Startlista

Lindås Athletics
Lindåshallen, Lindås   2019-01-26

F12 60 m

SB PB
Linn Bergerheim
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Ebba-Stina Bjuve
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Sonja Bohman Nydéus
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 10.01 10.01
Isabelle Bou Naaman
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.17 9.17
Alice Hjort
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Stella Johansson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 8.32
Livia Kristensson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Vera Nordwall
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Mimmi Palmås
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 8.82
Siri Provci
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 10.39
Lina Sandström
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.27 9.27
Vera Thiringer Coster
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lova Mobaeck
IK Ymer
07 IK Ymer
Märta Rhodin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
Lilly Axén Stööp
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK

Antal anmälda deltagare: 18

F12 60 m häck Höjd: 68,6cm

SB PB
Linn Bergerheim
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Sonja Bohman Nydéus
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 11.07 11.07
Alice Hjort
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Stella Johansson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.64
Livia Kristensson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Vera Nordwall
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Mimmi Palmås
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Siri Provci
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 13.02
Lina Sandström
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 1.37 1.37
Vera Thiringer Coster
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lova Mobaeck
IK Ymer
07 IK Ymer
Lily Stigberg
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott 13.34
Lilly Axén Stööp
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
Sigrid Hildell
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
Nellie Pettersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK

Antal anmälda deltagare: 18

F12 Höjd

SB PB
Linn Bergerheim
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Sonja Bohman Nydéus
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 112 112
Isabelle Bou Naaman
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 119 119
Alice Hjort
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Stella Johansson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 136
Livia Kristensson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Vera Nordwall
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lina Sandström
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 137 137
Caroline Wanhainen
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lova Mobaeck
IK Ymer
07 IK Ymer
Nellie Pettersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK

Antal anmälda deltagare: 12

F12 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Sonja Bohman Nydéus
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Isabelle Bou Naaman
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Tindra Bozkurt
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 7.80 7.80
Alice Hjort
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Stella Johansson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 10.81 10.81
Livia Kristensson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Vera Nordwall
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Mimmi Palmås
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Nova Rohlin
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lina Sandström
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 8.49 8.49
Vera Thiringer Coster
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Caroline Wanhainen
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Lova Mobaeck
IK Ymer
07 IK Ymer
Märta Rhodin
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
Sigrid Hildell
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK

Antal anmälda deltagare: 16

F11 60 m

SB PB
Stina Kolmodin
IF Kville
08 IF Kville
Elsie Korner
IF Kville
08 IF Kville
Nellie Malmgren
IF Kville
08 IF Kville
Vera Edenlind
IF Rigor
08 IF Rigor 9.37 9.36
Elin Hansson
IF Rigor
08 IF Rigor
Anni Hjalmarsson
IF Rigor
08 IF Rigor
Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 9.78 9.78
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor
Annie Säwström
IF Triangeln
08 IF Triangeln
Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Wilma Andersson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Julia Berglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Matilda Fjellman
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ebba Holmen
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 9.81 9.81
Ebony Usuani
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 22

F11 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
Stina Kolmodin
IF Kville
08 IF Kville
Elsie Korner
IF Kville
08 IF Kville
Nellie Malmgren
IF Kville
08 IF Kville
Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor
Annie Säwström
IF Triangeln
08 IF Triangeln
Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Wilma Andersson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Julia Berglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ebba Holmen
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ebony Usuani
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 12.31

Antal anmälda deltagare: 18

F11 Höjd

SB PB
Stina Kolmodin
IF Kville
08 IF Kville
Elsie Korner
IF Kville
08 IF Kville
Anni Hjalmarsson
IF Rigor
08 IF Rigor
Alida Malmquist
IF Rigor
08 IF Rigor 104
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor
Annie Säwström
IF Triangeln
08 IF Triangeln
Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Rosa Dalum
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ebba Holmen
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ebony Usuani
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 105
Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 15

