Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Måns Bergström
Malmö AI
05 Malmö AI
James Dahlgren Tresh
Malmö AI
06 Malmö AI 3.57 3.57
Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
Vilgot Sandström
Malmö AI
06 Malmö AI
Andre´ Björk
Ystads IF
06 Ystads IF

Number of registered participants: 12

Boys U16 Shot Put Weight: 4.0kg

SB PB
Elias Löndahl
IFK Lund
06 IFK Lund
Casper Griphage
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 11.56
Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
Karl Hansen Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI 6.60
Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
Andre´ Björk
Ystads IF
06 Ystads IF
Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK

Number of registered participants: 7

Boys U14 60 m

SB PB
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund 10.36
Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund
Bruno Schön
IFK Lund
07 IFK Lund 9.60 9.60
Hugo Ekerlund
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg 10.47
Edvin Sassersson
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg
Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
Viktor Lindberg
Malmö AI
07 Malmö AI
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Harald Sandström
Malmö AI
07 Malmö AI 9.87
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 12

Boys U14 800 m

SB PB
Wincenth Fought
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Bruno Schön
IFK Lund
07 IFK Lund
Milo Rugland
Kalmar SK
08 Kalmar SK
Finn Grindal
Malmö AI
07 Malmö AI
Melker Johansson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 7

Boys U14 High Jump

SB PB
Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund 100
Bruno Schön
IFK Lund
07 IFK Lund 125 125
Harald Sandström
Malmö AI
07 Malmö AI

Number of registered participants: 4

Boys U14 Long Jump Jump zone

SB PB
Wincenth Fought
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Eric Noghi
Heleneholms IF
07 Heleneholms IF
Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund 3.13
Bruno Schön
IFK Lund
07 IFK Lund 3.90
Hugo Ekerlund
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg 3.63
Edvin Sassersson
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg
Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
Viktor Lindberg
Malmö AI
07 Malmö AI
Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
Harald Sandström
Malmö AI
07 Malmö AI
Mikel Månsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Number of registered participants: 11

Boys U14 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Ludvig Lundblom
IFK Lund
07 IFK Lund
Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
Viktor Lindberg
Malmö AI
07 Malmö AI

Number of registered participants: 3

Boys U13 60 m

SB PB
Oskar Olofsson
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF 8.90
Aron Rubarth
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF 8.94
Leon Lindborg
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Viktor Laike Ringström
IFK Lund
08 IFK Lund
Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
Sixten Palm
IFK Lund
08 IFK Lund
Linus Qvarnström
IFK Lund
08 IFK Lund
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 8.98
Edvin Sundberg
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Felix Andersson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI 8.59
Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Number of registered participants: 19

Boys U13 High Jump

SB PB
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF 132
Leon Lindborg
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Alvar Gustafsson
IFK Lund
08 IFK Lund
Viktor Laike Ringström
IFK Lund
08 IFK Lund
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Benjamin Zaki
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI

Number of registered participants: 9

Boys U13 Long Jump Jump zone

SB PB
Oskar Olofsson
Eslövs AI
08 Eslövs AI
Viktor Lönnblad
Genarps IF
08 Genarps IF
Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
Aron Rubarth
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
Leon Lindborg
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
Alvar Gustafsson
IFK Lund
08 IFK Lund
Viktor Laike Ringström
IFK Lund
08 IFK Lund
Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
Sixten Palm
IFK Lund
08 IFK Lund
Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
Colin Rosén
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 4.32
Edvin Sundberg
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
Felix Andersson
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Benjamin Zaki
Lomma FIK
08 Lomma FIK
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Number of registered participants: 20

Boys U13 Shot Put Weight: 3.0kg

SB PB
Alvar Gustafsson
IFK Lund
08 IFK Lund
Jakob Löfkvist
IFK Lund
08 IFK Lund
Sixten Palm
IFK Lund
08 IFK Lund
Loke Bergström
Malmö AI
08 Malmö AI
Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Number of registered participants: 8

