Startlista

Kils inomhusspel
Våxnäshallen, Karlstad   2020-02-08 - 2020-02-09

Kvinnor 60 m

SB PB
Caroline Andersson
IF Göta
92 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

Kvinnor 200 m

SB PB
Caroline Andersson
IF Göta
92 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

Kvinnor Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
Amanda Fridberg
IF Göta
02 IF Göta
Amanda Malmehed
IF Göta
98 IF Göta 15.65

Antal anmälda deltagare: 2

Kvinnor Viktkastning Vikt: 9,08kg

SB PB
Alexandra Nilsson
Götlunda IF
02 Götlunda IF
Amanda Fridberg
IF Göta
02 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 2

F17 Längd

SB PB
Sophie Säwe
Kils AIK
04 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 1

F17 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Linnea Persson
IFK Göteborg
03 IFK Göteborg

Antal anmälda deltagare: 1

F17 Viktkastning Vikt: 7,26kg

SB PB
Linnea Persson
IFK Göteborg
03 IFK Göteborg

Antal anmälda deltagare: 1

F15 60 m

SB PB
Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta 8.14
Märta Larsson
IF Göta
05 IF Göta
Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS

Antal anmälda deltagare: 3

F15 200 m

SB PB
Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta 26.55
Märta Larsson
IF Göta
05 IF Göta
Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS

Antal anmälda deltagare: 3

F15 Höjd

SB PB
Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS

Antal anmälda deltagare: 1

F15 Längd

SB PB
Irma Jonhed
IF Göta
05 IF Göta
Märta Larsson
IF Göta
05 IF Göta
Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS

Antal anmälda deltagare: 3

F15 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS

Antal anmälda deltagare: 1

F15 Viktkastning Vikt: 7,26kg

SB PB
Edvina Norberg
Ransäters AIS
05 Ransäters AIS
Linnéa Fohlén Gladh
Trollhättan FIK
06 Trollhättan FIK

Antal anmälda deltagare: 2

F14 200 m

SB PB
Sara Persson
Lidköpings IS
06 Lidköpings IS 31.48 31.48

Antal anmälda deltagare: 1

F14 800 m

SB PB
Sara Persson
Lidköpings IS
06 Lidköpings IS 2:45.65 2:45.65

Antal anmälda deltagare: 1

F14 Längd

SB PB
Sara Persson
Lidköpings IS
06 Lidköpings IS 3.79 3.79

Antal anmälda deltagare: 1

F14 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Linnéa Fohlén Gladh
Trollhättan FIK
06 Trollhättan FIK

Antal anmälda deltagare: 1

F13 60 m

SB PB
Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn

Antal anmälda deltagare: 1

F13 200 m

SB PB
Julia Bohlin
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 33.99

Antal anmälda deltagare: 1

F13 Höjd

SB PB
Julia Bohlin
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 125
Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn

Antal anmälda deltagare: 2

F13 Längd Hoppzon

SB PB
Elin Rubertsson
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn

Antal anmälda deltagare: 1

F13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Julia Bohlin
IFK Kristinehamn
07 IFK Kristinehamn 7.81

Antal anmälda deltagare: 1

F12 60 m

SB PB
Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta
Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 9.89 9.89

Antal anmälda deltagare: 2

F12 200 m

SB PB
Maja Persson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS

Antal anmälda deltagare: 1

F12 800 m

SB PB
Maja Persson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 3:18.57 3:18.57

Antal anmälda deltagare: 1

F12 Höjd

SB PB
Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

F12 Längd Hoppzon

SB PB
Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta
Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 3.49 3.49
Maja Persson
Lidköpings IS
08 Lidköpings IS 3.45 3.45

Antal anmälda deltagare: 3

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Matilda Linden
IF Göta
08 IF Göta
Mi Westlund
Kils AIK
08 Kils AIK 6.89 6.89