F11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Stina Kolmodin
IF Kville
08 IF Kville
Vera Edenlind
IF Rigor
08 IF Rigor
Elin Hansson
IF Rigor
08 IF Rigor
Elin Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor 6.71 6.71
Alida Malmquist
IF Rigor
08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg
IF Rigor
08 IF Rigor
Frida Ahner
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Wilma Andersson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ína Andradóttir
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Julia Berglund
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Rosa Dalum
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Matilda Fjellman
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ebba Holmen
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 5.16 5.16
Ebony Usuani
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Elly Wahlqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Idun Zetterquist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Ida Klingener
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott 5.65
Elsa Skager
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 22

F10 60 m

SB PB
Alma Hagman
IF Kville
09 IF Kville
Mary Elfström
IF Rigor
09 IF Rigor
Maja Jagebro
IF Rigor
09 IF Rigor
Thea Sundler
IF Rigor
09 IF Rigor
Moa Andersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Tea Arndt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Lykke Bager
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Liv Bergerheim
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Elin Bäfver
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Hanna Ciric
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Elsa Karlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Bina Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Vera Nielsen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Rebecca Ryfors
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ebba Sjöstrand
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Vega Svensson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nova Zeidler
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Alice Gustafsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 10.06
Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 10.65
Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 6.64 6.64
Noomi Hjortbäck
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Astrid Jarneving
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Astrid Leidefors
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 50

F10 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
Nicole Bengtsson
IF Kville
09 IF Kville
Alma Hagman
IF Kville
09 IF Kville
Maja Jagebro
IF Rigor
09 IF Rigor
Thea Sundler
IF Rigor
09 IF Rigor
Moa Andersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Tea Arndt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Liv Bergerheim
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Elsa Karlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Alice Lindblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Vera Nielsen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ebba Sjöstrand
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Vega Svensson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nova Zeidler
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Junia Backman Dezitter
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Nora Bergsten
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Julia Unger
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 16.00 16.00
Noomi Hjortbäck
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Della Hägg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Astrid Jarneving
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 44

F10 Höjd

SB PB
Nicole Bengtsson
IF Kville
09 IF Kville
Mary Elfström
IF Rigor
09 IF Rigor
Maja Jagebro
IF Rigor
09 IF Rigor
Tea Arndt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Lykke Bager
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Elsa Karlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Vega Svensson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Junia Backman Dezitter
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Nora Bergsten
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Alice Gustafsson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 106
Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 103 103
Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 112 112
Liv Ternestedt
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 115 118
Julia Unger
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 103 103
Vilma Holdenmark
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Della Hägg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Astrid Jarneving
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Ellen Zendegani
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 37

F10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Nicole Bengtsson
IF Kville
09 IF Kville
Alma Hagman
IF Kville
09 IF Kville
Julia Lundin
IF Rigor
09 IF Rigor
Moa Andersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Tea Arndt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ellen Bäckman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Elin Bäfver
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Hanna Ciric
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nora Ekeblad
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Astrid Ericson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Svea Graaf
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Liv Holm
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Linnea Holmén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Elsa Karlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Bina Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Emma Lehto
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isabella Lyckesvärd
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Saga Nyhlén
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isobelle Patrikson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ellen Peterson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Rebecka Ramfelt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Athina Ringfeldt
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Amanda Rinman
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Matilda Rocksén Revelj
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Emma Rogö
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Rebecca Ryfors
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isabella Siering
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ebba Sjöstrand
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Stella Svedberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Vega Svensson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Lea Thulin Dalskjär
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Molly Widerberg
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Junia Backman Dezitter
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Nora Bergsten
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Ida Lindstrand
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Vera Liökel
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 5.85 5.85
Ida Ryttberg
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 6.00 6.00
Julia Unger
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Vilma Holdenmark
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Della Hägg
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Astrid Jarneving
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Astrid Leidefors
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Ebba Ringdahl
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 45