Boys U12 60 m

SB PB
Jonas Gretlund
Amager AC (DEN)
09 Amager AC (DEN) 8.79 8.79
Eric Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund 9.16
Emil Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
Lukas Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
Malcolm Lyrenäs
IFK Lund
09 IFK Lund
Filip Månsson
IFK Lund
09 IFK Lund
Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK 9.38
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Filip Englund
Malmö AI
09 Malmö AI
Oliver Norwood
Malmö AI
09 Malmö AI
Julian Strandmark
Malmö AI
09 Malmö AI 9.56
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF 9.86
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK 9.18

Number of registered participants: 14

Boys U12 High Jump

SB PB
Jonas Gretlund
Amager AC (DEN)
09 Amager AC (DEN) 127 127
Lukas Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund 120
Filip Månsson
IFK Lund
09 IFK Lund
Melvin Sellberg
IFK Lund
10 IFK Lund 115 115
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Number of registered participants: 10

Boys U12 Long Jump Jump zone

SB PB
Jonas Gretlund
Amager AC (DEN)
09 Amager AC (DEN) 4.58 4.58
Eric Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
Torsten Bjerlin-Åkesson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Albin Anderberg
IFK Lund
09 IFK Lund
Emil Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund 3.40 3.40
Filip Månsson
IFK Lund
09 IFK Lund
Milton Lindh
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Nils Möller
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Pluto Palmblad
Malmö AI
09 Malmö AI
Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Number of registered participants: 13

Boys U12 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Eric Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
Emil Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
Lukas Blomé
IFK Lund
09 IFK Lund
Måns Karlsson
IFK Trelleborg
09 IFK Trelleborg
Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
Pluto Palmblad
Malmö AI
09 Malmö AI

Number of registered participants: 7

Boys U11 60 m

SB PB
Edgar Djupenström
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Oscar Reidy
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Anton Sinclair Kryger
Eslövs IF
10 Eslövs IF
Anton Ford
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF 9.47
Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg 1.56
Noah Saarvanto
IFK Lund
10 IFK Lund
Melvin Sellberg
IFK Lund
10 IFK Lund 9.80 9.80
Ville Wernram
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Hampus Fröberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Nils Videgren
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI 9.86
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
Edvin Ljunggren
Malmö AI
10 Malmö AI
Lachlan McClaer
Malmö AI
10 Malmö AI
Linus Nilsson
Södra Sandby IF
10 Södra Sandby IF
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Edvin Hafsäter
Öresund FK
11 Öresund FK 10.65
Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK 9.56
Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK 10.18

Number of registered participants: 24

Boys U11 Long Jump Jump zone

SB PB
Edgar Djupenström
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Oscar Reidy
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Anton Sinclair Kryger
Eslövs IF
10 Eslövs IF
Anton Ford
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
Noah Saarvanto
IFK Lund
10 IFK Lund
Ville Wernram
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
Hampus Fröberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Nils Videgren
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
Edvin Ljunggren
Malmö AI
10 Malmö AI
Lachlan McClaer
Malmö AI
10 Malmö AI
Linus Nilsson
Södra Sandby IF
10 Södra Sandby IF
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
Ander Månsson
Åhus FIK
11 Åhus FIK
Edvin Hafsäter
Öresund FK
11 Öresund FK
Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK
Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 23

Boys U11 Shot Put Weight: 2.0kg

SB PB
Edgar Djupenström
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Oscar Reidy
Eslövs AI
10 Eslövs AI
Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
Melvin Sellberg
IFK Lund
10 IFK Lund
Hampus Fröberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Nils Videgren
Lomma FIK
10 Lomma FIK
Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
Erik Herstedt
Malmö AI
10 Malmö AI
Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
Edvin Ljunggren
Malmö AI
10 Malmö AI
Lachlan McClaer
Malmö AI
10 Malmö AI
Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF
Edvin Hafsäter
Öresund FK
11 Öresund FK
Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK

Number of registered participants: 16

Boys U10 Prova på

SB PB
Love Wemmert
Bara FIK
11 Bara FIK
Oskar Carlström
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Lucas Eregård
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Aidan Ferguson Sager
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Oliver Hansson
Heleneholms IF
09 Heleneholms IF
Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
Carl Ahlborn
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Ludwig Ekelöf
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Angus Johansson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Leon Rietz
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Arvid Sakeni
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
Leo Faager
IFK Lund
11 IFK Lund
Ville Lindman
IFK Lund
11 IFK Lund
Samuel Löndahl
IFK Lund
11 IFK Lund
Elis Nordqvist
IFK Lund
11 IFK Lund
Benjamin Sandkvist
IFK Lund
11 IFK Lund
Svante Sjöstedt
IFK Lund
11 IFK Lund
Algot Sollvén
IFK Lund
11 IFK Lund
Carl Lindman
IS Göta
14 IS Göta
Oscar Andersson
Lomma FIK
11 Lomma FIK
Noah Jogeland Fridolf
Lomma FIK
11 Lomma FIK
Hjalmar Möncke Almberg
Lomma FIK
11 Lomma FIK
Atlas Palmbald
Malmö AI
11 Malmö AI

Number of registered participants: 23

Boys U9 Prova på

SB PB
Vincent Styxgren
Bara FIK
12 Bara FIK
Nikola Bozinoski
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Elliot Edenbrandt
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Edvin Lööf
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Edgar Nyberg
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Svante Nyberg-Lindwall
Heleneholms IF
12 Heleneholms IF
Yusuf Awadh
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Casper Bredberg
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Gabriel Jönsson Fernandez
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
John Kylmä
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Christoffer Suorra Noel
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
Gustav Edlundh
IFK Lund
12 IFK Lund
Leon Hagerling
IFK Lund
12 IFK Lund
Otto Haider Sundin
IFK Lund
12 IFK Lund
Lawen Kakahama
IFK Lund
12 IFK Lund
Gustaf Lundvall
IFK Lund
12 IFK Lund
Edvin Nielsen
IFK Lund
12 IFK Lund
Hugo Svanström
IFK Lund
12 IFK Lund
Josiah Åberg
IFK Lund
12 IFK Lund
Jasper Bergh
Lomma FIK
12 Lomma FIK
Adam Brattström Nilsson
Lomma FIK
12 Lomma FIK
Valde Hilmarsson
Lomma FIK
12 Lomma FIK
Erik Mattsson
Lomma FIK
12 Lomma FIK
Victor West
Lomma FIK
12 Lomma FIK
Gustaf Erixon
Malmö AI
12 Malmö AI
Theo Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
12 Malmö AI
Ceilon Tønnesen
Ystads IF
12 Ystads IF
Connor Tønnesen
Ystads IF
12 Ystads IF
Charlie Berg
Öresund FK
12 Öresund FK
Valter Farnestam
Öresund FK
12 Öresund FK

Number of registered participants: 30

Boys U8 Prova på

SB PB
Alve Wemmert
Bara FIK
13 Bara FIK
Hugo Faager
Björnstorps IF
13 Björnstorps IF
Alvar Berne
Eslövs AI
13 Eslövs AI
Carl Isgren
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF
Vilgot Malmlöf
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF
Love Fröberg
Lomma FIK
13 Lomma FIK
Svante Hafsäter
Öresund FK
13 Öresund FK

Number of registered participants: 7

Boys U7 Prova på

SB PB
Khumo Nordqvist
IFK Lund
14 IFK Lund
Hjalmar Fritz
Lomma FIK
16 Lomma FIK
Tage Mattsson
Lomma FIK
14 Lomma FIK
Viktor Ejnarsson
Öresund FK
14 Öresund FK
Gustav Krantz Elm
Öresund FK
14 Öresund FK

Number of registered participants: 5

Total number of registered participants: 420

Total number of registered entries: 783