Startlista

Malmö Indoor Challenge
Atleticum, Malmö   2020-01-12

prova på F/P 7-9 år prova på 200m, längd, kula och stav

SB PB
1524 Elin Sjöström
Eslövs AI
11 Eslövs AI
1539 Carl Isgren
Heleneholms IF
13 Heleneholms IF
1571 Maggie Månsson
IF Kronan
13 IF Kronan
1580 Louise Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
13 IFK Helsingborg
1587 Vanessa Fjellsen
IFK Helsingborg
13 IFK Helsingborg
1588 Axel Fundberg
IFK Helsingborg
13 IFK Helsingborg
1597 Harry Ivarsson
IFK Helsingborg
14 IFK Helsingborg
1607 Wilhelm Liebert
IFK Helsingborg
13 IFK Helsingborg
1613 Leo Nilsson
IFK Helsingborg
14 IFK Helsingborg
1615 Emma Olsson Lissner
IFK Helsingborg
14 IFK Helsingborg
1619 Lucia Ratkov Darrell
IFK Helsingborg
13 IFK Helsingborg
1621 Josef Salem
IFK Helsingborg
14 IFK Helsingborg
1622 Hulda Sjö
IFK Helsingborg
13 IFK Helsingborg
1634 Gustav Ågårdh
IFK Helsingborg
14 IFK Helsingborg
1679 Erik Mattsson
Lomma FIK
12 Lomma FIK
1703 Tilde Bruzelius
Malmö AI
13 Malmö AI
1741 Fatme Ibrahim
Malmö AI
11 Malmö AI
1747 Neo Johansson
Malmö AI
12 Malmö AI
1915 Ivan Malmström
Malmö AI
11 Malmö AI
1800 Ebbe Schylander
Malmö AI
11 Malmö AI
1805 Fredrika Sjöstedt
Malmö AI
11 Malmö AI
1823 Alfred von Wowern
Malmö AI
12 Malmö AI
1829 Stina Österberg
Malmö AI
11 Malmö AI
1830 Victor Österlind
Malmö AI
11 Malmö AI
1839 Melker Andersson
Ystads IF
13 Ystads IF
1856 Miranda Ljunge Lundqvist
Ystads IF
11 Ystads IF

Antal deltagare: 26

Kvinnor 400 m

SB PB
1551 Maja Jönsson
Höörs IS
02 Höörs IS 58.64
1675 Maja Felby
Køge Atletik (DEN)
02 Køge Atletik (DEN) 1:00.36
1765 Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI 59.13
1791 Una Rahic Ademovic
Malmö AI
04 Malmö AI
1808 Milla Svanberg
Malmö AI
03 Malmö AI 58.87
1871 Cornelia Helgesson
Åhus FIK
02 Åhus FIK 1:01.71

Antal deltagare: 6

Kvinnor 1500 m

SB PB
1513 Annika Faager
Björnstorps IF
76 Björnstorps IF
1668 Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 5:13.13

Antal deltagare: 2

Kvinnor Stav

SB PB
1602 Annika Jönsson
IFK Helsingborg
96 IFK Helsingborg 420
1603 Gabriella Jönsson
IFK Helsingborg
01 IFK Helsingborg 407
1604 Linnea Jönsson
IFK Helsingborg
99 IFK Helsingborg 408
1664 Klara Mattsson
IK Orient
97 IK Orient 415
1688 Freja Andersdotter
Malmö AI
01 Malmö AI
1745 Celina Johannsen
Malmö AI
02 Malmö AI 363
1751 Rebecka Krüeger
Malmö AI
03 Malmö AI
1837 Hanna Jansson
Ullevi FK
95 Ullevi FK 425
1905 Fanny Berglund
Örgryte IS
88 Örgryte IS 374 420
1906 Malin Dahlström
Örgryte IS
89 Örgryte IS 400 455

Antal deltagare: 10

Kvinnor Längd

SB PB
1765 Emilia Mandl
Malmö AI
04 Malmö AI
1921 Anja Olsson
Malmö AI
01 Malmö AI
1792 Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI

Antal deltagare: 3

Kvinnor Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
1544 Alicia Byström
Hässleholms AIS
01 Hässleholms AIS
1602 Annika Jönsson
IFK Helsingborg
96 IFK Helsingborg
1659 Emilia Pai
IFK Trelleborg
02 IFK Trelleborg
1661 Hedda Rosvall
IFK Trelleborg
02 IFK Trelleborg
1710 Hanna Didricksson
Malmö AI
02 Malmö AI
1792 Angel Richmore
Malmö AI
01 Malmö AI 12.52

Antal deltagare: 6

F17 400 m

SB PB
1553 Anne Oostra
Höörs IS
04 Höörs IS
1639 Magda Karlsson
IFK Lund
04 IFK Lund

Antal deltagare: 2

F17 Höjd

SB PB
1689 Frida Andersson
Malmö AI
03 Malmö AI
1836 Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
1874 Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK

Antal deltagare: 3

F17 Stav

SB PB
1689 Frida Andersson
Malmö AI
03 Malmö AI
1706 Elvira Collvin
Malmö AI
04 Malmö AI
1782 Ellen Persson
Malmö AI
03 Malmö AI 280

Antal deltagare: 3

F17 Längd

SB PB
1552 Maja Malm
Höörs IS
04 Höörs IS
1653 Betty Lecander
IFK Trelleborg
03 IFK Trelleborg 4.45
1836 Johanna Persson
Simrishamns AIF
03 Simrishamns AIF
1864 Stina Svenby
Ystads IF
04 Ystads IF
1880 Alice Albien
Öresund FK
04 Öresund FK
1897 Iza Mellberg
Öresund FK
04 Öresund FK

Antal deltagare: 6

F17 Tresteg

SB PB
1689 Frida Andersson
Malmö AI
03 Malmö AI

Antal deltagare: 1

F17 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
1573 Ida Svedenborn
IF Kronan
06 IF Kronan
1874 Sydney Karström
Åhus FIK
04 Åhus FIK 11.78
1882 Josefin Axelsson
Öresund FK
03 Öresund FK

Antal deltagare: 3

F15 200 m

SB PB
1533 Daphne Rönnerling
FK Athlet
05 FK Athlet
1549 Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS 28.07
1596 Siri Ingvarsson
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
1734 Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
1780 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
1827 Ella Wolff
Malmö AI
05 Malmö AI 29.11

Antal deltagare: 6

F15 1000 m

SB PB
1687 Liv Altarac
Malmö AI
05 Malmö AI
1699 Nevena Brankovic
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal deltagare: 2

F15 Höjd

SB PB
1533 Daphne Rönnerling
FK Athlet
05 FK Athlet
1584 Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
1780 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
1799 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal deltagare: 4