F9 60 m

SB PB
Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
Pixie Karlsson Bachmann
IF Kville
10 IF Kville
Maja Kolmodin
IF Kville
10 IF Kville
Julia Kooli
IF Kville
10 IF Kville
Johanna Nilsson
IF Kville
10 IF Kville
Ella Oswan
IF Kville
10 IF Kville
Agnes Paulsson
IF Kville
10 IF Kville
Ella Larsson
IF Rigor
10 IF Rigor
Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Matilda Eriksson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Olivia Grävare-Nachmansohn
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Alma Lindbäck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Emma Rättargård
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elin Starck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Freja Wessberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Annie Wilkinson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Molly Tyllander
IK Ymer
10 IK Ymer
Kiana Alizadeh
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Louella Clarbris
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Elsa Edesjö
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Polina Fors
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Elvira Franklin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Izabella Gardelin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Liv Hamberg
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Jonna Jodal
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Esther Lisell
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Alvina Tunås
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 46

F9 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
Pixie Karlsson Bachmann
IF Kville
10 IF Kville
Maja Kolmodin
IF Kville
10 IF Kville
Julia Kooli
IF Kville
10 IF Kville
Johanna Nilsson
IF Kville
10 IF Kville
Agnes Paulsson
IF Kville
10 IF Kville
Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Matilda Eriksson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Olivia Grävare-Nachmansohn
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Alma Lindbäck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Emma Rättargård
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elin Starck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Freja Wessberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Kiana Alizadeh
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Louella Clarbris
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Elsa Edesjö
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Polina Fors
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Elvira Franklin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Jonna Jodal
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Esther Lisell
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Alvina Tunås
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 36

F9 Höjd

SB PB
Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
Pixie Karlsson Bachmann
IF Kville
10 IF Kville
Maja Kolmodin
IF Kville
10 IF Kville
Julia Kooli
IF Kville
10 IF Kville
Johanna Nilsson
IF Kville
10 IF Kville
Ella Oswan
IF Kville
10 IF Kville
Agnes Paulsson
IF Kville
10 IF Kville
Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Olivia Grävare-Nachmansohn
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ellen Hedberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Julie Krook
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Alma Lindbäck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Emma Rättargård
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elin Starck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Freja Wessberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Sara Capkova
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Elsa Edesjö
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Polina Fors
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Jonna Jodal
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Esther Lisell
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 35

F9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Lisa Sofia Hager
IF Kville
10 IF Kville
Maja Kolmodin
IF Kville
10 IF Kville
Julia Kooli
IF Kville
10 IF Kville
Agnes Paulsson
IF Kville
10 IF Kville
Ella Larsson
IF Rigor
10 IF Rigor
Selma Anderberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Molly Emilsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Matilda Eriksson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Emma Falk
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Lea Gardelin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Olivia Grävare-Nachmansohn
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Zeynep Kocak
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Alma Lindbäck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Lykke Nyström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Natalie Petrusic
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Signe Provci
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Maja Rittfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Nelly Rudfeldt
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Hedvig Rydström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Emma Rättargård
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elin Starck
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Nora Strandlund
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Embla Strömwall
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Iris Tholén
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Freja Wessberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Molly Tyllander
IK Ymer
10 IK Ymer
Kiana Alizadeh
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Elvira Franklin
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Liv Hamberg
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Jonna Jodal
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Tuva-Lisa Rennerfelt
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Maja Vöks
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 34

F8 60 m

SB PB
Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Liv Bengtsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Annie Engbom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Minna Franzén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Saga Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Alice Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Astrid Palmborg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Ines Rydehn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Alice Wessberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS 10.93 10.93

Antal anmälda deltagare: 13

F8 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
Alice Bengtsson
IF Kville
11 IF Kville
Amanda Savela
IF Kville
11 IF Kville
Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Liv Bengtsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Annie Engbom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Minna Franzén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Saga Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Astrid Palmborg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Ines Rydehn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Alice Wessberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS

Antal anmälda deltagare: 14

F8 Höjd

SB PB
Alice Bengtsson
IF Kville
11 IF Kville
Amanda Savela
IF Kville
11 IF Kville
Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Liv Bengtsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Annie Engbom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Saga Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Alice Wessberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Tove Fredin
Lidköpings IS
12 Lidköpings IS

Antal anmälda deltagare: 11

F8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Alice Bengtsson
IF Kville
11 IF Kville
Amanda Savela
IF Kville
11 IF Kville
Vilma Arndt
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Liv Bengtsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Emma Bogeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Annie Engbom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Saga Lagerström
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Alice Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Amelia Lundberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Ines Rydehn
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Nora Wahlqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Alice Wessberg
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg

Antal anmälda deltagare: 12

P12 60 m

SB PB
Rasmus Arnell
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.23 9.23
markus eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Måns Eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Oskar Lydig
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.83
Joel Pettersson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Axel Rogö
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 9.40 9.40
Joel Billberg
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
Axel Moberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
Oskar Andersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
David Blixt
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
Viggo Flinck
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK 8.90
Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK
Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 18

P12 60 m häck Höjd: 76,2cm

SB PB
Rasmus Arnell
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
markus eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Måns Eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Oskar Lydig
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Axel Rogö
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 11.50 11.50
Oskar Andersson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
David Blixt
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
Malte Ovesson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK
Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 12

P12 Höjd

SB PB
markus eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Oskar Lydig
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 110 110
Axel Rogö
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 130 136
Joel Billberg
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
Malte Ovesson
Mölndals AIK
07 Mölndals AIK
Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK
Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 9

P12 Kula Vikt: 3,0kg

SB PB
Rasmus Arnell
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
markus eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Måns Eklund
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Oskar Lydig
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Joel Pettersson
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Axel Rogö
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg
IFK Göteborg
07 IFK Göteborg 5.00 5.00
Hugo Hallnor
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström
Lerum Friidrott
07 Lerum Friidrott
Oskar Haak
Stenungsund FI
07 Stenungsund FI
Malte Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK
Svante Svensson
Sävedalens AIK
07 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 13

P11 60 m

SB PB
Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
Melker Bell
IF Kville
08 IF Kville
Otto Paulin
IF Kville
08 IF Kville
Nils Johansson
IF Rigor
08 IF Rigor
Linus Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
Wiggo Törnqvist
IF Rigor
08 IF Rigor
Edvin Örnborg
IF Rigor
08 IF Rigor 9.09
Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Carl Dunör
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Elliot Flach
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Tim Folino
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Albin Gerlam
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
William Johansson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Hugo Sandström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 10.26 10.26
Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Vidar Törnqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Oscar Jansson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott
Axel Moberg
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 22

P11 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
Otto Paulin
IF Kville
08 IF Kville
Nils Johansson
IF Rigor
08 IF Rigor
Linus Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
Edvin Örnborg
IF Rigor
08 IF Rigor 10.35
Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Carl Dunör
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Elliot Flach
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Albin Gerlam
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Hugo Sandström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 12.17 12.17
Adam Setterstig
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Vidar Törnqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg

Antal anmälda deltagare: 17

P11 Höjd

SB PB
Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
Oskar Blomqvist
IF Kville
08 IF Kville
Nils Johansson
IF Rigor
08 IF Rigor
Linus Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
Vincent Wettin
IF Rigor
08 IF Rigor
Carl Dunör
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
William Johansson
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Hugo Sandström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 111 111
Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Oscar Jansson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 14