Antal anmälda deltagare: 2

F11 60 m

SB PB
Trulsa Lech
SK Bore
09 SK Bore 9.35 9.35

Antal anmälda deltagare: 1

F11 Höjd

SB PB
Trulsa Lech
SK Bore
09 SK Bore 115 115

Antal anmälda deltagare: 1

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Trulsa Lech
SK Bore
09 SK Bore

Antal anmälda deltagare: 1

F10 60 m

SB PB
Nelly André
IF Göta
10 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

F10 200 m

SB PB
Nelly André
IF Göta
10 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

F10 Längd Hoppzon

SB PB
Nelly André
IF Göta
10 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Nelly André
IF Göta
10 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

F9 60 m

SB PB
Eira Granevald
IF Göta
11 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

F9 200 m

SB PB
Eira Granevald
IF Göta
11 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

F9 Längd Hoppzon

SB PB
Eira Granevald
IF Göta
11 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

F8 60 m

SB PB
Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK
Dagny Thörngren
Kils AIK
12 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

F8 200 m

SB PB
Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK
Dagny Thörngren
Kils AIK
12 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

F8 Längd Hoppzon

SB PB
Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK
Dagny Thörngren
Kils AIK
12 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

F8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Wilma Adler
Kils AIK
12 Kils AIK
Dagny Thörngren
Kils AIK
12 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

P17 60 m

SB PB
Alfred Bäckryd
Kils AIK
04 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 1

P17 800 m

SB PB
Daniel Moberg
IF Göta
04 IF Göta 2:20.00

Antal anmälda deltagare: 1

P17 Längd

SB PB
Alfred Bäckryd
Kils AIK
04 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 1

P14 60 m

SB PB
David Jonhed
IF Göta
06 IF Göta 9.29
Anton Kamperin
Kils AIK
06 Kils AIK 8.48

Antal anmälda deltagare: 2

P14 Längd

SB PB
David Jonhed
IF Göta
06 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

P14 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
David Jonhed
IF Göta
06 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

P13 60 m

SB PB
Jacob Åhman
IF Göta
07 IF Göta 8.89 8.89
1 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 8.85

Antal anmälda deltagare: 2

P13 200 m

SB PB
Jacob Åhman
IF Göta
07 IF Göta 28.21 28.21
1 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 29.95

Antal anmälda deltagare: 2

P13 800 m

SB PB
Jacob Åhman
IF Göta
07 IF Göta 2:22.00 2:22.00
1 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 2

P13 Höjd

SB PB
1 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 152

Antal anmälda deltagare: 1

P13 Längd Hoppzon

SB PB
1 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 4.66

Antal anmälda deltagare: 1

P13 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
1 Albin Westlund
Kils AIK
07 Kils AIK 9.89

Antal anmälda deltagare: 1

P12 200 m

SB PB
Lucas Björfelt
IF Göta
08 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

P12 800 m

SB PB
Lucas Björfelt
IF Göta
08 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

P12 Höjd

SB PB
Lucas Björfelt
IF Göta
08 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

P12 Längd Hoppzon

SB PB
Lucas Björfelt
IF Göta
08 IF Göta

Antal anmälda deltagare: 1

P11 Höjd

SB PB
Ebbe Thörngren
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 1

P11 Längd Hoppzon

SB PB
Ebbe Thörngren
Kils AIK
09 Kils AIK

Antal anmälda deltagare: 1

P8 60 m

SB PB
Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 11.73 11.73
Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 11.73 11.73

Antal anmälda deltagare: 2

P8 200 m

SB PB
Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 49.37
Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 43.52 43.52

Antal anmälda deltagare: 2

P8 Längd Hoppzon

SB PB
Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 2.41 2.41
Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 2.32 2.32

Antal anmälda deltagare: 2

P8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Lucas Munter
Kils AIK
12 Kils AIK 3.18 3.18
Frej Myrefur
Kils AIK
12 Kils AIK 3.74 3.74

Antal anmälda deltagare: 2

Totalt antal anmälda deltagare: 31

Totalt antal anmälda starter: 90