F15 Stav

SB PB
1635 Ebba Alson
IFK Lund
05 IFK Lund
1746 Luna Johannsen
Malmö AI
05 Malmö AI 280
1820 Ella Uddenäs
Malmö AI
05 Malmö AI 330

Antal deltagare: 3

F15 Längd

SB PB
1549 Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS
1584 Joanna Ek
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
1625 Celine Stjernfelt
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
1911 Galia Abdul Rahim
Malmö AI
05 Malmö AI
1734 Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
1780 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
1799 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal deltagare: 7

F15 Tresteg

SB PB
1549 Linnéa Säfström
Hässleholms AIS
05 Hässleholms AIS

Antal deltagare: 1

F15 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
1655 Isabelle Lund
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 10.11
1699 Nevena Brankovic
Malmö AI
05 Malmö AI
1734 Alba Hansson
Malmö AI
05 Malmö AI
1780 Celia Parmatow
Malmö AI
05 Malmö AI
1799 Amanda Rönn
Malmö AI
05 Malmö AI

Antal deltagare: 5

F14 200 m

SB PB
1542 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1564 Asta Hägglund
IF Kronan
06 IF Kronan 30.55
1573 Ida Svedenborn
IF Kronan
06 IF Kronan
1576 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 29.99
1626 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1629 Annie Thorkell
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 28.27
1637 Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
1643 Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund
1774 Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
1779 Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI 30.12
1821 Isabella Vestergaard
Malmö AI
06 Malmö AI 28.70
1825 Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI 28.95
1866 Lina Ås
Ystads IF
06 Ystads IF
1878 Anastasia Nilsson
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal deltagare: 14

F14 1000 m

SB PB
1564 Asta Hägglund
IF Kronan
06 IF Kronan 3:52.29
1647 Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund
1821 Isabella Vestergaard
Malmö AI
06 Malmö AI
1862 Linnea Odéhn
Ystads IF
06 Ystads IF
1878 Anastasia Nilsson
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal deltagare: 5

F14 Höjd

SB PB
1546 Johanna Kohala
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
1547 Tilda Persson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
1558 Anesa Delkic
IF Kronan
06 IF Kronan
1564 Asta Hägglund
IF Kronan
06 IF Kronan
1573 Ida Svedenborn
IF Kronan
06 IF Kronan
1629 Annie Thorkell
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1637 Ebba Holgersson
IFK Lund
06 IFK Lund
1643 Selma Oredsson Tomasini
IFK Lund
06 IFK Lund 135 135
1645 Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
1774 Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
1784 Elin Pihlström
Malmö AI
06 Malmö AI
1866 Lina Ås
Ystads IF
06 Ystads IF
1878 Anastasia Nilsson
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal deltagare: 13

F14 Stav

SB PB
1546 Johanna Kohala
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
1641 Zoë Mossberg
IFK Lund
06 IFK Lund

Antal deltagare: 2

F14 Längd

SB PB
1542 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1558 Anesa Delkic
IF Kronan
06 IF Kronan
1564 Asta Hägglund
IF Kronan
06 IF Kronan
1576 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1626 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1629 Annie Thorkell
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1647 Sophia Schüttert
IFK Lund
06 IFK Lund 3.67
1651 Rebecca Ekman
IFK Trelleborg
06 IFK Trelleborg 4.20
1910 Jasmine Arwand
Malmö AI
06 Malmö AI
1698 Sara Blomkvist
Malmö AI
06 Malmö AI
1715 Lisa Engdahl
Malmö AI
06 Malmö AI
1774 Lucky Olsson
Malmö AI
06 Malmö AI
1779 Elise Parander
Malmö AI
06 Malmö AI
1825 Rebecca Wiberg
Malmö AI
06 Malmö AI
1844 Alva Hägglund
Ystads IF
06 Ystads IF
1878 Anastasia Nilsson
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal deltagare: 16

F14 Tresteg

SB PB
1542 Emilia Malmlöf
Heleneholms IF
06 Heleneholms IF
1547 Tilda Persson
Hässleholms AIS
06 Hässleholms AIS
1564 Asta Hägglund
IF Kronan
06 IF Kronan
1573 Ida Svedenborn
IF Kronan
06 IF Kronan
1576 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1629 Annie Thorkell
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1677 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
1910 Jasmine Arwand
Malmö AI
06 Malmö AI
1844 Alva Hägglund
Ystads IF
06 Ystads IF
1866 Lina Ås
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal deltagare: 10

F14 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
1573 Ida Svedenborn
IF Kronan
06 IF Kronan
1576 Sara Andersson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1626 Elin Thor
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1629 Annie Thorkell
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1645 Ella Roman
IFK Lund
06 IFK Lund
1834 Majken Nilsson
Simrishamns AIF
06 Simrishamns AIF
1878 Anastasia Nilsson
Ängelholms IF
06 Ängelholms IF

Antal deltagare: 7

F13 200 m

SB PB
1529 Stella Falknell
FK Athlet
07 FK Athlet
1554 Agnes Sandberg
Höörs IS
07 Höörs IS
1562 Liv Håkansson
IF Kronan
07 IF Kronan 31.55
1609 Nadia Lindborg
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
1657 Liv Lundsgaard
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg 34.97
1704 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
1787 Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
1797 Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
1803 Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
1806 Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
1826 Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
1912 Alma Ravn
Sparta (DEN)
09 Sparta (DEN)
1853 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
1855 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
1858 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
1867 Anna Abrahamsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK
1868 Nicole Björklund
Åhus FIK
07 Åhus FIK
1877 Ella Törnblom
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal deltagare: 18

F13 800 m

SB PB
1512 Freja Bjerström
Björnstorps IF
07 Björnstorps IF 2:29.85
1545 Miranda Byström
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
1554 Agnes Sandberg
Höörs IS
07 Höörs IS
1657 Liv Lundsgaard
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg 3:05.93 3:05.93
1695 Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI
1877 Ella Törnblom
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal deltagare: 6

F13 Höjd

SB PB
1649 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
1668 Lova Nilsson
IS Göta
07 IS Göta 135
1677 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
1695 Ellen Birgander
Malmö AI
07 Malmö AI
1723 Hadia Formuli
Malmö AI
07 Malmö AI
1826 Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
1853 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
1858 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
1877 Ella Törnblom
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal deltagare: 9

F13 Stav

SB PB
1649 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
1868 Nicole Björklund
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal deltagare: 2