P11 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Theodor Rogö
Habo Friidrott -04
08 Habo Friidrott -04
Melker Bell
IF Kville
08 IF Kville
Oskar Blomqvist
IF Kville
08 IF Kville
Otto Paulin
IF Kville
08 IF Kville
Nils Johansson
IF Rigor
08 IF Rigor
Linus Larsson
IF Rigor
08 IF Rigor
Wiggo Törnqvist
IF Rigor
08 IF Rigor
Vincent Wettin
IF Rigor
08 IF Rigor
Oliwer Benke
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Hampus Bergh
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Carl Dunör
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Hugo Edin
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Victor Falk
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Tim Folino
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Albin Gerlam
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Hugo Sandström
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg 7.44 7.44
Sebastian Siering
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Vidar Törnqvist
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Samuel Warfvinge
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Melvin Woxneborn
IFK Göteborg
08 IFK Göteborg
Oscar Jansson
Lerum Friidrott
08 Lerum Friidrott

Antal anmälda deltagare: 21

P10 60 m

SB PB
Erik Axelsson
IF Rigor
09 IF Rigor
Theo Björkman
IF Rigor
09 IF Rigor
Victor Hansson
IF Rigor
09 IF Rigor
Gilbert Wahlström
IF Rigor
09 IF Rigor
Alexander Ahlin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
samuel karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Melvin Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 9.30 9.30
Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Axel Torgersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Oliver Weimers
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
William Clase
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Linus Petersson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Henry Wickbom
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Elliott Sultanovic Magnusson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Alfred Wendt
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 27

P10 60 m häck Höjd: 55cm

SB PB
Erik Axelsson
IF Rigor
09 IF Rigor
Theo Björkman
IF Rigor
09 IF Rigor
Victor Hansson
IF Rigor
09 IF Rigor
Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
samuel karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 11.62 11.62
Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Axel Torgersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Oliver Weimers
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
William Clase
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 20

P10 Höjd

SB PB
Erik Axelsson
IF Rigor
09 IF Rigor
Theo Björkman
IF Rigor
09 IF Rigor
Aiden Flavell
IF Rigor
09 IF Rigor
Victor Hansson
IF Rigor
09 IF Rigor
Linus Olsson
IF Rigor
09 IF Rigor
Gilbert Wahlström
IF Rigor
09 IF Rigor
Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
samuel karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 112
César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 127 127
Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Axel Torgersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Oliver Weimers
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Edwin Weidolf
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 107 107
Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 22

P10 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Erik Axelsson
IF Rigor
09 IF Rigor
Aiden Flavell
IF Rigor
09 IF Rigor
Linus Olsson
IF Rigor
09 IF Rigor
Theo Ringvall
IF Rigor
09 IF Rigor 4.00 4.00
Gilbert Wahlström
IF Rigor
09 IF Rigor
Alexander Ahlin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Isak Axelsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Elliot Brailsford
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Nils Bygdell
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Ludvig Engbom
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Oliver Hedin
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
samuel karlsson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Adrian Krantz
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Melvin Lega
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Olle Ljung
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Björn Roth
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Herman Ryding
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 6.70
César Skoglund
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg 7.08 7.08
Felix Steffensen
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Axel Torgersson
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
Oliver Weimers
IFK Göteborg
09 IFK Göteborg
William Clase
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Linus Petersson
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Edwin Weidolf
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott 5.21 5.21
Henry Wickbom
Lerum Friidrott
09 Lerum Friidrott
Elliott Sultanovic Magnusson
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Olof Tegeland
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK
Alfred Wendt
Sävedalens AIK
09 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 29

P9 60 m

SB PB
Måns Eliasson
IF Kville
10 IF Kville
Eric Erlach
IF Kville
10 IF Kville
Eman Husovic
IF Kville
10 IF Kville
Herman Judinsson
IF Kville
10 IF Kville
Isak Leander Brunnkvist
IF Kville
10 IF Kville
Joel Morén
IF Kville
10 IF Kville
Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Dean Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Torsten Fernström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Rasmus Johansson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
William Keen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elmer Lidström Löfberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Kasper Mortensen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Birgir Valgeirsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ludvig Antonsson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Charlie Jensen
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Erik Lövgren
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Milo Molnar
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Henry Mälbrink
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 30