F13 Längd Hoppzon

SB PB
1554 Agnes Sandberg
Höörs IS
07 Höörs IS
1562 Liv Håkansson
IF Kronan
07 IF Kronan
1583 Emilia Edvinsson
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
1609 Nadia Lindborg
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
1649 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
1657 Liv Lundsgaard
IFK Trelleborg
07 IFK Trelleborg 3.51
1677 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
1704 Aina Buric
Malmö AI
07 Malmö AI
1716 Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI
1723 Hadia Formuli
Malmö AI
07 Malmö AI
1739 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
1761 Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
1787 Iris Puig Ursby
Malmö AI
07 Malmö AI
1803 Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
1912 Alma Ravn
Sparta (DEN)
09 Sparta (DEN)
1855 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF
1858 Felicia Mårtensson
Ystads IF
07 Ystads IF
1867 Anna Abrahamsson
Åhus FIK
07 Åhus FIK

Antal deltagare: 18

F13 Tresteg Hoppzon

SB PB
1529 Stella Falknell
FK Athlet
07 FK Athlet
1562 Liv Håkansson
IF Kronan
07 IF Kronan
1568 Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan 9.21
1677 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
1761 Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
1797 Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
1803 Saga Siorholm
Malmö AI
07 Malmö AI
1806 Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI
1826 Moa Wirstedt
Malmö AI
07 Malmö AI
1853 Isa Lindberg
Ystads IF
07 Ystads IF
1855 Olivia Lindberg Tillander
Ystads IF
07 Ystads IF

Antal deltagare: 11

F13 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1562 Liv Håkansson
IF Kronan
07 IF Kronan
1583 Emilia Edvinsson
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
1649 Meja Wallering
IFK Lund
07 IFK Lund
1677 Bella Gisel
Lomma FIK
07 Lomma FIK
1716 Isabella Enggren
Malmö AI
07 Malmö AI
1723 Hadia Formuli
Malmö AI
07 Malmö AI
1739 Vilma Hjern
Malmö AI
07 Malmö AI
1761 Elsa Lundquist
Malmö AI
07 Malmö AI
1797 Tilda Räftegård
Malmö AI
07 Malmö AI
1806 Elvira Skouras
Malmö AI
07 Malmö AI

Antal deltagare: 10

F12 200 m

SB PB
1557 Maria Arrawi
IF Kronan
08 IF Kronan
1566 Amanda Johansson
IF Kronan
08 IF Kronan
1568 Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan 33.32
1574 Tyra Svedenborn
IF Kronan
08 IF Kronan
1631 Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1654 Ellie Lindkvist
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
1674 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
1697 Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
1705 Irma Clemén
Malmö AI
08 Malmö AI
1713 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
1724 Elsa Fransen
Malmö AI
08 Malmö AI
1743 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
1756 Emilia Lindholm
Malmö AI
08 Malmö AI
1793 Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
1798 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
1804 Cordelia Sjöstedt
Malmö AI
08 Malmö AI
1833 Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
1838 Ellinore Andersson
Ystads IF
08 Ystads IF
1843 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
1851 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
1872 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
1873 Isabelle Johnfors
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal deltagare: 22

F12 600 m

SB PB
1525 Moa Sjöström
Eslövs AI
08 Eslövs AI 1:57.00
1631 Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1674 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
1756 Emilia Lindholm
Malmö AI
08 Malmö AI
1793 Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
1804 Cordelia Sjöstedt
Malmö AI
08 Malmö AI 2:08.94
1851 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
1872 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal deltagare: 8

F12 Höjd

SB PB
1566 Amanda Johansson
IF Kronan
08 IF Kronan
1674 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
1713 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
1818 Nathalie Traneborn
Malmö AI
08 Malmö AI
1833 Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
1838 Ellinore Andersson
Ystads IF
08 Ystads IF
1843 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
1845 Ella Hägglund
Ystads IF
08 Ystads IF
1847 Thea Kleman
Ystads IF
08 Ystads IF
1872 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
1873 Isabelle Johnfors
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal deltagare: 11

F12 Längd Hoppzon

SB PB
1557 Maria Arrawi
IF Kronan
08 IF Kronan
1566 Amanda Johansson
IF Kronan
08 IF Kronan
1568 Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan 4.32
1574 Tyra Svedenborn
IF Kronan
08 IF Kronan
1631 Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1654 Ellie Lindkvist
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
1662 Clara Wernram
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg 3.06
1674 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
1697 Tilde Bladh
Malmö AI
08 Malmö AI
1713 Ebba Elm
Malmö AI
08 Malmö AI
1724 Elsa Fransen
Malmö AI
08 Malmö AI
1726 Biss Fredholm
Malmö AI
08 Malmö AI
1743 Binta Jammeh
Malmö AI
08 Malmö AI
1756 Emilia Lindholm
Malmö AI
08 Malmö AI
1793 Siri Rissler
Malmö AI
08 Malmö AI
1798 Ebba Römbo
Malmö AI
08 Malmö AI
1804 Cordelia Sjöstedt
Malmö AI
08 Malmö AI 3.85 3.85
1818 Nathalie Traneborn
Malmö AI
08 Malmö AI
1833 Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
1835 Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
1838 Ellinore Andersson
Ystads IF
08 Ystads IF
1843 Alice Hjalmarsson
Ystads IF
08 Ystads IF
1845 Ella Hägglund
Ystads IF
08 Ystads IF
1847 Thea Kleman
Ystads IF
08 Ystads IF
1851 Elin Lindberg
Ystads IF
08 Ystads IF
1872 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
1873 Isabelle Johnfors
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal deltagare: 27

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1521 Ella Selander
Eslövs AI
08 Eslövs AI
1557 Maria Arrawi
IF Kronan
08 IF Kronan
1566 Amanda Johansson
IF Kronan
08 IF Kronan
1568 Elin Lundberg
IF Kronan
08 IF Kronan 8.89
1574 Tyra Svedenborn
IF Kronan
08 IF Kronan
1631 Evelin Varga
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1662 Clara Wernram
IFK Trelleborg
08 IFK Trelleborg
1674 Alice Olsson
KFUM Kristianstad
08 KFUM Kristianstad
1724 Elsa Fransen
Malmö AI
08 Malmö AI
1737 Sara Henao
Malmö AI
08 Malmö AI
1756 Emilia Lindholm
Malmö AI
08 Malmö AI
1833 Lisa Berggren
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
1835 Rut Nilsson
Simrishamns AIF
08 Simrishamns AIF
1845 Ella Hägglund
Ystads IF
08 Ystads IF
1872 Elvira Helgesson
Åhus FIK
08 Åhus FIK
1873 Isabelle Johnfors
Åhus FIK
08 Åhus FIK

Antal deltagare: 16

F11 200 m

SB PB
1510 Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK
1517 Ina Almquist
Eslövs AI
09 Eslövs AI
1561 Hanna Hedberg
IF Kronan
09 IF Kronan
1610 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1614 Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1638 Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
1669 Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1671 Savannah Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1672 Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1684 Ellen Åsberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
1691 Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
1693 Stina Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
1707 Alexandra Costes
Malmö AI
09 Malmö AI
1714 Moa Elmvik Hardy
Malmö AI
09 Malmö AI
1722 Elaha Formuli
Malmö AI
09 Malmö AI
1742 Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
1766 Lina Mirza
Malmö AI
11 Malmö AI
1769 Lova Nilsson
Malmö AI
09 Malmö AI
1776 Iris Ortiz
Malmö AI
09 Malmö AI
1811 Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI
1812 Amanda Söderlin
Malmö AI
09 Malmö AI
1815 Elvira Tiderman
Malmö AI
09 Malmö AI
1832 Alma Andersson
Simrishamns AIF
09 Simrishamns AIF
1902 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal deltagare: 24

F11 600 m

SB PB
1614 Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1669 Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1691 Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
1693 Stina Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
1776 Iris Ortiz
Malmö AI
09 Malmö AI
1812 Amanda Söderlin
Malmö AI
09 Malmö AI
1815 Elvira Tiderman
Malmö AI
09 Malmö AI
1832 Alma Andersson
Simrishamns AIF
09 Simrishamns AIF
1842 Tebello Ekstrand
Ystads IF
09 Ystads IF
1859 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF

Antal deltagare: 10

F11 Höjd

SB PB
1610 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg 115 115
1614 Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1638 Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
1671 Savannah Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1672 Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1691 Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
1730 Alma Goos Wallgren
Malmö AI
09 Malmö AI
1742 Emma Jakobsson
Malmö AI
09 Malmö AI
1759 Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI
1824 Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
1832 Alma Andersson
Simrishamns AIF
09 Simrishamns AIF
1842 Tebello Ekstrand
Ystads IF
09 Ystads IF
1859 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
1902 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK 109

Antal deltagare: 14

F11 Längd Hoppzon

SB PB
1510 Rebecka Bryland
Bara FIK
09 Bara FIK
1517 Ina Almquist
Eslövs AI
09 Eslövs AI
1520 Ida Nyberg
Eslövs AI
09 Eslövs AI
1561 Hanna Hedberg
IF Kronan
09 IF Kronan
1610 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg 3.75 3.75
1614 Emma Nordström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1638 Alma Karlsson
IFK Lund
09 IFK Lund
1669 Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1671 Savannah Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1672 Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1684 Ellen Åsberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
1691 Emma Berglund
Malmö AI
09 Malmö AI
1707 Alexandra Costes
Malmö AI
09 Malmö AI
1721 Tuva Falk
Malmö AI
09 Malmö AI
1722 Elaha Formuli
Malmö AI
09 Malmö AI
1730 Alma Goos Wallgren
Malmö AI
09 Malmö AI
1759 Lo Linghagen
Malmö AI
09 Malmö AI
1766 Lina Mirza
Malmö AI
11 Malmö AI
1769 Lova Nilsson
Malmö AI
09 Malmö AI
1811 Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI
1812 Amanda Söderlin
Malmö AI
09 Malmö AI
1824 Elsa von Wowern
Malmö AI
09 Malmö AI
1832 Alma Andersson
Simrishamns AIF
09 Simrishamns AIF
1842 Tebello Ekstrand
Ystads IF
09 Ystads IF
1859 Olivia Mårtensson
Ystads IF
09 Ystads IF
1902 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK 3.63

Antal deltagare: 26

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1561 Hanna Hedberg
IF Kronan
09 IF Kronan
1610 Alicia Lindström
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg 7.16 7.16
1669 Filippa Andersson Widen
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1671 Savannah Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1672 Sienna Karström
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1722 Elaha Formuli
Malmö AI
09 Malmö AI
1730 Alma Goos Wallgren
Malmö AI
09 Malmö AI
1766 Lina Mirza
Malmö AI
11 Malmö AI
1811 Ella Svensson
Malmö AI
09 Malmö AI
1832 Alma Andersson
Simrishamns AIF
09 Simrishamns AIF
1902 Ida Wikberg
Öresund FK
09 Öresund FK 5.31

Antal deltagare: 11

F10 200 m

SB PB
1522 Ebba Seyffart
Eslövs AI
10 Eslövs AI
1532 Zavannah Persson
FK Athlet
10 FK Athlet
1536 Ella Thümmel
FK Athlet
10 FK Athlet
1538 Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
1541 Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
1563 Thea Håkansson
IF Kronan
10 IF Kronan
1618 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1656 Emma Lundsgaard
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
1680 Filippa Ottessen
Lomma FIK
10 Lomma FIK
1681 Stella Papée
Lomma FIK
10 Lomma FIK
1683 Beata Åsberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
1685 Astrid Adgård
Malmö AI
10 Malmö AI
1686 Alice Ahlm
Malmö AI
10 Malmö AI
1694 Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
1712 Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
1750 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
1760 Anna Ludvigsen
Malmö AI
10 Malmö AI
1807 Filippa Sundler
Malmö AI
10 Malmö AI
1822 Felicia Videkull
Malmö AI
10 Malmö AI
1850 Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
1865 Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
1884 Selma Berggren
Öresund FK
10 Öresund FK
1898 Siri Nilsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal deltagare: 23

F10 600 m

SB PB
1522 Ebba Seyffart
Eslövs AI
10 Eslövs AI
1532 Zavannah Persson
FK Athlet
10 FK Athlet
1536 Ella Thümmel
FK Athlet
10 FK Athlet
1650 Selma Ahlquist
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
1750 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
1814 Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
1828 Julie Ynner
Malmö AI
10 Malmö AI

Antal deltagare: 7

F10 Höjd

SB PB
1522 Ebba Seyffart
Eslövs AI
10 Eslövs AI
1537 Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
1541 Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
1618 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1640 Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund
1650 Selma Ahlquist
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
1656 Emma Lundsgaard
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
1685 Astrid Adgård
Malmö AI
10 Malmö AI
1712 Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
1760 Anna Ludvigsen
Malmö AI
10 Malmö AI
1801 Nova Schölin
Malmö AI
11 Malmö AI
1807 Filippa Sundler
Malmö AI
10 Malmö AI
1817 Signe Tollgerdt
Malmö AI
10 Malmö AI
1870 Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
1885 Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK
1895 Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK
1898 Siri Nilsson
Öresund FK
10 Öresund FK
1899 Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK

Antal deltagare: 18

F10 Längd Hoppzon

SB PB
1522 Ebba Seyffart
Eslövs AI
10 Eslövs AI
1530 Julia Hansson
FK Athlet
10 FK Athlet
1531 My Helgesson
FK Athlet
10 FK Athlet
1532 Zavannah Persson
FK Athlet
10 FK Athlet
1534 Olivia Rönnerling
FK Athlet
10 FK Athlet
1536 Ella Thümmel
FK Athlet
10 FK Athlet
1538 Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
1563 Thea Håkansson
IF Kronan
10 IF Kronan
1618 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1627 Felicia Thor
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1650 Selma Ahlquist
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg 3.06
1656 Emma Lundsgaard
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg 2.77
1680 Filippa Ottessen
Lomma FIK
10 Lomma FIK
1681 Stella Papée
Lomma FIK
10 Lomma FIK
1683 Beata Åsberg
Lomma FIK
10 Lomma FIK
1685 Astrid Adgård
Malmö AI
10 Malmö AI
1686 Alice Ahlm
Malmö AI
10 Malmö AI
1694 Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
1712 Agnes Elm
Malmö AI
10 Malmö AI
1750 Denise Kemi Rehnborg
Malmö AI
10 Malmö AI
1760 Anna Ludvigsen
Malmö AI
10 Malmö AI
1775 Elly Oredsson
Malmö AI
10 Malmö AI
1807 Filippa Sundler
Malmö AI
10 Malmö AI
1814 Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
1817 Signe Tollgerdt
Malmö AI
10 Malmö AI
1822 Felicia Videkull
Malmö AI
10 Malmö AI
1850 Alma Lindberg
Ystads IF
10 Ystads IF
1865 Carla Tönnesen
Ystads IF
10 Ystads IF
1884 Selma Berggren
Öresund FK
10 Öresund FK
1898 Siri Nilsson
Öresund FK
10 Öresund FK
1899 Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK 3.09 3.09

Antal deltagare: 31

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1522 Ebba Seyffart
Eslövs AI
10 Eslövs AI
1534 Olivia Rönnerling
FK Athlet
10 FK Athlet
1538 Hedvig Götegård
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
1541 Smilla Koeck
Heleneholms IF
10 Heleneholms IF
1563 Thea Håkansson
IF Kronan
10 IF Kronan
1618 Viktoria Pettersson Stephanovic
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1627 Felicia Thor
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1650 Selma Ahlquist
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg 5.09
1656 Emma Lundsgaard
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg 5.10
1680 Filippa Ottessen
Lomma FIK
10 Lomma FIK
1681 Stella Papée
Lomma FIK
10 Lomma FIK
1694 Sarah Berkani
Malmö AI
10 Malmö AI
1814 Emilia Thorell
Malmö AI
10 Malmö AI
1817 Signe Tollgerdt
Malmö AI
10 Malmö AI
1822 Felicia Videkull
Malmö AI
10 Malmö AI
1884 Selma Berggren
Öresund FK
10 Öresund FK
1898 Siri Nilsson
Öresund FK
10 Öresund FK
1899 Meya Olsson
Öresund FK
10 Öresund FK 5.10 5.10

Antal deltagare: 18

F9 200 m

SB PB
1535 Beatrice Schön
FK Athlet
11 FK Athlet
1537 Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
1570 Ellen Månsson
IF Kronan
11 IF Kronan
1598 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1611 Ella Malmberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1612 Alva Nilsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1633 Tilde Wallin
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1702 Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI
1719 Hilma Estborn
Malmö AI
11 Malmö AI
1741 Fatme Ibrahim
Malmö AI
11 Malmö AI
1744 Fatou Jammeh
Malmö AI
11 Malmö AI
1754 Signe Leufstedt
Malmö AI
11 Malmö AI
1913 Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI
1801 Nova Schölin
Malmö AI
11 Malmö AI
1802 Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI
1917 Stella Tenne
Malmö AI
11 Malmö AI
1856 Miranda Ljunge Lundqvist
Ystads IF
11 Ystads IF
1870 Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
1885 Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK 41.17
1895 Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal deltagare: 20

F9 Längd Hoppzon

SB PB
1535 Beatrice Schön
FK Athlet
11 FK Athlet
1537 Noor af Wetterstedt
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
1570 Ellen Månsson
IF Kronan
11 IF Kronan
1598 Selma Ivarsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1611 Ella Malmberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1612 Alva Nilsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1633 Tilde Wallin
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1640 Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund
1702 Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI
1741 Fatme Ibrahim
Malmö AI
11 Malmö AI
1744 Fatou Jammeh
Malmö AI
11 Malmö AI
1913 Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI
1801 Nova Schölin
Malmö AI
11 Malmö AI
1802 Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI
1917 Stella Tenne
Malmö AI
11 Malmö AI
1856 Miranda Ljunge Lundqvist
Ystads IF
11 Ystads IF
1870 Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
1885 Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK 2.99
1895 Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal deltagare: 19

F9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1535 Beatrice Schön
FK Athlet
11 FK Athlet
1570 Ellen Månsson
IF Kronan
11 IF Kronan
1611 Ella Malmberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1612 Alva Nilsson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1633 Tilde Wallin
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1640 Mira Karlsson
IFK Lund
11 IFK Lund
1702 Lykke Bruzelius
Malmö AI
11 Malmö AI
1741 Fatme Ibrahim
Malmö AI
11 Malmö AI
1913 Isabelle Ronlan
Malmö AI
11 Malmö AI
1802 Amelia Siorholm
Malmö AI
11 Malmö AI
1917 Stella Tenne
Malmö AI
11 Malmö AI
1870 Ebba Danarö
Åhus FIK
11 Åhus FIK
1885 Moa Ekholm
Öresund FK
11 Öresund FK 4.26
1895 Olivia Krantz Elm
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal deltagare: 14

F8 200 m

SB PB
1509 Ida Bryland
Bara FIK
12 Bara FIK
1572 Svea Olofsson
IF Kronan
12 IF Kronan
1592 Clara-Sophie Hanfler
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1622 Hulda Sjö
IFK Helsingborg
13 IFK Helsingborg
1630 Edith Utbult
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1648 Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund
1692 Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI
1914 Hannah Berkani
Malmö AI
12 Malmö AI
1729 Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
1785 Konstantina Plexousaki
Malmö AI
12 Malmö AI
1852 Iris Lindberg
Ystads IF
13 Ystads IF
1881 Izabella Andersson
Öresund FK
12 Öresund FK
1888 Astrid Hansson
Öresund FK
12 Öresund FK
1889 Filippa Haslinger Olsson
Öresund FK
12 Öresund FK
1903 Moa Wågstam
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal deltagare: 15

F8 Längd Hoppzon

SB PB
1509 Ida Bryland
Bara FIK
12 Bara FIK
1572 Svea Olofsson
IF Kronan
12 IF Kronan
1592 Clara-Sophie Hanfler
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1622 Hulda Sjö
IFK Helsingborg
13 IFK Helsingborg
1630 Edith Utbult
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1648 Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund
1692 Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI
1914 Hannah Berkani
Malmö AI
12 Malmö AI
1729 Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
1785 Konstantina Plexousaki
Malmö AI
12 Malmö AI
1852 Iris Lindberg
Ystads IF
13 Ystads IF
1881 Izabella Andersson
Öresund FK
12 Öresund FK
1888 Astrid Hansson
Öresund FK
12 Öresund FK
1889 Filippa Haslinger Olsson
Öresund FK
12 Öresund FK
1896 Stella Malmqvist
Öresund FK
12 Öresund FK
1903 Moa Wågstam
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal deltagare: 16