P9 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
Måns Eliasson
IF Kville
10 IF Kville
Eric Erlach
IF Kville
10 IF Kville
Eman Husovic
IF Kville
10 IF Kville
Herman Judinsson
IF Kville
10 IF Kville
Joel Morén
IF Kville
10 IF Kville
Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Dean Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Victor Barck Dahlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Torsten Fernström
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Rasmus Johansson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Valter Karlberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Kasper Mortensen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Noel Törnbrink
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Birgir Valgeirsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Gustav Waborg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ludvig Antonsson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Isak Eftring
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Erik Lövgren
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Milo Molnar
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Viggo Solvestad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 26

P9 Höjd

SB PB
Eric Erlach
IF Kville
10 IF Kville
Herman Judinsson
IF Kville
10 IF Kville
Isak Leander Brunnkvist
IF Kville
10 IF Kville
Joel Morén
IF Kville
10 IF Kville
Dean Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Rasmus Johansson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elmer Lidström Löfberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Kasper Mortensen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Birgir Valgeirsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ludvig Antonsson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Isak Eftring
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Erik Lövgren
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Henry Mälbrink
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 18

P9 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Eric Erlach
IF Kville
10 IF Kville
Herman Judinsson
IF Kville
10 IF Kville
Isak Leander Brunnkvist
IF Kville
10 IF Kville
Joel Morén
IF Kville
10 IF Kville
Filip Ahner
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Dean Andersson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Alfred Björkenor
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elliot Croona
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Filip Falkengren
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Rasmus Johansson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
William Keen
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Elmer Lidström Löfberg
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Kasper Palmås
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Birgir Valgeirsson
IFK Göteborg
10 IFK Göteborg
Ludvig Antonsson
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Ruben Brunström
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Isak Eftring
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Charlie Jensen
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Omar Kosovic
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Milo Molnar
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Henry Mälbrink
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK
Viggo Solvestad
Sävedalens AIK
10 Sävedalens AIK

Antal anmälda deltagare: 24

P8 60 m

SB PB
Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
Vincent Alriksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Oscar Blom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Marcus Granlund
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Nicodemus Larson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Charlie Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Melvin Liberås
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Hampus Magnusson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Philip Nilsson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Elgin Wajngarten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
bengt persson
IK Pallas
12 IK Pallas
Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer

Antal anmälda deltagare: 19

P8 60 m häck Höjd: 40cm

SB PB
Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
Hugo Hermond
IF Kville
11 IF Kville
Vincent Alriksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Oscar Blom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Marcus Granlund
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Melvin Liberås
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Hampus Magnusson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Elgin Wajngarten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer

Antal anmälda deltagare: 16

P8 Höjd

SB PB
Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
Hugo Hermond
IF Kville
11 IF Kville
Vincent Alriksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Oscar Blom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Marcus Granlund
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Melvin Liberås
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Hampus Magnusson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Elgin Wajngarten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer

Antal anmälda deltagare: 16

P8 Kula Vikt: 2,0kg

SB PB
Alfred Rogö
Habo Friidrott -04
11 Habo Friidrott -04
Hugo Hermond
IF Kville
11 IF Kville
Vincent Alriksson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Oscar Blom
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Sixten Ekeblad
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Rasmus Eneman
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Leo Gerlam
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Marcus Granlund
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Charlie Lega
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Melvin Liberås
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Pelle Lindqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Frans Lundsten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Hampus Magnusson
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Måns Nyhlén
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Emrik Törnqvist
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Elgin Wajngarten
IFK Göteborg
11 IFK Göteborg
Algot Mobaeck
IK Ymer
11 IK Ymer

Antal anmälda deltagare: 17

Totalt antal anmälda starter: 908