F8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1572 Svea Olofsson
IF Kronan
12 IF Kronan
1592 Clara-Sophie Hanfler
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1648 Lisa Wallering
IFK Lund
13 IFK Lund
1692 Sofie Berglund
Malmö AI
12 Malmö AI
1729 Maja Frieberg
Malmö AI
12 Malmö AI
1785 Konstantina Plexousaki
Malmö AI
12 Malmö AI
1881 Izabella Andersson
Öresund FK
12 Öresund FK
1888 Astrid Hansson
Öresund FK
12 Öresund FK
1889 Filippa Haslinger Olsson
Öresund FK
12 Öresund FK
1896 Stella Malmqvist
Öresund FK
12 Öresund FK
1903 Moa Wågstam
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal deltagare: 11

Män 400 m

SB PB
1667 Michael Hansson
IS Göta
96 IS Göta 53.70
1676 Villiam Olsson
Ljungby FIK
98 Ljungby FIK
1718 Isac Engman
Malmö AI
02 Malmö AI 55.00
1740 Ali Hussein
Malmö AI
00 Malmö AI
1920 Andreas Jönsson
Malmö AI
02 Malmö AI 51.97
1794 Mattis Roknic
Malmö AI
02 Malmö AI

Antal deltagare: 6

Män 1500 m

SB PB
1666 Chris Daanen
IS Göta
59 IS Göta 5:00.00 4:54.00
1841 Martin Edvardsson
Ystads IF
75 Ystads IF 4:40.00
1846 Daniel Karlsson
Ystads IF
84 Ystads IF 4:15.00
1861 Henrik Nord
Ystads IF
73 Ystads IF 4:20.00
1894 Fredrik Krantz
Öresund FK
80 Öresund FK 4:42.00

Antal deltagare: 5

Män Höjd

SB PB
1725 Samuel Fransson
Malmö AI
00 Malmö AI
1781 Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI
1809 Adam Svensson
Malmö AI
03 Malmö AI

Antal deltagare: 3

Män Stav

SB PB
1916 James Andersson
Heleneholms IF
80 Heleneholms IF
1665 Andreas Gjesdal
IK Tjalve (NOR)
95 IK Tjalve (NOR) 500 505
1738 Magnus Herstedt
Malmö AI
98 Malmö AI
1831 Per Magne Florvaag
Sandnes IL (NOR)
93 Sandnes IL (NOR) 545
1904 William Asker
Örgryte IS
04 Örgryte IS 434 434
1907 Filip Gyllensten
Örgryte IS
92 Örgryte IS 530

Antal deltagare: 6

Män Kula Vikt: 7,26kg

SB PB
1556 Erik Ardengård
IF Kronan
92 IF Kronan
1569 Johnny Lundberg
IF Kronan
82 IF Kronan
1922 Jeff Svedenborn
IF Kronan
77 IF Kronan

Antal deltagare: 3

P17 400 m

SB PB
1770 Nils Nilsson Gott
Malmö AI
03 Malmö AI 53.55
1772 Gustav Nylander
Malmö AI
04 Malmö AI

Antal deltagare: 2

P17 1500 m

SB PB
1514 Erik Olsson
Björnstorps IF
04 Björnstorps IF
1515 Erik Weineisen
Björnstorps IF
03 Björnstorps IF
1548 Gabriel Rydén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS

Antal deltagare: 3

P17 Längd

SB PB
1519 Samuel Ekelund
Eslövs AI
03 Eslövs AI 6.37 6.37
1550 Johan Fritiofsson
Höörs IS
03 Höörs IS
1660 Melvin Pai
IFK Trelleborg
04 IFK Trelleborg 5.13
1770 Nils Nilsson Gott
Malmö AI
03 Malmö AI
1781 Zacharias Parmatow
Malmö AI
03 Malmö AI

Antal deltagare: 5

P17 Kula Vikt: 5,0kg

SB PB
1617 Hannes Petersson
IFK Helsingborg
04 IFK Helsingborg
1876 Lukas Lindbladh
Åhus FIK
04 Åhus FIK 10.85

Antal deltagare: 2

P15 200 m

SB PB
1559 Isak Gamst
IF Kronan
05 IF Kronan 24.75 24.75
1601 Dionis Joziasse
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
1616 Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg 26.33
1757 Morgan Lindstedt
Malmö AI
05 Malmö AI 25.45
1767 Melvin Modess
Malmö AI
05 Malmö AI 26.90
1857 Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal deltagare: 6

P15 1000 m

SB PB
1560 Oscar Hajny-Landgren
IF Kronan
05 IF Kronan

Antal deltagare: 1

P15 Höjd

SB PB
1559 Isak Gamst
IF Kronan
05 IF Kronan
1560 Oscar Hajny-Landgren
IF Kronan
05 IF Kronan
1616 Ludvig Palmér
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg

Antal deltagare: 3

P15 Längd

SB PB
1555 Leo Strand
Höörs IS
05 Höörs IS
1559 Isak Gamst
IF Kronan
05 IF Kronan
1560 Oscar Hajny-Landgren
IF Kronan
05 IF Kronan
1601 Dionis Joziasse
IFK Helsingborg
05 IFK Helsingborg
1678 Noah Karlberg
Lomma FIK
05 Lomma FIK
1857 Ludvig Månsson
Ystads IF
05 Ystads IF

Antal deltagare: 6

P15 Tresteg

SB PB
1555 Leo Strand
Höörs IS
05 Höörs IS

Antal deltagare: 1

P15 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
1652 Casper Griphage
IFK Trelleborg
05 IFK Trelleborg 11.56
1749 William Kalläne
Malmö AI
05 Malmö AI
1887 Hannes Grimsholm
Öresund FK
05 Öresund FK

Antal deltagare: 3

P14 200 m

SB PB
1582 Vuk Dorontic
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1586 David Eriksson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 27.01
1591 Erik Hallqvist
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 31.21 31.21
1593 Gabriel Hanfler
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1599 Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1623 Albin Sjöh
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 28.50
1632 Viktor Vartia
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg 28.35
1908 Simon Danielsson
IFK Lund
06 IFK Lund
1642 Kalel Mudingay
IFK Lund
06 IFK Lund
1727 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
1768 Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
1840 André Björk
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal deltagare: 12

P14 1000 m

SB PB
1511 Melvin Bertilsson
Björnstorps IF
06 Björnstorps IF
1523 Albin Sjöström
Eslövs AI
06 Eslövs AI
1527 Gabriel Andersson
FK Athlet
06 FK Athlet
1548 Gabriel Rydén
Hässleholms AIS
07 Hässleholms AIS
1593 Gabriel Hanfler
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1709 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
1727 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
1909 Hugo Åsberg
Malmö AI
06 Malmö AI
1875 Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal deltagare: 9

P14 Höjd

SB PB
1590 Adam Greszkiewicz
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1599 Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1709 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
1875 Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal deltagare: 4

P14 Längd

SB PB
1518 Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
1582 Vuk Dorontic
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1586 David Eriksson
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1590 Adam Greszkiewicz
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1593 Gabriel Hanfler
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1599 Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1623 Albin Sjöh
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1632 Viktor Vartia
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1709 Teodor De Luca
Malmö AI
06 Malmö AI
1840 André Björk
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal deltagare: 10

P14 Tresteg

SB PB
1518 Tage Andersson Ranefalk
Eslövs AI
06 Eslövs AI
1599 Zac Jellum Ling
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1632 Viktor Vartia
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1875 Linus Lindberg
Åhus FIK
06 Åhus FIK

Antal deltagare: 4

P14 Kula Vikt: 4,0kg

SB PB
1591 Erik Hallqvist
IFK Helsingborg
06 IFK Helsingborg
1727 Kalle Fridolf
Malmö AI
06 Malmö AI
1768 Konrad Mölstad Katsler
Malmö AI
06 Malmö AI
1840 André Björk
Ystads IF
06 Ystads IF

Antal deltagare: 4

P13 200 m

SB PB
1644 Bram Persson
IFK Lund
07 IFK Lund 28.95
1670 William Andersson Widen
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
1731 Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
1735 Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI
1771 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
1919 Stellan Tode
Malmö AI
07 Malmö AI

Antal deltagare: 6

P13 800 m

SB PB
1670 William Andersson Widen
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad

Antal deltagare: 1

P13 Höjd

SB PB
1526 Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
1670 William Andersson Widen
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
1860 Vidar Nilsson
Ystads IF
07 Ystads IF

Antal deltagare: 3

P13 Längd Hoppzon

SB PB
1565 Tage Hägre
IF Kronan
07 IF Kronan 3.89
1578 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
1670 William Andersson Widen
KFUM Kristianstad
07 KFUM Kristianstad
1731 Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI
1771 Joel Norin
Malmö AI
07 Malmö AI
1919 Stellan Tode
Malmö AI
07 Malmö AI
1860 Vidar Nilsson
Ystads IF
07 Ystads IF

Antal deltagare: 7

P13 Tresteg Hoppzon

SB PB
1526 Fredrik Walemo
Eslövs AI
07 Eslövs AI
1565 Tage Hägre
IF Kronan
07 IF Kronan 8.10 8.10
1628 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1731 Olle Gustafson
Malmö AI
07 Malmö AI

Antal deltagare: 4

P13 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
1565 Tage Hägre
IF Kronan
07 IF Kronan 6.36
1578 Tim Björk Schwabe
IFK Helsingborg
07 IFK Helsingborg
1735 Eric Hansson
Malmö AI
07 Malmö AI

Antal deltagare: 3

P12 200 m

SB PB
1594 Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1624 Sixten Sjöh
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1646 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund
1748 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
1755 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
1762 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
1773 Algot Olsson
Malmö AI
08 Malmö AI
1783 Rasmus Petrén
Malmö AI
08 Malmö AI
1789 Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI 28.08
1819 Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI

Antal deltagare: 10

P12 600 m

SB PB
1594 Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1624 Sixten Sjöh
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1646 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund 1:52.92 1:52.92
1918 Mattias Falk
Malmö AI
08 Malmö AI
1849 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal deltagare: 5

P12 Höjd

SB PB
1540 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
1608 Leon Lindborg
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1646 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund 140 140
1690 Samuel Ask
Malmö AI
08 Malmö AI
1748 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
1755 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
1762 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
1773 Algot Olsson
Malmö AI
08 Malmö AI
1786 Mico Pramgård
Malmö AI
08 Malmö AI
1813 August Thompson
Malmö AI
08 Malmö AI

Antal deltagare: 10

P12 Längd Hoppzon

SB PB
1540 Johannes Karlsson
Heleneholms IF
08 Heleneholms IF
1594 Laurentin Hanfler
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1608 Leon Lindborg
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1624 Sixten Sjöh
IFK Helsingborg
08 IFK Helsingborg
1646 Christian Schüttert
IFK Lund
08 IFK Lund 4.32 4.32
1690 Samuel Ask
Malmö AI
08 Malmö AI
1748 Oskar Jönsson
Malmö AI
08 Malmö AI
1758 Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
1773 Algot Olsson
Malmö AI
08 Malmö AI
1783 Rasmus Petrén
Malmö AI
08 Malmö AI
1786 Mico Pramgård
Malmö AI
08 Malmö AI
1789 Nino Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
08 Malmö AI
1813 August Thompson
Malmö AI
08 Malmö AI
1819 Måns Trulsson
Malmö AI
08 Malmö AI
1849 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal deltagare: 15

P12 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
1690 Samuel Ask
Malmö AI
08 Malmö AI
1755 Olle Lindberg
Malmö AI
08 Malmö AI
1758 Vilmer Lindström
Malmö AI
08 Malmö AI
1762 Theo Lydén
Malmö AI
08 Malmö AI
1783 Rasmus Petrén
Malmö AI
08 Malmö AI
1786 Mico Pramgård
Malmö AI
08 Malmö AI
1813 August Thompson
Malmö AI
08 Malmö AI
1849 Svante Leufstedt
Ystads IF
08 Ystads IF

Antal deltagare: 8

P11 200 m

SB PB
1628 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1673 Hugo Kulle
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1682 Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
1700 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
1717 Filip Englund
Malmö AI
09 Malmö AI
1732 Erik Hansen Fridolf
Malmö AI
09 Malmö AI
1778 Pluto Palmblad
Malmö AI
09 Malmö AI
1795 Figaro Rudenholm
Malmö AI
09 Malmö AI
1891 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal deltagare: 9

P11 600 m

SB PB
1516 Eric Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
1696 Liam Björklund
Malmö AI
09 Malmö AI
1700 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
1778 Pluto Palmblad
Malmö AI
09 Malmö AI
1854 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
1869 Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK
1891 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal deltagare: 7

P11 Höjd

SB PB
1528 Lucas Falknell
FK Athlet
09 FK Athlet
1628 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1682 Hannes Svartberg
Lomma FIK
09 Lomma FIK
1700 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
1788 Joshua Quainoo
Malmö AI
09 Malmö AI
1795 Figaro Rudenholm
Malmö AI
09 Malmö AI
1854 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
1891 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK 129

Antal deltagare: 8

P11 Längd Hoppzon

SB PB
1516 Eric Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
1528 Lucas Falknell
FK Athlet
09 FK Athlet
1628 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1673 Hugo Kulle
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1700 Uros Brankovic
Malmö AI
09 Malmö AI
1732 Erik Hansen Fridolf
Malmö AI
09 Malmö AI
1854 Fabian Lindberg Tillander
Ystads IF
09 Ystads IF
1869 Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK
1891 Oscar Henriksson
Öresund FK
09 Öresund FK

Antal deltagare: 9

P11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1516 Eric Andersson
Båstads GIF
09 Båstads GIF
1628 Alexandro Thorkéll
IFK Helsingborg
09 IFK Helsingborg
1673 Hugo Kulle
KFUM Kristianstad
09 KFUM Kristianstad
1732 Erik Hansen Fridolf
Malmö AI
09 Malmö AI
1778 Pluto Palmblad
Malmö AI
09 Malmö AI
1788 Joshua Quainoo
Malmö AI
09 Malmö AI
1869 Axel Danarö
Åhus FIK
09 Åhus FIK

Antal deltagare: 7

P10 200 m

SB PB
1581 Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1663 Ville Wernram
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
1728 Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
1736 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
1752 Harry Lager
Malmö AI
10 Malmö AI
1848 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
1863 Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF
1879 Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal deltagare: 8

P10 600 m

SB PB
1581 Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1663 Ville Wernram
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
1708 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
1752 Harry Lager
Malmö AI
10 Malmö AI
1863 Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF
1879 Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal deltagare: 6

P10 Höjd

SB PB
1581 Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1708 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
1711 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
1728 Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
1736 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
1848 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
1879 Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal deltagare: 7

P10 Längd Hoppzon

SB PB
1581 Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1663 Ville Wernram
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg 3.29
1708 Samuel De Luca
Malmö AI
10 Malmö AI
1728 Ludvig Frieberg
Malmö AI
10 Malmö AI
1879 Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal deltagare: 5

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1581 Vincent Dizdar Flaig
IFK Helsingborg
10 IFK Helsingborg
1663 Ville Wernram
IFK Trelleborg
10 IFK Trelleborg
1736 Love Hansson
Malmö AI
10 Malmö AI
1848 Melker Leufstedt
Ystads IF
10 Ystads IF
1863 Tiger Odéhn
Ystads IF
10 Ystads IF
1879 Albin Åkesson
Ängelholms IF
10 Ängelholms IF

Antal deltagare: 6

P9 200 m

SB PB
1567 Alexander Lundberg
IF Kronan
11 IF Kronan
1575 Carl Ahlborn
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1585 Ludwig Ekelöf
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1589 Elias Fundberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1595 Sigge Hoffert
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1600 Angus Johansson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1620 Leon Rietz
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1636 Jakim Hellgren
IFK Lund
11 IFK Lund
1701 Bob Brissman
Malmö AI
11 Malmö AI
1711 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
1753 Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
1763 Vincent Löfgren
Malmö AI
11 Malmö AI
1915 Ivan Malmström
Malmö AI
11 Malmö AI
1777 Atlas Palmbald
Malmö AI
11 Malmö AI
1810 Adrian Svensson
Malmö AI
11 Malmö AI
1830 Victor Österlind
Malmö AI
11 Malmö AI
1890 Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK
1893 Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK
1900 Ludvig Wahlgren
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal deltagare: 19

P9 Längd Hoppzon

SB PB
1543 Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
1567 Alexander Lundberg
IF Kronan
11 IF Kronan 3.78 3.78
1575 Carl Ahlborn
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1585 Ludwig Ekelöf
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1589 Elias Fundberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1595 Sigge Hoffert
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1600 Angus Johansson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1620 Leon Rietz
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1711 Eddie Ekström
Malmö AI
11 Malmö AI
1753 Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
1763 Vincent Löfgren
Malmö AI
11 Malmö AI
1777 Atlas Palmbald
Malmö AI
11 Malmö AI
1810 Adrian Svensson
Malmö AI
11 Malmö AI
1830 Victor Österlind
Malmö AI
11 Malmö AI
1890 Benjamin Henriksson
Öresund FK
11 Öresund FK
1893 Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK
1900 Ludvig Wahlgren
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal deltagare: 17

P9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1543 Valmar Malmlöf
Heleneholms IF
11 Heleneholms IF
1567 Alexander Lundberg
IF Kronan
11 IF Kronan 7.05 7.05
1575 Carl Ahlborn
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1585 Ludwig Ekelöf
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1589 Elias Fundberg
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1595 Sigge Hoffert
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1600 Angus Johansson
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1620 Leon Rietz
IFK Helsingborg
11 IFK Helsingborg
1753 Pax Landor
Malmö AI
11 Malmö AI
1763 Vincent Löfgren
Malmö AI
11 Malmö AI
1777 Atlas Palmbald
Malmö AI
11 Malmö AI
1893 Tage Karlström
Öresund FK
11 Öresund FK
1900 Ludvig Wahlgren
Öresund FK
11 Öresund FK

Antal deltagare: 13

P8 200 m

SB PB
1577 Viktor Bildsten
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1579 Casper Bredberg
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1605 Gabriel Jönsson Fernandez
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1606 John Kylmä
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1790 Theo Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
12 Malmö AI
1796 Oliver Rudenholm
Malmö AI
12 Malmö AI
1886 Valter Farnestam
Öresund FK
12 Öresund FK
1892 Alve Karlström
Öresund FK
13 Öresund FK
1901 Ville Wedelin
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal deltagare: 9

P8 Längd Hoppzon

SB PB
1577 Viktor Bildsten
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1579 Casper Bredberg
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1605 Gabriel Jönsson Fernandez
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1606 John Kylmä
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1790 Theo Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
12 Malmö AI
1796 Oliver Rudenholm
Malmö AI
12 Malmö AI
1883 Charlie Berg
Öresund FK
12 Öresund FK
1886 Valter Farnestam
Öresund FK
12 Öresund FK
1892 Alve Karlström
Öresund FK
13 Öresund FK
1901 Ville Wedelin
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal deltagare: 10

P8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
1577 Viktor Bildsten
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1579 Casper Bredberg
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1605 Gabriel Jönsson Fernandez
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1606 John Kylmä
IFK Helsingborg
12 IFK Helsingborg
1790 Theo Radosavljevic Kusljic
Malmö AI
12 Malmö AI
1883 Charlie Berg
Öresund FK
12 Öresund FK
1886 Valter Farnestam
Öresund FK
12 Öresund FK
1892 Alve Karlström
Öresund FK
13 Öresund FK
1901 Ville Wedelin
Öresund FK
12 Öresund FK

Antal deltagare: 9

Totalt antal deltagare: 409

Totalt antal starter: 920